Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Sürüşünüzde konfor ve koruma için en iyi bisiklet eldivenleri

Sürüşünüzde konfor ve koruma için en iyi bisiklet eldivenleri

İster soğuk, ister ter, ister bisikletten gelen titreşimler, hatta silinip gitme riski olsun, eller bisiklet sürerken, ciddi bir sürücü ya da değilken her şekilde teste tabi tutulur.


Bu nedenle, bir pistte yarışırken sıcaklık, nefes alabilirlik, koruma veya ek kontrol arıyorsanız, ihtiyaçlarınız için doğru türde bisiklet eldivenlerine sahip olduğunuzdan emin olmak oldukça önemlidir.

Yolda veya arazi bisikletçisiyseniz, elinizdeki titreşimlerin etkisini azaltmaya yardımcı olacağından dolgulu eldivenlere ihtiyacınız olacaktır. Daha kötü durum senaryosu karpal tünel sendromu olmakla birlikte, en zorlu arazide mesafeyi aşma konusunda ciddi olanlar, tüm yıl boyunca koruma için yastıklı parmak veya parmaksız eldivenlere yatırım yapmalıdır.

Dağ bisikletçileri, süspansiyonun çoğunu aldığından, dolgu söz konusu olduğunda genellikle iyidir. Bununla birlikte, harici panellere sahip eldivenler, düşmeniz durumunda ek koruma sağlayacaktır ve malzeme ekstra dayanıklı olmalıdır, böylece bisiklet eldivenleri sürtünmeye veya yırtılmaya karşı mümkün olduğunca dayanıklı olmalıdır.

Sporun farklı alanlarından gelen gerekliliklerin yanı sıra, en iyi bisiklet eldivenlerini seçmek söz konusu olduğunda hava durumu en büyük değişkenlerden biridir. Kışın bisiklet sürenler termal, su geçirmez eldivenlere yatırım yapmalı, yaz bisikletçileri ise ellerini terletmek için parmaksız, nefes alabilen eldivenlere gitmekten daha iyi olacaktır.


Bununla birlikte, şu anda ağdaki en iyi bisiklet eldivenlerini araştırdık. Çok yönlü harika oyunculardan belirli arazi için özel olanlara kadar, aşağıdaki listemizi okuyun ve en iyisini keşfedin.

En iyi bisiklet eldiveni


1. SealSkinz Tüm Hava Döngüsü Eldivenleri

Su geçirmez ve nefes alabilir, bunlar ideal eldivenlerdir.

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Tüm hava türleri Tip: Tam parmak Boyutlar: S, M, L, XL, XXL Malzeme: Polyester, Poliüretan, Naylon, Tayt ve kauçuk Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Su geçirmez ve rüzgar geçirmez + Kaymaz yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI termal değil65 $ Tree Fort Bikes'te görüntüleyinAmazon 17 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Çok yönlü ve düzgün bir çift arayan sıradan bir bisikletçiyseniz, bu eldivenler tam size göre. Termal değillerdir, ancak tam uzunluktadırlar, bu nedenle ilkbahar ve sonbaharda iyi bir koruma seviyesi sağlamalıdırlar.

Ayrıca nefes alabilirdirler, bu nedenle eldiven giyerken elde ettiğiniz ilave tutuşu tercih ederseniz, bunları sıcak günlerde de yeterince rahat bir şekilde giyebilmelisiniz.


Dokunmatik ekran uyumlu, hareket halindeyken mesajlaşma veya rota haritanızı kontrol etme sorun olmamalı ve eldiven yolda ek güvenlik için yansıtıcı panellere sahiptir.

GripGrab Roadster Bisiklet Eldiveni

2. GripGrab Roadster Bisiklet Eldivenleri

O yaz günleri için nefes alabilen bir çift parmaksız eldiven

Teknik Özellikler
En iyisi: Nefes alabilirlik Türü: Parmaksız Bedenler: S, M, L, XL Malzeme: Polyester, Elastan, Poliamid Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Jel dolgu + İyi havalandırılmış
Kaçınılması gereken nedenler
-Yaz kullanımı için tasarlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Aşırı sıcak günler için, bu çift örgü eldiven, hevesli bisikletçiler için mükemmel bir seçimdir. İhtiyacınız olan tutuşu sağlarlar ancak sizi serin ve havalandırarak terletmezsiniz ve onlar da bronzlaşır, böylece bisikletinizle geçirdiğiniz bir günün ardından tehlikeli bronzluk çizgileri kalmaz.

Ayrıca son derece incedir ve zorlukla orada hissetmek için kolayca giyilebilir, ancak döngünüz sırasında hareket etmeyeceğini garanti edebileceğiniz güvenli bir uyum sağlar.


Birkaç saat bisiklet sürdükten sonra parmaklardaki karıncalanmayı azaltmak için özel olarak tasarlanmış ve uzun mesafeli biniciler için sinir sıkışmasını azaltabilen bir DoctorGel katmanıyla tamamlandılar.

Castelli Extreme Kış Bisiklet Eldivenleri

3. Castelli Extreme Kış Bisiklet Eldivenleri

Rüzgar durdurucu malzemeyi yumuşacık iç kısımla birleştiren bunlar, hevesli kış bisikletçileri içindir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kış Tipi: Tam parmak Beden: Büyük Malzeme: Polyester, Poliüretan, Naylon, Olefin Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Termal koruma + Polar astar
Kaçınılması gereken nedenler
- Nefes alabilirlik için en iyisi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,95 $ Amazon'da görüntüleyin 120,99 $ Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Kış eldivenlerinden ihtiyacınız olan her şeyin bir kontrol listesini çıkarırsanız, bunların tüm kutuları işaretleyeceğinden oldukça eminiz. Uzman Windstopper kumaştan yapılmıştırlar, sıcak ve yumuşacık iç kısımlara sahiptirler ve ek tutuş için silikon dokudan yararlanacaksınız.

Eldivenleri hava şartlarına son derece dayanıklı kılmak için, rüzgarın üşütme riskini tamamen ortadan kaldırmak için bisiklet ceketinizin içine sokabileceğiniz yüksek neopren manşet de bulunur.

5 ila eksi 5 derece arasında değişen sıcaklıklar için ideal olan bunlar, nefes alabilirliği sıcaklık için biraz telafi edebilir, ancak ödün vermeye kesinlikle değmelidir.

Endura FS260 Pro Aerojel Mitt II

4. Endura FS260 Pro Aerojel Mitt II

Harika bir yapıya ve son teknoloji jel pedlere sahip bu eldivenler, yaz aylarında uzun mesafe kullanım için mükemmeldir.

Teknik Özellikler
En iyisi: Uzun mesafeler Tür: Kısa parmak Boyutları: XS, S, M, L, XL, XXL Malzeme: PU, Polyester, Naylon, Elastan Su geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kumaş teri uzaklaştırır + Kalıplanmış jel pedler içerir
Kaçınılması gereken nedenler
- Su geçirmez değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hava ısındıkça, Endura'nın bu nefes alabilen, ter tutmayan eldivenleri çıkmalıdır. Uzun mesafeler kat eden yol ve arazi bisikletçileri için ideal bir satın alımdır.

Jel pedleri sayesinde ellerinizi titreşimlerden koruyacaklar ve parmaklar ve avuç içlerindeki silikon baskılar, en sıcak havalarda bile bu ek tutuşu sağlayacaktır. Tek uzlaşma, bu eldivenlerin su geçirmez olmamasıdır, ancak bunun için ek nefes alabilirlikten yararlanabilirsiniz.

Giro 100 Proof Eldiven

5. Giro 100 Proof Eldivenler

Hafif ama soğuğa karşı inanılmaz derecede koruyucu olan bu eldivenler başka bir sağlam kış seçeneğidir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Donma, ıslak koşullar Tip: İki parmak Ölçüler: Orta Malzeme: Naylon, Poliüretan, pamuk, Polyester, Olefin Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ El ısıtıcıları için fermuarlı cepler + Dokunmatik ekran uyumlu
Kaçınılması gereken nedenler
-İki parmak tasarımı biraz hantal BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hacimli görünseler de, Giro bu eldivenleri avuç içi Thinsulate izolasyon, üst kısımdaki PrimaLoft izolasyon, polar astar ve potansiyel el ısıtıcıları için cepler sayesinde hafif, su geçirmez ve süper sıcak olarak tanımlıyor.

Bunun da ötesinde, eldivenler dokunmatik ekran uyumludur ve cihazınızı çıkarmadan kullanmanıza olanak tanır.

Dışarıdan, eldivenler, yolda bisiklet sürerken görünür kalmanızı sağlamak için kavranan bir avuç içi ve yansıtıcı ayrıntılara sahiptir. Sonuç olarak, bunlar en buzlu koşullarda ellerinizi sıcak tutmak için en iyi eldivenlerdir… eğer onların hacimlerinden ödün verirseniz.

Giro Monaco II Eldiveni

6. Giro Monaco II Eldiveni

Ağırlığı uzun döngü yollarında eşit olarak dağıtın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Darbe emilimi Tip: Parmaksız Boyutlar: S, M, L, XL Malzeme: Polyester, Elastan, Poliamid, Deri Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Technogel dolgu + Dayanıklı malzeme

Daha ciddi bisikletçi, daha zorlu ve daha uzun yollarda bisiklet sürerken ellerindeki etkinin sinir sıkışmasını tetiklediğini fark edebilir. Bu bisiklet eldivenleri, gün boyu rahatlık sağlayan özel bir Technogel dolgu katmanı ile biraz daha dayanıklıdır, böylece rahatsızlıktan dolayı durmak zorunda kalmadan kilometrelerce yol kat edebilirsiniz.

Eller arasında eşit basınç dağılımı sağlarlar ve nefes alabilen file üst kısımları nemi emer, böylece siz de terlemeyeceksiniz. Sıkı antrenman yapıyorsanız, bu bisiklet eldivenleri oyununuzun zirvesinde kalmanızı sağlayacaktır.

Castelli Hafiflik Eldivenleri

7. Castelli Hafiflik Eldivenleri

Tam olarak ilkbahar olmadığında ve tam olarak kış olmadığında, bunlar eldivenler arasında ideal seçimdir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Soğuk hava Tip: Tam parmak Beden: S, L, XL, XXL Malzeme: Polyester, Elastan Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve sıcak + Yol ve arazi bisikletçileri için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-Kış ortası için yeterince sıcak değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Sezon ortası hava ne burada ne de orada olabilir, bu yüzden soğuk günlerin acısını ortadan kaldıracak bir çift eldivene sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu akrep baskılı eldivenler, ellerinizi esnetmeniz için bolca hareket sağlarken, orta seviye koruma için Thermoflex arka panele sahiptir.

Sentetik deri avuç içi tutuşu korurken dolgu özellikle engebeli arazide bisiklet sürerken bir amortisör görevi görür.

Pearl Izumi Elit Jel Eldiven

8. Pearl Izumi Elit Jel Eldiven

Bol avuç içi dolgulu, çok yönlü, sıcak hava eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tutamak Tipi: Parmaksız Boyutlar: S, M, L, XL, XXL Malzeme: Polyester, Naylon, Poliüretan Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Jel dolgu + Dayanıklı sentetik deri avuç içi
Kaçınılması gereken nedenler
- Düşük bilek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI26,25 ABD doları Jenson USA'da görüntüle 38 $ REI.com'da görüntüle49.90 $ Amazon'da Görüntüle

Kros bisikletçileri için ideal sıcak hava eldiveni, araziyi kaplarken titreşimleri emmek söz konusu olduğunda bol miktarda destek sunar. Sentetik deri avuç içi ile, sert sürüşten kaynaklanan yıpranma ve aşınmaya karşı direnç sunmalı, cırt cırtlı kapatma onları ellerinizde sabit tutacaktır. Beyaz, sarı, kırmızı ve siyah renklerde satın alınabilir, tüm bisiklet donanımınızı da senkronize halde tutabilirsiniz.

Fox Dirtpaw Yarış Eldiveni

9. Fox Dirtpaw Yarış Eldiveni

İşleri bir adım öteye taşımayı mı düşünüyorsunuz? Giriş seviyesi yarışçılar bu eldivenlere bir göz atmalıdır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Giriş seviyesi yarış Türü: Tam parmak Boyutları: S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL Malzeme: Polyester Su Geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Zırhlı eklemler + Yastıklı avuç içi
Kaçınılması gereken nedenler
- Deneyimli yarışçılar için daha iyi kalite bugünün en iyi teklifleri20,96 ABD doları Als.com'da görüntüleyin 21,95 ABD doları Tree Fort Bikes'te görüntüleyin24,99 $ Amazon 47 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Yarış dünyasına girmek isteyenler, iyi bir çift koruyucu eldivene yatırım yapmalıdır. Bu aşamada, profesyonel bir çifte aşırı miktarda para harcamanıza değmeyebilir, ancak bu giriş seviyesi eldivenler korumayı ciddiye almaz. Zırhlı mafsallara ve yastıklı avuç içlerine sahip bu esnek eldivenler, zorlu bir arazide mi yoksa yarım yamalak bir virajda mı siliyorsunuz, ellerinizi kontrol altında tutacaktır.

INBIKE 5mm Jel Ped Bisiklet Eldivenleri

10. INBIKE 5mm Jel Ped Bisiklet Eldivenleri

Ülke veya şehir bisikletçisi için tüm rotalarda özgürce nefes alın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm bisikletçiler Tür: Parmaksız Boyutlar: S, M, L, XL Malzeme: Naylon, Polyester, Pamuk, PVC Su geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Anti-şok jel pedleri + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,99 $ Amazon'da görüntüle 16,99 $ Amazon'da görüntüle 16,99 $ Amazon'da görüntüle

İster bir yarış için antrenman yapıyor olun, ister işe gidip geliyor olun, iyi bir çift bisiklet eldiveni ellerinizin rahat ve su toplanmasını önleyecektir.

Anti-şok jel pedleri, bisiklet sürerken her türlü basıncı emer ve daha rahat bir döngü için ağırlığı avuç içlerinize eşit olarak dağıtır ve bu, onları yıpratmadan daha uzun süre dayanabileceğiniz anlamına gelir.

Velcro oruçları, onları inip binmeyi kolaylaştırır ve ayrıca eller çevresinde tercih ettiğiniz sıkılığa göre ayarlanabilir hale getirir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın SealSkinz Su Geçirmez Tüm ...SealSkinz Tüm Hava Döngüsü EldivenleriTree Fort Bisikletleri65 $ Görünüm Tüm fiyatları görünCastelli Estremo Eldiven -... Castelli Estremo Kış Bisiklet Eldivenleri Amazon $ 99.95 GörüntüleTüm fiyatları görün