Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi masaüstü oyun bilgisayarı 2020: Pingtwitter'ün üst düzey oyun için en iyi seçimleri

En iyi masaüstü oyun bilgisayarı 2020: Pingtwitter'ün üst düzey oyun için en iyi seçimleri

PC oyunları ciddi bir iştir ve en iyi oyun bilgisayarı, başarı ile başarısızlık arasındaki fark olabilir - bu yüzden size şu anda piyasadaki en iyi teçhizatların eksiksiz bir özetini sunmak için buradayız.


İster bütçeye göre en iyi oyun bilgisayarını isteyin, ister satın alma işleminiz için 1.000 sterlinin çok üzerinde bir harcama yapmaya istekli olun, burada bazı önemli satın alma tavsiyeleri bulacaksınız. Tüm harcama planlarına ve oyun gereksinimlerine uygun seçeneklerimiz var.

Şu andaCorsair ONE Pro2019'da paranın satın alabileceği en iyi oyun bilgisayarlarını seçiyoruz. Ucuz değil, ancak kompakt boyutu için inanılmaz derecede güçlü ve her yere götürebileceğiniz kadar taşınabilir.

İçerideki Nvidia GeForce 1080 Ti, 4K kare hızlarını, VR deneyimlerini ve daha fazlasını kapsayan gelecek nesil oyunlara da dayanacağı anlamına geliyor. ONE Pro sizi 2.500 sterlinlik bir bölgeye geri götürecek - ancak çok daha pahalı makinalarımız da var.

Sizin için en iyi masaüstü oyun bilgisayarı nasıl seçilir

Masaüstü oyun bilgisayarı pazarı, RAM üretim krizinin etkilerinin hala hissedilmesiyle biraz garip bir yerde olmaya devam ediyor. Kripto para madenciliği, grafik kartı pazarını da etkilemeye devam ediyor ve kendi oyun bilgisayarınızı oluşturmak artık her zaman en iyi değer seçeneği değil.


Kullanıma hazır bir masaüstü satın almak, kendi oyununuzu oluşturmanın getirdiği karmaşıklık ve felaket potansiyeli olmadan birinci sınıf oyun gücünü elde etmenin harika bir yolunu sunar. Birini seçmek kolay değildir ve onunla ne yapmak istediğinize bağlı olarak biraz maliyet / fayda analizi yapmanız gerekir.

VR için mi satın alıyorsunuz? Yeni nesil kulaklıklarda küçük bir nefes alma alanı için birden fazla HDMI çıkışı edinin. 4K'da oyun oynamak ister misiniz? Azaltmak için bütçenizi artırınüst düzey grafik kartı. Daha sonra yükseltebileceğiniz bir şey mi istiyorsunuz? Olağandışı durumlardan kaçının ve daha geleneksel bir form faktörüne yönelin.


Her şeyi göz önünde bulundurun, bütçenizi belirleyin ve karşılayabileceğiniz en iyi oyun bilgisayarı kombinasyonunu satın alın: onlar da önemli olsalar bile, CPU hızlarının ötesinde depolama, bellek ve GPU gücüne odaklanın (her zaman daha yeni, daha hızlı bir PC yapılandırması olacaktır) raylardan aşağı).

En iyi masaüstü oyun bilgisayarları

Corsair Bir


Corsair One i160

Özelliklerinden veya stilinden ödün vermeyen kompakt bir makine

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i9-9900K @ 5GHz Grafik: Nvidia GeForce RTX 2080 Ti 11GB RAM: 32GB DDR4 Depolama: 480GB SSD, 2TB 7200rpm PSU: 500 Watt
Satın alma nedenleri
+ Şık, sıkı tasarımlı kasa + Kompakt soğutma çözümü + Olağanüstü güç BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 12 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu kadar küçük bir alanda bulacağınız en fazla güç hakkında, Corsair'in akıllıca tasarlanmış kompakt bilgisayarı, şirketin süper hızının iyi bir parçası olan çığlık atan bir Intel Core i9-9900K olan pazar lideri bir GeForce RTX 2080 Ti içerir. DDR4 RAM ve bir dizi hızlı depolama seçeneği. En iyi masaüstü oyun bilgisayarı listemiz için hiç akıllıca değil.

İçerideki mükemmel mühendisliğe hayran olmanın yanı sıra, bu makinenin de çıktı almayı başardığı saf gücü ve performansı takdir etmelisiniz. Ayrıca i160 nereye yerleştirilirse yerleştirilsin ne kadar iyi görünüyor. Bu, Corsair'in kompakt oyun masaüstünün üçüncü enkarnasyonu ve gösteriyor.

HDMI'dan USB-C'ye ve DisplayPort'a kadar çok sayıda bağlantı noktası ve görüntüleme seçeneği elde edersiniz, böylece kurulumunuzCorsair One i160doğrudan içine yerleştirilebilir. İster masanın üstüne koymuş olun, isterse altına gizlenmiş olsun, 4K ve VR deneyimlerinizi ve sonra bazılarını güçlendirebilecek.

En iyi oyun bilgisayarı


Alienware Area 51 Threadripper

En iyi işlemci, muazzam grafik potansiyeli ve sıvı soğutmalı tarz

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen Threadripper 1950X @ 3.6GHz Grafik: Nvidia GeForce GTX 1080 8GB RAM: 16GB DDR4 2666MHz Depolama: 2TB, 7.200rpm PSU: 850 Watt
Satın alma nedenleri
+ Aşırı CPU gücü + Benzersiz kasa tasarımı + 4K özellikli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 4.419,61 £ Amazon 3'te görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Alienware'in tuhaf görünümlü kasalar için bariz tutkusu, erişim kolaylığı ve daha iyi hava akışı için ana donanımı 45 derecelik bir açıyla döndüren üçgen bir tuhaflık olan canavarca Area 51'in ikinci nesil Triad muhafazasında sergileniyor.

Garip olsun ya da olmasın, bu güçlü bir pakettir, özellikle Threadripper 1950X katmanında, kesinlikle inanılmaz hız aşırtmalı 16 çekirdekli CPU, Geforce 1080 GPU'sunda süper sessiz sıvı soğutma (1080'lerinizi ikiye katlama seçeneğiyle veya Ekstra floş hissediyorsanız 1080Ti kartlarına atlayın) ve çok daha fazlası.

Ucuz olduğunu tartışmayacağız. Değildir ve yükseltme katmanları potansiyel olarak size birkaç tıklamayla beş binden fazla para gönderebilir. Ancak en iyileriyle 4K atabilen utanmaz lüks bir makine için bu sağlam ve benzersiz bir yapı.

En iyi oyun bilgisayarı

OMEN by HP 875-009na

Eski tarz stil ama içeride bol miktarda güç var

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i7 8700K @ 3.2GHz Grafik: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB RAM: 8GB DDR4 2666MHz Depolama: 2TB 7.200rpm, 128GB SSD PSU: 300 Watt
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için harika paket + Güçlü i7 CPU + Bol miktarda depolama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

HP, her yerde bulunan sert kenarlı oyuncu stilinin biraz yanı sıra, sıvı soğutmalı görünümüyle çok da çıldırmadı. tracker.tradedoubler.com/click- ve fiyatı da biraz geride kaldı, bu da ona en iyi oyun bilgisayarı listemizde bir yer kazandırıyor.

Bu kadar para karşılığında mükemmel bir 8. nesil Core i7 CPU, 8GB RAM, 2TB dönen sürücü ve 128GB süper hızlı SSD depolamanın yanı sıra grafik tarafıyla ilgilenen çok saygın bir GTX 1060 Ti elde edersiniz. göstermek.

Bu, hiçbir şeyden çekinmeyen bir kutudur ve inşaatta yeterince gelenekseldir, ancak zamanı geldiğinde yükseltmek için uğraşmamalısınız, ancak minimum 300W güç kaynağından biraz daha fazlasını koymuş olabiliriz.

En iyi oyun bilgisayarı

Hız Aşırtmacılar Birleşik Krallık 8'li Paket OrionX

Bir bilgisayar üreticisinin ateşli hayali gerçeğe dönüştü

Teknik Özellikler
ANA ÜNİTE: ** CPU: ** Intel Core i9 7980XE @ 4.6GHz Grafik: 3x Nvidia Titan X 13GB RAM: 64GB DDR4 2666MHz Depolama: 1TB SSD (önyükleme), 2x 1TB RAID 0 SSD (ikincil), 10TB 7.200rpm (üçüncül ) İKİNCİ ÜNİTE: ** CPU: ** Intel Core i7 7700K @ 5.1GHz Grafik: Nvidia Titan X 13GB RAM: 16GB DDR4 2666MHz Depolama: 2x 512GB RAID 0 SSD (önyükleme), 10TB 7.200rpm (ikincil) PSU: 2.000 Watt ( paylaşılan)
Satın alma nedenleri
+ Kesinlikle çılgın güç + Muazzam depolama alanı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI içinde iki bilgisayar 26.599,99 £ Hız Aşırtmacılarda Görüntüle Amazon'u Kontrol Edin

Para gerçekten önemli değilse, OCUK'un kurum içi Dr Frankenstein, dünya rekoru hız aşırtmacı Ian '8-Pack' Parry tarafından tasarlanan yeni nesil OrionX, bir böbrek satmaya değer olabilir. Yeni bir arabadan daha pahalıdır, LED'ler, özel su soğutma döngüleri ve bir BT bağlantı kutusundan daha fazla kablolama ile doldurulmuştur ve cam kenarlı kasa bir değil iki farklı PCS içerir. Bunlardan biri, SLI, 64GB RAM ve bir SSD depolama alanında çalışan üç Nvidia Titan X GPU ile bir şekilde paketlenmiş, tam bir aşırı güç tüketen 18 çekirdekli Intel Core i9 makinesi.

Bunun yanında, bu listedeki donanımların çoğundan daha güçlü, kendi Titan X'ine sahip, bir sunucu, akış sunucusu olarak veya sadece hafta sonları ne isterseniz onu kullanmak için ikinci bir makine. Tüm parti, güvenli saklama için kendi özel uçuş çantasında paketlenmiş olarak gelir. Kesinlikle saçma ve çılgın bilim adamının hizmetlerini güvence altına almak için 42 iş günü teslim süresine katlanmanız gerekecek, ancak OrionX, PC dünyasında nelerin mümkün olabileceğinin gerçek bir göstergesidir.

Ve eğer koltuk minderlerinin altında dolaşan bir karışıklık gerekli parayı tam olarak karşılamıyorsa, OCUK'un Infin8 serisine biraz daha kısıtlanmış hız aşırtmalı donanımlara göz atın.

En iyi oyun bilgisayarı

Zotac Magnus EN1070

Oturma odası için mükemmel küçük ama muazzam bir bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5 6400T @ 2.2GHz Grafik: Nvidia GeForce GTX 1070 8GB RAM: Yok dahil Depolama: Yok dahil PSU: 180 Watt
Satın alma nedenleri
+ Küçük boyut + Mükemmel taşınabilirlik + İyi performans BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.155 £ Amazon'da görüntüleyin

Büyük, gösterişli ve gösterişli ve ölçeğin diğer ucu var, o kadar küçük ve alçakgönüllü bir bilgisayar türü var ki, orada olduğunu bile bile bilmiyorsunuz.Zotac'ın Magnus serisikendi güç tuğlasından çok daha büyük olmayan bir alana bir güç yığınını yerleştirmenin en iyi örneği.

EN1070'in Core i5 ve GTX 1070'inin biraz küçültülmüş özelliklerinin, aynı anda, kaliteli bir VR sinyalini ve bu spesifikasyonun arkasındaki HDMI ve DisplayPort çıkışı çiftini dışarı atma kabiliyetinden daha fazlası olduğuna aldanmayın. -up Magnus, aynı anda dört ekrana kadar sürebileceğiniz anlamına gelir.

Gemide bazı gelişmiş termal mühendislik var, yani Magnus oldukça sessiz kalıyor, ısısını devasa bir soğutucu aracılığıyla dağıtıyor, fanlar ancak gerçekten pişirmeye başladığında gerçekten test ediliyor. Yine de küçük bir hata: Zotac tüm işlemleri bir araya getirdi, ancak depolama, bellek ve kendi Windows kopyanızı satın alıp yüklemek size kalmış.

En iyi oyun bilgisayarı

Asus ROG Strix GD30

4K pirzola ile savaş zırhlı bir canavar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i7 7700 @ 3.6GHz Grafik: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB RAM: 16GB DDR4 Depolama: 256GB SSD, 1TB 7200rpm PSU: 500 Watt
Satın alma nedenleri
+ Geleneksel kurulum + Güzel aydınlatma + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fiyatına harika hız 1.469,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Bir Stormtrooper'ın ofisine tam olarak uyacak şekilde tasarlandı, 7. nesil i7 CPU ve GD30'un üç kademeli 1060 GPU'su, itiraf edeceğiz, biraz uzun göründüğü anlamına geliyor ama şimdiye kadarki doğası böyle. - gelişen PC pazarı. Ayağınızı kanayan kenarda kesmekle, makul derecede makul bir fiyata kaya gibi sağlam bir oyun performansı elde etmekten daha az endişe duyuyorsanız, GD30 size garanti veriyor.

İçerideki LED ışık gösterisinden değiştirilebilir ön ve yan panellere kadar özelleştirme seçenekleriyle doludur ve bir sonraki desteği ararken, kasanın içinde bir sıvı soğutma çözümü eklemek (veya yalnızca bileşenleri değiştirmek) için yer vardır. İyi yapılmış, pratik ve makul fiyatlı uygun bir masaüstü bilgisayar.

En iyi oyun bilgisayarı

Chillblast Fusion Imp

500 £ altındaki en iyi oyun bilgisayarı

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen 3 2200G 3.7GHz Grafik: Radeon RX Vega 8 RAM: 8GB DDR4 2666MHz Depolama: 1TB SSHD PSU: 500 Watt
Satın alma nedenleri
+ Çok uygun fiyatlı + Yeterince yetenekli + Genişletme odası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Elbette herkesin bir oyun bilgisayarı sistemine atacak binlerce poundu yoktur ve 500 poundun altındaki en iyi oyun bilgisayarını arıyorsanız, Chillblast Fusion Imp ile bulmuş olabilirsiniz.

Tanınmış marka adının yanı sıra, paranın karşılığını tam olarak veren mükemmel bir AMD Ryzen işlemcinin yanı sıra bol miktarda yüksek hızlı RAM ve sabit disk depolama alanı elde edersiniz. Görünüş, şimdiye kadar gördüğümüz en yenilikçi değil, ancak bu işi hallediyor.

Tüm Fusion Imp paketinin en çekici kısmı fiyattır - en yüksek kare hızlarına ulaşmayacak olsanız bile, bazı gerçek oyunlara harcayabileceğiniz tüm parayı düşünün.

En iyi oyun bilgisayarı

Alienware Aurora R7

Şişelenmiş oyun cenneti

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5 - i7 Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti - 1080; AMD Radeon RX 580 - Vega 64 RAM: 8GB - 64GB Depolama: 1TB HDD - 1TB NVMe SSD, 2TB HDD
Satın alma nedenleri
+ En zorlu oyunları bile çalıştırır + Bastırılmış kasa tasarımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 3 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Alienware & rsquo; in devasa oyun bilgisayarı listesine en son eki, en zorlu oyunların bile tereyağı kadar sorunsuz çalışmasını sağlayacak güçlü bir bileşen kombinasyonu sunan son derece etkileyici Aurora R7'dir.

& Lsquo; Düşük kaliteli & rsquo; 1.000 sterlinin biraz üzerinde ve bir Inten i5-8400 işlemci ve bir Nvidia GTX 1070 GPU ile birlikte geliyor. Üst uçta bir i7-8700 ve bir GTX 1080TI bulunur. Önceki modellere göre çok daha hafif ve çekici bir tasarıma sahip olan Aurora R7, ofisinizde / oyun kurulumunuzda neon bir parmak gibi göze çarpmayan bir makine canavarıdır.

Ucuza en iyi oyun bilgisayarını arayanlar için değil, ancak karşılayacak paranız varsa, bu, arkasındaki Alienware mirasıyla birlikte gelir ve çok sağlam bir seçimdir.

En iyi oyun bilgisayarı

Lenovo Ideacentre Y900

Oyun kurulumunuzu VR ile kanıtlayın

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5-6600K - i7-6700K Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 - 1080 RAM: 8GB - 16GB DDR4 (2.133MHz) Depolama: 1TB HDD - 2TB HDD, 256GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Sağlam GPU / CPU birleşimi + Hiçbir VR oyunu çok zorlu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 7 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Lenovo & rsquo; nun Ideacentre Y900'ü en seksi isimlere sahip olmayabilir, ancak a) etkileyici bir şekilde güvenilir GPU ve işlemci kombinasyonları ve b) isteyebileceğiniz tüm neon renkli estetik (eğer öyleyse & rsquo; senin şeyin).

Bir Intel Core i7-6700K işlemciye sahiptir ve bir değil, iki NVidia GeForce GTX 970 grafik kartına sahiptir, böylece her Oculus Rift veya HTC Vive oyununu Tanrı'nın istediği gibi çalıştırırken ultra ayarlara ulaşacaksınız.

Lenovo ayrıca, devam eden 'araçsız erişim' tasarım anlayışını Y900'e dahil etti, böylece kasayı kolayca açabilirsiniz (bunu, PC özelleştirme ve yükseltmelerinde yeni olan kullanıcılar için çekici bir seçenek haline getirir).

En iyi oyun bilgisayarı

MSI Trident 3

PC gücü, konsol görünümü

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5-7400 - i7-7700 Grafik: Nvidia GeForce GTX 1050Ti - 1060 RAM: 8GB - 32GB DDR4 (2.400MHz) Depolama: 2TB HDD; 120 GB SSD - 2 TB HDD; 1 TB SSD
Satın alma nedenleri
+ Xbox One konsolu kadar küçük + Çok çekici tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.250,73 £ Amazon'da görüntüle 1.269,36 £ Amazon'da görüntüle 1.347,13 £ Amazon'da görüntüle 48 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

MSI Trident 3'ün yeni, yakında piyasaya sürülecek güncellemesi ortalıkta dolanmıyor. Normal bir güncel nesil konsol gibi görünmek üzere tasarlanan bu ince ama canavarca oyun bilgisayarı, oturma odanıza masanızdaki kadar kolayca sığabilir. En iyi oyun bilgisayarı listemize mükemmel bir giriş.

Nereye yerleştirirseniz yerleştirirseniz, bir Intel Core i7 işlemci ve Nvidia GTX 1070 GPU elde edersiniz, böylece en sevdiğiniz tüm etli oyunları ultra üzerinde çalıştırır, sorun değil. İnce tasarımının bazı uyarıları var - o kadar sessiz çalışıyor ki, muhtemelen orada olduğunu unutacaksınız, ancak bu aynı zamanda, bu oyun güç merkezini çalışır durumda tutmak için harici bir güç kaynağı (Xbox One gibi) kullanmanız gerektiği anlamına da geliyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın