Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Tüm aktiviteler ve bütçeler için en iyi kuru torbalar 2020

Tüm aktiviteler ve bütçeler için en iyi kuru torbalar 2020

Kitinizi güvende ve kuru tutmak için en iyi kuru çantayı mı arıyorsunuz? Okumaya devam etmek. Seyahat 'kendini bulmak' ile ilgili değil, değerli eşyalarına kum, kir ve su katmak ve bununla yaşamayı öğrenmekle ilgili değil mi? Bir havalimanında bir vakayı kontrol etmek bile, kargo ambarına yüklenmesini beklerken yağmurda su birikintisi / dışarıda bırakılma riski taşır.


Böyle olmak zorunda değil. İster sahilde, teknelerde, sörf, balık tutma, bisiklete binme, kano veya kano, doğa yürüyüşü, kampçılık veya nehirlerin, okyanusların, plajların veya çöllerin yakınında başka herhangi bir yerde vakit geçirmeyi planlıyor olun, eşyalarınızı korumanın tek bir yolu vardır: kuru bir çanta.

Girin: dış mekanlar için en iyi kuru torbalar. Bu seçimler eşyalarınızı koruyacak, her şeyi kıyafetlerinizden sizinaksiyon kamerasısenin içinuyku tulumusu, kum, toz, nem veya sadece özensiz bir bagaj görevlisi ile karşı karşıya kalsanız da güvenli.

En iyi kuru poşetlerden hangisini satın alacağınıza karar verirken düşünmeniz gereken üç şey vardır: boyut, malzeme ve kapak tipi. Boyut olarak, trekking veya kano yapmayı planlıyorsanız, yüksek kapasiteli bir sırt çantası seçin, ancak bisiklet sürüyorsanız veya sadece plaj / tesis havuzunda bir gezi planlıyorsanız çok daha küçüktür. Malzemeler için çok sayıda vinil göreceksiniz, ancak artık su geçirmez kalırken çok yumuşak, daha az endüstriyel (ve daha az parlak) bir görünüme sahip sağlam naylon malzemeler görünüyor.

Bununla birlikte, en iyi kuru poşetlerin çoğunun ortak noktası, üstü açılır kapamadır. Sızdırmaz fermuarlar da göreceksiniz, ancak klips kullanılarak kapatılmadan önce üç veya dört kez sarılması gereken üstler, suyu dışarıda tutmanın yaygın ve oldukça etkili bir yoludur.


Görevde olanlar için, en iyi kuru çanta için şu anki en iyi seçimimiz, devasa kapasitesi, sertifikalı su geçirmezliği ve dış mekan kullanımı için çok yönlü bir seyahat çantası olarak çalışabilme yeteneği nedeniyle seçilen SealLine Sınır Kuru Paket'tir. Bununla birlikte, daha ucuz, daha küçük veya cepli bir şeyin peşindeyseniz, sizin için de seçeneklerimiz var. Yılın en iyi kuru poşetleri için rehberimize göz atın.

Şu anda satın alınabilecek en iyi kuru torbalar

en iyi kuru çanta: SealLine Boundary Dry Pack


(Resim kredisi: SealLine)

1. SealLine Sınır Kuru Paket

Genel kullanım için en iyi kuru çanta

Teknik Özellikler
Malzeme: Vinil kaplı polyester Kapanış: Roll-top Hacmi: 35L, 65L, 115L
Satın alma nedenleri
+ Sıkıştırma için yanal çekme kayışları + Çıkarılabilir omuz askıları + Mükemmel saklama seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Çok yönlü harika bir temel ürün arıyorsanız, sizin için en iyi kuru çanta SealLine sınırlı Kuru Pakettir. Kompakt 35L'den 115L'ye kadar seçim yapabileceğiniz üç farklı boyut vardır. Bu denenmiş ve test edilmiş kuru çanta, tüm dış mekan kitiniz için su geçirmez bir yuva sağlar. Sıkıştırma kayışları, daha da fazla dişli paketlemenize yardımcı olmak ve bu DrySeal rulo üst kapağını herhangi bir yağmura veya gelen suya karşı sıkı bir şekilde sızdırmaz tutmak için elinizin altında. Kaynaklı dikişler ıslak malzemeleri dışarıda tutar.

Kano ve kanoyla gezme için harika olan Boundary Dry çanta, su içinde ve dışında sert ve yuvarlanmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Yastıklı, ayarlanabilir omuz askıları çıkarılabilir, bu da bu kuru çantayı sırt çantası olarak giymek ya da kullanmamak için esnek hale getirir. yapıyorsun. Ekipmanı çekiştiriyorsanız, ağırlığı daha iyi dağıtmak ve omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için tasarlanmış güncellenmiş süspansiyon sistemi, göğüs kemiği kayışı ve dokuma belden yararlanacaksınız.


en iyi kuru çanta: Denize Suya Dayanıklı Kuru Düz Çanta

(Resim kredisi: Denize düşme)

2. Denize Su Geçirmez Kuru Düz Çanta

Değerli eşyalarınızı korumak için en iyi küçük kuru çanta

Teknik Özellikler
Malzeme: Naylon yırtılmaz PU kaplı kumaş Kapanış: Roll-top Hacim: 5L
Satın alma nedenleri
+ Suya düştüğünde yüzer + Çıkarılabilir omuz askısı + Cep boyutuna kadar katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Kesinlikle BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için küçük ürünler12,99 Halfords'ta görüntüleAmazon'u kontrol edin

Bir kayıkta veya yatta çok fazla teçhizat taşıyor olsanız bile, bazen telefonunuza, kameranıza, belgelerinize veya şapkanıza kolayca erişmeniz gerekecektir. Kullanışlı ve gözden kaçırması zor, çok yönlü olduğu kadar süper hafif, yırtılmaz naylon kumaş bir çanta olan, çok değerli Overboard Dry Flat Bag'i seçin. Kullanılmadığında neredeyse hiç katlanmayacak şekilde katlanır, bir kemere veya diğer çantalara veya ekipmanlara klipslemek için bir karabina vardır ve dolduğunda, klipsli ayarlanabilir omuz askısı sayesinde vücuda takılabilir.

Plaj, tekne, sörf ve tüplü dalışlar için tasarlanmış olmasına rağmen - ve hatta suya bırakıldığında yüzebilir - aynı zamanda temel eşyalarınızı herhangi bir normal iç mekanda% 100 kuru tutmanın bir yolu olarak da işe yarar.gün çuvalıbir yürüyüş sırasında.

En iyi kuru torbalar: Aqua Quest Mariner Suya Dayanıklı Kuru Torba


3. Aqua Quest Mariner Hafif Kuru Çanta 10L +

En iyi bütçe kuru çanta

Teknik Özellikler
Malzeme: PVC kumaş Kapanış: Rulo üst Hacim: 10L, 20L, 30L
Satın alma nedenleri
+ Rahat sırt çantası tarzı kayışlar + Kolay erişimli rulo üst tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Yan tutamak yeterince sağlam değil - Aşırı paketleme dikişleri zayıflatıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 27 TL Amazon 756 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Sea to Summit Hidrolik Gündüz Paketi için ayarlanabilir veya dengeleyici göğüs kayışına sahip olmasa da, Aqua Quest Mariner, su geçirmez bir sırt çantasına benzer bir şeyin peşindeyseniz takdire şayan bir seçenektir. Önceki seçimimizin 35 litrelik kapasitesinin fazla olabileceği o günler için, Aqua Quest'in 10 ve 20 litrelik seçenekleri daha uygun olabilir. Bu kuru çantanın spor çantası benzeri bir yan tutacağı ve sırt çantası tarzı omuz askıları var. Daha taşınabilir boyutları ve çok yönlü taşıma seçenekleri, Mariner Lightweight'in radarınızda olması için iki neden.

en iyi kuru çanta: Fjӓllrӓven Ulvo Rolltop 23

(Resim kredisi: Fjӓllrӓven)

4. Fjӓllrӓven Ulvo Rolltop 23

Şehir içi seyahatler için en şık kuru çanta

Teknik Özellikler
Malzeme: Su geçirmez yırtılmaz Bergshell 400D% 100 poliamid Kapatma: Roll-top Hacim: 23L
Satın alma nedenleri
+ 15 inçlik bir dizüstü bilgisayarı korumak için yastıklı cep + Ezmek için sıkıştırma kayışları + Bisiklet ışığı için halka
Kaçınılması gereken nedenler
Ciddi maceralar için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARISurfdome'da görüntüleyin

İşte bazen dış mekana - ve özellikle de yağmura - teknolojiyle cesaret etmek zorunda kalan şehirli tipler için İsveç markası Fjӓllrӓven'den bir şey. 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar için yastıklı bir alana, fermuarlı bir cebe ve hatta içinde kalem tutuculara sahip akıllı görünümlü bir sırt çantası olan Ulvo Rolltop 23'ün en belirgin özelliği, yağmurları dışarıda tutmak için rulo üstü kapanmasıdır. Bununla birlikte, bir su şişesi ve / veya şemsiyeyi saklamak için iki dış cepini, gizli fermuarlı cebi ve bisiklet ışığı için öndeki halkayı sevmemize rağmen, Ulvo Rolltop 23 tamamen su geçirmez, ancak yumuşak ve pürüzsüz (ve kısmen geri dönüşümlü) Bergshell kumaş. 23 litrede Ulvo Rolltop 23 çok fazla vites almayacak, ancak şehir içi bir yolculukta, hafif bir yürüyüşte veya kötü hava koşullarında bisiklet sürerken herkes için gördüğümüz en iyi görünümlü seçeneklerden biri.

En iyi kuru çantalar: Sea to Summit Big River Bagaj organizatörü

5. Denizden Zirveye Büyük Nehir 65L

Ayırılacak yere sahip sağlam bir kuru çanta

Teknik Özellikler
Malzeme: 420 denye su geçirmez yırtılmaz naylon Kapanış: Roll-top Hacim: 65L
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede dayanıklı + Çeşitli boyut seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Alanı en üst düzeye çıkarmak için dikkatli bir paketleme gerekiyor £ 43,96 Amazon'da görüntüleyin £ 50 Amazon'da görüntüleyin 5 Amazon müşteri incelemeleri

Hafta sonu açık hava ekipmanınızın bir yığınını yutacak kuru bir çanta istiyorsanız, üstü kıvrımlı ve klipsli olarak tasarlanmış Big River çuvalına bir göz atın. İç kısım, daha iyi görünürlük için beyazdır ve bantla kapatılmış dikişler neredeyse kusursuzdur. Bu Sea to Summit kuru çanta, 65 litrelik oldukça büyük bir depolama kapasitesi ve su girmemesini ve gözyaşlarından korunmasını sağlamak için çivi kadar sert 420D yırtılmaz naylondan bir kabuk sunar. 65 litre, bu en iyi kuru çanta yarışmacısını satın alabileceğiniz maksimum kapasitedir, ancak Big River, küçük cihazları ve telefonunuzu barındırmak için ideal olan üç litrelik bir dinky versiyondan başlayarak çok küçük versiyonlarda da gelir.

En iyi kuru torbalar: Sea to Summit Hidrolik Kuru Paket

6. Denizden Zirveye Hidrolik Kuru Paket 35L

Daha hafif yükler için son derece dayanıklı su geçirmez paket

Teknik Özellikler
Malzeme: 420 denye naylon Kapanış: Roll-top Hacim: 35L
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Rahat omuz askıları
Kaçınılması gereken nedenler
-Bel kayışı kolayca gevşer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 101,70 £ Amazon'da görüntüle 115,50 £ Amazon'da görüntüle 116,96 £ Amazon'da 8 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Sırt çantası tasarımıyla, Denizden Zirveye bu hidrolik sırt çantası, orada en rahat taşıma deneyimlerinden birini sunmayı amaçlamaktadır. Uygun ayarlanabilir omuz askıları ve hatta bir göğüs kemeri ile, yağmurda uzun yürüyüşler için veya kürek panonuz için uzak bir fırlatma alanına akarsu geçişleri için ideal olan 'kuru çanta yürüyüş çantasıyla buluşuyor' şeklindeki temiz bir kılıftır. Hidrolik Kuru Paket, sağlam kumaşı ve yapısı, yük kaldırıcı tasarımı ve göğüs kemiği ayarlamaları nedeniyle en iyi kuru torbalarımızın alıcı kılavuzunda yer almaktadır. Bu ve roll-top kapatma, su sızmasına karşı bir savunma görevi görüyor.

Günümüzün en iyi fırsatlarını tamamlayın OverBoard Suya Dayanıklı Kuru Düz ...Denize Suya Dayanıklı Kuru Düz ÇantaHalfords12,99 Görünüm Tüm fiyatları görün