Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • En iyi Dyson akülü elektrikli süpürge 2020

En iyi Dyson akülü elektrikli süpürge 2020

En iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürgeler, güçlü emiş gücü, yenilikçi torbasız teknolojisi ve fütüristik tasarımıyla ev temizliğinin yeniden icat edilmesine yardımcı oldu. Peki hangi Dyson kablosuz elektrikli süpürgeyi satın almalısınız? Ayrıca, yeni bir Dyson elektrikli süpürge için alışveriş yapıyorsanız, kısa süre içinde kablosuz kullanımın sunulan tek tip olmadığını göreceksiniz: Şirket ayrıca mükemmel dikey, el tipi ve silindir süpürgeler satıyor.


Kablosuz Dyson elektrikli süpürgeler şu anda firmanın ana odak noktasıdır (yeni kablolu Dyson elektrikli süpürgelerin geliştirilmesi sözde sona erdi), bu nedenle her bir seride seçim yapmak için oldukça kafa karıştırıcı farklı model koleksiyonu var. Peki, sizin için doğru Dyson elektrikli süpürgenin hangisi olduğunu nasıl anlarsınız?

Yardım edebileceğimiz yer burası. Bu kılavuzda, alanınız ve bütçeniz için Dyson elektrikli süpürgeyi seçmenize yardımcı olacağız - ister evinizin köşelerini ve köşelerini aşmak için şık bir kablosuz Dyson, ister geniş alanlar için güçlü bir silindir modeli veya daha taşınabilir bir şey olsun arabanızın içi.

En ucuz fiyatları da bulduk. Sürekli olarak en iyiyi arıyoruzDyson fırsatlarıAyrıca bugünün en büyük indirimlerini de aşağıda bulacaksınız.

Dyson elektrikli süpürge Amazon Prime Day fırsatları

Amazon Prime GünüUcuz bir Dyson'ı kapmak için en iyi zaman olmayabilir, ancak size sunulanların en iyilerini getireceğiz. Genellikle, V7 ve V10 gibi modellerde ve belki de bazı kablosuz Dyson'larda fiyat indirimleri bekleriz.


En iyi Dyson elektrikli süpürge hangisi?

Dyson V11 Absolute'un en iyi Dyson elektrikli süpürge olduğunu düşünüyoruz. Emiş seviyesini zemin tipinize göre uyarlayabilen otomatik temizleme moduna ve yeni bir dijital pil geri sayımına sahip güçlü bir kablosuz Dyson.

Elbette, sizin için doğru Dyson elektrikli süpürgeyi nasıl ve nerede kullanmak istediğinize bağlıdır - işte size sunulan farklı türler için hızlı bir açıklayıcı (veyadoğrudan en iyi Dyson elektrikli süpürge seçimimize geçin- kablosuz ve kablolu - aşağıda).


Sırayla satın alabileceğiniz en iyi Dyson elektrikli süpürgeler

en iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürge

(Resim kredisi: Amazon)

1. Dyson V11 Mutlak

En yeni kablosuz Dyson, satın alabileceğiniz en iyi elektrikli süpürgedir

Teknik Özellikler
Tür: Kablosuz çubuk Şunun için en iyisi: Her yüzey; merdivenler; dar alanlar Ağırlık: 2,97kg Hazne Boyutu: 0,76L Çalışma Süresi: 60 dakikaya kadar Güç: 185AW RRP: 599 £
Satın alma nedenleri
+ Tüm zemin yüzeylerini temizler + Diğerlerine göre iki kat daha fazla emiş gücü Dyson + Süper taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek fiyat etiketi -Çok geniş alanlar için daha az kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 599 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin £ 599 Appliances Direct'te görüntüle£ 719 Amazon'da görüntüleyin 13 Amazon müşteri incelemeleri

Kablosuz Dyson V11 Absolute, yalnızca satın alabileceğiniz en iyi Dyson elektrikli süpürge değil: bugün piyasadaki en iyisi, tam durak. Son derece güçlü emiş gücüyle, sert naylon kıllar ve motorlu kafa sayesinde özellikle kalın halıda daha derin bir temizlik elde edeceksiniz. Zeminlerinizin zarar vermeden temiz görünmesini sağlayan karbon fiber filamentlerle sert zeminlerde de aynı şekilde çalışır.


V11'i özel kılan, akıllı temizleme özelliğidir. Temizlediğiniz yüzeye bağlı olarak motor hızını otomatik olarak değiştiren üç farklı temizleme moduna sahiptir, bu da zemin başlıklarını değiştirmek zorunda kalmadan odalar arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmenizi sağlar ve ayrıca pil ömrünü biraz uzatır.

V11 Absolute'un pil ömrü de etkileyicidir ve size eko moddayken 60 dakikalık iyi bir çalışma sağlar, böylece pilin orta temizlikte bitmesinden endişelenmeden tüm evi halledebilirsiniz. Kullanışlı LCD ekran size kalan süre, filtre bakım hatırlatıcıları ve herhangi bir tıkanma raporu dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Bu model aynı zamanda bir torklu zemin başlığı, bir mini evcil hayvan aleti, yumuşak bir toz alma fırçası, birleşik alet ve sert zeminlerde kullanım için ekstra yumuşak bir rulo fırça zemin başlığı ile birlikte gelir.

Bu olağanüstü kablosuz Dyson elektrikli süpürgenin elbette bir bedeli var. Tork başlığı olmadan yapabiliyorsanız, Dyson V11 Animal'a bir göz atın - 100 £ daha ucuz. Ancak, tork kafasının ne olduğunu söyleyebiliriz.yaparbu kablosuz Dyson elektrikli süpürge, böylece paranız varsa, onu V11 Absolute'a dökün. Satın alabileceğinin en iyisi bu.

En iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürge: Dyson V7 Absolute


(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson V7 Mutlak

En ucuz Dyson akülü elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Tür: Kablosuz çubuk Şunun için en iyisi: Sert zeminler, merdivenler, arabalar Ağırlık: 2,6 kg Hazne Boyutu: 0,54L Çalışma Süresi: 60 dakika Güç: 100AW RRP: 299 £
Satın alma nedenleri
+ Dyson için oldukça uygun + Kullanışlı araç seçimi
Kaçınılması gereken nedenler
-En güçlü değil

Aşağıdaki V8'den daha az güçlü olmasına rağmen neredeyse aynı görünmesine rağmen V7, en ucuz Dyson kablosuz elektrikli süpürgedir. 2020 yükseltmesi, artık birden fazla temizleme başlığı ve çok kullanışlı bir 'erişim' aracı ile birlikte geldiği anlamına geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi bu, ana emiş borusuna bir bükülme kısmı ekleyerek yatakların, gardıropların, kanepelerin ve ayaklı her şeyin altına ulaşmanızı sağlar. Önce Shark'ın bu fikre sahip olduğuna inanıyoruz ve işe yarıyorGerçekten miiyi.

Emme, yüzeyleri ve sert zeminleri temizlemek için iyidir, ancak daha derin halılar için maksimum 100AW güç biraz eksiktir.

en iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürge

(Resim kredisi: Amazon)

3. Dyson V8 Hayvanı

V7'den bir adım ötede ve şimdi kullanışlı Reach Under aracı ile birlikte geliyor

Teknik Özellikler
Tür: Kablosuz çubuk Şunun için en iyisi: Elde kullanım, sert zeminler, merdivenler, arabalar Ağırlık: 2,61 kg Hazne Boyutu: 0,54L Çalışma Süresi: 40 dakika Güç: 155AW RRP: 349 £
Satın alma nedenleri
+ Yine de mükemmel bir Dyson elektrikli süpürge + Hafif ve kullanımı kolay + V11'den çok daha ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Motorlu alet takıldığında kısa pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 429,99 Amazon 520 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Dyson V8 Absolute'un büyük hayranlarıyız, ancak teknik olarak durduruldu - yine de Dyson'dan satın alamazsınız. Bu yüzden V8 ailesinden en iyi tavsiyemiz 2020'nin V8 Hayvanı. V7'den daha fazla güçle, elde kullanım için en iyisi olmaya devam ediyor - toz alma, dökülmeleri temizleme, arabanızı, yatınızı veya özel jetinizi yapma - çünkü daha güçlü kardeşlerinden çok daha küçük ve daha dengeli.

Tüm Dyson kablosuz elektrikli süpürgelerde olduğu gibi, V8 Animal da evinizin birden çok alanını temizlemeyi kolaylaştırır. Halıdan parkeye kadar çeşitli zemin türlerinde iyi çalışır - V11'e kıyasla daha düşük emiş gücü nedeniyle sert zeminlerde ve daha hafif halılarda daha çok evde olmasına rağmen, V7'nin gücünde bir adımdır. Evcil hayvan sahiplerine turbo fırça aparatı iyi hizmet eder.

Bu model, V11'den biraz daha küçük bir kutu boyutuna sahiptir, bu nedenle daha sık boşaltmanız gerekecek - ancak inanılmaz derecede hafif, taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Belirtildiği gibi, kompakt boyutu, hafifliği ve çeşitli ataşmanları sayesinde aracınızı veya diğer araçları temizlemek için özellikle iyi bir Dyson elektrikli süpürgedir. Ayrıca, daha ucuz araba elektrik süpürgelerinin aksine hızlı temizleme gücüne de sahiptir.

V8, yeni V11'in tüm özelliklerine sahip değil, ancak mükemmel bir temizleyici olmaya devam ediyor. Şimdi çok kullanışlı Reach Under eki ile birlikte gelmesi - yukarıdaki V7 incelemesinde belirtildiği gibi - V8 Animal için bir başka büyük artı işaret.

  • Daha fazla oku: Dyson V8 Absolute incelemesi

en iyi Dyson kablosuz elektrikli süpürge

4. Dyson Cyclone V10 Mutlak

(Biraz) daha fakir adamın V11 Mutlak

Teknik Özellikler
Tür: Kablosuz çubuk Şunun için en iyisi: Halılar, sert zeminler, merdivenler, arabalar Ağırlık: 2,68 kg Hazne Boyutu: 0,76L Çalışma Süresi: 60 dakika Güç: 155AW RRP: 449 £
Satın alma nedenleri
+ V11'den daha ucuz + V8'den daha güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-V8'den daha büyük-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI V11'den daha az güçlü£ 449 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin449,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin £ 549 Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

V11 Absolute'a çok benzeyen ancak daha uygun fiyatlı kablosuz bir Dyson elektrikli süpürge istiyorsanız, Dyson V10'u düşünün. Yeni stabil eşinin akıllı pil yönetiminden ve yüksek torklu temizleme kafasından yoksundur, bu nedenle halı üzerinde belki daha az etkilidir. Bununla birlikte, normal kullanımda, çoğu kullanıcının farkı fark edeceğinden şüpheliyiz.

İşler zorlaştığında, V11 daha yetenekli bir kablosuz elektrikli süpürgedir, ancak V10 aynı görünür ve aynı hissi verir ve evinizi çok benzer bir verimlilik düzeyiyle temizler - 100 £ 'dan çok daha ucuza. Yakında satışlar ve anlaşmalar yoluyla daha fazla indirim almaya başlayabileceğinden şüpheleniyoruz.

Alternatif olarak, kullanışlılığı şüpheli birkaç temizlik eki ekleyen V10 Total Clean'e (RRP: £ 499) geçebilirsiniz; veya daha ucuz olan ve V10 Absolute'un sert zemine özgü 'silindir temizleyici' kafasını kaybeden V10 Animal'a kadar.

  • Daha fazla oku: Dyson V10 Absolute incelemesi

en iyi Dyson vakum

(Resim kredisi: Amazon)

5. Dyson Light Ball Çok Katlı

Bütçesi kısıtlı herkes için en iyi Dyson elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Tip: Dikey Şunlar için en iyisi: Daha büyük alanlar Ağırlık: 6,9 kg Hazne Boyutu: 1,6 L Çalışma Süresi: Yok Güç: 700AW RRP: £ 199
Satın alma nedenleri
+ Her yüzeyde iyi çalışır + Filtreler alerjenleri kilitli tutar + Çalışmak için daha sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Kablosuz Dyson-Weird 2'si 1 arada sistemden daha ağır, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 449,99 £ Amazon'da görüntüleyin 162 Amazon müşteri yorumu

Dyson Light Ball, muhtemelen şirketin ürün yelpazesindeki en tanınmış ve uygun fiyatlı ürünlerden biridir ve birkaç yıldır en çok satan Dyson elektrikli süpürgedir. Klasik DC39 ve DC40 modellerinin yerini alır ve gürültü azaltmanın yanı sıra hem daha büyük döküntüleri hem de ince tozları çözme becerisinden yararlanır.

Bu yüksek performanslı Dyson elektrikli süpürge, üç emme kontrol modu ile birlikte gelir: biri halı için, biri büyük döküntüler için ve diğeri de toprak için. Bir aralık başlığı, döşeme fırçası ve merdiven temizleme aracı da standart olarak gelir. Ek fırçaları kullanma şekliniz, kuşkusuz ideal değildir - tuhaf bir çekme tüpü, tıpkı bir sihir numarasında olduğu gibi, saptan çıkarılır - ve sonuç, kablosuz kullanmaktan çok daha az uygundur. Öte yandan, bu 2'si 1 arada sistem, hiçbir ek alete sahip olmamaktan daha iyidir.

Kablo cömert bir 10 metredir ve temizleyeceğiniz geniş odalarınız veya koridorlarınız varsa bu harika bir haber. Dyson Light Ball ayrıca 1,6 litrelik büyük bir hazneye sahiptir, bu nedenle daha küçük kablosuz Dyson elektrikli süpürgeler kadar sık ​​boşaltma gerektirmez. En iyi parça? Diğer Dyson modellerinden daha ekonomiktir: Kısıtlı bir bütçeniz varsa, kablolu olsa bile satın alabileceğiniz en iyi Dyson elektrikli süpürgedir.

en iyi Dyson elektrikli süpürge

(Resim kredisi: Amazon)

6. Dyson Büyük Top Hayvan 2

Bu çok yönlü özellik, özellikle evcil hayvanların bulunduğu evler için iyidir

Teknik Özellikler
Tip: Silindir Ağırlığı: 7,3kg Hazne Boyutu: 1,5L Çalışma Süresi: N / A Güç: 600AW RRP: £ 299
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel alerjen tutma + Sessiz motor + Devrilirse kendini toplar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün en iyi satışlar 299 £ Amazon'da görüntüle 299 £ AO.com'da görüntüle 299,99 £ very.co.uk'de görüntüle

Yukarıdaki Dyson Light Ball çok katlı modeline benzer miktarda emiş gücüne sahip Dyson Big Ball Animal 2 daha küçüktür ve kullanımı daha kolaydır. Kablolu olduğundan, kablosuz Dyson alternatifleri kadar kullanışlı değildir - ancak benzersiz top şeklindeki tasarımı sayesinde, bu model devrilirse kendi kendini düzeltebilir. Yıllarını sarhoş bir şekilde sallanan silindir vakumlardan dolayı hayal kırıklığına uğratan herkes bu özelliği sevecektir.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu Dyson elektrikli süpürge evcil hayvan sahipleri için tasarlanmıştır. Halınızın veya döşemenizin kumaşına girmiş olabilecek evcil hayvan tüylerini giderecek dolaşmayan bir türbin aletiyle birlikte gelir. Ters yönde dönen fırça başlıkları da temizlemeyi kolaylaştırır.

Bir dizi zemin kaplamasında çalışır ve elbette ince tüylerin yanı sıra daha büyük döküntüleri de toplayabilir. Ayrıca Dyson’un imzası olan pnömatik kafasından da yararlanır. Bu, zemin tipine bağlı olarak emişi otomatik olarak ayarlar; bu, odadan odaya veya halıdan sert zemine geçiyorsanız kullanışlıdır.

en iyi Dyson elektrikli süpürge

(Resim kredisi: Amazon)

7. Dyson V7 Tetikleyici

Merdivenler, arabanız, koltuğunuz vb. İçin harika, daha ucuz bir el tipi Dyson

Teknik Özellikler
Tip: Elde Taşınabilir Şunun için iyi: Arabalar; merdivenler; garip alanlar Ağırlık: 1,38 kg Hazne Boyutu: 0,54L Çalışma Süresi: 30 dakika Güç: 100AW RRP: 199 £
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve kullanımı kolay + İyi değer fiyat etiketi
Kaçınılması gereken nedenler
-Max modunda yalnızca 6 dakikalık pil -Diğer el modellerinden daha az güçlü BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 199 £ Sonic Direct'te görüntüle 312,99 £ Amazon'da Görüntüle 318,99 £ Amazon 67'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Yalnızca elde taşınabilir bir Dyson elektrikli süpürge arıyorsanız ve V8'i karşılayamıyorsanız, Dyson V7 Trigger'ı öneririz. Küçük, kompakt ve hafiftir ve merdiven, koltuk içi veya arabanız gibi ulaşılması zor yerler için mükemmeldir. Bu garip alanlara girmenizi sağlayan özel bir aralık aparatıyla birlikte gelir ve mini motorlu fırça aleti sayesinde, yerdeki her türlü kir veya evcil hayvan tüyü üzerinde hafif bir çalışma yapabilirsiniz.

Bu Dyson elektrikli süpürgenin normal ayarda 30 dakikalık bir çalışma süresi vardır, ancak MAX ayarını etkinleştirirseniz - inatçı kirler için artırılmış emiş sağlar - o zaman sadece altı dakikalık bir elektrik gücü elde edeceğinizi unutmayın. makine.

en iyi Dyson elektrikli süpürgeler

(Resim kredisi: Amazon)

8. Dyson 360 Göz

Güçlü, akıllı temizlik - bu Dyson süpürgesinin merdivenlere yakın olmasına izin vermeyin

Teknik Özellikler
Tür: Robot Şunun için en iyisi: ilk kullanıcılar Ağırlık: 2,44 kg Hazne Boyutu: 0,33 L Çalışma Süresi: 40 dakika Güç: 20AW RRP: 799,99 £
Satın alma nedenleri
+ Çıkıntılara tırmanabilir + Odaları iyi gezerek engellerden kaçınabilir + Akıllı telefon kontrolü
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük hazne kapasitesi; yüksek fiyat-Bazı alanlar temizlenemiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.300 £ Amazon'da görüntüleyin 59 Amazon müşteri yorumu

360 Eye'ın küçük kutusu, yavaş temposu, eksantrik navigasyonu, takılma eğilimi ve yüksek fiyatı, hiçbir şekildeen iyi robot elektrikli süpürgesatın alabilirsin. Ancak bir Dyson bağımlısıysanız ve yeni değeri için bir tane istiyorsanız, denemeye değer. Gerçek temizleme gücü, sıkışmadığında oldukça etkileyici kalır.

360 Eye, Dyson’ın robotik elektrikli süpürgeler dünyasına ilk girişiydi ve büyük olasılıkla Birleşik Krallık’taki son baskısıydı, ancak bunun yükseltilmiş bir versiyonu Japonya’da ortaya çıktı.

Makinenin üst kısmındaki tek bir düğmeyle veya akıllı telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir - böylece en azından teoride, işten kalkmadan veya eve dönmeden önce temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ayrıca 360 Eye'ın nerede olduğunu ve evinizin ne kadarının temizlendiğini kontrol etmenizi sağlar ve Alexa gibi akıllı hub'larla tamamen uyumludur.

Bu robotik Dyson vakum, eşikler 2 cm'nin altında olduğu sürece odalar arasında kolayca hareket edebilir. Vücudun kenarına kadar uzanan ekstra geniş bir emiş gücünden faydalanır, böylece tüm köşeleri ve kenarları kolaylıkla temizleyebilir.

En iyi Dyson elektrikli süpürgelerin her versiyonunda bugünün en iyi teklifi

Dyson V11 Absolute Cordless'ın günümüzün en iyi vakum fiyatları ...Dyson V11 MutlakJohn Lewis ve Ortakları£ 599 Görünüm Tüm fiyatları görünDYSON V11 Hayvan Akülü ... Dyson V11 Hayvan JD Williams £ 499 İnceleTüm fiyatları görünDyson Dyson V7 Absolute ... Dyson V7 Absolute very.co.uk £ 299.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson V7ANIMAL V7 AnimalPlus ... Dyson V7 Animal Sonic Direct £ 249 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson Dyson V8 Hayvan Vakum ... Dyson V8 Animal very.co.uk £ 349.99 İnceleTüm fiyatları görünDyson 214744-01 V8 Mutlak ... Dyson V8 Mutlak Amazon £ 429.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson V10ANIMAL V10 Animal ... Dyson Cyclone V10 Animal Sonic Direct £ 399 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson Cyclone V10 ... Dyson Cyclone V10 Absolute very.co.uk £ 449.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson 455665 Light Ball Multi ... Dyson Light Ball Çok Katlı Amazon £ 449.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Dyson Big Ball Animal 2 ... Dyson Cinetic Big Ball Animal 2 Amazon £ 350 £ 299 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Hangi tip Dyson'ı satın almalıyım?

Her biri kendine özgü niteliklere sahip beş tip Dyson vakum seçeneği vardır. Ancak, her Dyson elektrikli süpürgenin ortak bir özelliği, hepsinin torbasız olmaları ve havadan tozu temizlemek için siklon teknolojisini kullanmalarıdır ...

Dyson kablosuz elektrikli süpürge: Dyson’ın kablosuz çubuk elektrikli süpürgelerinde kordonu yoktur, bunun yerine şarj edilebilir bir pille çalışır. Çok kullanışlı, son derece hafif ve merdivenler ve dar alanlar için harikadır, ancak dik bir Dyson elektrikli süpürgeye göre daha az kapasiteye ve pil ömrüne sahiptir. Dyson kablosuz elektrik süpürgelerini Amazon'da satın alın.

Silindir Dyson vakum: Bunlar iki parçalı Dyson elektrikli süpürgelerdir - aynı zamandaDyson bilyeli süpürgeler- cihazın ana gövdesinde bulunan motor, filtreler ve toz haznesi ve esnek bir hortumun ucunda bir temizleme başlığı ile. Dik modellere göre daha hafiftir ve hareket etmesi daha kolaydır, ancak arka taraftaki hortum nedeniyle saklanması daha zor olabilir. Dyson top süpürgelerini Amazon'da satın alın.

Dik Dyson vakum: Bu tek parça kablolu üniteler daha geleneksel bir elektrikli süpürgeye benziyor. Daha büyük bölmelerle güçlüdürler ve evinizdeki yoğun toza veya kire eğilimli yüksek trafikli alanlar için çok iyidirler. Ancak boyutları, ağırlıkları ve kordonları merdiven gibi garip alanların temizlenmesini zorlaştırabilir. Dik Dyson elektrikli süpürgeleri Amazon'da satın alın.

El tipi Dyson vakum: Daha küçük kablosuz Dyson elektrikli süpürgeler, bunları çubuklu elektrikli süpürgelere dönüştürmek için uzun tüpleri yoktur. Daha ucuzdur, süper taşınabilirdir ve arabanız veya döşemeniz gibi küçük, zorlu temizlik işleri için harikadır. Bununla birlikte, hepsi eski modellerdir, küçük kutuları ve daha sınırlı emişleri vardır. (Halihazırda kablosuz bir Dyson'ınız varsa, buna ihtiyacınız yoktur.) Amazon'da taşınabilir Dyson elektrikli süpürgeler satın alın.

Robot Dyson vakum: 360 Eye, tek bir düğmeye basarak evinizi temizleyen küçük bir makinedir. Kullanımı eğlencelidir, ancak herhangi bir robot süpürgede olduğu gibi, 2 cm'den daha yüksek merdivenleri veya çıkıntıları kaldıramaz ve ana temizleyiciniz olarak kullanılamadığı için oldukça yüksek fiyatlıdır. 360 Eye artık birkaç yaşında ve bugün daha iyi robot süpürgeler var. 360 Eye Dyson elektrikli süpürgeyi Amazon'da satın alın.

(Not: 2018'de Dyson, kablolu modeller geliştirmeyi durduracağını, bunun yerine odağı kablosuz ve el tipi modellerine kaydıracağını duyurdu, ancak bu mevcut kablolu modellerin kullanılabilirliğini etkilemiyor.)

En iyi Dyson elektrikli süpürgesi nasıl seçilir

Sizin için doğru Dyson vakumunun hangisi olduğunu bilmenin zor olmasının nedenlerinden biri, her bir aralıktaki farklı ve üst üste binen modellerin hacmidir - özellikle 'Mutlak', 'Hayvan' ve 'Tam Temizlik' gibi isimler gelmeye başladığında Oyna. Neye ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için, buradaki farklı seçeneklerden bazılarını ayıracağız - ama önce pil ömrü hakkında bir söz…

Dyson kablosuz elektrikli süpürge: pil ömrü

Bu biraz tartışmalı bir alandır ve potansiyel olarak bazı müşterileri kablosuz bir Dyson elektrikli süpürge (veya başka herhangi bir kablosuz elektrikli süpürge) satın almaktan alıkoyan bir alan. Dyson'ın pil ömrü iddiaları, tarihsel olarak, vakumun en düşük güç ayarında, elektriksiz bir temizleme kafası - örneğin toz alma fırçası veya aralık aleti kullanılarak kullanılmasıyla elde edilen teorik bir maksimuma odaklanmıştır.

Bununla birlikte, daha güçlü ayarları ve daha kullanışlı araçları kullanmaya başlar başlamaz, bu süre oldukça dik bir şekilde azalır. Pil ömrü, temizlediğiniz yüzeylerden (ve elbette ne kadar kirli olduklarından) etkilenir.

Deneyimlerimize göre,Dysons pili bitmesin'normal kullanım' sırasında. Elbette normal kullanımı farklı şekilde tanımlayabilirsiniz, ancak genellikle aralıklı olarak 20 dakikadan fazla süpürmemeyi tercih ediyoruz ve vakumları 'az ve sık' kullanmayı öğrendik. Her kullanımdan sonra tekrar şarj olurlar.

Daha yeni kablosuz Dyson elektrikli süpürgeler de daha büyük pillere ve / veya daha verimli güç kullanımına sahiptir, bu nedenle elbette daha uzun süre dayanırlar. Örnek olarak amiral gemisi V11'i kullanarak, en düşük Eco ayarında, elektrikli aletlerin kullanımı da dahil olmak üzere iddia edilen 60 dakikalık pil ömrünü aşmanız gerekir. Otomatik ayarında, 30 ila 40 dakika bekleyebilirsiniz. Boost'ta yalnızca altı ila 10 dakika alacaksınız.

Makul bir şekilde altı dakikanın çok uzun olmadığını söyleyebilirsiniz, ancak gerçek şu ki,ihtiyaçgerçek bir pislikle uğraşmadığınız sürece V11'i Güçlendirme modunda kullanmak. Otomatik olarak tutarak veya modlar arasında hareket ederek, Buckingham Sarayı'nın bu tarafındaki herhangi bir odayı - ve bütünüyle birçok evi - tek seferde, eğer eğlence fikriniz buysa, süpürmek için yeterince uzun süre vakumlayabilirsiniz.

Gerçekçi olarak, eski V8'in zemini yapmak için kullanıyorsanız en yüksek güç ayarında tutulması gerekir, bu nedenle muhtemelen bir esnada altı-sekiz dakikadan fazla zemin yapmayacaksınız. (Ama bize sorarsanız, bu yeterince uzun: az ve sık, az ve sık ...)

Dyson Absolute vs Animal vs Total Clean: fark nedir?

Dyson elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, genellikle her seri için Mutlak, Hayvan ve hatta Tamamen Temiz modelleri görürsünüz. Her makine arasındaki tek gerçek fark, beraberinde gelen aletlerdir: her aralıktaki motor her zaman aynıdır.

Total Clean genellikle uzatma hortumu gibi ekstra aksesuarlar içerir; Hayvan, halınızın liflerine yapışan yerleşik evcil hayvan tüylerinden kurtulmak için dolaşmayan bir fırçayla birlikte gelir. Bununla birlikte, bütçeniz varsa, Absolute, temizliği zahmetsiz hale getiren motorlu kafaların yanı sıra tüm ataşmanları da içerme eğiliminde olduğu için genellikle en iyi seçenektir.

Dyson Uprights vs Dyson Silindir Vakumlar

Dik veya silindir bir Dyson elektrikli süpürge seçip seçmemeniz, istediğiniz özelliklere bağlıdır. Dik Dyson elektrikli süpürgeler, arka taraftaki hortumları olmadığından saklanması daha kolaydır. Daha büyük bir zemin kütlesini kaplayabilirler ve genellikle daha büyük depo kapasitelerine sahiptirler.

Bununla birlikte, silindir modeller daha hafif, daha sessiz ve manevra yapması daha kolay, bu da evinizde çok merdiven varsa büyük bir avantaj olabilir. Aslında, Dyson silindir vakum söz konusu olduğunda kullanım kolaylığı genellikle hatalarından daha ağır basar. Big Ball Animal 2 bunun mükemmel bir örneğidir - kendi kendini hak etme işlevselliği her ev için gerçek bir artıdır.

Daha fazla oku: