Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • 2020'de soğutma, ısıtma ve arıtma için en iyi Dyson fanı

2020'de soğutma, ısıtma ve arıtma için en iyi Dyson fanı

En iyi Dyson hayranlarıyla, birini gördüğünüzde her zaman tanırsınız. Ve şu anda, bu lanet sıcaklığa karşı savaşmanın bir yolu bu! Ama aynı zamanda zarif, sessizce güçlü ve yenilikçi teknolojiyle donatılmış en iyi Dyson fanlar sadece havayı soğutmaz - bazıları havayı temizleyebilir, odanızı ısıtabilir ve hatta kuru havanın etkilerine karşı koymak için nemlendirebilir.


Geleneksel fanların aksine, en iyi Dyson fanları bıçaksızdır - çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa onları daha güvenli ve temizlemesi daha kolay hale getirir. Çok gibiDyson'ın kablosuz süpürgeleri, firmanın hayranları sınıfının en iyisidir (ve buna uygun bir premium fiyat etiketi vardır). Daha etkili bir hava akımı yaratmak için her türden akıllı bilimle birlikte turboşarj ve jet motoru teknolojisini kullanırlar. Havayı soğutmada mükemmeldirler - bazıları odanızı da ısıtır veya temizler. Dyson fanları ayrıca akustik olarak diğer pek çok fandan daha sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır vekesinlikleçoğu hayrandan daha çekici.

Yani onlar arasındaen iyi hayranlarsatın alabilirsin. Bazıları daen iyi hava temizleyicileri, merakla, henüz biren iyi nem giderici. Ancak pek çok seçenek var ve her Dyson fanının farklı özellikleri var, bu da hangisinin satın alınacağına karar vermeyi biraz zorlaştırabilir. Ancak korkmayın: Bu kılavuzda, alanınız ve bütçeniz için en iyi Dyson fanını seçmenize yardımcı olacağız.

  • En iyi taşınabilir klima- serinliğin ötesinde bir adım

Soğutma için en iyi Dyson fan hangisi?

Sadece soğumak mı istiyorsunuz? Soğutma için en iyi Dyson fanı, Dyson Cool kule fanıdır (AM07). Bu bir kule modeldir, bu nedenle daha fazla miktarda havayı daha kısa sürede hareket ettirebilir. Ve kılavuzumuzda bir numarada yer alan daha pahalı Dyson Pure Cool kulenin (TP04) aksine, yalnızca sizi serinletmek için tasarlandı - bu da olağanüstü derecede iyi.

Hava temizleyici ve soğutma özellikleri istiyorsanız, Dyson Pure Cool kulesini (TP04) tercih edin. Veya paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, Dyson Pure Hot + Cool'u (altı numarada) tavsiye ederiz. Aynı zamanda bir ısıtıcı - ve görünmese deepeycekaygan olarak, tüm yıl boyunca kullanabileceksiniz.


Aşağıdaki listeden bir model seçmeden önce, kullanacağınız odanın veya odaların büyüklüğünü göz önünde bulundurun. Örneğin bir masa vantilatörü, büyük bir oturma odasını soğutmak için bir kule kadar etkili olmayacaktır. Ayrıca bütçenizi de göz önünde bulundurun. Dyson hayranlarının pahalı olduğu biliniyor - ucuz olmasına rağmenDyson fırsatlarıgörünür (onları her zaman arıyoruz, bu nedenle bugünün en düşük fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz).

İşte, alanınız için doğru seçeneği seçmenize yardımcı olmak için her modelin artıları ve eksileri açıkça vurgulanmış olarak satın alabileceğiniz en iyi Dyson kanatsız fanlardan oluşan seçimimiz.


  • En iyi hava temizleyici
  • En iyi nem giderici

Eviniz veya ofisiniz için en iyi Dyson hayranları

Dyson fanı: Bıçaksız Pure Cool Tower

(Resim kredisi: Dyson)

1. Dyson Pure Cool kule fanı (TP04)

Satın alabileceğiniz en iyi Dyson fan - soğurken havayı temizler

Teknik Özellikler
Tip: hava temizleme fanı Format: kule Filtre: Cam HEPA Ortam Amplifikatör çapı: 117 mm Kablo uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 4,98 kg
Satın alma nedenleri
+ Havayı otomatik olarak temizler + Gazı ve ince partiküllerin% 99,95'ini yakalar + Gece modu; astım ve alerji dostu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN PAHALI EN İYİ FIRSATLARI 849 $ Amazon'da Görüntüleyin

Dyson Pure Cool kule arındırma fanı (TP04), satın alabileceğiniz en iyi Dyson fanıdır. Aynı zamanda bir hava temizleyici olduğundan, Dyson Link uygulamanız aracılığıyla havanızın kalitesi hakkında rapor vermeden önce gazları ve alerjenler ve kirleticiler gibi ince partiküllerin yüzde 99,95'ini otomatik olarak yakalar. Bu mükemmel Dyson fan, astım ve alerji dostu olarak onaylanmıştır ve yüksek teknolojili filtrelerin yılda yalnızca bir kez değiştirilmesi gerekir. Ayrıca gece modu da vardır, böylece gece rahatsız edilmeden ortamınızı soğutabilir ve arındırabilirsiniz. En pahalı modellerden biridir, ancak bu Dyson fan / arıtıcı kombinasyonu, satın alabileceğiniz en iyisidir.


2020 için yeni olan Dyson Pure Humidify + Cool'a daha fazla yükseltme yapmayı da düşünebilirsiniz. Doğal olarak, bu daha sağlıklı ve ferah bir ortam sağlamak için soğur, arındırır ve nemlendirir.

• hakkında daha fazlasını okuyunDyson Pure Nemlendirme + Soğuk

Dyson fanı: Bıçaksız Serin masa fanı

(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson Cool masa fanı (AM06)

Küçük alanları soğutmak için en ucuz ve en iyi Dyson fan

Teknik Özellikler
Tip: soğutma fanı Format: masa Maksimum ayarda hava akışı: 370 l / s Amp çapı: 300 mm Kablo uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 1,8 kg
Satın alma nedenleri
+ Eğilmesi ve hareket etmesi kolay + Küçük, güçlü, sessiz + Enerji açısından verimli
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI havayı arıtmaz389 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 391 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle 399 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle

Dyson Cool masa fanı daha küçük alanlar için tasarlanmıştır ve bir yatak odasını veya küçük alanı soğutmak için iyi çalışır. Boyutuna rağmen etkili bir fan - Dyson’ın Air Multiplier teknolojisini kullanıyor ve bu da ilk hava akışını 15 kata kadar daha güçlü hale getiriyor. Ayrıca Dyson Cool masa fanı, bu Dyson masa fanının önceki sürümünden (AM01) yüzde 40 daha az enerji kullanıyor ve aynı zamanda yüzde 75 daha sessiz. Bir temizleyici arıyorsanız, bu yeterli olmayacaktır. Ancak 249 £ fiyatıyla, en iyi seçimimizden daha uygun fiyatlı ve piyasadaki 'daha ucuz' Dyson hayranlarının en iyisi.


Dyson fanı: Bıçaksız Soğuk kule fanı

(Resim kredisi: Dyson)

3. Dyson Cool kule fanı (AM07)

Dyson’ın enerji açısından en verimli fanı, geniş alanlar için mükemmeldir

Teknik Özellikler
Tip: soğutma fanı Biçim: kule Amp genişliği: 190 mm Kordon uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 2,85 kg
Satın alma nedenleri
+ Sessiz ve enerji açısından verimli + Hava çarpan teknolojisi + Kesintisiz hava olmadan güçlü soğutma
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI ÇALIŞTIRMAK İÇİN Üssünde uzaktan kumanda olmalı548 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 548 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 558 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle

Bu, Dyson’ın geniş alanları soğutmak için en iyi fanıdır. Dyson Cool kule fanı (AM07), büyük alanları eşit şekilde soğutmak için Hava Çarpan teknolojisini kullanır, böylece dalgalı havaya veda edebilirsiniz. Ve AM02 modelinden yüzde 60 daha sessizdir, bu da onu geceleri uykunuzu bozmadan çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Dyson Cool kule fanı, önceden belirlenmiş aralıklardan sonra kapanacak şekilde programlanabilir ve bir uzaktan kumandaya sahiptir. Ayrıca, A +++ enerji verimliliği sınıfıyla önceki modelden yüzde 10 daha fazla enerji verimlidir. Büyük bir odada güçlü, verimli ve gizli soğutma istiyorsanız, bu iş için en iyi Dyson fanıdır.

Dyson hayranı: Bıçaksız Pure Cool Desk

(Resim kredisi: Dyson)

4. Dyson Pure Cool Desk (DP04)

1 numaralı en iyi Dyson fanımızın daha küçük, daha uygun fiyatlı versiyonu

Teknik Özellikler
Tip: arındırıcı fan Format: masa Filtresi: HEPA Amp çapı: 352 mm Kablo uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 4,65 kg
Satın alma nedenleri
+ Kompakt bir modelde birinci sınıf özellikler, + Tüm odayı arındıracak kadar güçlü + Veri kalitesini uygulamaya rapor eder
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sınırlı yerleşik kontroller598 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 636 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle 639 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle

Masalar için tasarlanmıştır, ancak Dyson Pure Cool masa fanı aslında tüm bir odayı temizleyip soğutabilir - ki bu etkileyici. Dyson Pure Cool kule fanının bu listede bir numarada yer alan daha küçük, masa üstü versiyonu ve bu model gibi gazları ve parçacıkları otomatik olarak yakalar ve ardından bir hava akımına neden olmadan saflaştırılmış havayı yansıtır. Dyson Pure Cool Masa, 70 yerine 350 derece dönebilir ve hava kalitesini raporlamak için Alexa veya Dyson Link uygulamasına bağlanabilir. Uzaktan kumanda, ses kontrolü, uyku zamanlayıcısı ve gece modu ile birlikte gelir. Bu, evinizde en iyi Dyson fan teknolojisini almanın en hesaplı yoludur.

Dyson hayranı: bıçaksız Pure Cool Me

(Resim kredisi: Dyson)

5. Dyson Pure Cool Me

Dyson's Purification teknolojisini edinmenin en ucuz yolu

Teknik Özellikler
Tip: kişisel arındırıcı fan Format: masa Salınımı: 70 derece Kordon uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 2,71 kg
Satın alma nedenleri
+ En uygun fiyatlı Dyson arıtıcı + Hafif ve taşınabilir + Soğutur ve arındırır
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir giriş seviyesi hayranı için pahalı -Çok basit - ek özelliklerden yoksun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI499 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 499 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 499 ABD doları Bing Lee'de görüntüle

Dyson Pure Cool Me fanı, Dyson'ın diğer fanlarıyla aynı saflaştırma teknolojisine sahiptir, ancak çok daha uygun bir fiyata. Yine de havanızı temizler ve sizi serinletir, ancak bu model yalnızca daha küçük alanlar için tasarlanmıştır ve otomatik mod gibi bazı önemli özelliklerden yoksundur. Hava kirliliği hakkında da rapor vermeyecek. Ancak taşınabilir olması için yeterince küçük ve odalar arasında kolayca taşıyabileceğiniz kadar hafiftir, bu nedenle küçük bir servet ödemeden sadece bir Dyson fan isteyip istemediğinizi ve çan ve ıslık olmadan yaşayabilmenizi düşünmeye değer.

Dyson fanı: bıçaksız Pure Hot + Cool

(Resim kredisi: Dyson)

6. Dyson Pure Hot + Cool arındırıcı fan ısıtıcısı

Yıl boyu kullanım için en iyi Dyson fan, ısıtıcı ve temizleyici

Teknik Özellikler
Tip: arındırıcı fanlı ısıtıcı Maksimum ayarda hava akışı: 290 l / s Salınım açısı: 350 derece Kablo uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 4,98 kg Ses seviyesi: 62 dB
Satın alma nedenleri
+ Isıtır ve arındırır + 350 derece salınır + Ses kontrolü için Alexa'ya bağlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız ve tüm yıl boyunca performans istiyorsanız satın alabileceğiniz en iyi Dyson fanı budur. Bunun nedeni, Dyson Pure Hot + Cool'un soğutma ve hava temizlemede en iyiyi aynı zamanda bir odayı ısıtma yeteneği ile birleştirmesidir. Sıcaklığı derecesine kadar kontrol edebilirsiniz ve arıtılmış havayı bir taslak oluşturmadan fanın arkasından dışarı atar. Mevcut en iyi Dyson fanlarından birinden beklediğiniz gibi, Dyson Pure Hot + Cool otomatik olarak saflaşır, 350 derece dönebilir ve hava kalitesini raporlamak için Link uygulamasıyla eşleşir. Çoğu ev için aşırı olabilir, ancak yıl boyunca performans arıyorsanız, bu hepsi bir arada Dyson fan / temizleyici / ısıtıcıdan çok daha iyi olamaz.

Dyson fanı: kanatsız Hot + Cool Jet Focus

(Resim kredisi: Dyson)

7. Dyson Hot + Cool Jet Focus fan ısıtıcısı (AM09)

Soğutma ve ısıtma için en ucuz Dyson fan

Teknik Özellikler
Fan tipi: ısıtma, soğutma Biçim: masa Maks. Ayarda hava akışı: 186 l / s Amp çapı: 153 mm Kablo uzunluğu: 1,8 m Ağırlık: 2,68 kg
Satın alma nedenleri
+ Isıtır ve soğutur + Jet odak, konsantre patlamalar verir + Hassas sıcaklık kontrolü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI havayı arıtmaz587 ABD doları Billy Guyatts'ta görüntüle 599 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 599 ABD doları Ebay'de görüntüle

Dyson Hot + Cool Jet Focus fanı, bir odayı ısıtma ve soğutma kapasitesine sahiptir - ancak havayı arıtmaz, bu da Pure Hot + Cool modelinden 150 £ daha ucuz olduğu anlamına gelir. Hava kirliliği konusunda endişelenmiyorsanız, bu, odanızın sıcaklığını yönetmek için çok iyi bir seçenektir. Jet odağı, anında ısıtmaya veya soğutmaya ihtiyaç duyduğunuzda güçlü bir patlama sağlamak için hava akışını yoğunlaştırır ve tabii ki Hava Çarpan teknolojisi ile birlikte gelir, böylece dalgalı havadan kurtulursunuz. Dahası, odayı ısıtırken, bazı ısıtıcılarda olduğu gibi yanan bir koku fark etmeyeceksiniz, çünkü toz yakacak kadar ısınmayacaktır.

Dyson fanı: bıçaksız nemlendirici

(Resim kredisi: Dyson)

8. Dyson Nemlendirici fanı (AM10)

Sizi soğuturken mikropları öldüren süper sessiz bir nemlendirici

Teknik Özellikler
Tip: nemlendirici fanı Format: masa Maksimum ayarda hava akışı: 460 l / s Amp çapı: 240 mm Kablo uzunluğu: 2m Ağırlık: 3,4kg
Satın alma nedenleri
+ Sessiz ve mikropları öldürür + Nemlendirmenin yanı sıra soğutur + 18 saate kadar kullanılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'u kontrol edin

Dyson’ın Nemlendirici fanı, Noise Abatement Society tarafından Sessiz İşareti alan ilk nemlendiriciydi. Çok sessizce soğutur ve nemlendirir ve mikropları öldüren ve havayı hijyenik tutan UV ışık teknolojisi ile birlikte gelir. Geniş odalarda eşit olarak çalışır ve bir seferde 18 saate kadar çalışabilir. Dyson Nemlendirici fanının tek dezavantajı, temizlemenin biraz karmaşık olmasıdır, ancak bu Dyson fanın sessizliği, herhangi bir zahmetli bakımı telafi edebilir. Nihayetinde, havanın daha fazla alerjen içerdiği yaz aylarında solunum semptomları yaşarsanız veya havada daha az nem olduğunda (hem yazın hem de kışın meydana gelebilir) kuru cilt veya solunum yolları görürseniz, bu nemlendirici Dyson fanı dikkate değer.

Dyson Pure Cool Arındırıcı Fan Bugünün en iyi Dyson fan fiyatları ... Dyson Pure Cool (2018) Amazon $ 849 GörüntüleTüm fiyatları görünDyson AM06 Masa Vantilatörü 301201-01Dyson AM06Cihazlar Çevrimiçi399 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDyson AM07 Kule Fanı 301216-01Dyson AM07Cihazlar Çevrimiçi548 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDyson DP04WS Saf Serin Masa ...Dyson Pure Cool MasaCihazlar Çevrimiçi639 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDyson Pure Cool Me Arındırıcı ...Dyson Pure Cool MeKogan.com499 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDyson AM09 Sıcak + Soğuk Fan ...Dyson AM09 Sıcak + Soğuk Fanlı IsıtıcıCihazlar Çevrimiçi599 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz