Close

En iyi aile çadırı 2020: Tüm klan için geniş ve pratik çadırlar

Pingtwitter'ün en iyi aile çadırları rehberine hoş geldiniz. Aile kampı: basit, sağlıklı bir konsept, ancak uygun şekilde hazırlanmadığınız takdirde kolayca yaşayan bir kabusa dönüşebilecek bir konsept.


Bir aile kamp gezisi için gerekli olan ekipman, özellikle küçük çocuklarınız veya büyükanne ve büyükbabanız varsa, ortalama bir keşif geziniz için ihtiyaç duyduğunuzdan biraz farklı olacaktır. En iyi aile çadırları, içeride ve dışarıda oturabileceğiniz alanların yanı sıra daha fazla tavan boşluğu, bir dereceye kadar mahremiyet için (ve farklı yatma zamanlarına izin vermek için) iç odalar ve bitkin aile üyelerini ve bisikletleri / scooterları barındırmak için bir sundurma alanı sunar. / futbol da.

Açıkçası, en önemli şey hava koşullarına dayanıklılıktır. Garantili duşları savuşturmak için hem su geçirmez hem de rüzgara dayanıklı bir aile çadırına ihtiyacınız var, bu yüzden Büyükanne beklenmedik bir şekilde çadırla birlikte ağaçlık hattına inmiyor. Henüz bir saati okumayı bilmeyen aile üyeleri tarafından veya güneşin kendisi tarafından sabah 4'te uyanmaktan hoşlanmıyorsanız, karartma materyali de şiddetle tavsiye edilir.

Bütün bir aileye uyacak bir şeye ihtiyacınız yoksa, rehberimize göz atın.en iyi çadırlargenel. Deneyimi tamamlamak için muhtemelen kılavuzlarımıza da göz atmak istersiniz.en iyi kamp sobaları, bu yüzden kimse aç kalmaz veen iyi kamp sandalyeleri.

En iyi aile çadırı nasıl bulunur

Aile çadırları, birkaç ekstra cepli büyük dağ çadırlarından geniş kumaş konaklara kadar bir dizi konaklamayı kapsayan çeşitli bir cinstir. Bu nedenle, yavrularınız için en iyi aile çadırını bulmaya çalışıyorsanız, avınızı daraltmanıza yardımcı olacak birkaç önemli soru var. Ne kadar maceracı olmayı planlıyorsunuz? Ve ailen ne kadar büyük?


Mega boyutlu aile çadırları, bir sirk çadırı kadar portatiftir, bu nedenle, evinizin sürüş menzili içindeki 'uygun' kamp alanlarında kalmakla sınırlandırılacaksınız. Bu kategoride, şişirilebilir tasarımlar popülerdir ve araba ile çalışan bir kompresörle dakikalar içinde sahaya çıkacaksınız. Bununla birlikte, bu tür aile çadırları maliyetli ve ağır olma eğilimindedir ve delinme riski taşır.

Daha hafif, daha taşınabilir aile çadırları kullanımda daha fazla esneklik sunar - çocuklarınız bunun için yeterince büyükse, bazıları yürüyüşe çıkacak kadar hafiftir. Bununla birlikte, bunların boyutları kaçınılmaz olarak daha küçüktür, bu da işleri biraz daha eğlenceli hale getirebilir, eğer hava sizin tarafınızda değilse, dördünüzün ıslak giysileriniz ve botlarınızla birlikte küçük bir alana sıkıştığını görürsünüz.

Neyse ki, bir aile için en iyi çadırlardan oluşan derlememizde her amaca ve bütçeye uygun bir şeyler var. Size en uygun olanı bulmak için okumaya devam edin ...


Bunlar şu anda en iyi aile çadırları

Coleman Weathermaster Hava Çadırı İncelemesi

(Resim kredisi: Coleman)

1. Coleman Weathermaster Air

Her yönden en iyi aile çadırı

Teknik Özellikler
Kişi Sayısı: 4, 6 veya 8 Karartma yatak odası: Evet
Satın alma nedenleri
+ Bol alan + Hafif ve havadar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'nı yerleştirmesi kolay Amazon'u kontrol edin

Coleman Weathermaster Air şu anda etraftaki en iyi aile çadırıdır. Yaşam alanı ferah, aydınlık ve havadar, geniş bir sundurma alanı ve böcekler olmadan hava akışı istiyorsanız geceleri kapatabileceğiniz ağ kapı katmanları ile. Her şeyden önemli olan karartma yatak odaları çok etkilidir: sadece akşamları ve sabahın erken saatlerini bloke etmekle kalmaz, aynı zamanda uyku bölmesinin içindeki sıcaklığın düzenlenmesine de yardımcı olurlar.

Hepsi bir arada tasarım ve hava direkleri, bu çadırın son derece hızlı ve kolay kurulabileceği anlamına gelir, böylece tatilinize olabildiğince çabuk başlayabilirsiniz (bununla yüzleşelim, arabada saatler sonra zorlu bir çadırla çekişerek en iyi zamanlarda endişeli olun, çekip giden huysuz çocuklarla bir yana). Bir itmede, bir kişi bunu kendi başına bile yapabilir - diyelim ki, genç aile üyeleri o sırada işbirliği yapmıyorsa. Kısacası, hava nasıl olursa olsun, rahat ve rahat aile kampı için en iyi aile çadırı. Tamamı kontrol edinColeman Weathermaster Air incelemesidenediğimizde ne düşündüğümüze daha ayrıntılı bir bakış için.

en iyi aile çadırı: Outwell Airville 6SA


(Resim kredisi: Outwell)

2. Outwell Airville 6SA

En iyi premium aile çadırı

Teknik Özellikler
Kişi Sayısı: 6 Karartma yatak odası: Neredeyse ('karanlık iç mekanlar')
Satın alma nedenleri
+ Çok büyük + Ekstra olarak gömme halı + Hız için hava direkleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 40 kg'dan daha ağırdır Amazon'u kontrol edin

Yeni Outwell Airville 6sa, her ikisi de neredeyse karartılmış 'karanlık iç kısımlar' ile donatılmış iki ana yatak odası bölmesinde altı uyur. Çadır, aynı zamanda, yatak odası olmayan alan yığınlarıyla ayakta durmaktadır. Öyle ki, büyük bir kanat salonu yan bölmesinin yanı sıra geniş bir oturma / yemek alanı ve üstü kapalı bir verandaya doğru tamamen açılan bir ön fermuar var. Birçok şehir evi, döndüğünüzde küçük görünecek.

Ancak özellik listesi henüz başlamadı bile. Kolay şişirilen hava yapısı, bükülmüş direklerle savaşmamasını sağlar ve bantlı dikişler korunur ve bir rüzgar destek sistemi, eşyaları dengeli ve hava koşullarına dayanıklı tutar. Ayrıca, özel güç bağlama giriş noktaları ve hatta (isteğe bağlı) bir halı bulunmaktadır. Bu gerçekten istenen hiçbir şeyi bırakmaz.

Tek dezavantajı, ağır ağırlık ve aynı derecede yüksek fiyat biletidir, ancak kesinlikle başka hiçbir şeyden ödün vermek istemiyorsanız, Outwell Airville 6sa bu yaz ve çok daha fazlası için aile kamp sarayıdır.

Resim 1/4

en iyi aile çadırı: Octagon BlackOut

(Resim kredisi: Coleman)
Resim 2/4

en iyi aile çadırı: Octagon BlackOut

(Resim kredisi: Coleman)
Resim 3/4

en iyi aile çadırı: Octagon BlackOut

(Resim kredisi: Coleman)
Resim 4/4

en iyi aile çadırı: Octagon BlackOut

(Resim kredisi: Coleman)

3. Coleman Octagon karartma çadırı

Yurt tarzı kamp için en iyi aile çadırı

Teknik Özellikler
Kişi Sayısı: 6 Karartma yatak odası: Evet
Satın alma nedenleri
+ Paranız için çok fazla çadır + Geniş düzen
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük bir yaşam / uyku alanı küçük çocuklar için ideal değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 512,76 $ Amazon'da Görüntüleyin

2020 Coleman Sekizgen Karartma Çadırı, çok para karşılığında çok fazla çadır sunuyor. Çok makul bir fiyat etiketi için bu dev yurt tipi bir düzende sekize kadar uyur ve yaklaşık 4m kareye vurur. 2 metreden biraz fazla yükseklikte, dönümlük bir tavan boşluğu da var ve bu da neşeli festival titreşimleri ile çok esnek bir aile çadırı sağlıyor. İyi bir paket boyutu ve 20,6 kg'lık ağırlık, bunu bir trekking yarışmacısı yapmayabilir, ancak otoparktan kısa bir yürüyüşün yapılabileceği anlamına gelir.

Aile kampçıları için de daha iyi haberler var. Birkaç saat daha değerli uyku, sağlam çelik direkler ve hafta sonu İngiliz ıslaklığını bile uzak tutacak olan 4500 mm'lik geliştirilmiş bir Hidrostatik Kafa süpürmenize yardımcı olacak karartma materyali var.

MSR Papa Hubba NX aile çadırı

4. MSR Papa Hubba NX

Her yerde satış yapmak isteyen bir aile için en iyi çadır

Teknik Özellikler
Kişi Sayısı: 4 Karartma yatak odası: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Bazı iki kişilik çadırlardan daha hafif + Süper esnek
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük tavan boşluğu-Tek kişilik oturma / uyku alanı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 599,95 $ Amazon'da görüntüle