Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En iyi stres çarkları: 2017'nin oyuncak çılgınlığını kaçırmayın

En iyi stres çarkları: 2017'nin oyuncak çılgınlığını kaçırmayın

Fidget spinners, bilmiyorsanız, parmaklarınızla oynayabileceğiniz veya döndürebileceğiniz elde taşınan oyuncaklardır ve milyonları bulan satışlarla, geçen yılki şişe çevirme çılgınlığından bu yana oyun alanında en büyük şeyler haline gelmiştir. Neden?

Oyuncağın çekiciliğinin büyük bir kısmı kompakt boyuttadır. Bir cebe veya çantaya kolayca doldurulabilir ve hemen hemen her yerde çıkarılıp oynanabilir. Bir diğeri, sadece birkaç pound ile birkaç yüz arasında değişen fiyatlar ile sunulan çok çeşitli tasarımlardır.

Sosyal medya, sahiplerinin onlarla her türlü şık numarayı gerçekleştirmesiyle çalkalanıyor ve yapımcılar, bir kalem veya stres topuyla oynamanın yaptığı gibi, stres çarklarının odaklanmanıza yardımcı olurken kaygıyı da azaltabileceğini iddia ediyor.

Aşağıda bir stres çarkının ne olduğunu açıkladık (bilmiyorsanız) ve size en son stres çarkı fiyatlarını gösterdik. Ucuz bir stres çarkını almak çok kolay, bu yüzden okumaya devam edin!


Ucuz stres çarklarını nereden alabilirim?

Peki stres çarkı nedir?

Bu, metal veya seramik yataklar içeren merkezi bir göbekten yayılan kolları (veya parmaklıkları) olan, küçük çerçevesiz bir tekerleğe benzeyen, avuç içi boyutunda bir cihazdır. Her kolun ucunda bir ağırlık olduğundan, gadget'ı hafifçe vurmak veya döndürmek, her seferinde dakikalarca dönmesini sağlayabilir.

Bazı cihazlar ayrıca her kolun ucunda size ek oyun oynama yolları sunan ek hub'larla birlikte gelir - veya Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuzla eşleştirebileceğiniz LED ışıklar veya hatta minyatür hoparlörler içerebilir.


Sizin için en iyi stres çarkını nasıl satın alabilirsiniz

Fidget iplik makineleri genellikle 3B baskılı plastikten veya pirinç, titanyum veya paslanmaz çelik gibi metallerden yapılır ve çok çeşitli renk ve tasarımlarda gelir.

En iyi cihazlar iyi dengelidir ve salınım içermez (bu yüzden düzgün ve eşit bir şekilde dönerler) ve aynı zamanda sessiz olmalıdırlar - çalarken ihtiyacınız olan son şey sizi veya çevrenizdeki insanları rahatsız eden gürültülü bir yataktır. .


İplikçinin daha uzun süre dönmeye devam etmesine yardımcı olduğu için, biraz ağırlığa sahip bir cihaz da aramalısınız - gerçek dünya rakamları çılgınca değişiklik gösterse de üreticiler genellikle ürünün tanıtım yazısının yanında sıkma sürelerini belirtir.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi stres çarkları seçimimiz

Çifte Sezar Haçlı

Antika görünümlü metal fidget spinner

Teknik Özellikler
Dönerken çap: 7cm Kalınlık: 0.8-1.2cm Malzeme: Metal Mevcut Renkler: Bronz, Pirinç, Gümüş, Gül Altın Uygun: Yetişkinler ve çocuklar (7+)
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı metal gövde + Düşük sürtünmeli rulmanlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Antik görünüm herkes için olmayacak Bugünün en iyi ikili sezar savaşçısı fidget spinner fırsatları Amazon'a göz atın

Eski Romalıların stres çarkları olsaydı, bu tam olarak dolduracakları türden bir tasarımdı. Pirinç, bronz, gümüş ve pembe altın olarak mevcut olan tamamen metal Dual Caesar Crusader, hem dönen ikiz kollarının her birinde bir kalkan motifi hem de girintili parmak tutamağında bir kaplan başı içeren antika bir görünüme sahiptir.

Neyse ki, sağlam tasarımı, elde ağırlık hissi veren iplikçinin kendisi ile eşleşiyor. Aynı zamanda, diğer bazı fidget spinner tasarımlarına göre daha uzun dönmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayan kaliteli metal yataklara sahip düşük sürtünmeli teknoloji kullanır.


İlginç ama güzel.

Infinity Fidget Spinner Pro i5

Infinity Fidget Spinner Pro i5

Pahalı ama buna değer

Teknik Özellikler
Dönerken çap: XXcm Kalınlık: XXcm Malzeme: Metal Mevcut Renkler: Gül Altın, Gümüş, Karbon Uygun: Yetişkinler ve çocuklar (8+)
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli yapı + Tamamen metal gövde + Mükemmel sıkma süresi
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Blade kenarları biraz keskin Bugünün en iyi infinity fidget spinner i5 fırsatları Amazon 298 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Dual Caesar Crusader'ın görünüm, his ve fiyat açısından zıt kutup olan Infinity Spinner i5 Pro, maliyetine bakıldığında beklediğiniz gibi kaliteli bir üründür.

Üç farklı renkte mevcut olup, tamamen metal bir gövdeye ve neredeyse sessiz çalışma ve uzun ömür için seramik bir yatağa sahip üç iplikli (üç bıçak) bir yapıya sahiptir. Elde uygun şekilde ağır hissediyor ve uzun bir dönme süresine sahip, bir parmağın her becerikli hareketi arasında ortalama beş dakika var. Girintili parmak tutamağı, tutmayı da kolay ve rahat hale getirir.

Infinity Spinner i5 Pro ile ilgili sevmediğimiz tek şey, üç eğirme bıçaklarının köşeli tasarımının biraz keskin olabilmesidir. Elbette bu fiyat etiketi de var, ancak birinci sınıf kalite, zaman kaybettiren oyuncaklar söz konusu olduğunda, bu alet kesinlikle en iyilerden biri.

Daha fazla stres çarkı fırsatları

Batman kıpır kıpır spinner

Hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun mükemmel boyut

Satın alma nedenleri
+ Ucuz ve neşeli
Kaçınılması gereken nedenler
- Muhtemelen metal kadar uzun ömürlü değildir - Renkler değişebilir Bugünün en iyi Batman fidget spinner fırsatları Amazon'a göz atın

Kıpır kıpır eller için harika ve bir stres giderici olarak, bu 7,5 cm'lik küçük ve taşıması kolay eğirici, özel olarak tasarlanmış bir bilyalı merkez yatağı sayesinde işlem için çok hızlı ve stabildir.

Üçlü Pençe kıpır kıpır spinner

Alaşım daralması, 7 yaşın üzerinde kullanıma uygundur

Satın alma nedenleri
+ Tamamen metal gövde + Mükemmel sıkma süresi
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiçbiri Bugünün en iyi Triple Claw fidget spinner fırsatları Amazon'u kontrol edin

Taşıması kolay, küçük, basit ve ayrık olan bu eğirici ultra dayanıklı bir bakır gövdeye sahipken, rulmanlar uzun ömür ve sorunsuz dönüş sağlamak için en son düşük sürtünme teknolojisini kullanır,

Tüm rulmanlar ve dönen kıpır kıpır oyuncaklar gibi, daha uzun eğirme süreleri elde etmek için eğirme ve kırılma zaman alır.

7 yaşından büyük şkinler ve çocuklar için uygun mükemmel boyut.