Close

Çocuklar için en iyi fitness takipçileri

Çocuklar için en iyi fitness takipçileri, yetişkinler için en iyi fitness takipçilerinden çılgınca farklıdır, ancak bu onların karşılaştırmalı yüksek teknoloji özelliklerinin eksikliğinden çok uzak olduğu anlamına gelmez. İşleri tamamladığınızda sizi oyunlarla ödüllendiren süper basit bir aktivite izleyici mi? Şimdi bu, geride kalabileceğimiz bir kavram - keşke onları daha büyük boyutlarda yapmış olsalardı.

En iyi çocuk fitness takipçimiz Garmin Vivofit Jr. 2'dir. Muhteşem Kaptan Amerika görünümünde, harici ebeveyn kontrolleri sayesinde Marvel'ı seven çocuklara (yani hepsini) ve bakıcılara da hitap edeceğinden emin olabilirsiniz. Egzersizin yanı sıra, ödev ve toparlama gibi diğer üretken davranışları da teşvik eder ve önerilen 60 dakikayı tamamladıklarında, bir Avengers macerası ile ödüllendirilirler.

Elinizde bir Marvel hayranı yok mu? Klipsli fitness takipçileri ve çocuklara uygun müzik gruplarından gelen çok daha fazla aktivite izleme harikası var.Fitbit, Vtech'ten çok yönlü adımsayar akıllı saatler ve LeapFrog'dan sanal evcil hayvanlar, onları harekete geçirecek çok şey var.

Garmin Vivofit Jr. 2


1. Garmin Vivofit Jr. 2

Yani, yıldız atlayışları yaparken odalarını düzenlemelerini istiyorsunuz ...

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Pil ömrü: 1 yıl Bağlantı: Bluetooth Önlemler: Adımlar, uyku, etkin süre
Satın alma nedenleri
+ İyi davranışları ödüllendirir, sadece egzersiz yapmaz + Harika Kaptan Amerika tasarımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI39,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle 49,99 Hedefte Görüntüle119,99 $ Amazon 370 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Garmin Vivofit Jr., fiziksel egzersizin yanı sıra birçok farklı iyi davranışı ödüllendirmesi açısından oldukça özeldir. Ebeveyn kontrollü arkadaş uygulaması, grupla birlikte çalışarak çocukları görev zamanlayıcıları ve hatırlatma uyarıları ile ev ödevi ve ev işleri gibi aktiviteler için takipte tutar ve başarılar için ödüller belirlemenizi sağlar.

Egzersiz biti, adımlar ve önerilen 60 dakikalık günlük aktivite için bir izleyici ile birlikte gelir. Saatlerini tamamlarlarsa, uygulamada Avengers temalı bir macera ile ödüllendirilirler. Oh, ve harika görünüyor.


Fitbit Ace

2. Fitbit Ace

Biraz daha büyük çocuklar için küçültülmüş fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fitness takipçisi GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 5 gün
Satın alma nedenleri
+ İOS ve Android ile senkronize edilir + Uzun pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 74,99 ABD doları Macy's'de görüntüleyin89,99 Walmart'ta görüntüle135 $ Amazon 558 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Daha ucuz yetişkin Fitbitlerin çoğu çocuklar için uygundur, ancak bu özellikle genç spor meraklıları için tasarlanmıştır. Esasen, ebeveyn denetimine izin veren basitleştirilmiş bir uygulamaya sahip bir Fitbit Alta, Ace harika bir motive edici ve Vivofit Jr 2'yi büyütenler için bariz bir yükseltmedir.


Bu ince bant, günlük adımları izler ve hedeflere ulaşmak için ödüller ve rozetler sağlayarak daha eğlenceli hale getirir. Suya dayanıklı olduğundan yağmurda, karda ve yüzme havuzlarında kullanılabilir, pil ömrü ise tüm okul haftası boyunca (yani: 5 gün). Bir aile hesabı oluşturarak, çocuklarınızın ilerlemesini kolayca görebilir ve 'adım atabilirsiniz'. Saat yüzlerini benzer olsa da 10 korkak tasarımla özelleştirebilirler.

Fitbit Bileklik Flex 2

3. Fitbit Bileklik Flex 2

Bu su geçirmez spor izci, yüzücüler için en iyi seçimimizdir

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hırslı yüzücüler Pil ömrü: 5 gün Bağlantı: Bluetooth Önlemler: Adımlar, mesafe, kalori, aktif dakika, saatlik aktivite
Satın alma nedenleri
+ 50 metreye kadar su geçirmez + Daha yetişkin tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Tam anlamıyla bir çocuk fitness takipçisi olmasa da, Fitbit Flex, hem pratiklik hem de cep açısından yetişkinler arasında en arkadaş canlısıdır ve onu çocuklar için yapılmış bir ürünün tüm şirin teşviklerine ihtiyaç duymayan daha büyük çocuklar için en iyi takipçimiz yapar etkinlik bandı.

Koşarken, takım sporlarında ve aerobikteki hareketleri algılayan otomatik aktivite izleyici tüm meşgul çocuklar için kullanışlı bir işlev olsa da, onu en iyi seçimimizde öne çıkaran şey su geçirmezliği ve aynı zamanda yüzücüler için en iyi seçeneğimizdir.


Fitbit Zip

4. Fitbit Zip

Aktif çocuklar için müdahaleci olmayan klipsli izleyici

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Sağlam Pil ömrü: 4-6 ay Bağlantı: Bluetooth Önlemler: Adımlar, kalori, mesafe
Satın alma nedenleri
+ Giysilere veya çantalara klipsler + Pratik, bozuk para pille çalışır149,99 Walmart'ta görüntüle184,50 $ Amazon'da Görüntüle 189,50 $ Amazon'da 9 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Fitbit'in bir başka çocuk dostu fitness takipçisi olan Zip, Flex'ten daha pahalı bir manzara, ancak sağlam lastik gibi dış yüzeyi, değiştirme maliyeti konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına geliyor.

Bir madeni para pilinin kullanımı da çok pratiktir ve şarj olmaksızın dört ila altı ay arasında dayanması gerektiği anlamına gelir. Klipsli tasarım, bilekliğin günlük yaramazlıkların önüne geçebileceğini fark eden veya bileklerinde bir izci takarken biraz utangaç hissedenler için klipsli tasarım daha düşük anahtarlı kullanım sağlar.

KidiZoom Akıllı İzle

5. KidiZoom Akıllı İzle

Zamanı söyleyin, oyun oynayın, eğlenceli videolar yapın ve bu adımları takip edin

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Fitness dışında Pil ömrü: 2-3 gün Bağlantı: USB Önlemler: Adımlar, hareket
Satın alma nedenleri
+ Fitness izleme seçeneklerine sahip akıllı saat + Hareket oyunlarıyla egzersiz yapmayı teşvik eder BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 66,98 ABD doları Amazon'da 89,01 ABD doları görüntüleyin Amazon'da 91,13 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 15 Amazon müşteri yorumu

Özel bir fitness takipçisi olmasa da, KidiZoom Smart Watch, fitness takip fonksiyonuna sahip olan harika bir çok yönlü seçenektir. Bu akıllı çocuk dostu gadget, önerilen adım sayılarına ulaştıklarından emin olmak için bir adımsayar ve hareket oyunlarının yanı sıra onları hareket ettirmek için bir adım sayar, ancak odak noktasını yalnızca fitness üzerine koymaz.

Çocuklar ayrıca bu çok yetenekli bant ile sekiz heyecan verici oyun oynayabilir, efektli fotoğraflar ve videolar çekebilir ve süratli (hesap makinesi ve takvim dahildir, ancak daha kullanışlı uygulamalar indirilebilir) bu çok işlevli grupla ilgilenebilirler.

LeapFrog LeapBand

6. LeapFrog LeapBand

Bu zindelik artırıcı arkadaş, yeteneklerin yanı sıra sevimli faktöre de sahip

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sanal ödüller Pil ömrü: 1 gün Bağlantı: N / A Önlemler: Her türlü hareket
Satın alma nedenleri
+ Sanal evcil hayvanları güçlendirmek için hareketi kullanın + LeapFrog Connect'te daha birçok eğlenceli aktivite mevcut

Çocukların evcil hayvanlar, hatta sanal evcil hayvanlar için gidecekleri pek çok uzunluk vardır (Tamagotchi'nizden ayrılamazsanız, bilirsiniz). LeapFrog LeapBand'in uyguladığı ilke budur ve çocukları, penguenler, maymunlar, ejderhalar ve hatta robotlar da dahil olmak üzere bir listeden seçtikleri her ne olursa olsun, evcil hayvanlarını güçlendirmek için enerji harcamaya teşvik eder.

Saat, & ldquo; fil gibi yürüyüş & rdquo; gibi eğlenceli etkinliklerle önceden yüklenmiş olarak gelir. ve & ldquo; bir hata gibi kıpır kıpır & rdquo; ve sıkılırlarsa, LeapFrog Connect kullanarak her zaman daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın