Close
 • Ana
 • /
 • Ev
 • /
 • 2020 Anneler Günü için en iyi çiçekler: her bütçeye uygun güzel buketler

2020 Anneler Günü için en iyi çiçekler: her bütçeye uygun güzel buketler

Anneler Günü çiçeklerini internetten satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 2020 Anneler Günü, bu yıl 22 Mart Pazar gününe denk geliyor, bu yüzden henüz biraz uzak, ancak çiçek siparişinizi erken almak kötü bir fikir değil. Hayatınızdaki anneyi birinci sınıf bir buket ile tedavi etmek istiyorsanız veya satın alabileceğiniz en ucuz Anneler Günü çiçeklerini arıyorsanız, bu kılavuzda en iyi Anneler Günü çiçek teslimat hizmetlerinden oluşan seçimimizi bulacaksınız. .


Çiçek dağıtım hizmetleri son yıllarda çiçek açmıştır. Çevrimiçi çiçekçiler, çiçeklerin canlı, zamanında ve mükemmel durumda ulaşmaları için posta yoluyla nasıl teslim edileceğini öğrendiler. Eflorist ve Interflora gibi bazıları buketinizi elden teslim edecek yerel çiçekçilerle çalışır; Bloom & Wild gibi diğerleri, 'mektup kutusu çiçekleri' - düz, havalandırmalı posta kutusu büyüklüğündeki kutularda paketlenmiş çiçek buketleri sunar, böylece alıcı geldiğinde evde olmak zorunda kalmaz. Posta kutusu çiçekleri genellikle daha uzun süre devam etmelerini sağlamak için bitki besinleriyle birlikte gelir ve onları nasıl düzenleyeceğine dair profesyonel ipuçları ve harikaAnneler Günü hediyesiözellikle yaratıcı anneler için.

En iyi Anneler Günü çiçek teslimat hizmetleri, çiçekleri yalnızca postayla göndermez. Bu listedeki çevrimiçi çiçekçilerin birçoğu, Anneler Günü çiçek siparişinize çikolata veya şarap eklemenize izin veren lüks sepetler de sunar veya daha uzun ömürlü bir hediye için bunun yerine tatlı bir ev bitkisi seçebilirsiniz. İşte piyasadaki en iyi çevrimiçi çiçek teslimat hizmetlerinden oluşan seçimimiz.

Anneler Günü'nde gönderilecek en iyi 10 çiçek

 • Pembe veya sarı zambaklar
 • Hafif güller
 • Karanfiller
 • Laleler
 • Ayçiçekleri
 • Orkide
 • Süsen
 • Lisianthus
 • Gerber papatyalar
 • Frezya

En iyi Anneler Günü çiçek teslimat hizmetleri

en iyi anne

(Resim kredisi: Bloom & Wild)

1. Bloom ve Vahşi

Çarpıcı buketler ve güzel posta kutusu çiçekleriyle Anneler Günü için en iyi birinci sınıf çiçekler - ayrıca ilk siparişinizde 10 £ indirim

Teknik Özellikler
Seçenekler: Elde teslim buketler, posta kutusu çiçekleri, lüks hediye setleri, ev bitkileri Teslimat seçenekleri: Ertesi gün teslimat Çiçek tazeliği: 5 günlük garanti Fiyat: £ 23'dan itibaren
Satın alma nedenleri
+ Premium çiçekler + Ertesi gün ücretsiz çiçek teslimatı + Annelik Pazar günü teslim edilir (ücretli)
Kaçınılması gereken nedenler
-Başkalarından biraz daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Bloom & Wild, güzel, elle bağlanmış buketler ve lüks mektup kutusu çiçeklerinde uzmanlaşmıştır. Özellikle yukarıda gösterilen Clemmie buketini (27 £) seviyoruz - tatil gün batımlarından ilham alan çarpıcı mektup kutusu çiçekleri. Posta kutusu aracılığıyla teslim edilirler, bu nedenle onları almak için evde kimseye ihtiyacınız olmaz ve tüm Bloom & Wild mektup kutusu çiçekleri gibi, çevrimiçi çiçekçiden profesyonel stil ipuçları ile birlikte gelirler.


La belle gülleri, yumuşak kokulu stoklar, limonium ve okaliptüs ile önceden düzenlenmiş klasik bir buket olan Elena'yı da (38 £) seviyoruz. Ancak Bloom & Wild'da seçebileceğiniz çok sayıda çarpıcı çiçek var ve bunların tümü çikolata, mum, oyuncak ve benzeri isteğe bağlı eklentilerle birlikte geliyor.

Bloom & Wild ayrıca bir çiçek abonelik hizmeti sunar, bu nedenle birine gerçekten davranmak istiyorsanız sitedeki farklı seçeneklere bir göz atın. Alternatif olarak, nihai lüks için bir sepet seçin: şu anda teklifte beş tane var.

Unutmayın ki ertesi gün ücretsiz Royal Mail teslimatı için Anneler Günü'nden önce 18 Mart Çarşamba 17: 30'a kadar sipariş vermeniz gerekecek; 31 Mart Pazar günü premium kurye teslimatı için 21 Mart Cumartesi 16: 30'a kadar sipariş vermeniz gerekir.


 • Bloom & Wild'daki tüm çiçekleri görün

Anne

2. Moonpig Anneler Günü çiçekleri

En lüks Anneler Günü çiçek engelleri

Teknik Özellikler
Seçenekler: Buketler, posta kutusu çiçekleri, lüks hediye setleri, ev bitkileri Teslimat seçenekleri: Kurye, ertesi gün çiçek teslimatı Çiçek tazeliği: 5 günlük garanti Fiyat: £ 18'den
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda seçenek + İyi fiyat seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün Pazar günü teslimat yapılmaz EN İYİ FIRSATLAR Siteyi Ziyaret Edin

Moonpig'de taze kesilmiş güller, zambaklar ve lalelerden orkidelere ve daha fazlasına kadar her renkte Anneler Günü çiçekleri ve bitkileri vardır. Kurye ile teslim edilen güzel buketler, posta kutusu dostu seçimler, prosecco veya çikolatalarla lüks çiçek sepetleri ve daha uzun ömürlü ev bitkileri arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle zarif Sweetness buketi, 22 £ - krem ​​LA zambakları, pembe antirrhinumlar ve pembe bouvardia'dan oluşan şık bir koleksiyon - ve Letterbox Mixed Alstroemeria'yı (20 £) seviyoruz. Veya gerçek bir muamele için lüks prosecco sepet £ 35 görülmeye değer. Moonpig'in Pazar günleri teslimat yapmadığını aklınızda bulundurun - bu nedenle, Anneler Günü'nden önce çiçeklerinizin gelmesi için sipariş vermeniz gerekecek (ancak posta kutusu çiçeklerini seçiyorsanız, bu açılmamış tomurcuklara çiçek açma şansı verecektir).

Anne

3. Serenata Çiçekleri

Anneler Günü için en iyi son dakika çiçek teslimat hizmeti

Teknik Özellikler
Seçenekler: Buketler, posta kutusu çiçekleri, lüks hediye setleri, ev bitkileri Teslimat seçenekleri: Aynı gün teslimat; haftanın 7 günü ücretsiz teslimat Çiçek tazeliği: Daha uzun süre dayanması için tomurcuk şeklinde gönderilir Fiyat: £ 19,99'dan itibaren
Satın alma nedenleri
+ Anneler Gününde teslimat yapacak + Güzel çiçekler + Mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Tazelik 'garantisi' yoktur (ancak çiçekler uzun süre dayanır) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Anneler Günü çiçeklerinizin Anneler Pazar günü kendisine teslim edilmesini ister misiniz? Serenata Flowers arkanızda. Bazı çiçek teslimat hizmetlerinden farklı olarak, bu çevrimiçi çiçekçi haftada yedi gün ücretsiz teslimat sunar ve 30 Mart Cumartesi günü Anneler Günü siparişinizi vermek için 19: 00'a kadar vaktiniz vardır - bu, son dakikaya kadar bıraktıysanız idealdir. Ayrıca anneniz Birleşik Krallık'ta nerede yaşarsa yaşasın, Serenata onları ücretsiz olarak teslim edecektir. Buketler, tüm şekillerde, renklerde ve her bütçeye uygun geniş bir çiçek koleksiyonuyla muhteşemdir. Bizim favorilerimiz mi? Aztec Sun (resimde 24,99 £ 29,99 £) ve Freya £ 39,99 (49,99 £) - ancak Serenata sitesinde herkes için bir seçenek var. Ayrıca siparişinizi Deluxe veya Grande boyutuna yükseltebilir veya ekstra birkaç sterlin karşılığında çikolata, kart ve hatta vazo gibi özel ekstralar ekleyebilirsiniz.


 • Serenata'daki tüm çiçekleri görün

Anne

4. Uçan Çiçekler

Güzel Anneler Günü çiçekleri - ve tüm buketlerle birlikte ücretsiz Guylian çikolataları alırsınız

Teknik Özellikler
Seçenekler: Buketler, posta kutusu çiçekleri, lüks hediye setleri, ev bitkileri Teslimat seçenekleri: Ücretsiz teslimat; ertesi gün çiçek teslimatı Çiçek tazeliği: 5 günlük garanti Fiyat: £ 17,99'dan itibaren
Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı, uzun ömürlü çiçekler + Üstün değer + Ücretsiz teslimat
Kaçınılması gereken nedenler
- Pazar veya Anneler Günü teslimatı yapılmaz BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Siteyi Ziyaret Edin

Tamamen seçim ve değer söz konusu olduğunda, Flying Flowers İngiltere'deki en iyi Anneler Günü çiçeklerinden bazılarını kolayca yapar. Derin kırmızı güller, göz kamaştırıcı sarı karanfiller, parlak mavi lavabonun yanı sıra ev bitkileri ve lüks sepetler arasından seçim yapabileceğiniz devasa, canlı bir seçim var. Buket boyutları cömerttir ve paranızın karşılığını fazlasıyla verir (ve hatta bazıları yüzde 25 ekstra ücretsiz olarak gelir). Teslimat ücretsizdir ve hangi seçeneği seçerseniz seçin, kişiselleştirilmiş bir kart mesajı alırsınız. Özellikle Anneler Günü Parıltı buketini (resimde görülen 29,99 £), Antik Gül ve Antirrhinum'u (29,99 £) ve yüzde 100 ekstra ücretsiz güllerle gelen Canlı Güzellik'i (28,99 £) seviyoruz. Veya gerçekten biraz sevgi göstermek istiyorsanız, aylık bir çiçek aboneliği düşünebilirsiniz. Flying Flowers, en iyi Anneler Günü hediyesi için üç, altı ve 12 aylık çiçek teslimat seçenekleri sunar. Sadece Flying Flowers'ın Pazar teslimatları yapmadığını unutmayın, bu yüzden bunlar Annelik Pazarına gelmeyecek.

5. eflorist

Harika fırsatlar eflorist'i en ucuz çiçek teslimat hizmeti yapar - ve aynı zamanda en uzun tazelik garantisine sahiptir

Teknik Özellikler
Seçenekler: Buketler, posta kutusu çiçekleri, lüks hediye setleri, ev bitkileri Teslimat seçenekleri: Aynı gün çiçek teslimatı, ertesi gün teslimat Çiçek tazeliği: 7 gün garanti Fiyat: En düşük £ 15,99
Satın alma nedenleri
+ 7 günlük çiçek tazeliği garantisi + Pazar günü annelikte teslim edilecek + Belirli buketlerde% 55'e varan indirim
Kaçınılması gereken nedenler
- Kasada hizmet bedeli BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Siteyi Ziyaret Edin

Bir başka iyi çiçek teslimat hizmeti olan eflorist, Anneler Günü çiçekleriyle ilgili çok cazip anlaşmalar yapıyor. Muhteşem bir lale buketi 31,99 pound'dan 15,99 pound'a satın alabilirsiniz - bu neredeyse yarı fiyatına. diğer seçkin buketler 10 sterlinlik bir indirime sahipken ve ücretsiz bir kutu çikolata ile birlikte gelir (şu anda 39,99 sterlin yerine 29,99 sterlin olan güzel Mayfair buketi gibi). eflorist, İngiltere'nin her yerindeki çiçekçilerle ortaktır, bu da çiçeklerinin daha uzun süre taze kalacağını garanti edebilecekleri anlamına gelir. Bu nedenle yedi günlük etkileyici bir tazelik garantisi sunabiliyorlar - bu listedeki en uzun garanti. Serenta ve Bloom & Wild gibi, onlar da Mothering Sunday'de teslimat yapacaklar. Çiçeklerinizi teslim etmek için gereken teslimat hizmetine bağlı olarak değişen, ödeme sırasında hizmet ücretine dikkat edin.

Daha fazla oku: