Close

2020'nin en iyi ayak masajcıları

Ayak masajları, para harcamayı düşündüğünüz bir şey değildir, ancak ayakları düzenli olarak ağrılı, yorgun ve ağrılı olan herkes için mükemmel bir yatırım olabilir. Bu şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı cihazlar, günün sonunda gevşemenize, ayaklarınızın iyileşmesini hızlandırmanıza, dolaşımı iyileştirmenize ve belirli tıbbi durumları tedavi etmeye yardımcı olarak stresi azaltmanıza yardımcı olabilir. (Bu nedenle bir satın alma işlemi yapmadan önce doktorunuza danışmanız elbette önemlidir.)


Aksineen iyi ayak kaplıcalarıSu ile doldurma ve sonrasında boşaltma ve temizleme gerektiren ayak masajları genellikle 'tak ve çalıştır' olduğundan kullanımı çok daha kolaydır. Bu yazıda, size bugün piyasadaki en iyi altı ayak masajını sunuyoruz ve bunların her biri biraz farklı bir şey sunacak.

Ayak masajı nasıl seçilir

Piyasadaki bu kadar çok ayak masajcısıyla, aralarında nasıl seçim yaparsınız? Dikkate alınması gereken bir dizi önemli faktör vardır.

Birincisi, sundukları masaj türüdür. Bunlar silindirler, titreşim, hava sıkıştırma ve EMS (elektro kas stimülasyonu) içerebilir veya içermeyebilir. Ayrıca, her özellik için farklı ayarlar olup olmadığını veya sadece açma / kapama olup olmadığını ve cihazın nasıl kontrol edildiğini bilmek isteyeceksiniz (örneğin, konum değiştirmeden ve rahatlamanızı bozmadan değişiklik yapabilir misiniz?). Son olarak, garantinin ne kadar sürdüğünü kontrol etmek faydalıdır, çünkü bu cihazlar bozulursa, muhtemelen onları tamir ettirmenin kolay bir yolu olmayacaktır.

Bunu akılda tutarak, bugün piyasadaki en iyi ayak kaplıcaları için en iyi seçimlerimiz. Her birinin neler sunması gerektiğini, artılarını ve eksilerini ve kararınızı vermek için bilmeniz gereken en önemli ayrıntıları açıklıyoruz.


En İyi Ayak Masajı: InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı(Resim kredisi: InvoSpa)

1. InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı

Genel olarak en iyi ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj türleri: Yoğurma, hava sıkıştırma, ısı Ayakkabı ölçüsü: 12 Ağırlık: 3.5kg Garanti: 1 yıl
Satın alma nedenleri
+8 masaj silindiri + Geniş işlev yelpazesi + Uygun fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 1 yıllık garanti BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 79,99 $ Amazon'da Görüntüle

Invio'nun Shiatsu Ayak Masajı, genel olarak en sevdiğimiz ayak masajıdır. Bunun nedeni, iki bağımsız ayak masajından yuvarlanma veya yoğurma, hava sıkıştırma ve kızılötesi terapi dahil olmak üzere ayaklarınızı canlandırmak için çok çeşitli seçenekler sunmasıdır. Ve hepsi gerçekten çok makul bir fiyata.

Ayağınızı iki bağımsız bölmeye sokun, cihazı çalıştırın ve etkileyici sekiz masaj silindiri ile size masaj sağlar. Üç farklı yoğunluk seviyesinde yuvarlama, presleme veya shiatsu yoğurma veya sadece hava sıkıştırması seçeneklerine sahipsiniz. Her seans 15 dakika sürer ve bir geri sayım sayacı vardır: bu sürenin ayarlanabilir olmadığını unutmayın.


Ayrıca bir kızılötesi terapi işlevi de var, ancak bunun çok ince olduğunu vurgulamalıyız ve önemli bir sıcaklık değişikliğini hissetmek iki ila üç seans alabilir. Dolayısıyla, ilgilendiğiniz ana şey buysa, aslında bu modeli satın almanızı önermeyiz.

Olumlu yönlere dönersek: Takmak için cömert iki metrelik akoru seviyoruz. Kontrol paneli dokunmatik ekranının kullanımı kolaydır ve kaymayan ayaklar iyi çalışır. Ayak örtüsünün bir fermuarla kolayca çıkarılabilmesi ve makinede yıkanabilmesi harika. Genel olarak, o zaman, bu uygun fiyatlı cihazın paranızın tam karşılığını aldığını düşünüyoruz.

En iyi ayak masajı: Arealer Derin Yoğurma Masajı(Resim kredisi: Alanlar)

2. Alanlar Derin Yoğurma Masajı

Genel olarak en iyi ikinci ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj türleri: Yoğurma, hava sıkıştırma, ısı Ayakkabı ölçüsü: 12 Ağırlık: 4,3kg Garanti: 1 yıl
Satın alma nedenleri
+6 masaj silindiri + Ayarlanabilir zamanlayıcı + Uzaktan kumanda
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 1 yıl garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Arealer Derin Yoğurma Masajı, ayaklarınızı rahatlatmak ve canlandırmak için çeşitli masaj modları sunan başka bir cihazdır. Büyük silindiri ve altı mini masaj başlığını, ayaklarınıza yoğurma, shiatsu, yuvarlama ve kazıma ile masaj yapmak için kullanabilirsiniz. Ayağınızı dolduran ve sıkıştıran nefes alabilen bir hava yastığı da vardır. Bu, beş yoğunluk seviyesi sunarak, ayağınızın farklı kısımlarını sıkarak masaj yapmanıza olanak tanır ve dolaşımı artırmak için ayarlanabilir bir ısıtma işlevi ile birlikte.

Cihaz, birlikte verilen uzaktan kumanda veya LCD dokunmatik ekran aracılığıyla çalıştırılabilir. Hangi programı seçerseniz seçin, 15 dakika sonra varsayılan olarak kapanır veya beş ile 30 dakika arasında sürecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kaymayan ayaklar ve çıkarılabilir ve yıkanabilir kumaş örtü, bunu gerçekten çok iyi bir seçim haline getiriyor.

en iyi ayak masajı: Belmint Shiatsu Ayak Masajı


(Resim kredisi: Belmint)

3. Belmint Shiatsu Ayak Masajı

En iyi bütçe ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj çeşitleri: Yoğurma, ısı Ayakkabı ölçüsü: 12 Ağırlık: 3.5kg Garanti: 1 yıl
Satın alma nedenleri
+18 düğüm + Derin yoğurma
Kaçınılması gereken nedenler
-Hava sıkıştırması yok-Sadece 1 yıllık garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 56,99 $ Macy's Check Amazon'da görüntüleyin

Ayak masajı yapmak istiyor ama kuruşları mı izlemek istiyorsunuz? O halde Belmint Shiatsu Ayak Masajı çok akıllı bir seçenektir. Hava sıkıştırması almazsınız, ancak uygun fiyatlı tek bir cihazda ısıyla derin yoğurucu güzel bir ayak masajı deneyimi yaşarsınız. Masaj, kan akışını uyarmaya ve stresi azaltmaya yardımcı olmak için ayağınızdaki akupunktur noktalarını hedefleyen 18 derin yoğurma düğümü aracılığıyla verilir. Ve kullanımı daha kolay olamazdı. Ortaya yerleştirilmiş düğmeye (parmak uçlarınızla çalıştırabilmeniz için size dönük olan) basın ve ayaklarınızı içeri sokun. Sıcak olduğunda düğme kırmızıdır; ısıyı kapatmak için düğmeye tekrar basın, maviye dönecektir.

Çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kumaş örtü vardır ve file ek parça, ayağınıza hoş gelen rahat, nefes alabilen bir kumaştan yapılmıştır. Burada süper zekice bir özellik yok, ancak düşük fiyat göz önüne alındığında, sunulanlar oldukça etkileyici.

En iyi ayak masajı: Snailax ayak wamer

Snailax'ın ayak masajı çıkarılabilir ve vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanılabilir.

(Resim kredisi: Snailax)

4. Snailax Ayak Isıtıcı

En iyi titreşim ve ısı ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj türleri: Titreşim masajı, ısı Ayakkabı boyutu: 12 Ağırlık: 1kg Garanti: 2 yıl
Satın alma nedenleri
+ Diğer vücut kısımlarında kullanım + 2 yıl garanti + Düşük fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yoğurma yok Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Diğer bir ucuz ve neşeli cihaz olan Masajlı Salyangoz Ayak Isıtıcı silindirlerle birlikte gelmez, ancak ayaklarınızı canlandırmak için titreşim ve ısı kombinasyonu sunar. Beş titreşim masajı modu vardır, ısıyı açıp kapatabilirsiniz ve cihaz 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Titreşimin oldukça ince olduğunu unutmayın, bu nedenle ayaklarınıza yoğun bir egzersiz yapmak istiyorsanız, bu listede başka yerlere bakmanız daha iyi olacaktır. Artı tarafta, çıkarılabilir üst kapağı çıkarabilir ve sırtınız, boynunuz ve bacaklarınız dahil olmak üzere vücudunuzun diğer bölümleri için bir titreşim / ısı yastığı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yerinde tutmak için iyi bir iş çıkaran kaymaz kauçuk altlığı ve iki yıllık garantiyle birlikte gelmesini de seviyoruz.

En iyi ayak masajı: Revitive Advanced Circulation Booster


(İmaj kredisi: Revive)

5. Revitive Advanced Circulation Booster

En iyi EMS ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj türleri: Elektro kas stimülasyonu Ayakkabı numarası: Her beden Ağırlık: 1.4kg Garanti: 2 yıl
Satın alma nedenleri
+ Elektro kas stimülasyonu + Diğer vücut kısımlarında kullanın + Her ayakkabı bedenine uyar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Revitive Advanced Circulation Booster, bu listedeki diğer cihazların hiçbirinde bulunmayan bir şey sunar: elektro kas stimülasyonu (EMS). Temel olarak, kaslarınızı kasıp dolaşımı artırmaya yardımcı olan elektrik darbeleri yayar. Bu nedenle hamile, derin ven trombozu tedavisi gören veya kalp pili gibi elektronik implant takılan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Üreticiler günde en az 30 dakika kullanmanızı tavsiye ediyor ve bunu yapmak daha kolay olamazdı. Çıplak ayaklarınızı ayak tabanlarına yerleştirin ve işini yapmasına izin verin. İhtiyaçlarınıza uygun doğru yoğunluğu elde etmek için, birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanarak 15 stimülasyon dalga formu arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca cihaz, bel, omuzlar, kollar, uyluklar ve dizler gibi vücudun diğer bölgelerini hedeflemenize izin veren Elektrot Vücut Pedleri ile birlikte gelir.

En İyi Ayak Masajı: TheraFlow Dual Foot Massager Roller


(Resim kredisi: TheraFlow)

6. TheraFlow Çift Ayak Masaj Silindiri

En iyi manuel ayak masajı

Teknik Özellikler
Masaj türleri: Manuel yuvarlanma Ayakkabı boyutu: Herhangi bir Ağırlık: 720g Garanti: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Kullanımı kolay + Her ayakkabı bedenine uyar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,47 $ 'lık tüm işleri yaparsınız Amazon'da görüntüleyin

Son olarak, ayaklarınıza masaj yapmak için mutlaka bir elektronik cihaza ihtiyacınız olmadığını hatırlatırız. Bu ucuz ve etkili ahşap cihaz tamamen mekaniktir ve ayağınızdaki baskı noktalarına vurmak için akıllıca tasarlanmış 10 bağımsız silindire sahiptir. Düğümleri ve gerginliği gidermek için ayaklarınızı üzerinde gezdirin. Hafif ve taşınabilir, bu cihazı her yere götürebilir ve asla fişe takmaktan endişe etmenize gerek kalmaz. Bunun ötesinde pek bir şey yoktur, bu da düşük fiyata yansır, ancak hazır olduğunuz sürece şaşırtıcı derecede etkilidir işi koy.

InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı InvoSpa Shiatsu Ayak Masajı Amazon, bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın $ 79.99 GörüntüleTüm fiyatları görün