Close

Google Fit ve Apple Health ile çalışan en iyi cihazlar

Hem Google hem de Apple, ilgili akıllı telefon işletim sistemleri için fitness izleme uygulamaları sunar; bu nedenle, işi yapmak için üçüncü taraf bir uygulama indirmeniz gerekmez - Google Fit ve Apple Health tüm temel bilgiler kapsanmıştır.


Bu uygulamalar, cihazınızdaki sensörlerden veri çekecektir.Android telefonveyaiPhoneBir günde atılan adımlar gibi istatistikleri harmanlamak için, ancak üçüncü taraf cihazların da bilgi yoluyla beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bunlar, şu anda satın alabileceğiniz en iyi uyumlu aygıtlardan bazılarıdır.

Daha fazlasını okuyun: Apple Watch Series 4 incelemesi: En iyi akıllı saat bir adım ileri gidiyor

Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3


1. Apple Watch Series 3

Apple'ın şimdiye kadarki en iyi akıllı saati

Satın alma nedenleri
+ Bileğinizden Apple Health + Telefon aramalarıyla mükemmel şekilde senkronize olur pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 199 Amazon'da Görüntüleyin£ 199 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin31 Amazon müşteri değerlendirmesi

Elmalaren son ve en büyük akıllı saatElbette Apple Health ile mükemmel bir şekilde senkronize oluyor - başka bir şey beklemiyorsunuz. Antrenmanlardan kalp atış hızına kadar, saat yaptığınız hemen her şeyi takip edebilir ve her şeyi tekrar senkronize edebilir.iPhone'unuz.

Üstelik saatin sağlık ve zindelikten çok daha fazlası var, uygulama uyarıları ve bağlı bir telefon olmadan arama yapma yeteneği de dahil, ancak Apple Health ile kullanılacak en iyi bilek tabanlı izleyicinin hangisi olduğunu merak ediyorsanız bakıyorsun.


LG İzle Spor

LG İzle Spor


2. LG Watch Sport

En iyi haliyle Android Wear

Satın alma nedenleri
+ Telefon olmadan çalışabilir + Kalp atış hızı monitörü içerir Amazon'u kontrol edin

Google'ın çitin yanında,LG Watch Sportbelki de mevcut Android Wear akıllı saatlerinin en iyisidir. Beklediğiniz gibi, Android Wear, Google Fit ile sorunsuz bir şekilde senkronize olur, böylece tüm adımlarınız ve diğer önemli istatistikler günlüğe kaydedilir.

Bununla birlikte, hoş (tıknaz olsa da) tasarım dokunuşları, olağan geniş saat yüzleri seçimi ve Android telefonunuzdaki uygulamalarla sıkı entegrasyon elde edersiniz. Saat bir iPhone ile eşleşebilir, ancak Apple Health ile çalışmaz ve iOS için Google Fit yoktur.

Xiaomi Mi Grubu 2

Xiaomi Mi Grubu 2


3. Xiaomi Mi Band 2

Ucuza fitness takibi

Satın alma nedenleri
+ Çok iyi pil ömrü + Bir kalp atış hızı izleyicisi içerir Amazon 37 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Görünüşü için herhangi bir ödül kazanmayabilir, biraz Mi Band 2, Xiaomi'nin kendi uygulaması aracılığıyla Google Fit ve Apple Health ile hiç sorun değil, mükemmel yetenekli bir fitness takipçisidir - daha sonra fitness verilerinizi hangisinde çalışabilirsiniz tercih ettiğiniz uygulama.

Su geçirmez tasarımı, parlak OLED ekranı ve 20 güne varan pil ömrü ile bu izleyicinin beğeneceği çok şey var. Herhangi bir entegre GPS almazsınız, ancak kalp atış hızınızı, adımlarınızı ve uykunuzu ölçebilir ve hareket etmeniz gerektiğini hatırlatabilir.

Uyumsuz Ray

Uyumsuz Ray

4. Uyumsuz Işın

Misfit'in en iyi takipçilerinden biri

Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü pil ömrü + Şık, rahat tasarım 61,10 £ Amazon'da görüntüle 155 £ Amazon'da 182,24 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Herhangi bir Misfit izleyici, Misfit uygulamasının Apple Health veya Google Fit izniyle bağlanabilir, bu yüzden seçiminizi yapın, ancak Misfit Ray'i vurgulamak isteriz - rahat ve şıktır ve bir saat pili kullandığı için gidebilirsiniz aylar boyunca yenisini takmak zorunda kalmadan.

Akıllı telefonunuzdaki bildirimler konusunda sizi uyarmak için izleyicideki LED ışıkların yanı sıra Misfit Ray izleyici adımları, uykuyu, kalorileri ve mesafeyi izleyebilir. Aynı zamanda tamamen su geçirmezdir ve çeşitli uyumlu cihazlar için basit kontroller bile sunabilir.akıllı ev cihazları.

Polar A370

Polar A370

5. Polar A370

Özelliklerle dolu

Satın alma nedenleri
+ Tüm gün kalp atış hızı takibi + Gelişmiş uyku izleme 125,99 £ Amazon'da Görüntüle 125,99 £ Wiggle Low Stock'ta Görüntüle 125,99 £ Chain Reaction Cycles'da görüntüle UK 806 Amazon müşteri incelemeleri

Polar bir dizi çok iyi fitness takipçisi yapar ve hepsi Google Fit ve Apple Health ile çalışır.Polar A370tüm gün kalp atış hızı takibi, gelişmiş uyku izleme ve aktiviteleri otomatik olarak tanımlama yeteneği sunan, grubun en iyilerinden biridir.

Burada yerleşik GPS yoktur, bu nedenle her türlü konum takibini yapmak için telefonunuzun yanınızda olması gerekir, ancak entegre ekran sayesinde bileğinizde temel akıllı telefon uyarıları alabilirsiniz. İzleyici de suya dayanıklıdır ve altı farklı renk seçeneğine sahiptir.

Wahoo Tickr X Nabız Monitörü

Wahoo Tickr X Nabız Monitörü

6. Wahoo Tickr X Nabız Monitörü

Kalp atış hızınızdan emin olun

Satın alma nedenleri
+ Gelişmiş fitness takibi + Herhangi bir akıllı telefonla çalışır Amazon 3 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Pek çok giyilebilir cihaz ve akıllı saat, cildiniz aracılığıyla kalp atış hızınızı sizin için izlemeye çalışacaktır, ancak gerçekten doğru ölçümler için profesyoneller bir göğüs kemeri kullanır. Wahoo Tickr X, şu anda en çok satın alınanlardan biridir ve Google Fit ve Apple Health ile birlikte çalışır.

Cihaz, hareketlerinizin hareketini ve yoğunluğunu da yakalar ve bilek tabanlı basit bir izleyicinin hayal edebileceğinden daha fazla ayrıntı için geri bildirimde bulunur. Dahili hafızası ve yerleşik Bluetooth'u sayesinde, tüm senkronizasyon egzersizinizden sonra yapılabilir.

Nokia Vücut Kardiyo Ölçeği

Nokia Vücut Kardiyo Ölçeği

7. Nokia Vücut Kardiyo Ölçeği

Doğru yapılan akıllı tartım

Satın alma nedenleri
+ BMI ve nabız ölçümü + İnce ve şık tasarım £ 109.95 Amazon'da görüntüleyin129,95 £ Apple UK'de görüntüleyin£ 129,95 Currys PC World'de Görüntüleyin

Cihazlarınızın geri kalanı akıllı hale geliyorsa, Nokia Vücut Kardiyo Ölçeği şeklinde banyo tartınıza biraz daha zeka da ekleyebilirsiniz. Cihaz hem Google Fit hem de Apple Health ile ve Nokia'nın kendi uygulamasıyla çalışır.

Elbette zaman içinde kilonuzu ölçmenin yanı sıra, Nokia Vücut Kardiyo Ölçeği de BMI'nizi hesaplayabilir ve hatta kalp atış hızınızı takip edebilir, böylece Bluetooth veya Wi üzerinden akıllı telefonunuza ve yüklü uygulamalarınıza iletilen gelişmiş bir ölçüm seti elde edebilirsiniz. -Fi.

Apple Watch Series 3 (GPS, ... Apple Watch Series 3 GPS Amazon £ 199 GörüntüleTüm fiyatları görünMisfit Ray Fitness ve Uyku ... Misfit Ray Amazon £ 61.10 İnceleTüm fiyatları görün