Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Ağ daralmasını önlemek için en iyi oyun VPN 2020

Ağ daralmasını önlemek için en iyi oyun VPN 2020

Biraz alışılmadık görünse de, bir oyun VPN'i herhangi bir oyuncunun cephaneliğinin çok yararlı bir parçası olabilir ve bir bonus olarak, makinenizin çok yönlü güvenliğini artırmaya yardımcı olabilir. ne için kullanırsanız kullanın.

Her şeyden önce, bir oyun VPN'i kullanmak, oyununuzun hoşnutsuz rakipler veya siber suçlular tarafından başlatılan DDoS saldırıları tarafından asla kesintiye uğramamasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, kredi kartı bilgileri gibi kişisel bilgileri de şifreler.

  • Paranızı en iyi şekilde saklayınSiber Pazartesi VPN fırsatları

Ancak VPN'ler yalnızca oyun deneyiminize daha fazla güvenlik eklemek için iyi değildir. Coğrafi kısıtlamaları aşma yetenekleri sayesinde, en yeni oyunları indirebilecek ve uluslararası oyun sunucularına erişebileceksiniz. Ayrıca, akış için PC'nizi veya konsolunuzu kullanıyorsanız, engellenen istediğiniz tüm TV şovlarını ve filmleri VPN olmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca VPN'ler, bant genişliği kısıtlamasını ortadan kaldırarak oyun performansını artırır.

Bununla birlikte, oyun VPN'leri, ekrana yapıştırılmış önemli miktarda zaman harcayan herkes için mükemmeldir. Yine de hangi sağlayıcıya gitmelisiniz? Bu makalede, ihtiyaçlarınıza uygun bir sağlayıcı seçmenize yardımcı olmak için 2020'nin en iyi oyun VPN'lerini karşılaştırıyoruz.


BUGÜN EN İYİ OYUN VPN

1.ExpressVPN - piyasadaki en iyi oyun VPN'si
En iyi oyun VPN'ini arıyorsanız, yanlış gidemezsinizExpressVPN. Yüksek hızlar, kurulumu kolay bir yönlendirici uygulaması, 3.000'den fazla uluslararası sunucu, sınıfında lider gizlilik ve çok sayıda ek özellik sunar. En iyi parça? Pingtwitter okuyucuları, yıllık planda üç ay ücretsiz talep edebilir.Anlaşmayı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

2. go.nordvpn.net/aff_c
Oyuncular bir sürü siber riskle karşı karşıyadır, bu nedenle süper güvenli bir VPN indirir.NordVPNfena fikir değil. Çok sayıda gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliği sayesinde sizi DDoS saldırılarından ve diğer tehditlerden koruyacaktır. Kullanılacak 5.000'den fazla sunucudan oluşan devasa bir ağ var ve planlar 2,86 £ / 3,71 $ 'dan başlıyor. go.nordvpn.net/aff_c


3.IPVanish - ABD merkezli yiğit oyun oynamak için mükemmeldir
IPVanishteknolojisini seven her oyuncu için mükemmeldir, çünkü mevcut en gelişmiş VPN hizmetlerinden biridir. Kusursuz oyun için harika olan ping'e dayalı en iyi sunucuları seçme yeteneğini özellikle seviyoruz. Mevcut satışta planlar başlıyorayda sadece 2,92 ABD doları.Anlaşmayı Görüntüle

2020'nin en iyi oyun VPN'si:

ExpressVPN En iyi oyun VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

En iyi oyun VPN'i

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu ülkesi: 94 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Özel yönlendirici uygulaması: Evet Engelsiz akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda sunucu + Çok hızlı + Harika destek
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ÖZEL 5 cihazı destekler -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

ExpressVPN'in genel olarak en iyi VPN olduğu ve neredeyse tüm VPN kılavuzlarımızda zirveye ulaşmaya devam ettiği düşünüldüğünde, İngiliz Virgin Adası tabanlı sağlayıcının aynı zamanda oyun oynamak için en iyi VPN olması şaşırtıcı değil.

ExpressVPN'i en iyi oyun VPN'si yapan şey, yavaş oynanıştan zarar görmek istemediğiniz için önemli olan çarpıcı bağlantılarıdır. Sağlayıcıyı incelediğimizde, en yüksek hızı, herhangi bir sertleştirilmiş oyuncu için fazlasıyla yeterli olması gereken, 600 MB bağlantı üzerinden 250 MB idi.


Konsollar VPN bağlantılarını yerel olarak desteklemese de, hizmeti yönlendiricinize yükleyerek ExpressVPN'i PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Bu, konsolunuzun güvenliğini artıracak ve zamanınızın çoğunu oyun oynamaya harcarsanız bant genişliğinin kısıtlanmasını önleyecektir - ayrıca Wi-Fi size bağlı diğer her şey de korunacaktır.

Konsolunuzda ExpressVPN kullanarak, coğrafi olarak kısıtlanmış filmlerin, TV şovlarının, spor programlarının ve diğer içerik türlerinin engelini de kaldırabilirsiniz. ExpressVPN; Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer, YouTube ve çok daha fazlasıyla çalışır ve 3.000'den fazla sunucusu sayesinde, favori yayın sitelerinizin uluslararası kitaplıklarına erişebileceksiniz.

En büyük dezavantajı, planınızda yalnızca beş cihazı bağlayabilmenizdir, ancak bu sorunu yönlendirici uygulamasını kullanarak çözebilirsiniz. Kurulum konusunda zorlanırsanız veya başka sorunlar yaşarsanız, 7/24 canlı sohbeti kullanabilir ve paranızı geri almak için bir ayınız olabilir.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: Pingtwitter okuyucuları ayrıca tüm yıllık ExpressVPN planlarında 3 ay ücretsiz


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Oyun oynamak için en güvenli VPN'lerden biri

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 5.400+ Sunucu konumu: 59+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6 Özel yönlendirici uygulaması: Engelsiz Akış hizmetleri yok: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Dünya çapında çok sayıda sunucu + Tonlarca derinlemesine güvenlik özelliği + Mükemmel bağlantı hızları
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel yönlendirici uygulaması yok -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

Piyasadaki pek çok VPN arasında NordVPN, en iyi oyun VPN'i unvanına ExpressVPN'i yenmeye en yakın olanıdır çünkü oyun oynayanlar için pek çok harika özellik sunar.

NordVPN ile hemen göze çarpan şey, muazzam 5.000'den fazla sunucu sunması ve çok hızlı olmalarıdır. Emrinizde bu kadar çok sayıda sunucuya sahip olmak, konsolunuzdan uluslararası oyunlara ve akış platformlarına erişebileceğiniz anlamına gelir. Dahası, bir DDoS saldırısının talihsiz kurbanı olursanız, farklı sunuculara kolayca bağlanabilirsiniz.

Oyun konsolunuz siber suçlara karşı bağışık değildir, ancak NordVPN, güçlü şifreleme, kayıt tutmama politikası, IP maskeleme, çift VPN, kötü amaçlı yazılım koruması ve DNS sızıntı testi gibi özellikler sayesinde kesinlikle daha güvenli hale getirecektir.

Ne yazık ki NordVPN ile en fazla altı cihaz bağlayabilirsiniz. Ancak, ExpressVPN gibi, servisi sadece konsolunuzda değil, tüm cihazlarınızda kullanmak için yönlendiricinize yükleyebilirsiniz - ancak Nord, Express'in sunduğu gibi özel bir yönlendirici uygulaması sunmadığı için süreç biraz daha zordur.

Artı tarafta, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer ve diğer akış sağlayıcılarındaki en yeni ve en iyi içeriğin engelini kaldırabileceksiniz.

go.nordvpn.net/aff_c


go.nordvpn.net/aff_c

3. IPVanish

En gelişmiş oyun VPN'si

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.500+ Sunucu konumu: 75+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız Tahsis Edilmiş yönlendirici uygulaması: Engelsiz Akış hizmetleri yok: Netflix, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Sunucuları ping'e göre sıralayın + Sınırsız bağlantı ve bant genişliği + Uygulama yok, ancak yerinde kapsamlı yönlendirici kurulum kılavuzları
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha küçük sunucu ağı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk yıl süper ucuzIPVanish 1 Yıl 2,34 ABD doları / ay IPVanish 1 Ay $ 3,49 / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

Kendinizi zorlu bir teknoloji uzmanı olarak tanımlarsanız, IPVanish'i seveceksiniz. Piyasadaki en gelişmiş VPN hizmetlerinden biridir ve oyuncular için harika bir seçenektir.

IPVanish ile ilgili bizi etkileyen şeylerden biri, oyuncuların mümkün olan en iyi performanstan yararlanmasını sağlamak için attığı adımlardır. Örneğin, ping gibi kategorilere göre sunucuları seçebilirsiniz; bu, esasen oyun oynarken herhangi bir gecikme yaşamayacağınız anlamına gelir.

IPVanish, Express ve Nord'dan daha küçük bir sunucu ağına sahipken (toplamda yaklaşık 1.500), hız söz konusu olduğunda kesinlikle bunları üstlenebilir. Aslında, ortalama olarak 200MB hızları test ettiğimiz ABD'de özellikle iyi performans gösteriyor.

Genel olarak, IPVanish mükemmel bir VPN hizmetidir. ve en önemli özellikleri arasında sınırsız bağlantı, sınırsız bant genişliği, çeşitli VPN protokolleri, 256 bit şifreleme, bir SOCKS5 web proxy, 250 GB tamamen ücretsiz SugarSync şifreli depolama, Netflix ve diğer yayın sitelerine erişim ve 7/24 destek yer alır.

IPVanish web sitesinde şimdi kaydolun


surfshark en iyi oyun vpn

(Resim kredisi: Surfshark)

4. Surfshark

İnanılmaz derecede ucuz bir oyun VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700+ Sunucu konumu: 63 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız Tahsisli yönlendirici uygulaması: Engelsiz Akış hizmetleri yok: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Satmak için fiyatlandırıldı + Süper kullanımı kolay + Sınırsız bağlantı
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki diğer hizmetlerden biraz daha basit BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / aySurfshark 6 Aylık 6,49 $ / aySurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Premium VPN'e kaydolurken biraz para biriktirmek istiyorsanız, en iyi seçiminizSurfshark. Aylık 2 £ / 2,50 $ civarında bir maliyeti olan, inanılmaz bir hizmet sunan gülünç derecede ucuz bir VPN hizmetidir - ve bu aynı zamanda oyun için de geçerlidir.

Surfshark, 1.700 sunucudan oluşan oldukça yetenekli bir ağ ve makul hızlar dahil olmak üzere bol miktarda değer sunar. Ancak bu sağlayıcıyla ilgili muhtemelen en iyi şey, sınırsız bağlantı sunması, yani onu cihazlarınızın her birinde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Son derece değerlendirdiğimiz bir diğer şey de, Surfshark'ın çok etkileyici güvenlik özelliklerine sahip olmasıdır. Öncelikle, oyun oynarken sizi kötü amaçlı yazılımlardan, kimlik avından, reklamlardan ve izleyicilerden korur, ancak aynı zamanda bir kayıt tutmama politikası, bir sonlandırma anahtarı, 256 bit şifreleme ve güvenli protokoller de vardır. Pastadaki kiraz, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney Plus ve diğer popüler akış platformlarına erişimdir.

Surfshark web sitesine şimdi kaydolun


trk.aclktrkr.com/aff_c

trk.aclktrkr.com/aff_c

Oyuncular için en hızlı VPN, ancak bazı dezavantajları da var

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.800 Sunucu konumu: 80+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Özel yönlendirici uygulaması: Engelsiz Akış hizmetleri yok: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Çok hızlı + Ücretsiz sürüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Lacklustre gizlilik politikası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c

Bir oyun VPN'i seçerken yalnızca hıza mı önem veriyorsunuz? O zaman, çevredeki en hızlı hizmetlerden biri olan Hotspot Shield'e kesinlikle çok uygunsunuz.

Catapult Hydra adı verilen kendi güçlü protokolü sayesinde, Hotspot Shield, rekabetten iki kat daha hızlıdır. Bunun yanı sıra herhangi bir veri sınırı olmadığından harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Kesinlikle hızlı olsa da, Hotspot Shield'in birkaç dezavantajı var. Yani, daha popüler OpenVPN protokolünü kullanamazsınız ve günlük kaydı politikası olması gerektiği kadar sıkı değildir. Kullandığınız cihazın türü, kullanılan bant genişliği ve bunu kullandığınız sürenin uzunluğu gibi bilgileri toplar.

Ancak bu kusurları önemsemezseniz, yine de mükemmel bir oyun VPN'i elde edeceksiniz. Ayrıca, uygulamanın ücretsiz sürümü sayesinde premium bir abonelik için ödeme yapmadan önce kendiniz de test edebilirsiniz.

trk.aclktrkr.com/aff_c


Cep telefonunuz için ideal VPN'i mi istiyorsunuz? O zaman en iyi kılavuzlara göz atıniPhone VPNveAndroid VPN.

İyi bir oyun VPN'i ne yapar?

Premium bir VPN'e yatırım yaparak oyun oynama şeklinizi iyileştirmek istiyorsanız, yüksek hızlar sağlayan ve kullanabileceğiniz veri miktarını sınırlamayan bir hizmet isteyeceksiniz.

En iyi oyun VPN'lerinin dünya çapında birçok sunucusu vardır, çünkü bunlar coğrafi kısıtlamalar nedeniyle kullanılamaz hale getirilen oyunlara erişmek için gereklidir. Geniş bir sunucu yelpazesi, uluslararası akış platformlarına erişmenize de izin verecektir.

En iyi oyun VPN'lerini tanımlayan başka bir şey de, oyun konsollarında kurulumlarının ne kadar kolay olduğudur. Çoğu VPN'in oyuncular için özel uygulamaları olmasa da, hizmeti bir yönlendiriciye yüklerseniz size tüm cihazlarınızda kullanma seçeneği sunacaklardır ve bu mümkün olduğu kadar kolay olmalıdır. Bu kılavuzda, yalnızca ExpressVPN özel bir yönlendirici uygulaması sunar.