Close

Kayakçılar için en iyi hediyeler

Kayak sezonu artık resmen burada. Kar severler, sevinirler! Öyleyse, hayatınızda o kayak fanatiğini tedavi etmek için daha iyi bir zaman, özellikle de etrafta çok fazla harika kış sporları teknolojisi varken.

Yani ister kayak yarışçıları için hediyeler ister kros kayakçıları için en iyi hediyeler arıyor olun, sizi teminat altına aldık. Ekipmanlardan aletlere kadar bu, satın alabileceğiniz ekstrem spor hediyelerinin nihai toplamıdır.

Daha sportif hediye fikirleri için,satın almak için en iyi koşu ayakkabılarıyuvarlama, kesin listemizen iyi fitness gruplarısatın almak veen iyi patika koşu ayakkabıları.

Resqski Tam Paketi


Bu güdümlü etiketlerden birini kayaklarınıza veya bordunuza yapıştırın ve onları bir daha kaybetme endişesi yaşamayacaksınız. RF teknolojisi sayesinde, etiketler bir alıcıya bağlanır ve biri kaybolursa ping atabilirsiniz ve ses çıkarır. 30 metrelik bir menzile sahiptir ve kayağınız 1m kar altında gömülü olsa bile çalışacaktır.

88 TL |Resqski

Bolle Ödül


Paranın karşılığını verirken aynı zamanda gözlerinizi tam olarak korur. Oleofobik camlar yağmurun ve yağın teknik özelliklere yapışmasını durdururken, B88 naylon çerçeveler ağırlığı düşük ve dayanıklılığı yüksek tutar. Bolle'ın polarize lensleri parlamayı ortadan kaldırır ve kontrastı en üst düzeye çıkararak size dağın aşağısında mümkün olan en iyi görüşü sunar.

89,99 £ |Kabarcıklar

Stance Erkekler Altın Çağı


Uygun ayak bileği desteğiyle birleştirilen esnek esnek panel ve elastik kemer, çorabın ayağınızla hareket etmesini ve tüm gün rahat kalmasını sağlar. Yün yapı çok ihtiyaç duyulan sıcaklığı sağlar, ancak aynı zamanda fazla nemi uzaklaştırarak botunuzda birikmesini engeller.

16,99 £ | Duruş

Suunto Core Brushed Steel

Çekirdek, günümüz saatlerinde şaşırtıcı derecede nadir görülen stil ve teknoloji dünyalarıyla başarılı bir şekilde evleniyor. Sadece şık görünmekle kalmıyor, aynı zamanda bir barometre, altimetre, termometre ve pusulanın yanı sıra normal zaman ve alarm gubbinleri de dahil olmak üzere alp teknolojisi ile dolu.

375 £ |Suunto

State of Elevanate Backside Ceket


State of Elevenate'in ikonik Backside ceketine 2015 sezonu için makyaj yapıldı ve eskisinden daha esnek ve rahat olmasını sağladı. Üç katmanlı Gore Tex yapısı sadece üşütmeyi önlemekle kalmaz, aynı zamanda nefes alabilir, böylece güneş çıktığında aşırı ısınmazsınız. Ekstra yüksek ön yaka yine rüzgar estiğinde yardımcı olurken, manşetler en büyük eldivenlere bile uyacak şekilde tasarlanmıştır

560 £ |Kar ve Kaya

Kuzey Yüzü Kelvin Eldiven

Pistte parmaklarınızı sıcak tutmanın ve aynı zamanda çok iyi görünmenin en iyi yolu. 3M Scotchgard teknolojisi ile işlenmiş doğal deri palmiyeler, yokuş aşağı dokurken kuru ve sıcak olmanızı sağlamak için Gore-Tex ekler ile birleştirilmiştir.

110 £ | Kuzey yüzü

Jabra Pulse Kulaklıkları

Bu kulak içi kulaklıklar, kış sporları hayranları için pek çok şık teknoloji sunar, ancak en önemli şey olan ses kalitesinden ödün vermezler. Entegre kalp atış hızı monitörü, hayati istatistiklerinizi takip ederken, gerçek zamanlı sesli rehberlik sizi her zaman daha iyisini yapmaya zorlar. Onlar da kablosuz, bu yüzden bu sinir bozucu kablolar kitinize takılmayacak.

199,99 £ | Jabra

Tatlı Koruma Ses Pedleri

Kulaklık takmak ve bir kayak veya biniş kaskı takmak rahatsız edici bir deneyime neden oluyorsa, bu Ses Pedleri ideal alternatif olabilir. Kaskın içine yerleştirilerek etkileyici bas ve iyi bir ses seviyesi ile harika bir ses çıkarır ve doğrudan iPhone'unuza veya müzik çalarınıza bağlanır.

79,99 £ |Tatlı Koruma

Burton Focus Sırt Çantası

Bu 30 litrelik paket, yokuştayken kamerasını ve dizüstü bilgisayarını el altında tutmayı sevenler için idealdir. Odak, teknoloji için ısmarlama ceplerin yanı sıra, tahta ve tripodunuz için de kayışlara sahiptir ve her şey çivi kadar sert Cordura'dan yapılmıştır.

145 TL | Burton

Falke Rahat Ayakkabı

Bir çift kar botunun içine hapsolmuş soğuk ayaklardan daha kötü bir şey var mı? Hayır diyoruz! Falke'nin yarım terlik, yarım çorap çizme astarı yumuşak merinos yününden yapılmıştır ve ayak parmaklarınızın gün boyu kızarmasını sağlar.

26 TL | Şahin

Daha fazlasını okuyun: Noel ile kaplıyız -Onun için en iyi hediyeler: Noel 2014, Onun için en iyi hediyeler: 2014 Noelinde eşinize veya kız arkadaşınıza şımartınAnnem için en iyi hediyeler: Noel 2014, Baba için en iyi Noel hediyesi fikirleri, En iyi çorap dolgu maddeleri