Close
 • Ana
 • /
 • Golf
 • /
 • Yeni başlayanlar için en iyi golf sopası setleri: sürücü seçimi, demir ve golf sopası paketlerimiz

Yeni başlayanlar için en iyi golf sopası setleri: sürücü seçimi, demir ve golf sopası paketlerimiz

Golf gibi mi? O zaman en iyi golf sopalarını isteyeceksin. Yeni başlayanlar için, hem daha ekonomik hem de daha basit olduğu için bir set satın almak en iyisidir. Deneyim kazandıkça ve sevdiklerini her zaman sahada oldukları için artık hiç görmeyen çılgın bir golf oyuncusu olurken, her zaman sahaya geçebilirsiniz.kulüpleri bireysel olarak satın almak - özellikle de tabii ki sürücünüz.


 • En iyi golf saati
 • En iyi golf çantası
 • En iyi sürücü

Golf kulübü paket seti, sizi oyuna sokmanız için ihtiyaç duyacağınız her kulübü sunar ve yeni ve gelişmekte olan golfçüler için harika bir seçenektir.

Peki bir kulüp paket setinde ne bulacaksınız? Tipik olarak, bir Sürücü, bir Fairway Tahtası, Ütüler ve bir Golf Sopası vardır. Her biri masadan farklı bir şey sunuyor; mesafesi, doğruluğu, affetmesi veya çok yönlü performansı.

Oyuna alıştıkça setinizin sürücüsünü değiştirmeye başlayabilirsiniz. oyun tarzınıza daha uygun sopalarla ütüler vb. Ancak şimdilik en iyi golf sopası paket setini satın almak sizi yolunuza çıkaracaktır.

 • En iyi golf ayakkabıları
 • En iyi golf topları
 • En iyi golf su geçirmez malzemeleri

Sırayla en iyi golf kulübü setleri


1. Callaway Golf X2 Plus Sıcak Paket Seti

Yüksek handikapçılar için harika bir çok yönlü golf seti

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Set başına Performans Adet: 10 Birlikte gelir: Odyssey White Hot Pro 2.0 Atıcı, X2 Hot Plus Demir Set (6-SW), X2 Hot Plus Sürücüsü, Fairway ve Hibrit
Satın alma nedenleri
+ Tüm temel unsurları kapsar + Performansı ve affediciliği dengeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Sık oyuncular BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARINI daha fazla harcamak isteyebilir Amazon'a bakın

Başlamanız için mükemmel bir paket olan Callaway, affetme ve beceri geliştirme arasında bir denge sağlayan bir set üretti. Vuruşunuz tam olarak orada olmadığında, Driver, Fairway ve Hybrid sopaları size güç eksikliğinizden veya biraz kalitesiz merkez dışı vuruşlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

6 ütü, daha uzun atışlarda daha fazla isabet için top hızlarını artıracak ve becerilerinizi geliştirirken fırlatma açıları, durdurma gücü ve tatlı noktalar ile mücadele etmenize yardımcı olacaktır.


Koymak tamamen doğrulukla ilgilidir - Odyssey White Hot Pro, yeni başlayanlara bile daha tutarlı bir ses, his ve performans sağlarken, tutuş istediğiniz çizgide kalmanıza yardımcı olur.


2. Wilson Deep Red Genç Yaş 12-14 Paket Seti

Bu genç golf sopası setiyle onları genç yaşta başlatın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Gençler Set başına parça sayısı: 7 Birlikte gelenler: Sürücü, Fairway, 4 Ütü, Atıcı
Satın alma nedenleri
+ Doğruluğun gelişmesine yardımcı olmak için büyük tatlı noktalar + Küçük boyutlu kürek tutacakları
Kaçınılması gereken nedenler
- Beceriler GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI geliştirildiğinde yeni bir sete ihtiyaç duyacak Amazon'a göz atın

Gençken ve yeni başladığınızda, yol boyunca küçük bir yardım yanlış gitmeyecektir. Bu paketteki Sürücü, Fairway ve Ütüler, büyük tatlı noktalar ve büyük başlıklar ile doğruluğun geliştirilmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Atıcıya da, daha fazla doğruluğu teşvik etmeye yardımcı olmak için benzersiz bir hizalama verilmiştir. Golf seti ayrıca kendi çantasıyla birlikte gelir ve Wilson, sopaların ağırlığını eşit olarak dağıtması ve sahada dayanıklılığı artırması gerektiğini söylüyor. Gözden geçirenler, bu seti gençler için mükemmel buluyor, sadece bir yetişkin setiyle aynı kaliteyi sunmayacağını unutmayın.

3. Cobra Golf XL Grafit Bayan Paket Seti

Giriş seviyesi bayan golfçüler için kadınsı ama sportif görünümlü bir golf seti

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Kadın giriş seviyesi Set başına parça sayısı: 10 Birlikte gelir: Hibrit (5saat), 6-SW Ütüler, Sürücü, Fairway (5f), geleneksel topuk ve parmak ağırlıklı golf sopası
Satın alma nedenleri
+ Bağışlama seti oyunun geliştirilmesine yardımcı olur + Daha kolay başlatma, döndürme ve mesafe için düşük, geri CG ağırlığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece mor renkle mevcuttur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol et

Onları yenemezseniz onlara katılın. Bu yüksek kaliteli grafit paket seti, golf sahasındaki ilk yılınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için ihtiyacınız olan her enstrümanı sağlar, böylece yakında bu engelden çıt çıtlar çıkaracak ve golf partnerinize parasının karşılığını vereceksiniz.


Bu setteki tüm kulüpler, fırlatmayı ve mesafeyi öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlandı. Cobra, düşük, arka CG ağırlıklı Ütülerin en iyi dönüş, fırlatma ve mesafe kombinasyonunu sunacağını, Hibritin (5 saat) ise geleneksel uzun Demirden daha bağışlayıcı olması gerektiğini söylüyor.

Cobra, iki yalıtımlı içecek cebi ve su geçirmez bir bölmeye sahip olan çantayı bile düşünerek, harika İngiliz havasının size attığı her şeye karşı tam donanımlı olmanızı sağlıyor.

4. Ping Moxie Junior Kids Complete Golf Seti 8-10 yaş

Özellikle küçük oyuncular için geliştirilmiş hafif bir set

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Genç yeni başlayanlar Set başına adet sayısı: 7 Birlikte gelenler: Sürücü, Fairway Ahşap, Hibrit, 7 Demir, 9 Demir, 5 Demir, Atıcı
Satın alma nedenleri
+ Küçük çocuklar için hafif ve optimize edilmiş + Bir taşıyıcı ve sehpa ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
- Bir çocuk seti için oldukça pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Ping ürünleri kendi kalite simgesiyle gelir ve bu golf paket setinin fiyatını anlayabilirsiniz. Yetişkinlerin gözden geçirilmesi kesinlikle kalitenin orada olduğu konusunda hemfikirdir, ancak fikir birliği, çantanın biraz eksik olduğu yönündedir.

Bununla birlikte, genç golfçülerin becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmak için optimize edilmiş hafif, sallanması kolay golf sopaları paketi istiyorsanız, gerçekten yanlış gidemezsiniz. Küçüklerin sopayı düzgün bir şekilde serbest bırakmasına yardımcı olacak tutamaklar bile var ve hafif grafit şaft, en tehlikeli atışların bile havada kalmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

5. Adams Golf Speedline Plus Paket Seti

Yeni başlayanlar için saygın bir markadan kıdemli bir golf seti - biraz para kazanmaya hazırlanın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Senior golfçüler Set başına adet: 11 Birlikte gelir: Driver, 3-Wood, 5-Wood, 5-Hybrid, 6,7,8,9, pw, sw, Ütüler, Atıcı
Satın alma nedenleri
+ En bağışlayıcı + Orta düzey oyunları iyileştirir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kaskül görünüm Amazon'a bakın

Oyununuzu geliştirmeye çalışırken hangi seti seçmelisiniz? Adams, tartışmasız piyasadaki en bağışlayıcı olanıdır ve ara eleştirmenler, setin tasarımında MOI ve aerodinamiğe gösterilen ilginin oyunlarını iyileştirdiğini söylüyor.

Bu setteki Driver'ın düşük MOI'si vardır, bu da onu merkezde topa vurmazsanız daha dengeli ve affedici hale getirirken, Hibrit Ütüler normal olanlardan daha kolay vurulur.

Fiyat için, iyi bir çanta beklersiniz ve Adams bunun tasarımına çok fazla kafa yordu. Hafiftir, taşıması kolaydır ve çok sayıda cep ve yağmurlu hava başlığı ile birlikte gelir.