Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • En iyi golf eldivenleri 2020: Erkek ve kadın golf eldivenleriyle oyununuzu geliştirin

En iyi golf eldivenleri 2020: Erkek ve kadın golf eldivenleriyle oyununuzu geliştirin

Yeni başlayanlar tarafından temel bir takım parçası olarak görülmeyebilirler ve eldivene pek sevgi göstermeyen tuhaf bir profesyoneli bile görebilirsiniz, ancak en iyi golf eldivenlerinin oyununuzu gerçekten geliştirebileceğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. oldukça uzun bir atış. Bazıları ile birlikteen iyi golf toplarıveya hatta birien iyi GPS golf saatleri, gerçekten yükselmek için.


Jargonu ve dikkatinizin dağılma olasılığını ortadan kaldırmak içinAmerikan Golfve her şeyden uzaklaşmakdışındabir eldiven, en iyi seçenekler olduğunu düşündüğümüz şeyleri bir araya getirdik.

Sadece konuyu karıştırmak için (en düşük puanı hedeflediğiniz bir oyun yeterince kafa karıştırıcı değilmiş gibi) sağ elini kullanıyorsanız, sol elinize takılan bir golf eldivenine ihtiyacınız olacak ve sol elinizdeyseniz sağ elinize takılan bir eldivene ihtiyacınız olacak.

Çok yönlü en iyi eldivenimiz, harika bir kavrama, rahatlık ve esneklik sunan Under Armour Strikeskin'tir, hepsi iyi bir oyunun tamamlayıcısıdır, ancak sadece sol eldir. Sol elini kullanan golfçüler sonradan akla gelen bir şey değil: Bionic StableGrip ve Zero Friction golf eldivenleri, her iki tarafa da uyan harika seçeneklerden sadece birkaçı.

En iyi golf eldiveni


1. Zırhlı Strikeskin Altında

Bu yüksek kontrollü golf eldiveni ile kulübünüze alışmak her zamankinden daha kolay

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uzun ömürlü Beden: S, M, M / L, L, XL El: Sol
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir kapatma + Esnek Under Armour uydurma teknolojisi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,99 $ Amazon'da görüntüle 19,99 $ Amazon'da görüntüle21,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle261 Amazon müşteri yorumu

Kendinizi golf eldivenlerinde bedenler arasında bulma eğilimindeyseniz, bu Under Armour Strikeskin eldivenlerindeki ayarlanabilir kapatma sekmesi kesinlikle çekici olacaktır. En iyi golf eldivenimizin sunduğu rahatlık ve mükemmellik taahhüdünün yalnızca bir parçası, ayrıca vuruşunuz üzerinde kavrama ve kontrol sağlayan, ancak yeterince yumuşak ve esnek kalan performans derisi - bize söylendiğine göre Under Armour fit teknolojisi - dikkatiniz dağılmadan oyununuza düzgün bir şekilde girebilirsiniz. Her yönüyle en iyimiz.

Mizuno Golf Pro


2. Mizuno Golf Pro

Bu profesyonel golf eldivenleri, sentetik ağın esnekliğiyle lüks deri hissini ikiye katlar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Profesyonel performans Beden: XL El: Sol
Satın alma nedenleri
+ FlexMesh katman + Yumuşak, yüksek kaliteli deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Deri golf eldivenleri kulağa en esnek aksesuarlar gibi gelmeyebilir, ancak bu Mizuno Golf Pro eldiveni, yumuşak yumuşak cabretta derisi ve parmaklarınızı kalbinize doğru esnetmenizi sağlayan esnek bir katman olan FlexMesh kumaşıyla bu fikri karşılıyor. salıncak için sıraya girerken içerik. Gözden geçirenler, mükemmel uyumun her yerindeydiler ve derinin yumuşaklığını da sevdiler, yapının kalitesinin somut olduğunu söyledi.

Bionic StableGrip Golf Eldiveni


3. Bionic StableGrip Golf Eldiveni

Artrit hastaları için en iyi golf eldiveni olan Bionic StableGrip, sanki oradaymış gibi hissediyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor Beden: S, M, M / L, L, XL, XXL El: Sol, sağ
Satın alma nedenleri
+ Hafif ancak hava koşullarına dayanıklı + Şok emilimi için anatomik ped BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,25 ABD doları Amazon'da 19,93 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin21,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle2 Amazon müşteri yorumu

Bir ortopedi el cerrahı tarafından tasarlandığında, muhtemelen en iyisi olduğunu kabul etmelisiniz ve Bionic’in StableGrip golf eldiveni hayranları bu fikri yüksek övgü ile desteklemektedir. Hafiftir, rahattır, hava şartlarına dayanıklıdır ve sürtünmeyi önlemek için düz dikişleri ve topa vurmanın neden olduğu şoku emmek için iyi yerleştirilmiş anatomik pediyle el yorgunluğunu ve tahrişini yenmek için yapılmıştır. Kullanıcılar ince, hacimli olmayan kesimini de sevdiler ve (lütfen bizi affedin) eldiven gibi oturduğunu söyledi.

Sıfır Sürtünmeli Golf Eldiveni

4. Sıfır Sürtünmeli Golf Eldiveni

Mükemmel bir tutuş sağlayan, vücuda oturan, hafif hissi veren bir golf eldiveni

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yeni Başlayanlar Beden: Tek beden El: Sol, sağ
Satın alma nedenleri
+ Sıkı bir uyum için sıkıştırma teknolojisi + Stratejik tutuş ve hava koşullarına dayanıklı yamalar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI9,99 Fanatics.com'da görüntüleyin 9,99 FansEdge'de görüntüle12,95 $ Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Vücudunuzun herhangi bir yerinde kompresyon spor giyiminin faydalarından zaten yararlanabilirsiniz, ancak bunu elleriniz için kopyalayabileceğinizi biliyor muydunuz? Zero Friction işe yaradı ve sıkıştırmaya uygun golf eldivenleri, ele yakın oturan ve çizmeyen veya sürtmeyen hafif sentetik bir eldiven olan kurcalamalarının sonucudur. Gözden geçirenler, ilk parmağındaki sentetik tutuş yaması ve özellikle popüler olduğunu kanıtlayan tüm hava koşullarına uygun avuç içi yaması ile hafif ve esnek buldular. Aynı zamanda, oldukça hoş bir şekilde, yararlı bir çıkarılabilir top ve tee işaretleyiciyle birlikte gelir.

TaylorMade Tour Tercihli Eldiven


5. TaylorMade Tour Tercihli Eldiven

Nem emici ve antimikrobiyal, bunlar oldukça az bakım gerektiren golf eldivenleridir

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Elleri kuru tutmak Beden: M, M / L, L, XL El: Sol
Satın alma nedenleri
+ Bilekte nem emici kumaş + Ultra yumuşak, nefes alabilen deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI19,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle 19,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle 24,99 Rock Bottom Golf'te görüntüle37 Amazon müşteri değerlendirmesi

Sentetik golf eldivenlerinin elbette avantajları vardır, ancak biraz gelenekçiyseniz ya da sadece deri hissini tercih ediyorsanız, bunu, TaylorMade profesyonellerinin Tercih Edilen Eldiveni'ni düşünmek isteyebilirsiniz. AAA Cabretta Soft Tech deriden yapılmıştır, inanılmaz yumuşaklık ve esnekliğin yanı sıra şaşırtıcı miktarda nefes alabilirlik için üretilmiştir ve bilek astarı, teri uzaklaştırmak ve terli kokuları önlemek için antimikrobiyal nem emici kumaş içerir. Gözden geçirenler de kalite hissini sevdiler, bu yüzden bir ikram arıyorsanız, bu olabilir.

Callaway Kadınlar

6. Callaway Kadın Opti-Color Deri Golf Eldiveni

Çok fazla nefes alabilirlik ve zorlu koşullarda bile öne çıkmanızı sağlayacak renkler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Her mevsim Beden: S, M, L El: Sol, sağ
Satın alma nedenleri
+ Harika renk seçenekleri + Çok nefes alabilen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 9 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Aralarından seçim yapabileceğiniz parlak renk seçenekleriyle, bu Callaway eldivenleri, teknik özelliklere geçmeden önce zaten oldukça hızlıdır. Önceki seçimimiz gibi, onlar da deridir ve ekstra nefes alabilirlik ve nem azaltma için avuç içi, parmak ve baş parmak delikleriyle birinci sınıf bir Optik deridir. Alıcılar, biraz küçük koştuklarını, bu da onları küçük oyuncular için harika kıldığını fark ettiler, ancak onları sıkı bir şekilde bulanlar, birkaç kullanımdan sonra gerildiklerini bildirdi ve hepsi, sık kullanıma uygun olduklarını kabul etti.

Zırhlı Erkek Strikeskin Altında Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın ... Zırh Altında Strikeskin Amazon $ 19.99 GörüntüleTüm fiyatları görün