Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Google Nest fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Google Nest fırsatları

En iyi Google Home ve Google Nest Mini fırsatları sayfamıza hoş geldiniz - bunlarGoogle eviakıllı hoparlörler, Google'ın web araması ve yapay zekasının zekasını oturma odanıza (veya mutfağınıza veya yatak odanıza) getirir. Echo'nun yanı sıra, kendi alanında en iyilerden biri ve aynı zamanda alabileceğiniz en değerli akıllı ev cihazlarından biri.


Ve düşündüğünüz kadar ödemek zorunda kalmayabilirsiniz: Google ve Google Home'un diğer stokçuları rekabet gücünü korumak için fiyatları düşürdüğü için, bu hoparlörler düzenli olarak indirimlidir. Buradaki tüm ürünler için size canlı olarak güncellenen en düşük fiyatları sunacağız.

Farklı odalar için bir dizi seçeneğiniz var - Nest Audio, sınıfın orta büyüklükteki seçenekleridir, Google Nest Mini (2. nesil) daha ucuz ve en küçük seçenektir ve Google Home Max daha büyüktür ve yüksek müzik çalmayı sonlandırın.

Ayrıca iki akıllı ekran seçeneğiniz var: Google Nest Hub ve daha büyük Google Nest Hub Max, ses kontrolüne ek olarak video ve resimler için kullanışlı bir ekran sağlar.

(Bu arada, isimler biraz kafa karıştırıcı görünüyorsa, Google'ın akıllı ev ürünleri için Nest markasını kullanmaya başladığını, ancak geçişin yarısında göründüğünü unutmayın, bu nedenle bazıları Google Home markalıdır ve bazıları Google Nest markalı. Ancak hepsi aynı aileden.)


Satın almaya hazır olduğunuzda, mümkün olan en düşük fiyatı aldığınızdan emin olmak için doğrudan bu sayfaya gidebilirsiniz - web'deki mağazaları araştırdık, rakamları karşılaştırdık ve sizin için günün en iyi fiyatlarını listeledik altında.

Hala ikna olmadınız mı? Google Home / Nest, ses akışını (podcast'lerden müziğe), zamanlayıcılar ve alarmlar ayarlamanıza ve çeşitli parçaları kontrol etmenize olanak tanırakıllı ev teknolojisievinizin etrafında. Bunun da ötesinde, Google arama sorularınızı yanıtlar.


Mevcut dekorunuza uyan bir şey seçebilmeniz için çeşitli metal ve kumaş kaplamalarla gelir ve Google'ın buluttaki sunucuları aracılığıyla sürekli olarak yükseltilir, böylece onunla daha fazlasını yapmaya devam edebilirsiniz.

Evinizi henüz hazırlamadıysanızAmazon Echo hoparlörlero zaman Google Home kesinlikle dikkate alınmaya değer. Paranız varsa, kafa kafaya akıllı bir hoparlör için her ikisini de kurmayı düşünebilirsiniz.


Google Ana Sayfası / Google Nest fırsatları

Bu konuşmacılar zaten çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırıldı, bu nedenle fiyatların büyük bir miktar düştüğünü görmüyorum, ancak herhangi bir indirim, almaya değer bir indirimdir. Bugünün en iyi fiyatları aşağıda listelenmiştir.

Günün en iyi Google Nest Audio fırsatları Google Nest Audio - Chalk Ebuyer89 £ Anlaşmayı GörüntüleGoogle Nest Audio- Chalk Sadece 89 £ Olun Fırsatı Görüntüle Google Nest Audio - Chalk BT Mağazası 89,98 £ Teklifi Görüntüle GOOGLE Nest Audio - Kömür, ... Currys PC World 89,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar Günün en iyi Google Nest Mini fırsatları İndirimli Fiyat GOOGLE Nest Mini - Kömür, ... Currys PC World £ 49 £ 24 Anlaşmayı Görüntüle Google Nest Mini - Kömür ... Ebuyer27,99 Anlaşmayı GörüntüleGoogle Nest Mini 2. Nesil -... Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar32,97 £ Anlaşmayı GörüntüleGoogle Nest Mini 2. Nesil -... Appliances Direct32,97 £ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi google home max fırsatları Google Home Max Speaker JD Williams 199 £ Anlaşmayı Görüntüle Google Home Max Hoparlör Jacamo 399 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon UK Benzer Amazon Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi google ana merkezi fırsatları Google Home Hub Charcoal JD Williams 59,99 £ Teklifi Görüntüle Google Nest Hub - Charcoal Ebuyer£ 79 Anlaşmayı GörüntüleAna Hub? Chalk Currys PC World 79,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Google Estelle Home Hub - Sand Amazon Prime 139 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Google Nest Hub Maks. Fırsatları Google Nest Hub Max JD Williams 169 £ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Google Nest Hub Max - Charcoal very.co.uk 219 £ 179 İndirimli Fiyatı Görüntüle GOOGLE Nest Hub Max -... Currys PC World 219 £ 179 Anlaşmayı Görüntüle Google Nest Hub Max - Chalk BT Mağazası 179 TL Fırsatı Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Amazon Echo vs Google Home: Sizin için en iyi akıllı hoparlör hangisi?