Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • En iyi iç mekan drone'ları 2020: içeride uçabilen dayanıklı drone'lar

En iyi iç mekan drone'ları 2020: içeride uçabilen dayanıklı drone'lar

Uçma becerilerinizi test etmenize ve ön kapınızın dışına çıkmanıza gerek kalmadan birkaç hileli atış yapmanıza olanak tanıyor ve değerlendirmeniz için en iyi iç mekan drone'larının bir listesini hazırladık.


Bu dronlar, ucuz ve neşeli olmanın dışında bir dizi erdem sergiliyor. Çoğunlukla, mutlu bir şekilde etrafa vurulacaklar, bu nedenle kazayla kanepeye inişler, çok fazla öfkeli vızıltı veya uçuşan parçalarla karşılanmayacak.

İzleyicilerini tanıma eğilimindedirler ve bu nedenle ilk kez dronlar için uçmak daha kolaydır, öğrenme eğrisi çok azdır veya hiç yoktur. Ayrıca, küçük bir bilet fiyatı artık özelliklerin yokluğu anlamına gelmiyor, bazı oldukça yüksek teknoloji özellikleri, geç saatlerin daha küçük fiyat dilimlerine göre filtrelenmiş durumda.

Seçimlerimizden bazıları dışarıda da kullanılabilir, böylece güneş nihayet ortaya çıktığında paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz, ancak daha hafif dronlar rüzgar tarafından ele geçirilme riskini taşır, bu nedenle söz konusu olduğunda muhakeme edin. açık havada uçuş.

Diğer tavsiyemiz tüm dronlar için geçerlidir, ancak bir başlangıç ​​olarak not etmek özellikle yararlıdır: uçuş süreleri, yani, dronun pilinin teslim etmeden önce havada kalmanıza fiziksel olarak izin vereceği süre, ilk bakışta hayal kırıklığı yaratacak kadar düşük görünecektir. İlk set şarj olurken eğlenceyi sürdürmek için biraz yedek pil satın almanızı öneririz.


En iyi 7 iç mekan dronu

1. Papağan Mambo FPV

Bu modüler drone çocuklar (ve büyük çocuklar) için harika

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eğlence Pil ömrü: 8-10 dakika Menzil: 30-100m FPV: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sezgisel kontroller + Modüler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kısa pil ömrü Amazon 44 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Basit kontroller, uçma kolaylığı ve sağlam tasarım kombinasyonu ile Parrot Mambo FPV, hem çocuklar hem de onu oturma odasında birkaç dönüş için kaçınılmaz olarak çalacak ebeveynler için mükemmeldir. Kamera 720p'de oldukça düşük çözünürlüklüdür, ancak sonuçta bu drone'nun gerçek satış noktası bu değildir. Bu, onu son derece başlangıç ​​dostu yapan öğrenme eğrisinin tamamen yokluğu ile bir VR kulaklık ve top gibi diğer modüler aksesuarlar ile güzelce oynaması gerçeği arasında bir yüzleşme olacaktır.

Daha büyük, daha güçlü bir Parrot drone istiyorsanız,Papağan Anafi FPV, sizi çok daha sürükleyici bir uçuş deneyimi için kokpite yerleştirir ve hatta yüksek oktanlı video çekimi için bir yarış ön ayarına sahiptir.


2. Kutsal Taş HS200 FPV RC Drone

Yeni başladık? Kutsal moly, sizin için bir drone'umuz var.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kolay uçma Pil ömrü: 7-9 dakika Menzil: 50m FPV: Evet, telefona / tablete aktarım
Satın alma nedenleri
+ Doğrudan cihaza video akışı sağlar + Düzgün üst düzey özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Zaman zaman kendi zihninde BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'a bakın

Bu Holy Stone RC drone, hem uçması kolay hem de iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun çok yönlü bir başlangıç ​​droneunun mükemmel bir örneğidir. Tüm bunlara rağmen, gözden geçirenler bunu önce evde almayı önerdiler ve neden olmasın? Sonuçta, kablosuz ağın olduğu yerde evinizdir ve bu, yerleşik FPV kameradan doğrudan telefonunuza veya tabletinize video akışını bu şekilde yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun, otomatik kalkış ve iniş işlevselliği büyük bir nimettir, hatalı bir köpek için yüksek teknoloji eşdeğeri ıslık çalarken, genellikle daha pahalı dronlar için ayrılmış bir şey olan başsız mod, sizi geriye doğru kontrollerle heyecanlanmanıza engel olur. Sonuç olarak, muhteşem bir başlangıç.

3. PoKe FPV Mini UFO Quadcopter

Bu mini quadcopter, FPV'nin MVP'sidir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: FPV Pil ömrü: 6 dakika Mesafe: 30m FPV: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yerleşik FPV kamera + Tek tuşla dönüş
Kaçınılması gereken nedenler
- Ayrı bir monitör veya gözlük gerekir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu mini yarış drone, FPV veya birinci şahıs görüş yetenekleri için listemizi oluşturuyor ve bu da size drone'nun yerleşik kamerasından gelen işlemleri kuşbakışı görmenizi sağlıyor. Holy Stone RC drone'dan farklı olarak, doğrudan akış yeteneği yoktur, bu nedenle izlemek için ayrı bir monitör veya bazı FPV gözlükleri almanız gerekir, ancak asıl motivasyonunuz uçuşlarınızı filme almaksa yatırıma değer. Tek tuşla geri dönüş aynı zamanda güzel bir özelliktir, yani asla çok fazla ters gitmez (iç mekanda bile bunun ne kadar sıklıkla olabileceğine şaşıracaksınız).


4. Air Hogs Yıldız Savaşları Millennium Falcon Quadcopter

Vur onu, Chewie! Bu harika drone ile oturma odanızı galaktik bir savaş alanına çevirin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım Pil ömrü: 10 dakika Menzil: 30m FPV: Hayır (ancak yerleşik kamera)
Satın alma nedenleri
+ Otantik tasarım ve sesler + Hyperdrive dublör
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en zarif değil Amazon'a bakın

Tamam, biraz hile gibi gelebilir ama çocuklar -yapabilirsin sonunda Millenium Falcon'u uçurun. Galaksideki en hızlı hurda yığınının dümenini ele alın, burada dört gizli rotor kullanarak sinemadaki en ünlü geminin ikonik tasarımını (kuşkusuz, büyük ölçüde aerodinamik olmasa da) rahatsız etmeyin. LED'ler ve heyecan verici otantik sesler ve bir düğmeye basarak etkinleştirebileceğiniz bir hipersürücü dublörüyle, Star Wars hayranları için oldukça mükemmeldir. Olumsuz tarafı? Uçuş sırasında biraz hantal, ama bir kargo gemisinden ne bekliyorsunuz?

5. Inductrix FPV BNF

İnşa edecek zaman yok mu? Bu Inductrix drone, hepsini kutudan çıkarır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Daha fazla teknoloji Pil ömrü: 3-4 dakika Menzil: 40m FPV: Evet
Satın alma nedenleri
+ FPV için geniş monitör + Dahili pervane korumaları
Kaçınılması gereken nedenler
- Denetleyici ve verici ayrı satılır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 110 Amazon müşteri incelemelerine bakın

Kendinizinkini oluşturmak için zamanınız, deneyiminiz veya eğiliminiz yoksa, gözden geçirenler bu ufacık dronun TinyWhoop'a harika bir RTF alternatifi olduğunu gördüler. Inductrix FPV BNF, uçuşta hiç kimsenin işi olmadığı gibi etrafta dolaşıyor, daha deneyimli pilotların cesur hileler için kullanması için yeterince çevik, ancak yeni başlayanları korkutmayacak kadar sağlam. Dışarıdaki en dayanıklı olmasa da, yerleşik pervane korumaları, çoğu yüzeyden oldukça mutlu bir şekilde sekmesini sağlar ve yanlışlıkla birinin kafasına uçurursanız ciddi bir zarara neden olmaz.

6. EACHINE E010 Mini Quadcopter Uçağı

Öğrencilere uygun, güçlü ve istikrarlı bir mini gemi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Başlangıç ​​drone Pil ömrü: 5 dakika Menzil: 30m FPV: Evet (gözlükler dahil değildir)
Satın alma nedenleri
+ İki hız modu + Dayanıklı yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sadece iki LED Amazon'u kontrol edin

Akrobasi için sadece drone oyunundaysanız ve yerleşik bir kameraya sahip olmak konusunda fazla telaşlanmadıysanız, bu mini quadcopter sağlam bir seçenektir. Kanallı fan tasarımının çok daha pahalı olan Tiny Whoop'u taklit ettiğini ve E010'un ne kadar daha ucuz olduğunu gösteren birkaç unsur olsa da, dayanıklı naylon yapısı ve nispeten uzun uçuş süresinin (böyle bir küçük helikopter) fiyat için değerli varlıklardır. İki hız modu ve kendi kendini tesviye etme özelliği de onu ilk kez uçanlar için mükemmel hale getiriyor ve yavaş modda, dışarıda uçarken rüzgar tarafından alınma ihtimalinin yüksek olmasına rağmen, iç mekan drone olarak alındığında, gerçekten yapamayız. buna karşı tutun.

7. Cheerson CX10 CX-10

En cüretkar iç mekan uçuşları için minicik, avuç içi büyüklüğünde bir drone

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Daha küçük alanlar Pil ömrü: 4 dakika Menzil: 20m FPV: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Yeteneğe dayalı üç uçuş modu + Küçük ve hızlı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Hiçbir pervane koruması yok Amazon'u kontrol edin

Bu, hobi drone broşürlerinin potansiyel bir satın alma hakkında duymak istedikleri şey olmayabilir, ancak Cheerson CX10 çok sevimli. Son derece küçük, avucunuzun içine sığacak kadar küçüktür ve havayı büyük bir kolaylıkla kırbaçlayarak onu tamamen keyifli bir başlangıç ​​drone yapar. Şaşırtıcı bir şekilde tam özellikli, üç farklı uçuş modu - başlangıç, orta ve ileri - aralarından seçim yapabileceğiniz ve uygun bir 4 ila 8 dakikalık uçuş süresiyle, ancak mutlak yeni başlayanlar, alamadığınız için bazı destek korumaları almak isteyebilir. paketteki herhangi biri.