Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En iyi iç mekan TV antenleri: Kötü televizyon sinyalini yeni bir iç mekan anteni ile düzeltin

En iyi iç mekan TV antenleri: Kötü televizyon sinyalini yeni bir iç mekan anteni ile düzeltin

Günümüzün isteğe bağlı internet hizmetleri dünyasında bile, bazen izlemek istediğinizi bulmanın en kolay yolu normal TV kullanmaktır. Şunlardan birine sahip olabilirsinizen iyi televizyonlar, ancak harici bir anteni kolayca bağlayabileceğiniz bir konumda değilse, en iyi TV iç antenlerinden birine ihtiyacınız var.


Çevresel faktörler devreye girse de, zayıf TV sinyalinin en yaygın nedeni çöp antenidir. Doğru şekilde kullanılan daha iyi bir anten, daha iyi sinyale giden yoldur - ve en iyi TV antenleri, eski korumanın talep ettiği türden dakika konumu ayarlarına bile ihtiyaç duymaz.

Pek çok seçenek var, ancak sizin için mükemmel bir seçeneği daraltmanıza yardımcı olacağız. Bir karavan için en iyi TV anteni muhtemelen oturma odanız için en iyi TV anteni değildir, ancak oldukça fazla örtüşme vardır.

• Currys'de iç mekan TV antenlerine göz atın
• Amazon İngiltere'de iç mekan TV antenlerine göz atın
• Amazon ABD'de iç mekan TV antenlerine göz atın
• Best Buy'da iç mekan TV antenlerine göz atın

En iyi iç mekan TV antenleri: ne aranmalı

İç mekan TV antenlerinin kurulumu genellikle kolaydır ve dijital radyo kanalları ve (anteniniz yeterince güçlü olduğu sürece) havadan HD içeriği dahil olmak üzere çok sayıda Freeview kanalına neredeyse anında erişim sağlar.


Tel çatallar ve tavşan kulakları çağından geçtik; modern TV antenleri genellikle oldukça dikkat çekicidir (sonuçta TV'nizin hemen yanında oturmaları gerekir) ve birçoğu akıllı merkez benzeri çağdaş bir görünüm alır. Kuşkusuz bazıları görünüşte daha gelenekseldir - bunlar daha az maliyetli olma eğilimindedir.

Sizin için en iyi TV antenini seçerken, HD ve DAB sinyalleri için kapsanmanızı sağlamak ve vericiden ne kadar uzakta yaşadığınızı göz önünde bulundurmak için DVB-T2 uyumluluğunu aramaya değer. gibi web siteleri kullanmakDijital İngiltere.


Çoğu iç mekan anteni, 30 mil uzaklıktan sinyalleri alabilir, ancak satın almadan önce iki kez kontrol etmelisiniz. Yerel vericinizden çok uzaktaysanız (veya olmasanız bile) bulabileceğiniz en yüksek kazancı aramak isteyeceksiniz. Bu amplifikasyon genellikle ses yüksekliği birimi olarak tanıyacağınız desibel (dB) cinsinden listelenir; esasen bu durumda, radyo sinyalinin ne kadar 'yüksek' gidebileceğini temsil eder.

Cep telefonları da benzer bir dalga boyunda yayın yaptığı için bir tür sinyal filtreleme de isteyeceksiniz. Filtre olmadan, 3G ve 4G sinyalleri, TV sinyalini bozan ve potansiyel olarak aksaklıklara ve parazite neden olabilecek gürültü oluşturabilir.


Sizin için doğru olanı olabildiğince kolay seçebilmek için aşağıda en iyi iç mekan TV antenlerinin bir listesini bir araya getirdik ve önemli özellikleri ayrıntılı olarak açıkladık.

En iyi iç mekan TV antenleri: ne satın alınır

En iyi iç mekan TV antenleri: RGTech Monarch 50

(Resim kredisi: RGTech)

1. RGTech Monarch 50

Mükemmel sinyal alımı için ince, güçlü, süper kullanışlı anten

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alım Kapsamı: UWB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 4,5 m
Satın alma nedenleri
+ Son derece ayrık + Radardan ilham alan alım + Harika tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Dahili amplifikatör yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,90 £ Amazon'da görüntüle 24,90 £ Amazon'da görüntüle

NASA Onur Listesi Dr. Argy Petros tarafından tasarlanan RGTech'in kelebek şeklindeki anteni ciddi bir güce sahip. Doğrudan radar alıcılarına dayanan Ultra Geniş Bant teknolojisi, başkalarının erişemeyebileceği parçalara mükemmel görüntü getiren iddia edilen 50 millik bir menzil ile alımda ciddi bir sinyal avantajı sağlar. Hemen sizin için uygun olan her yere monte etmeyi seçebilirsiniz; bir pencerede göze çarpmayacak kadar şeffaf ve bir duvarda olduğu kadar mutlu.

Ayrı bir güç kaynağına gerek yok çünkü Monarch 50'nin uzay çağı teknolojisi, bu sinyali ayrı bir amplifikatör olmadan yükseltme işini yapıyor. Yeterince ucuz, güçlü ve zar zor görülebiliyor: bu şu anda alabileceğiniz en iyi taşınabilir TV anteni.


En iyi iç mekan TV antenleri: Hepsi İçin Biri SV9385

2. Tüm SV 9385 Full HD Kapalı TV Anteni İçin Bir

47dB'lik bir kazanç ile bu, partinin en iyi performans gösteren antenidir

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Kapsama Kapsamı: 47dB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 1,5m
Satın alma nedenleri
+ Yüksek sinyal kapsama alanı + Şık görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok kısa kablo BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 41,99 £ Currys PC World Check Amazon'da Görüntüleyin

47dB'lik bir kazançla, bu iç mekan TV anteni oldukça güçlüdür ve size bir dış mekan anteni dışında düzgün bir görüntü alma şansı verir. Kurulumu oldukça kolay olmalı ve HD yayın almaya hazır olmalı ki bu gerçekten onsuz olmak istemeyeceğiniz bir şeydir.

Geniş Açılı Yama teknolojisi sayesinde, yakındaki cep telefonlarından gelen parazit sinyallerini engelleyen daha fazla alım olmalıdır. Şık görünümü, evinizdeki diğer modern cihazlara benziyor, bu da onu sağduyulu ve kolay yerleştirilmesini sağlıyor.

En iyi iç mekan TV antenleri: One For All SV9215

3. Hepsi Bir Adet SV 9215 Daire İç Mekan TV Anteni

Pazar lideri One for All'dan başka bir iyi seçim

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Gizli Kapsama: 41dB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 4m
Satın alma nedenleri
+ İyi kapsam + Gizli tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
- Stand yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 18,99 Amazon'da görüntüle £ 24,99 Currys PC World'de 610 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bu iç mekan TV anteni, düz ekranınızın arkasında gizli bir şekilde asılı kalacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kimse orada olmaktan daha akıllıca davranmayacaktır. 41dB kapsama alanıyla, oldukça iyi bir resim almalısınız ve 3G / 4G blok özelliği ile, en sevdiğiniz TV şovunu izlerken aynı zamanda Facebook'ta iseniz, resminizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Maksimum 15 mil sinyal menziline sahiptir, bu nedenle devam etmeden ve satın almadan önce en yakın vericiden ne kadar uzakta olduğunuzu kontrol etmeye değer, bunun dışında 4 m kablo, umutsuzca arama yapmaya gerek kalmayacağınız anlamına gelir bir uzatma fişi için.

En iyi iç mekan TV antenleri: Hepsi İçin Biri SV9494

(Resim kredisi: One For All)

4. Hepsi SV9494 İçin Bir

Vericinin nerede olduğunu bilmek ister misiniz? Küreye güvenin ...

Teknik Özellikler
En iyisi: Estetik Kapsama: Belirtilmemiş Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 3m
Satın alma nedenleri
+ Kolay sinyal bulma + Tamamen dışarıda tasarım + Kolay ayarlama
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN PAHALI EN İYİ FIRSATLARI 89,13 £ Amazon'da Görüntüle 89,99 £ Amazon'da Görüntüle 89,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin

Bu, bir TV anteninin bakacağını düşündüğümüz gibi görünmüyor. SV9494'ün havası, 'tavşan kulakları'ndan çok daha fazla' uzaydan gelen bir küre'dir. Bu, muhtemelen oradaki en estetik seçenek olduğu anlamına gelir ve bu LED'ler sadece gösteriden daha fazlası içindir. Size en güçlü sinyalin nereden geldiğini söyleyecek ve sadece tepesini çevirerek mükemmel sinyal alımı için konumlandırmanıza yardımcı olacaklar.

Tasarım, potansiyel aralığını biraz düşürüyor; One For All, vericiden maksimum 15 mil uzakta olduğunu gösteriyor. Kesinlikle yardımcı olacak otomatik kazanç kontrolü ve istenmeyen parazitleri azaltmak için bir 4G filtresi içerir. Ama yine de vahşi doğada iseniz, daha güçlü (eğer daha az güzelse) antenler var.

En iyi iç mekan TV antenleri: AmazonBasics Kapalı Düz ​​TV Anteni

(Resim kredisi: Amazon)

5. AmazonBasics Kapalı Düz ​​TV Anteni

Amazon'dan temel ama harika şeyler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Düşük fiyat Kapsama: Belirtilmedi Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 4,5 m
Satın alma nedenleri
+ Çift taraflı renk seçenekleri + Fırfırlar yok + Şaşırtıcı güç
Kaçınılması gereken nedenler
-Evet, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI basittir Amazon'a bakın

Amazon'un anteninin temel faydası, menzili (kesinlikle oldukça sağlam olmasına rağmen) veya sinyal artışı (hiçbiri yok) veya 4G filtreleme (yine, hiçbir şey yapmıyor, ancak filtre içeren daha pahalı bir sürümü var) değil. Siyah ve beyaz tarafı olması gerçeğidir, yani bu düz anteni odanızın renk şemasına uyacak şekilde çevirebilirsiniz.

Tamam, belki bundan biraz daha fazlası vardır. Söylediğimiz gibi, AmazonBasics Kapalı Düz ​​TV Anteninin ona makul bir erişimi var ve çoğu insan parazitle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyor gibi görünüyor. Fiyata bakılırsa neredeyse tek kullanımlık bir ürün: Sinyalsiz bir TV'yi ondan biraz fazla bir süre için canlandırmak, koklamak için hiçbir şey değil.

En iyi iç mekan TV antenleri: SLX Streamline Amplified Indoor TV Anteni

6. SLX Streamline Güçlendirilmiş İç Mekan TV Anteni

Bazı şık tasarıma sahip nispeten ucuz bir anten

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Değer Kapsamı: 20dB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 1m
Satın alma nedenleri
+ Paranızın tam karşılığı + Şık tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
- Kısa kablo uzunluğu BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 17,89 Amazon'da Görüntüleyin

Cebiniz buradaki daha pahalı seçeneklere uzanmayacaksa, bu iyi bir yedek. Tek dezavantajı dB kazancının o kadar güçlü olmamasıdır, bu nedenle sinyalin kayma riski daha fazladır.

Bununla birlikte, görünüş olarak da aynı derecede şıktır, bu nedenle TV ünitenizde hiç yerinden çıkmamalı veya alternatif olarak, alan yetersizse duvarınıza dikkatlice asabilirsiniz. Kablo sadece 1m olduğundan, bu çoklu soket uzatma fişinde yer olduğundan emin olmanız da gerekebilir.

Entegre filtresi sayesinde, 4G tarayıcınızın neden olduğu paraziti ortadan kaldırır.

En iyi iç mekan TV antenleri: Philex SLX altın digitop güçlendirilmiş

7. Philex SLX Altın Digitop Güçlendirildi

Mükemmel görüntü için tamamen ayarlanabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Ayarlanabilir Kapsama: 16dB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 1m
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir kazanç + Entegre 4G filtresi
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa kablo BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 21,99 Amazon'da görüntüle 39,98 £ Amazon'da görüntüleyin 14 Amazon müşteri incelemeleri

Bu da muhtemelen güzellik cephesinde izlerini kaybediyor, ancak işlevselliği ile bunu telafi ediyor. Yerleşik bir amplifikatör ve ayarlanabilir kazanç ile, size iyi bir sinyal alma şansı verirken, tasarımcılar altın kaplamalı kontaklı S-video konektörleri ve sağlam pirinç muhafazaları sayesinde herhangi bir sinyal kaybını ortadan kaldırmaya çalıştı. yüksek kaliteli sinyal aktarımı sağlamak için.

Unutulmaması gereken, entegre 4G filtresidir; bu, bir sonraki girişiminizi pub'da metin üzerinden organize etmeniz tele programınızı etkilemeyecektir.

En iyi iç mekan TV antenleri: 1byone 0,7 mm Paper Thin HDTV Aerial

8. 1 herkes 0,7 mm Kağıt İnce HDTV Anten

Pencereler, duvarlar ve TV sehpaları için şık bir ucuzluk

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe Kapsamı: 25dB Sinyal desteği: HD, 1080p Kablo uzunluğu: 3m
Satın alma nedenleri
+ Bir taraf siyah, diğer taraf beyaz
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI 7,99 £ Amazon'da 9,99 £ Amazon 4 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Ucuz ve neşeli arıyorsanız, bu antenle gerçekten yanlış gidemezsiniz, küçük ayrıntıların diğer antenler kadar rafine olmayabileceğini unutmayın (bazı insanlar yapışkan pedlerin pencere).

Yukarıdaki AmazonBasics örneğinde olduğu gibi, bir siyah ve bir beyaz tarafa sahiptir, böylece evinizin dekoruna en uygun tarafı seçme özgürlüğüne sahipsiniz. İyi haber şu ki, 3 metrelik bir kablo da var, bu nedenle anteni yerleştirebileceğiniz yer konusunda fazla kısıtlı değilsiniz. Kurulumu kolaydır ve 25dB aralığı sayesinde sinyal alımı da iyi olmalıdır. Yine de 3G / 4G filtrelemeden bahsedilmiyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın