Close

2020'nin en iyi şişirilebilir kürek tahtaları: Seyir, tur ve sörf için

Piyasada kafa karıştırıcı şekil ve boyutlarda çok çeşitli dik kürek tahtaları (SUP) bulunmaktadır. Sürekli gelişen sertleştirme teknolojisi ile şişirilebilir kürek tahtaları, özellikle tam boyutlu fiberglas veya kompozit levhalara kıyasla taşınabilirliği ve saklama kolaylığı nedeniyle, ancak aynı zamanda giderek artan bir şekilde hala güçlü sunmaları nedeniyle pazar lideri haline geldi (tartışmalı olarak) verim. Çoğumuzyeni başlayanlar için en iyi kürek tahtalarışişme seçeneklerdir.


Bazı şişirilebilir SUP'ler, eksiksiz bir paket olarak pazarlanır, böylece dışarı çıkıp SUP'nin su yollarının ve kıyı zevklerinin tadını çıkarmadan zaman kaybetmenize olanak tanır. Bu makalede, çeşitli bütçeler ve kullanım durumları için şu anda en iyi şişme kürek tahtalarını topladık.

Etrafta gezinmek, örneğin bir kanoya bindiğinizden daha iyi manzaralar sunan ve aynı zamanda yüzleşmek üzere olabileceğiniz yaklaşan nehir tehlikelerinin daha iyi bir görüntüsünü sağlayan bir SUP'nin manşet kullanımıdır. Süper düşük taslakları nedeniyle, bir SUP, gerçek akarsulardan nehirlere, kanallara ve kıyı şeridinin çevresine kadar hemen hemen her yere gidebilir. Birleşik Krallık, tüm bunlardan özellikle güçlü bir seçkiye sahiptir ve SUP'yi ülke çapında hızla büyüyen bir spor yapmaktadır. Buna ek olarak, tahtada dengenizi korumak mükemmel bir temel antrenmandır ve birkaç saatlik kürek sörfünü zevkli ama etkili bir dış mekan egzersizi haline getirir.

En iyi şişme kürek tahtasını seçmek elbette ana olay olsa da, başka türlü mükemmel bir gün geçirebilecekleri veya kırabilecekleri için aksesuarları da unutmamak önemlidir. Bu, bir paket anlaşmasına dahil edilmemişse bir tasma olabilir, daha soğuk aylarda sörf yapmak için uygun bir dalış elbisesi, yazın boyu güneş koruması, yedek kiti taşımak için iyi bir çanta ve en önemlisi neredeyse tüm durumlarda gerçekten iyi olabilir. telefonunuz ve araba anahtarlarınız gibi değerli eşyalar için su geçirmez çanta (ikisi de tuzlu suyu sevmez).

Red Paddle Co'nun kuru poşeti, su geçirmez, telefon / anahtarlar / kartlar / vb. İçin yeterince büyük ve - hayati önemde - suya dayanıklı olması nedeniyle ikincisinde özellikle iyi performans gösterir. Uzatılmış kıyı gezileri planlayan uzman SUP-ler, en son 'nihai deniz akıllı saati' ne bir göz atmak isteyebilir.Garmin Quatix 6X Pro Solarçok.


en iyi şişme kürek tahtası: Red Paddle Co

(Resim kredisi: Red Paddle Co)

En iyi şişme kürek tahtası nasıl seçilir

Bir SUP satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken büyük sorular, onu nerede ve ne için kullanmayı planladığınızdır. Daha uzun tahtalar ve daha iyi yük taşıma yetenekleri, uzun mesafeleri, daha keskin hatları ve sörfü oymak için önemli olan daha belirgin rock'çıları gezmek için hayati önem taşır. Başlangıç ​​anakartları süper kararlı olma eğilimindedir, bu da hız ve dalga kullanımından ödün verir, ancak gündelik kullanım için çok daha izlenebilirdir. Kıyı çevresinde uzun süreli geziler planlıyorsanız, çift odacıklı bir turne stili tahta seçmek, sörf ve kıyıya yakın yerlerde o kadar kullanışlı olmayan bir şey de önemli bir güvenlik katmanı ekler.

Bununla birlikte, çok fazla ödün vermeden, zorlukların üstesinden gelmenizi ve SUP hayatının zevklerinden keyif aldığınızı görecek çok sayıda çok yönlü pano vardır. İşte 2020'de satın alınabilecek en iyi ayakta kürek tahtalarından bazıları:


Şimdi satın almak için en iyi şişme kürek tahtaları

En iyi şişme kürek tahtası

(Resim kredisi: Red Paddle Co)

1. Red Paddle Co. 10'6 Ride Paketi

Bu şişirilebilir SUP paketi sizi her yere ve her yere götürür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Her şey Boyutlar: L10ft 6'xW32 'Kalınlık: 4.7' Maksimum ağırlık: 100kg Kürek dahil: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü üstün yetenek + Popüler, iyi test edilmiş + İhtiyacınız olan her şey tek bir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Ride 10'6 biraz SUP klasiği ve iyi bir nedenden ötürü - yapımcılar bunu bir 'İsviçre Ordusu kürek tahtaları bıçağı' olarak tanımlıyor ve bunda pek çok gerçek var. Sörf veya SUP modunda aynı derecede evde, çoğu sıradan tahta kullanıcısına bir tişört için uygundur. Çok yönlü bir şekil her durumda stabilite sağlarken, alt taraftaki neredeyse yok edilemez 'iFins' formunu korumak için alet gerektirmez. Altı noktalı bir bungee, kuru çantanızı istediğiniz yerde mükemmel bir şekilde tutabilir ve basit bir elmas kesimli arka güverte ve EVA güverte yastığı kaymaları önler ve kontrolü artırır.

Taşıma için özel olarak tasarlanmış bir sırt çantası, yerinde şişirmek için çift namlulu pompa ve zevkinize uygun bir dizi kürek içeren eksiksiz bir paket formatında, bu, güçlü bir pakette ve rekabetçi bir fiyat noktasında güçlü, çok yönlü bir araçtır. Karar vermeniz gereken tek şey nereye gideceğiniz, ne giyeceğiniz ve arabanın anahtarlarını nereye koyacağınız ...

en iyi şişme kürek tahtası: Jobe Infinity Seine 10.6 Şişme Kürek Panosu


(Resim kredisi: Jobe)

2. Jobe Infinity Seine 10.6 Şişme Kürek Kartı

Şişirilebilir SUP göze çarpan eğlence için ihtiyacınız olan her şey

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Her Şey Boyutlar: L10ft 6 & rdquo; xW32 & rdquo; Kalınlık: 6 & rdquo; Maksimum ağırlık: 140kg Kürek dahil: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hepsi bir arada paket + Hafif ve güçlü + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Minimalist bungee, uzun tur günleri için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın jobe-infinity-seine-106-inflatable-paddle-board-package-486420008/

Jobe Infinity SeineSUP kartı, 10 '6' boyutunda mükemmel bir çok yönlü boyuttadır ve cüzdan dostu bir fiyata pompa, tasma ve kuru çanta içeren eksiksiz bir kitte biraz kazanır. Burada da bol miktarda teknoloji var, ısıyla bağlanmış ve hafif bir X-drop dikişli yapı, artırılmış sertlik için bir kordon, aletsiz bir 9 & rdquo; istikrar için fin ve enflasyonu basitleştirmek için zorunlu Halkey Roberts tek yönlü valf. Bir 9 & rdquo; Burun rocker küçük dalgaları kolaylıkla keserek hafif sörf ve geleneksel SUP-ing için kullanım esnekliği sağlar. Üç parçalı bir fiberglas raket ve düzgün bir sırt çantası sağlam bir paketin tepesinde.

Sağlam bir 140 kg olarak derecelendirilen bu kart, çoğu durumda hemen hemen herkese iyi hizmet edecek, gerçekten sadece ön tarafta minimalist dört noktalı bir bungee ile bagaj cephesine düşecek. Bunun nedeninin bir kısmı, kartın Jobe & rsquo; s & lsquo; Infinity & rsquo; ye uyacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. botlar için şişme havuz ve su sporları duba paketi, aynı zamanda solo paket olarak hizmet veriyor, böylece sessiz yeşil ve siyah renk şeması.

Genel olarak burada paranın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz; Sağlam kimlik bilgilerine ve çok büyük miktarlarda nakit para karşılığında güçlü yapı kalitesine sahip eksiksiz bir kit. Tüm durumlar için su bazlı eğlence.

en iyi şişme kürek tahtası: Itiwit Çift Bölmeli Şişme Kürek Panosu

(Resim kredisi: Itiwit)

3. Itiwit Çift Bölmeli Şişme Kürek Panosu

Geziler ve genel macera için tasarlanan bu, sağlam ve yetkin bir SUP

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Keşif Gezileri Boyutlar: 14ft x 31ft Kalınlık: 6 'Maksimum ağırlık: 140kg Kürek dahil: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Macera için tasarlandı + Suda zahmetsiz hız + Çift odacıklı güvenlik
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yeni başlayanlar için mücadeleSiteyi ziyaret et

Itiwit çift odacıklı SUP'nin bıçak benzeri profili, burada amaçlanan kullanımı işaret ediyor - uzun mesafeli yolculuk. Suyu minimum dirençle oymak için tasarlanmış keskin profil, her vuruşta daha uzağa gitmenizi sağlar. Adında başka bir ipucu daha var, çift bölme, kıyı güvenliğinden daha uzaklara giderken bir sigorta poliçesi görevi görüyor ve ek takviye. Buradaki fikir, dış ana bölmenin kazara delinebilmesidir, ancak merkezi bölme, güvenliğe geri dönmek için yeterli kaldırma kuvveti sağlayacaktır.

Hepsi bu kadar değil, bu pano, dişli depolamak için önden arkaya bungee ataşmanlarıyla donatılmıştır ve etkileyici bir 80 kg bagaj taşıyacaktır - oldukça ciddi bir keşif için yeterli miktarda. Burada, rotanız boyunca su yolundan temizlenen atıştırmalıklar veya çöpler için bir cep ile donatılmış hızlı erişimli ön bungee gibi hoş dokunuşlar da var. Burada kürek veya pompa bulunmamakla birlikte, bu kart uzun mesafeli maceracılar için ideal bir seçimdir.

en iyi şişme kürek tahtası: Gul Cross 9

(Resim kredisi: Gül)

4. Gul Cross 9'8 Şişme SUP Board Paketi

Çok cüzdan dostu bir fiyat noktasında güzel, sağlam, istikrarlı bir başlangıç ​​kartı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yeni Başlayanlar Boyutlar: L9'8 'x W31' Kalınlık: 5 'Maksimum ağırlık: 100kg Kürek dahil: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kararlı + Çok yönlü + Cüzdan dostu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARISiteyi ziyaret et

Gul Cross 9'8 Şişme SUP Board Paketi, daha deneyimli olanlara da sunacak çok şey içeren harika bir başlangıç ​​paketidir. Suda sağlam ve kullanımı kolay olan Gul, tutuş öngörülebilirliğini artırmak için üç kanatlı (iki yan ve bir uzun tahta) dizisiyle SUP'nin yanı sıra biraz sörf yapabiliyor. Paket, üç parçalı bir alaşım raket, tasma, basit bir pompa ve her tarafa taşımak için bir sırt çantası içerir - tahta sadece 8 kg ağırlığındadır, bu da çok fazla soru değildir. Genel olarak burada tam performanstan ödünler olabilir, ancak günlük kullanım için başlangıç ​​kurulumu olarak bu popüler pakette yanlış bir şey yok.

en iyi şişirilebilir kürek tahtası: iROCKER HER YERDE 11

(Resim kredisi: iRocker)

5. HER YERDE iROCKER 11

Aile tatilleri ve yavaş seyahatler için ideal, çok yönlü araç

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Daha ağır sürücüler veya birden fazla kişi Boyutlar: 335cm x 81cm Kalınlık: 15cm Maksimum ağırlık: 197kg Kürek dahil: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yüksek ağırlık sınırı + İnanılmaz derecede sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI bakiyenizi doğru ayarlamak için biraz zaman alırSiteyi ziyaret et

İROCKER All-Around 11, orijinal iROCKER 11'in güncellenmiş bir versiyonudur. 2020 için yeni olan bu şişirilebilir kürek tahtası, daha büyük bir güverte pedi ve daha büyük bir arka kargo depolama alanı ve daha hafif, daha güçlü bir kanatçıkla% 20 daha hafiftir. 197 kg'lık daha yüksek ağırlık limiti, bu kartı daha uzun, daha ağır SUP'ler için uygun kılar ve çocuklarınızı yanınızda götürmeyi umuyorsanız harika bir seçenek olur. iRocker, 'askeri düzeyde dayanıklılığa' sahip olduğunu iddia ediyor, bu nedenle neredeyse yok edilemez olması gerekiyor - ancak meydana gelen aksaklıklar için bir onarım kiti dahil. Fiyata ayrıca kullanışlı bir sırt çantası ve pompanın yanı sıra kürek ve ayak bileği tasması dahildir.