Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi şişirilebilir çadırlar 2020: Atması süper kolay ve pratik olarak delinmeye karşı dayanıklı

En iyi şişirilebilir çadırlar 2020: Atması süper kolay ve pratik olarak delinmeye karşı dayanıklı

Şişirilebilir çadırlar eskiden biraz yenilikti; teoride hayret edilecek bir şey, ancak karmaşık şişirme rutinleri (genellikle bir elektrikli pompa gerektirir), kırılgan hava rezervuarları ve bir delinmenin ortaya çıkacağı ve tüm yolculuğunuzun bir anda sönmesine neden olacağı korkusu nedeniyle veba gibi kaçının.


Göz atmak için alternatif çadır kılavuzları

En iyi aile çadırı
En iyi açılır çadırlar
En iyi sırt çantalı çadırlar
En iyi festival çadırı
En iyi plaj çadırı

Ancak son birkaç yılda işler uzun bir yol kat etti. Günümüzün en iyi şişirilebilir çadırları inanılmaz derecede dayanıklı ve güvenilirdir - kurulumu çok kolay. Sadece sallayın, hafta sonu için evinizi düzenleyin, enerjinizi toplayın ve keyfini çıkarın. Bu sadece düşük güçlük ve hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda harika bir kamp gezisini mahvedebilecek, onları evde bırakmaktan beklenmedik bir şekilde kırılmasına, bükülmesine veya paslanmasına kadar, direkle ilgili birçok sorunu önler.

Şişirilebilir çadırların ana dezavantajı, gerçekten güvenilir, sağlam hava direklerinin aslında hayal ettiğiniz kadar hafif olmamasıdır, genellikle daha ağır tarafta şişirilebilir çadırlar yaparlar (bu bir sorunsa, bizimen iyi çadırlarbazı alternatifler için rehber). Bu, şişirilebilir direkleri, ağırlığın önemli olmadığı, düşük bakım ve hızlı atışların gerçek bir nimet olduğu daha büyük, aile kampı tarzı çadırlar için mükemmel hale getirir. En yeni ve en iyi şişme çadırlar için okumaya devam edin!

En iyi şişme çadır nasıl seçilir

Sizin için doğru şişme çadırı seçerken, direk çadırı satın almaya benzer düşünceleriniz vardır: örneğin kaç kişi uyur, içeride ayağa kalkabilir misiniz ve cibinlik olup olmadığı gibi.


Havalandırma, geleneksel bir çadırda pek sorun değildir, ancak şişirilebilir çadırların biraz daha kısıtlayıcı olduğu görülmüştür. Çadırın, özellikle yaz aylarında kamp yapıyorsanız, uyuyabileceği kişi sayısına yetecek kadar cömert hava akışına izin verecek uygun bir havalandırma deliğine sahip olduğundan emin olun.

Çadırınızı tepelere doğru süpüren kötü hava koşullarından endişe ediyorsanız, buna gerek yok. Gerçekte, şişme çadırlar zor koşullarda daha iyi dayanma eğilimindedir çünkü direklerin üzerinize çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Çadır, tıpkı geleneksel bir çadır gibi, mandallar ve erkek halatlarla sabitlenmeye devam edecek.


Her tür kamp macerası için en iyi şişme çadırlardan bazılarını seçtik, bu nedenle ister sırt çantalı bir maceraya çıkın ister bu yaz en sevdiğiniz müzik festivaline gidin, önerilen ürünlerimizden biriyle hayatınızı kolaylaştırın ( sadece pompayı yanınıza almayı unutmayın!).

en iyi şişme çadır: Vango Skye II Air 400


(Resim kredisi: Vango)

1. Vango Skye II Hava 400

Genel kullanım için en iyi şişme çadır

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hızlı atış, hafta sonları dışarıda Kişi Sayısı: 4 Yatak Odası: 1 Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Süper hızlı atış + İyi rüzgar direnci + Keskin fiyat noktası
Kaçınılması gereken nedenler
- Küçük tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 349,99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 419,99 £ Littlewoods'ta görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Vango Skye II, şişme çadırların daha küçük ucunda geliyor, dört rahat uyuyor ve saygın bir 9,6 kg ağırlığında, bu, daha kısa hafta sonu tatilleri ve benzerleri için hızlı bir seçenektir. Vango hava ışını yapısı ve çift etkili pompanın yanı sıra sundurmanın altındaki entegre zemin tabakası sayesinde hızlı adım atma, bu, bir çırpıda geniş ancak hava koşullarına dayanıklı barınak sağlayacaktır. Sadece küçük çocuklar içinde ayağa kalkabilecek olsa da, bu Skye II'nin daha güçlü rüzgarları ve havayı kolaylıkla (özellikle üç noktalı gergi bandı sistemi ile) omuz silkeceği ve uzun bir günün ardından oturmak için hala boşluğa sahip olacağı anlamına gelir. ayaklarının üzerinde. Son olarak, karartma uyku alanı ve mahremiyet perdeleri size kişisel alan ve şafakta kesintisiz, uzun bir erteleme sağlar.

en iyi şişme çadır: Coleman Weathermaster XL Air

(Resim kredisi: Coleman)

2. Coleman Weathermaster XL Air

Aile kamp gezileri için en iyi şişme çadır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Aile kampı Uyku Sayısı: 4-8 Yatak Odası: 2-4 Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Geniş, karartmalı yatak odaları + Çok hızlı ve kurulumu kolay + Aydınlık ve havadar iç mekan + İyi havalandırılmış
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Winfields Outdoors'da Oldukça Spendy Görünümü

Coleman Weathermaster XL, aile kampı için şişme bir çadır arıyorsanız, yenmek zor. Hava direkleri, bu çadırın tünelini açık tutan ve birlikte verilen pompayla 7 psi'ye kadar pompalanması gereken ayrı halkalardır. Ancak bu hava direkleri nedeniyle, bu sadece bir kişi tarafından kurulabilir ve kamp alanında kolay taşınabilirlik için tekerlekli bir taşıma çantasında gelir. Tamamen hava koşullarına dayanıklı olmasının yanı sıra, yatak odalarının tümü karartma işlemine tabi tutulmuş olup, şafakta uyandırılmadan uzun bir uykuya dalmanıza izin verir. Ayrıca bol miktarda tavan boşluğu, yardımcı bir yan giriş, harika havalandırma ve barbekü yapmak ve çamurlu botları ve bisikletleri boşaltmak için kullanışlı olan geniş bir sundurma alanı vardır.

Bu, ihtiyacınız olursa, küçük bir daire boyutuna kadar gider: 8XL Air, dört ayrı yatak odası bölmesinde sekiz tane uyuyan, toplamda 32 m2'lik bir alan kaplayan ve 44.4 ağırlığındaki bir çadır canavarıdır. kg, bu uzaydan görebileceğiniz türden bir çadır. Bu boyutta bile, bu çadır, hava direkleri sayesinde garip bir şekilde yönetilebilir, bu da onu büyük aileler için veya uygun bir kapalı oturma alanının gerekli olduğu daha uzun yolculuklar için harika bir seçenek haline getiriyor.


en iyi şişme çadır: Outwell Airville 6SA

(Resim kredisi: Outwell)

3. Outwell Airville 6SA

En iyi premium şişme çadır

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Arkadaş ve aile kampları Uyur: 6 Yatak Odası: 2 Malzeme: Polyester, polietilen
Satın alma nedenleri
+ Dakikalar içinde şişer + Süper saray
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük, nispeten maliyetli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 999 £ Amazon'da Görüntüleyin

Outwell Airville 6SA, utangaç ve emekli olanlar için veya Highlands'de hızlı bir vahşi kamp çılgınlığı için bir çadır değildir. Ağırlığı 41,3 kg olan bu araç, bir çadırın geniş bir balo salonuna, altı ayrı hava tüpüne, beş metreden geniş ve yedi buçuk metre uzunluğa ve iki metreden biraz daha yüksek - tam bir baloya sığacak kadar büyük oynamak için neredeyse yeterli alana sahip boyut bilardo masası.

Daha pratik olarak, arkada iki yatak odası bölmesi, önemli bir yaşam alanı ve etli bir sundurma vardır; bu, size ve beş arkadaşınıza dinlenmeniz için küçük bir AirB & B dairesi kadar alan sağlar - eğer unsurlar size karşı komplo kurarsa gizli. Bu da ucuz bir kiralık daire değil, yatak odaları karartılmış (tabii ki), bir 'veranda' ekleme potansiyeli ve ayrıca bir halı seçeneği var. Bir de elektrikli bağlantı giriş noktası ve aydınlatmayı asmaya yardımcı olacak bir 'HookTrack' sistemi var - bu, bir köşesinde bir kanepe olan türden bir çadırdır. Bu, aslında kırsalın zevklerinin tadını çıkarırken, tek bir ev konforunu gerçekten kaçırmak istemeyen insanlar için bir çadır. Bu şekilde ifade ettiğinizde, kulağa aptalca bir fikir gibi gelmiyor - bizi kaydolun!

Vango Odyssey Hava 500

4. Vango Odyssey Hava 500

Hızlı kurulabilen dayanıklı bir çadır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Dayanıklılık Uyku Sayısı: 5 Yatak odası sayısı: 2 Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Ayakta durma yüksekliği + Nefes alabilirlik için tam örgü kapılar
Kaçınılması gereken nedenler
-5 kişi için biraz sıkışma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 257,01 Amazon'da görüntüle 296,80 £ Amazon'da görüntüle 350 £ Amazon'da görüntüle 70 Amazon müşteri yorumu

İster bir festivale katılın ister yürüyüş gezisine çıkın, Vango Odyssey yaklaşık 10 dakikada pompalanabilen güçlü ve sağlam bir yapı ile tasarlanmıştır. Beş kişiyi uyuyabilir (biraz sıkıcı olsa da). Bazı hafif mahremiyet için bir oda bölücüye sahiptir, ancak tam kafes kapılar, çadırın her tarafında akışkan hava akışı elde etmenizi sağlar. Ayakta durma yüksekliği olduğundan içeri girip çıkma endişesi olmayacak ve rüzgarlı havalarda iyi dayandığı söyleniyor.

Berghaus Hava 4 XL

(Resim kredisi: Berghaus)

5. Berghaus Air 4 XL

İhtiyaçlarınıza göre ayarlanacak çok yönlü bir çadır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Evden uzakta evde Uyurlar: 4 Yatak odası sayısı: 4 Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir iç duvarlar + Geniş
Kaçınılması gereken nedenler
- Dört kişi için gereksiz büyüklükte BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 675 £ Amazon'da görüntüle 675 £ Blacks'de görüntüle 675 £ Ultimate Outdoors'da Görüntüle

Berghaus Air 4 XL, cömert bir alana sahiptir, bu nedenle, mahremiyetinizi gerçekten seviyorsanız, bu çadırda dört yatak odası oluşturmak için iç duvarları ayarlayabileceğinizi bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Öte yandan, bu kadar alanla buraya kesinlikle dörtten birkaç ceset sığdırabileceğinizi ve çadırı ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilecek çok yönlülüğünüz olduğunu düşünüyoruz. Çok sayıda perdeli penceresi vardır, böylece uzun süre kamp yapıyorsanız kendinizi gerçekten evinizde hissettirebilirsiniz.

Vango Taiga 600XL

(Resim kredisi: Vango)

6. Vango Taiga 600XL

Bu rahat, yalıtımlı çadırda iyi uyuyun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İyi bir gece uykusu Uyuma sayısı: 6 Yatak odası sayısı: 3 Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ İç karartma + Bir aileye rahatça uyar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI oldukça ateşli£ 635 Snow and Rock'ta GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Vango Taiga 600XL, gerçekten rahat edebileceğiniz bir çadırdır, bu nedenle uzun bir kamp gezisi planlıyorsanız, kullanıcılar bu çadırı çok yönlü kullanım kolaylığı için tavsiye eder. Üç yatak odası vardır, böylece çocuklar için kolayca bir alan ve tüm aile için bir yaşam alanı yaratabilirsiniz ve iç mekanda parlak ışığı engelleyecek şekilde tasarlanmış daha koyu bir malzeme vardır, böylece iyi bir gece uykusu çekmeyi bekleyebilirsiniz. ve hoşuna gidiyorsa bir yalan! Kullanıcıların bahsettiği tek şey, bu çadırın tam kapasitede iken oldukça ısınabilmesidir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Vango Skye Ii Air 4 Adam Çadır ... Vango Skye II Air 400 very.co.uk £ 349.99 GörüntüleyinTüm fiyatları görün