Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi iPhone SE 2020 kılıfları: yeni iPhone SE'nizi koruyun ve güzel görünmesini sağlayın

En iyi iPhone SE 2020 kılıfları: yeni iPhone SE'nizi koruyun ve güzel görünmesini sağlayın

Yeni iPhone SE'nizi elinize aldınız ve şimdi onu korumak için en iyi iPhone SE kılıfını mı arıyorsunuz? Yardım etmek için buradayız! Harika bir iPhone SE kılıfı, iPhone SE'nizin kalabalıktan sıyrılmasına yardımcı olacak ekstra stilin yanı sıra düşmelere ve sıyrıklara karşı biraz daha fazla koruma sağlar.


Bu bir iPhone olduğundan, kılıf üreticileri elbette potansiyel alıcıların gözünün önüne ürün almak için kendi başlarına kalıyorlar - ve bu sizin için iyi bir haber çünkü bu, her türden en iyi iPhone SE 2020 kılıfı için birçok seçenek anlamına geliyor. Sıçrayabilen ince ve hafif tasarımlardan gerçek bir dayaktan kurtulabilen sağlam kasalara kadar çeşitli tasarımlar mevcuttur.

Buradayken, kontrol etmeye değeriPhone SE 2020 incelemesigözden geçirmek. Bu, kamera kalitesi, yapı kalitesi ve çok rekabetçi fiyatlandırmanın kazanan bir kombinasyonu sayesinde 'çoğu insan için en ucuz akıllı telefon' olarak tanımladığımız bir akıllı telefon.

Şu anda piyasada bulunan en iyi akıllı telefonlardan birini seçtiyseniz, paranın satın alabileceği en iyi iPhone SE 2020 kılıflarından biriyle eşleştirmeyi de hak ediyorsunuz - ve bu yüzden daha fazla uzatmadan size mevcut en iyi tekliflerin seçimi.

En iyi iPhone SE 2020 kılıfları

Gear4 Wembley Palette en iyi iPhone SE 2020 kılıfları


(Resim kredisi: Gear4)

1. Gear4 Wembley Paleti

Biraz kafayı çevir

Satın alma nedenleri
+ 2,5 metreye (8 fit) kadar düşmeye dayanıklı + Kablosuz şarj uyumlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Gear4 Wembley Paletini 24,99 £ / 29,99 $ karşılığında satın alın

Gear4 genellikle bir veya iki telefon kılıfı için güvenebileceğiniz bir şirkettir ve iPhone SE 2020 için Wembley Palette kılıfının piyasaya sürülmesiyle güçlü itibarını korumaya devam etti - ve beş renkte (duman, nane, leylak, deniz ve kırmızı). Yukarıdakiler nane rengidir.

Hafiftir, ancak sağlam bir dokunuşla - plastik köşeleri ve kenarları not edin - ve Gear4'e göre 2,5 metreye veya 8 fite kadar düşmeye karşı dayanıklıdır. Kablosuz şarj konusunda da endişelenmeyin, çünkü kasa şarj akışını kesecek kadar kalın değil. Gerekli tüm bağlantı noktaları ve düğmeler de erişilebilir durumda tutulur.


Bunu en iyi iPhone SE 2020 kılıfınız olarak seçecekseniz, muhtemelen renginden kaynaklanacaktır - bu renklerin bazıları oldukça çarpıcıdır ve önden oldukça sade bir iPhone olanı canlandıracaktır. ve arka.

Twelve South Journal En İyi iPhone SE 2020 Kılıfları


(Resim kredisi: Twelve South)

2. Twelve South Journal

Yönetici iPhone SE 2020 kasa seçimi

Satın alma nedenleri
+ Kartları ve kimliği taşır + BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Parçası Görünüyor £ 26,15 Amazon'da Görüntüleyin

Twelve South vaka uzmanlarından Journal for iPhone SE, şu anda piyasadaki en iyi iPhone SE 2020 kılıfları listemizdeki yerini kazanmak için kesinlikle yeterli. Tutması rahattır, telefonunuzu iyi korur ve ayrıca kartlarınız ve kimliğiniz için yer vardır.

Şu anda kasayı siyah veya konyak olarak alabilirsiniz ve gerçekten bir favori seçemedik. Her ikisi de size klasik deri cüzdan görünümünü verir, yalnızca cüzdanınızda bir telefon bulunur ve bu nedenle arama yapabilir ve metin gönderebilir.

Bu özel duruma ek bir avantaj var, çünkü dış kanat bir stand olarak ikiye katlanabilir: Telefonunuzda bazı Netflix izlemeyi takip etmeniz veya yapmanız gereken bir video görüşmesi yapmanız gerektiğinde kullanışlıdır.

Ted Baker Dış Kart Yuvası Folyosu En İyi iPhone SE 2020 Kılıfları


(Resim kredisi: Ted Baker)

3. Ted Baker Dış Kart Yuvası Folyo Kılıfı

Diğerleriyle aynı görünen bir kasa satın almayın

Satın alma nedenleri
+ Canlı çiçek deseni + İç ayna BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29.95 Amazon'da görüntüle

Bu Ted Baker kılıfıyla 2020 iPhone SE'nize gerçek bir moda stili katın - abartısız ve minimal değil. Dış kısım çiçek desenli, kenarlar ise altın renkli plastikten yapılmıştır.

Kasayı açın ve altın temanın devam ettiğini görebilirsiniz. Burada ayrıca bir ayna var, böylece nereye giderseniz gidin en iyi şekilde göründüğünüzden emin olabilirsiniz (ister gece geç bir parti ister sabah erken bir ofis toplantısı olsun).

Bu kesinlikle yeni iPhone'ları için maksimum koruma arayan biri için geçerli bir durum değil, ancak görünümü ve görsel çekiciliği açısından eşleşmesi zor (tabii ki çiçek estetiğindeki zevkinize bağlı olarak).

Mouse Limitless en iyi iPhone SE 2020 kılıfları

(Resim kredisi: Mous)

4. Mous Limitless Kasası

Sağlam ve çok yönlü

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel koruma + Güçlü renk seçimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 £ Amazon'da Görüntüle 39,99 £ Amazon'da Görüntüle 44,99 £ Amazon'da Görüntüle

İPhone SE'niz için sağlam koruma? Kontrol. Telefonunuzu iyi gösteren çekici görünümler? Kontrol. Cazip olacak kadar uygun bir fiyat mı? Ayrıca kontrol edin. Mous Limitless Case, en iyi iPhone SE 2020 kılıfları listemizde yer almaya değer.

İsyan kalkanlarında yapılan aynı plastiği kullanarak, bu kılıf ciddi miktarda dayak alabilir - takan bir telefon, bir demo videosunda birkaç kat düşüşe dayanır - ve yükseltilmiş kenarları sayesinde ekran için ekstra koruma elde edersiniz. iyi.

Mous Limitless Case ile elde edeceğiniz başka bir şey de çok sayıda seçenek: son efektiniz olarak aramid elyaf, bambu, siyah deri, kabuk veya ceviz arasından seçim yapabilirsiniz, bu nedenle burada her stile ve zevke uygun bir şey vardır.

Apple Deri en iyi iPhone SE 2020 kılıfları

(Resim kredisi: Apple)

5. Apple iPhone SE Deri Kılıf

Apple telefon için bir Apple kılıfı

Satın alma nedenleri
+ Mütevazı stil + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 45 £ 'luk toplu ekleme Amazon'da görüntüle£ 45 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 45 very.co.uk'de görüntüle

Bir iPhone SE kılıfı söz konusu olduğunda ne yaptığını bilen biri varsa, Apple olmalı - ve seçim söz konusu olduğunda telefonu yapan aynı şirketle gitmeye karar verirseniz, biraz daha fazla huzur bulursunuz. bunun için en iyi durum.

Apple'ın iPhone SE Deri Kılıfının özellikle özel bir yanı yok, ancak telefonunuza şık, dokulu ekstra koruma katıyor. Çoğu düşme ve darbenin, bankayı bozmadan telefonunuzu kırmamasını sağlar.

Tüm önemli bağlantı noktaları ve kamera açıkta kalıyor ve kasa gerçekten telefonu bir eldiven gibi sarıyor (Apple'dan beklediğiniz gibi). Bu durumda seçim yapabileceğiniz üç farklı renk seçeneğiniz var: mavi, siyah veya kırmızı.

İnce en iyi iPhone SE 2020 kılıfları

(Resim kredisi: İnce Kılıf)

6. İnce iPhone SE Kılıfı

Zar zor bir durum

Satın alma nedenleri
+ İnce olduğundan bahsettik mi? + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI markalaşmadan ücretsiz £ 27,99 Amazon'da görüntüleyin

Buradaki ipucu isminde - bu, karşılaşacağınız en ince iPhone SE 2020 kılıflarından biridir, bu nedenle, Apple satın alımınızı mümkün olduğunca az yığın eklerken çizilmelere ve izlere karşı korumak istiyorsanız, bu olabilir. senin için durum.

Ayrıca, iPhone'unuzun orijinal renginin geçmesine izin verecek şeffaf kılıf seçeneğini de seviyoruz. Bundan hoşlanmıyorsanız, çok havalı görünen mat bir yüzeye sahip siyah veya beyaz arasından seçim yapabilirsiniz. Yarım milimetre (0,02 inç) kalınlığında bile iPhone'unuz anahtarlara, kalemlere ve cebinizdeki veya çantanızdaki diğer her şeye karşı iyi korunacaktır.

Oldukça iyi düşünülmüş bir başka dokunuş, kamera sensörünün etrafındaki dudaktır. Bu, kamera merceğinin hiç örtülü olmadığı, ancak yine de çiziklerin ve izlerin görünmesini önlemek için fazladan korumaya sahip olduğu anlamına gelir.

Torras Diamonds Clear en iyi iPhone SE 2020 kılıfları

(Resim kredisi: Torras)

7. Torras Diamonds Şeffaf Kasa

Gösterişli koruma

Satın alma nedenleri
+ İPhone'unuzun güzelliğinin parlamasına izin verin + Ölçeğin uygun fiyatlı sonunda BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Torras Diamonds Clear Case'i iPhone SE 2020 için en iyi kılıflar söz konusu olduğunda kesinlikle ince ve hafif kategoride dosyalayabilirsiniz - görünüşte estetik çekiciliğe katkıda bulunurken el cihazınızın etrafına ince bir termoplastik poliüretan tabakası yerleştirir.

Kılıfın kendisi aslında tamamen şeffaftır, böylece iPhone'unuzun orijinal renginin, üreticiye göre askeri sınıf olarak onaylanmış koruma eklerken sergide kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bu, açılıp kapanması kolay, çiziksiz kalacak ve sizi yıllarca sürecek bir durumdur ve pozitifler sütununda buradaki listemize girmeye yetecek kadar var. Ayrıca yükseltilmiş kenarları ile kamera ve ekrana karşı ekstra koruma sağlar.

Snakehive Vintage Lacivert Deri Cüzdan En İyi iPhone SE 2020 Kılıfları

(Resim kredisi: Snakehive)

8. Snakehive Vintage Lacivert Deri Cüzdan

Tatlı, profesyonel seçim

Satın alma nedenleri
+ Premium malzemeler + Stand olarak iki katına çıkar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 13,95 £ Amazon'da 24,95 £ Amazon'da Görüntüle 26,95 £ Amazon'da Görüntüle

Çekici görünüm, birinci sınıf malzemeler, basit açma ve kapama ... Aslında bunu en iyi iPhone SE 2020 kılıfı olarak seçmemek için iyi bir nedene ihtiyacınız var. Daha da iyisi, aralarından seçim yapabileceğiniz en az 10 farklı renk seçeneğiyle sunulur.

Snakehive Vintage Lacivert Deri Cüzdan, dürüst olalım, telefon üreticinizin bulmaya karar verdiği cam veya metal karışımdan çok daha iyi olan, Avrupa tam tahıl inek derisi nubuk deriden yapılmıştır.

Değerli akıllı telefonunuzu çarpmalardan ve çizilmelerden güzel bir şekilde korumanın yanı sıra, bu kılıf aynı zamanda kartlarınızı ve notlarınızı da taşıyabilir ve aynı zamanda bir stand olarak da kullanılabilir - sadece yapmanız gereken görüntülü görüşmeleriniz veya telefonunuzda izleyeceğiniz filmler olması durumunda iPhone SE.

UAG Metropolis Rugged Wallet En İyi iPhone SE 2020 Kılıfları

(Resim kredisi: UAG)

9. UAG Metropolis Dayanıklı Cüzdan Çantası

İPhone SE 2020'nize doğru şekilde bakın

Satın alma nedenleri
+ Askeri düzeyde koruma + Suya dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 31,84 Görüntüle Amazon'da

IPhone SE 2020'niz için maksimum koruma burada kesinlikle önceliktir - ancak UAG Metropolis Dayanıklı Cüzdan Çantası ek bir bonus olarak kartlarınızı da tutacaktır - ve bu çantayı satın almak size güvenebileceğiniz askeri düzeyde koruma sağlar.

Aynı zamanda suya dayanıklıdır ve kavraması kolaydır, bu nedenle günün hangi koşulu olursa olsun - otobüste çarpışmak, meslektaşınızın dikkatsizce düşürdüğü kahvesi tarafından sıçratılmak - bu sizi ve telefonunuzu diğer uçtan çıkaracak bir durumdur. .

Sunulan ekstra korumaya rağmen, UAG Metropolis çantası toplu olarak çok fazla şey katmıyor ve sadece 57 gram veya 2 ons ağırlığında. Köşeli ve cesur tasarımını da oldukça beğeniyoruz.

Tech21 Evo En İyi iPhone SE 2020 Kılıflarını Kontrol Edin

(Resim kredisi: Tech21)

10. Tech21 Evo Kontrolü

Güvenilir bir şirketten güvenilir bir durum

Satın alma nedenleri
+ İnce ve zevkli profil + 3,6 metreye veya 12 fit'e düşme koruması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bir değil, iki değil, üç katmanlı koruyucu malzemeden üretilen Tech21 Evo Check, iPhone SE 2020'yi güvende tutmakla ilgilenen herkes için bariz bir kasa seçimidir - ki biz de bunu hemen hemen herkes yapsın.

Tech21, uzun süredir telefon kılıfı oyunlarında yer alıyor ve söz konusu telefonun büyük bir kısmına büyük bir ekleme yapmadan, uygun fiyatlı ve etkili koruyucu kılıflar sağlama konusunda güvenebileceğiniz bir marka adı.

Şu anda, Tech21'in yaptığı tek iPhone SE 2020 kılıfı ve yalnızca siyah renkte mevcut, ancak daha ileride daha fazla seçenek bekliyoruz. Şimdilik, bu 3,6 metreye (veya 12 fit) kadar düşmelere karşı koruma sağlıyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Twelve South Journal for ... iPhone SE için Twelve South Journal Amazon £ 26,15 GörüntüleTüm fiyatları görün