Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi iPhone X fırsatları

Aralık 2020 için en iyi iPhone X fırsatları

Çıkışından iki yıl sonra,iPhone Xbiri olmaya devam ediyoren iyi telefonlaren iyi iPhone X fırsatları sayfamız sayesinde, bu mükemmel akıllı telefon için web'deki en düşük fiyatları bulabilirsiniz.


Ve Apple iPhone X, bugün piyasadaki en etkileyici Android telefonlar kadar güçlü olmasa da,Samsung Galaxy S20 Ultra,Huawei P40 ProveOnePlus 8 Proveya amiral gemisiApple iPhone 12 Pro, hala çok güçlü ve yetenekli bir telefon ve büyük bir premium parayla damlıyor.

Bu nedenle Pingtwitter'ün anlaşma avlama ekibi, bugün piyasada bulunan en ucuz iPhone X fırsatlarını araştırdı. Bunlar, satın alma kriterlerinize göre aşağıdaki fiyatlandırma tablosunda filtrelenebilir - bu, anlaşmaları fiyat, ağ, sözleşme uzunluğu ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli kriterlere göre sıralayabileceğiniz için çok kullanışlıdır.

En iyi iPhone X fırsatları

7 fiyattan 7 teklif gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya)Apple iPhone X1 Apple iPhone X 256GB ... Catch.com.au930 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X(256 GB Gümüş) 2 Apple iPhone X 256 GB - Gümüş MobileCiti Online999 $ Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X(256 GB Gümüş) 3 Apple iPhone X 256 GB - Gümüş Tüm Telefonlar999 $ Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X4 Apple iPhone X - [Au Stock] Ebay1.006,80 $ Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X5 Apple iPhone X - [Au Stock] Ebay1.048,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X(64 GB Gümüş) 6 Apple iPhone X (64 GB, Gümüş) Dick Smith1.569 $ 1.099 $ Anlaşmayı Görüntüle Apple iPhone X(Gri) 7 Apple iPhone X - Gri / ... Ebay1.118,88 $ Anlaşmayı Görüntüle

Apple iPhone X incelememizde, telefonun 'alabileceğinizin en iyisi' olduğunu söyledik ve iPhone X'in her şeye sahip olduğu sonucuna varmadan önce 'arzu edilen tasarım' harika 'Face ID' teknolojisini ve 'mükemmel kameralarını övdük.

Ve telefon şimdi birkaç Apple ahizesi tarafından başarılmış olsa da, mükemmel bir telefon olmaya devam ediyor ve bazı harika iPhone X fırsatları sayesinde artık ucuza alınabiliyor.


  • En iyi iPhone X kılıfları
  • YükseltmeiPhone 11 fırsatları