Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Süper yıldızları söylemek için en iyi karaoke aletleri

Süper yıldızları söylemek için en iyi karaoke aletleri

Artık kamu evlerinin kullanılmayan odalarına düşmeyen karaoke, bugünlerde evin önünde gerçekleşiyor. Arkadaş ve aile dahil olduğu için ön odalarda da beliriyor, tek dizli, kollarını uzatmış finale sahip aşırı hevesli amcaya bile hoş geldiniz. Bu en iyi karaoke teknolojisi seçkisiyle oyunda uzun bir şarkı söyleme zamanı.

1. Şarkı söylemek için döndürün

Yemek yapımcılarından şarkıcılara kadar bu uygulama destekli oyun herkes içindir

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten yenilikçi oyun + Performans kartları bir değişiklik katıyor Amazon'u kontrol edin

Şişeyi döndürme tehlikesini ve farklı şekillerde eğlendirecek karaoke beceri seviyelerini bir araya getiren bu uygulama özellikli oyun, rafınız için çok önemlidir. Akrabalar etrafta dolaşırken veya çocukların serbest kalması gerektiğinde, evrensel olarak Ariana Grande kadar çekici olduğunda, pub-parti sonrası oyun için çıkarın. Ücretsiz uygulamayı indirin, çalma listenizi düzenleyin ve akıllı telefonunuzu dönen mikrofonun sonuna yapıştırın ve başlayın. Mikrofonu seçen kişi oynatmaya basar ve performans başlar, rastgele seçilen parçadan bir alıntı (30 saniyeden bir dakikaya kadar) ve ardından diğer oyuncular elbette gizlice oy kullanabilirler.

Ayrıca, şarkıcının performansına biraz yetenek katmasını ve bir rap veya opera tarzı eklemesini veya bir robot gibi şarkı söylemesini talep edecek ve oyun alanını düzleştirecek bir düzine kart da bulunmaktadır. Önceden belirlenmiş tur sayınızı oynadıktan sonra kazanan ilan edilir ve oyun boyunca çekilmiş bir özçekim montajı, 'en iyi bitleri' sunulur.


2. Roxi Electric Müzik Kutusu

Televizyon kutunuzu müzikal bir eğlence merkezine dönüştürün

Satın alma nedenleri
+ Müzik akışından daha fazlasını yapar + Aile dostu eğlence aracı Amazon'a bakın

Electric Jukebox çetesi sadece yeni bir marka olabilir, ancak müzik kutusu işine ilk girişleri, bu 4'ü 1 arada sistem Roxi ile biraz gürültü yapabilmelidir. Sahne dansçısı türünden bir ad gibi görünebilir, ancak orada bir yerlerde saklanan akıllıca bir kısaltma olduğundan eminiz. Bu, arkadaşları ve aileyi ekranda bir araya getirmek ve onları kulaklık takmak gibi izole davranışlardan uzaklaştırmak ve bunun yerine birlikte ayarlamanın keyfini çıkarmak için tasarlanmış bir sistemdir.


Özünde bir akış cihazıdır, ancak bu müziği sadece melodileri patlatmaktan daha fazlası için kullanır. Sing with the Stars ile rock yapabilir, Name that Tune ile müzik trivia becerilerinizi gösterebilir ve ayrıca dört köşeden radyo istasyonlarına erişebilirsiniz. Gerçekten eklektik bir koleksiyon olan Sheryl Crowe, Robbie Williams, Alicia Dixon ve Stephen Fry gibi hazır çalma listeleri için iyi bir küratör grubu oluşturdular.


3. Mini Karaoke Mikrofonu

Ellerini dev gibi göster

Satın alma nedenleri
+ Son derece portatif, her yerde şarkı söyleme teknolojisi + Çağrıları yanıtlamanın ilginç alternatif yolu

İnovasyon HQ'da, istediğimizi asla bilmediğimiz şeyleri yaratan insanlarla dolu bu yerin, bu karaoke kitini piyasaya sürmenin bu kadar uzun sürdüğünü hayal etmek zor. Kulaklık jakınıza takılan bu küçültülmüş şarkı söyleme ünitesi, çoğu karaoke ve ses kayıt uygulamasıyla uyumludur ve akıllı telefonunuzdaki her türlü konuşmayı / şarkı söylemeyi daha önce olduğundan daha eğlenceli hale getirecektir. Yeni favori cihazınızda şarkı söylerken hem kulaklıklarınızı dinleyebilmeniz hem de sabah 8: 20'de işe gidip gelirken kendinize gerçek bir isim verebilmeniz için ek bir kit ile sağlanmıştır.

Fiyat:9,99 £ |Mini Karaoke Mikrofon Satın Alın

4. İyon Partisi Rocker Max

Pahalı ama gerçek karaoke anlaşması

Satın alma nedenleri
+ Etki açısından büyük - sesli ve görsel olarak + Şarj edilebilir pil 199 $ Amazon'da görüntüleyin199 $ Walmart'ta görüntüle245 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bu parça, şarkı söylemenizi oldukça ciddiye aldığınızı haykırıyor, belki bir gecede sizi küçük bir işletmeye dönüştürme yeteneğine sahip hepsi bir arada hileler. Dahili bir mikrofon var, ancak kutunun etkileyici 100 watt gücünü kullanarak performanslarınızı yarı iyi bir ses üretimine dönüştürmek için iki girişi var, özellikle de yankı efektine hafifçe vurursanız. Bluetooth üzerinden akan akıllı cihaz tabanlı melodilerinizi çalın ve karanlık bir alanda performans göstermenin her zaman en iyisi olduğunu düşünüyoruz, eğer şarkı söylemezseniz yüzünüzü kurtarmak için değil, ancak bu kutu çok iyi bir ışık veriyor. Görüntüle. Ön ızgara, ekranı takiben altı renkli titreşimli bir müzik verirken, üstteki kubbe ortalamanın çok üzerinde bir odayı her yerde ışıklarla doldurur. Bunu gittiğiniz her yere götürün, bir parti çok kısa sürede başlamalıdır.


Fiyat:249 £ |Ion Party Rocker Max Satın Alın

5. FX LAB Taşınabilir Kabarcık Efekti Makinesi

İbiza tarzı bir dramda eşlik eden şarkı daha iyi değil?

Satın alma nedenleri
+ Partinizi bir sonraki seviyeye taşıyor + Şarkı durduğunda hala eğlenceli Amazon'u kontrol edin

Herhangi bir güzellik yarışması kazanamayan bu makine çifti, kutularının üzerinde söylediklerini yapıyor ve her biri otuz sterlin altında oldukça etkilendik. Kısa bir performans için ihtiyaç duyacağınız sıvılar dahildir, sadece yükleyin, takın ve uzaktasınız. Daha fazla etki için ışık ekranlarınıza sis ve baloncuklar püskürtün, ya bir sonraki performans sanatçınız için ek bir yürüyüş deneyimi yaratmak için kullanın, bunları günün herhangi bir saatinde rastgele kullanın çünkü yapabilirsiniz.

Bir zamanlar sadece İbiza merkezli DJ'ler, süper kulüpler ve büyük bütçeli prodüksiyonlar artık ön odanız için mevcut.

6. LG LOUDR FH6 Kablosuz Megasound

Yüksek sesle çalışmak için tasarlanmış bir hoparlör sistemi

Satın alma nedenleri
+ Bluetooth bağlantısı + Altmış aydınlatma seçeneği + 600 W güç Amazon'u kontrol edin

Sonunda durdu, iki karar trafik ışığı görünümüne sahipti, fütüristik bir polis arabası görünümüne büründüğü düz bir şekilde yerleştirildi. Hangi yolu tercih ederseniz edin, biraz duvar hareketi yaratacak kadar tehditkar görünüyor ve 600 W güçle bunu yapabilir. Dahili aydınlatma, ses çıkışıyla birlikte titreşen altmışın üzerinde aydınlatma seçeneği sunar. Karaoke uygulamanıza bağlı cihazınızı Bluetooth üzerinden bağlayın ve uyumlu bir mikrofon bağlayın ve kendinizi 11'e yükseltin.

7. SelfieMic

Akıllı telefon divaları için harika bir karaoke seçeneği

Satın alma nedenleri
+ Çoğu telefonu destekler + Filtreler ortam ekler + Kolay sosyal paylaşım29,66 ABD doları Walmart'ta görüntüle33,80 $ Amazon'da Görüntüle 39,99 $ Amazon 398 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Özçekim çubuğunun muhalifleri, lütfen nefretinizi durdurun, böyle bir aksesuar olmasaydı, zamanımızın en akıllara durgunluk veren en parlak icadı olan bu muhtemelen var olamazdı. Hemen hemen her akıllı telefonu mengene benzeri tutuşuyla kaydırın (önceden bir karaoke uygulamasını önceden yükleyerek) ve kendinizi tam resmin içine koyun. Grupları toplayın, şarkıcıları destekleyin ve oynamaya başlayın. Kelimeler ekranda görünür, siz ve diğerleri şarkı söyler, elinizdeki mikrofon performans gibi bir sahneye çıkmanızı sağlar. Daha fazla ambiyans için filtreler ekleyin ve bittiğinde sosyal olarak paylaşın veya güvenli bir şekilde saklayın, arama sizin.

8. Singtrix D155 1120 Ev Karaoke Sistemi

Satın alma nedenleri
+ Perde düzeltme teknolojisi + Yedek şarkıcı seçeneği + Vokal efektleri Amazon'u kontrol edin

Eğer pandomimde bir kariyerin vokal becerileriniz için daha uygun olabileceğine inanıyorsanız, bu şık karaoke kiti sizi bir kez daha mikrofonun arkasına alabilir. Şimdiye kadar daha yüksek dereceli stüdyo kiti için ayrılmış olan Singtrix, ses emisyonlarınızı artıran ve perdenizi düzeltebilen canlı vokal efektleri sunar. Gerçekten de yardımın ötesinde olanlar olacak, ancak onlar bile bir düğmeye dokunarak yedek şarkıcılar yaratabilecek armonilerle eğlenebilirler.

  • Sizi daha akıllı hale getirecek 10 harika teknoloji ve bilim podcast'i

9. Şanslı Ses karaoke

Herhangi bir dizüstü bilgisayarı veya iPad'i bir karaoke makinesine dönüştürün

Satın alma nedenleri
+8.000 melodi + Ücretsiz şarkı sözü akışı + İyi mikrofon 60 $ Amazon'da 121 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu üstün eğlencenin duayenleri, her ay bir beşerlik için özel uygulamaları aracılığıyla 8.000'den fazla melodiye erişim sunuyor. Kitlerinin bu gösterişli versiyonu, bir dizüstü bilgisayarı veya iPad'i iyi donanımlı bir karaoke makinesine dönüştürüyor ve eriştiğiniz melodiler, hepsi geçmiş çağlardan değil, yeni liste girişlerinden ve şarkıcılar için bir klasik koleksiyondan oluşan iyi bir seçim. Birinci ay için tüm şarkı sözlerinin ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlayan bir kupon alırsınız. Bond-villanesque mikrofon, mikser ve tüm kablolar paketi tamamlar.

10. Şarkı Söyleme Makinesi STVG785BT Karaoke Makinesi

Tek kutulu uzun bir çözüm

Satın alma nedenleri
+ 7 inç LCD ekran + Üçlü disk + Çılgın görünüyor Amazon'u kontrol edin

Tek kutulu uzun bir çözümle tanışın, bu, inandığımız busking dünyasına tamamen yeni bir boyut katabilir. Kurun ve bahisçilerin toplanan kalabalığa şarkı söylemesine izin verin ve bunu yapmanın zevki için size para ödüyorlar - sadece bir düşünce. Bu kurulum, biri çocuklar için diğeri daha klasik melodiler içeren bir üçlü disk içerir. Ekrandaki sözler yedi inçlik LCD ekranda okunacak kadar net ve yeterince iyi ışık gösterisi için bir kontrolör var. Çok fazla şarkı söylerseniz, ancak bunun da patlayabileceğini düşünmeden edemeyiz. Tek kutulu ürün için en iyi gösteri Kabukicho'daki bir mağaza vitrinine çok benziyor.

11. iRig Mikrofon

Şarkı söylemekten daha fazlası için çok yönlü bir mikrofon

Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü kullanım + Çekici renkler + Uygulama ile sesi geliştirir Amazon'u kontrol et

Mikrofonu olmayan bir birimi tercih ederseniz veya düet işine girmeye hevesliyseniz, aradığınız yedek mikrofon budur. Yeterince iyi performans gösterdiği karaoke görevlerinin ötesinde iRig, eksiksiz bir vokal tabanlı işlemler paketi sunmak için son iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Zengin / ünlü ile röportajlar yapın ve doğrudan akıllı telefonunuza kaydedin, kitlelere önemli konuşmalar yapın veya kendi seslerinizi geliştiren EZ ses uygulamasıyla vokallerinizi geliştirmeye razı olun. Pazartesiden cumaya kıyafetlerinize uyacak kadar tonda mevcuttur.

12. Şişirilebilir Aletler

Karaoke eğlencesini komedi şişme oyunlarla geliştirin

Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Geniş enstrüman yelpazesi + Eğlenceli sahne

Havalı enstrümanlar tamamen kabul edilebilir, hem gitar hem de saksafon bir aksesuar olmadan kolayca tanınabilir, ancak bir hakla çok daha iyi? Şaşırtıcı bir dizi hava dolu enstrüman sunuluyor ve bir kez ele alındığında, herhangi birinin performansından başka bir engelleme katmanını kaldırıyor gibi görünüyorlar. Performansın son aşaması için tamamen yetersiz ve ezici.

Fiyat:Her biri £ 2 | Şişme Aletler al

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın