Close

2020'deki en iyi klavye piyano

Piyano öğrenmek için kilitlenme sürenizi kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Satın alabileceğiniz en iyi klavye piyanoları sıralamamız için okumaya devam edin. Bir enstrüman çalma becerisine sahip olmak, kaç yaşında olursanız olun, zihinsel sağlığınız, bilişsel yetenekleriniz ve genel mutluluğunuz için büyük bir oyun değiştirici olabilir. Ve birçoğumuz şu anda her zamankinden daha fazla iç mekanda vakit geçirirken, klavyeyi öğrenme yolunda başlamak için şimdiki zaman gibi bir zaman yok ya da ne kadar uzun bir aradan sonra tekrar alıyoruz.


Piyano konusunda yeniyseniz, bu harika bir ilk enstrüman. Piyano, oldukça sığ bir öğrenme eğrisi ile öğrenmesi nispeten kolay bir enstrümandır - tabii ki, her şey gibi, gerçekten harika olmak için eninde sonunda saatlerinizi ayırmanız gerekir! Ayrıca her yaştan ve yetenekten insan için bir sürü harika öğrenme kaynağı var.

Sesi oluşturmak için ellerinizi her türlü doğal olmayan duygu pozisyonuna (ilk başta) çevirdiğiniz yaylı enstrümanlarla karşılaştırıldığında, piyano klavyesi sizin için 'ağır kaldırma' işinin çoğunu yapar. (İsterseniz karar verseniz de,yeni başlayanlar için en iyi akustik gitar, veyeni başlayanlar için en iyi elektro gitar, sizi yolunuza koymak için.)

Bu kılavuzda, şimdi satın alınabilecek en iyi klavye piyanolarını araştırıyoruz. Aceleniz varsa, yapabilirsinizdoğrudan satın alma rehberine atlayın. Değilse, satın alma işleminizi yapmadan önce nelere bakmanız gerektiğine dair bazı önerilerle başlayacağız.

En iyi klavye piyano: Ne aranmalı

Yeni başlıyorsanız, nihai oyun seçiminiz bu olsa bile, muhtemelen düzgün bir akustik piyano satın almak için gereken £ 3k + 'ı ödemek istemeyeceksiniz. Öğrenmek için ideal enstrüman, hafif veya daha küçük tuşlara sahip bir klavyenin aksine tam boyutlu tuşlara sahip ağırlıklı bir dijital piyanodur.


Ağırlıksız klavyeler notaları ve teoriyi öğrenmek için iyidir, çoğu zaman tonlarca sese ve özelliğe sahiptir ve şüphesiz aşağı itmesi daha kolaydır, parmaklarınıza teknik, güç ve doğruluk oluşturmak için ihtiyaç duydukları antrenmanı vermezler.

Parmak gücünün ve el becerisinin ciddiye alınması zorunludur (yeni başlayanlar için bile). Parmaklarınıza ne kadar çok egzersiz yaparsanız, o kadar fit hale gelirler ve gelecekte koyacağınız her müzikal görev için o kadar yetenekli olurlar.


Bunun yanı sıra, öğrenmeyi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmek için özellik açısından gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu bulmak önemlidir. Dikkate alınması gereken ilk şey fiyat / bütçedir. İyi bir ağırlıklandırılmamış taşınabilir klavye için £ 200 - £ 400 ve ağırlıklı bir dijital piyano için £ 500 ödemeyi bekleyin.

Eylem açısından, bazılarının daha ağır bir klavye gibi olduğunu, bazılarının ise daha hafif hissi veren tuşları tercih ettiğini unutmayın. Yine, önde gelen birkaç markanın sergilendiği bir mağazaya (bu kilitlenme sona erdikten sonra) ulaşabilirseniz, bilinçli bir seçim yapabilmeniz için idealdir.


Neyse ki, klavyelerde / dijital ev piyanolarında (Korg, Yamaha, Casio, Roland ve Kawai gibi) önde gelen markalar genellikle piyano benzeri hissettiren güzel dengelenmiş, ağırlıklı eylemlere sahiptir, bu nedenle görünmeden satın almanız gerekiyorsa gitmenizi öneririz. İyi bir garanti ve satış sonrası bakımı olan saygın bir perakendeciden köklü bir marka için ve müşteri incelemelerine kulak verin. Bu büyük üreticilerin çoğu, Bluetooth veya USB aracılığıyla dijital klavyeleriyle / piyanolarıyla senkronize çalışan öğrenme / destek uygulamalarına da sahiptir.

Her zaman klavye piyanonuzla birlikte verilen iki kişiyi barındırabilecek, yüksekliği ayarlanabilir bir tabure almaya çalışın. Klavye çalarlar arasındaki büyük bir sorun, genellikle enstrümandan yanlış mesafede veya yükseklikte oturmanın neden olduğu kötü duruştur. Bu, her türden sırt ve boyun sorunlarına ve sonuçta yetersiz tekniğe yol açabilir. Klavye piyanosunun notalar veya bir iPad takmak için ayarlanabilir bir müzik rafına sahip olduğundan da emin olun - tüm seçenekler bunu içermez.

En iyi klavye piyano: Ses ve ses özellikleri

Yerleşik hoparlör sistemini gözden kaçırmadığınızdan emin olun. Yeterince yüksek mi? Kulağa sıcak ve bereketli mi yoksa korkunç ve tiz mi geliyor? Bu noktalara kendiniz karar vermelisiniz, ancak şahsen test ettiğinizde veya ses kliplerini seçerken kulaklarınızın ne zaman gülümsediğini anlayacaksınız. Ek olarak, herhangi bir klavye / dijital piyanonun çevresine sığdığından emin olmalısınız - neyse ki, çoğu üretici parlak siyah beyazdan ahşaba kadar çeşitli yüzeyler sunar.

Sesler açısından, çok çeşitli ekmek ve tereyağı sesleri önemlidir (org, yaylılar, gitarlar, nefesli çalgılar, üflemeli çalgılar, klavsen vb.) Ancak en önemlisi harika bir piyano sesidir. Eşitlik ve yankı da sesleri özelleştirmek için harikadır ve iki sesi katmanlama yeteneği de kullanışlıdır.


Ek olarak, bir miks masasına / PA sistemine kaydetmek veya bağlanmak istiyorsanız bir çift ses çıkışı gereklidir ve iki kulaklık soketine sahip olmak, günün veya gecenin herhangi bir saatinde başka biriyle birlikte çalabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer zorunluluklar arasında bir metronom (zamanlama ve ölçekleri uygulamak için ekranda sesli ve / veya görsel bir tıklama sağlayabilen) bulunur - sağlam ritmik destek, uzun vadede zamanlamanıza yardımcı olacaktır. Alternatif olarak, dijital klavye / piyanonun yerleşik vuruşları ve otomatik eşlik özelliği varsa, bu aynı işlevi yerine getirebilir ve yalnızca sıkıcı bir klik sesini dinlemekten daha eğlenceli bir şekilde! Vuruşlar ve otomatik eşlik, zamanlamanızı iyileştirecek, dinlemenizi ve doğaçlama yapmanızı (ve gerçek insanlarla kaynaşma yolunda) size yardımcı olacak ve armonik diliniz / fikirleriniz üzerinde de çalışmanıza izin verecektir.

Son olarak, performanslarınızı ses olarak dahili belleğe, harici bir bellek çubuğuna veya yerleşik bir sıralayıcıya kaydetme yeteneği çok kullanışlıdır. Bu özelliklerin tümü, kendinizi kaydetmenize ve ardından nerede yanlış gittiğinizi veya geliştiğinizi duymanıza izin verir - bu yalnızca öğrenme sürecine yardımcı olur ve hızlandırır. Ve bir bonus olarak harika performanslarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize de gösterebilirsiniz!

Şu anda en iyi klavye piyano

Resim 1/3

en iyi klavye piyano: Roland FP30

(Resim kredisi: Roland)
Resim 2/3

en iyi klavye piyano: Roland FP30

(Resim kredisi: Roland)
Resim 3/3

en iyi klavye piyano: Roland FP30

(Resim kredisi: Roland)

1. Roland FP-30

Harika işlevsellikle şık görünen taşınabilir bir dijital piyano

Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat + Şık görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Dahili stand yok-Yalnızca 8 ritim yerleşik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 599 £ Gear'da Görüntüle 4 Music Düşük Stokta 599 £ Gear 4 Music'te Görüntüle 708,64 £ Amazon'da Görüntüleyin

Uygun bir fiyata tonlarca kullanışlı işlevsellik sunan Roland FP-30, şu anda en iyi piyano klavyesi seçimimizdir. Bu yüksek kaliteli makine, aramanız gereken işlevselliğin çoğunu sunar. İlk olarak, daha piyano benzeri bir his için tuşların yüzeyine bir doku ekleyen Roland'ın tam boyutlu 88 tuşlu 'Ivory Touch' klavyesidir.

2 x 11 watt hoparlörler, Roland'ın saygın Supernatural ses kitaplığından (daha pahalı profesyonel synth'lerinde ve klavyelerinde bulunur) 35 iyi 'ekmek ve tereyağı sesi' ile birleştiğinde, uygulamalara bağlanmak için Bluetooth bağlantısı, bir fikir kaydedici, klavye ayrımı ve katman, 8 ritim, USB bellekten jam ile birlikte ses dosyalarının çalınması, çift kulaklık jakı ve bir mikrofon girişi, üzerinde çalışılacak çok şey var. Roland dijital piyanolar, özellikle de piyano benzeri hoş bir dokunuşa sahip olduklarından, genel olarak aranacak harika bir markadır.

en iyi klavye piyano: Korg SP 280-BK

(Resim kredisi: Korg)

2. Sepet SP-280

Bu klavye piyanosu parçaya bakar, parçayı çalar ve bir sehpa ile birlikte gelir

Satın alma nedenleri
+ Eşsiz bir estetik tasarıma sahiptir + Harika ses çıkarır, sehpayla birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
Bluetooth yok

En iyi klavye piyanolarının hiçbir listesi bir Korg ürünü olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bu marka, harika seslerle dolu yüksek kaliteli makineler üretir ve Korg SP-280 farklı değildir. Kesinlikle parçası görünüyor ve diğer bazı ev dijital piyano tasarımlarına kıyasla biraz daha dinamik ve heyecan verici görünüyor. Aynı zamanda oldukça taşınabilir.

Klavyede çekiç hareketine sahip 88 nota vardır ve 22 watt'lık yüksek hoparlörler size bakar ve sizi içine çeken hoş bir ses verir. Korg'un saygın ses kitaplığından yerleşik olarak 30 katmanlı ses (piyanolar, elektrikli piyanolar, clav'ın yaylıları, organları ve daha fazlasını (beklediğiniz gibi) içerir ve hoparlörler aracılığıyla diğer cihazları çalmak için kablolu bir hat girişi vardır. Ayrıca bu model hakkında harika bir şey, oldukça uygun fiyatlı olması, özellikle de bir sehpası, nota sehpası, pedalı ve iki kulaklık soketi olduğunu düşündüğünüzde. Oh, bir de metronom var!

en iyi klavye piyano: Kawai ES-110 B

(Resim kredisi: Kawai)

3. Kawai ES 110

Makul fiyatlı, harika bir his veren klavye ve sağlam işlevsellik

Satın alma nedenleri
+ Harika hissettiren klavye + Yerleşik öğrenme özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Stant dahil değildir-Bluetooth sesi yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kawai, mükemmel hissettiren çekiç aksiyonlu klavye piyanolarıyla bilinir ve ES 110 bu geleneği korur. 88 kademeli çekiç hareketi tam ağırlıklı tuş, piyano tekniğinizi geliştirmenize olanak tanır ve 8 yüksek kaliteli piyano sesi ve bölünebilen ve katmanlanabilen diğer 11 ses dahil olmak üzere birçok yerleşik ses de vardır. Konser ve stüdyo müzikleri, elektrikli piyanolar ve orglar ve yaylılar, baslar ve titreşimler bulacaksınız.

Pirzola alıştırmaları yapmak için, bir metronomun yanı sıra alıştırma seanslarınızı canlandırmak ve eğlenceli tutmak için 100 vuruş dahil olmak üzere diğer önemli öğrenme özellikleri vardır. Sadece bu değil, 15.000 nota kapasiteli ve uygulamalara kablosuz olarak bağlanmak için Bluetooth MIDI bağlantısına sahip yerleşik bir şarkı kaydedici var. Ayrıca, bir çift kaliteli hoparlör ve düetler için iki kulaklık bağlantı jakı ile birlikte dahili şarkılarla birlikte pratik yapmanıza olanak tanıyan yerleşik bir ders işlevi de vardır.

Casio Privia PX-S1000

(Resim kredisi: Casio)

4. Casio Privia PX-S1000

Çevresindeki en ince, tam ağırlıklı dijital piyanolardan biri

Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Teknede iyi sesler
Kaçınılması gereken nedenler
-Stand ekstra maliyetlidir -Dahili ritim / otomatik destek yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 428 Bax-shop UK'de görüntüleyin480 £ Gear 4 Music'te Görüntüleyin 548,54 £ Amazon'da Görüntüleyin

Casio, saatlerle daha çok ilişkilendirdiğiniz bir isim olabilir, ancak bu marka aynı zamanda harika klavyeler ve dijital piyanolar da üretiyor. Ağırlıklı hareketleri genellikle mükemmel ve dengeli ve Privia serisi de çok beğeniliyor. Casio Privia PX-S1000, yeni başlayanlar ve daha deneyimli oyuncular için bol miktarda içerir, bazı güzel yüksek kaliteli sesler ve kullanımı kolay, modern bir arayüz sunar.

11,2 Kg'da oldukça hafiftir, bu yüzden onu yeterince kolay konsere götürebilirsiniz. Aynı zamanda ölçeklendirilmiş bir çekiç hareketli klavyeye (akustik piyanolar alt uçta daha ağır ve üstte daha hafif hissedilir, burada taklit edilir), yerleşik 18 ses, bölünmüş ve katman işlevselliği, iki öne monte kulaklık soketi (düetler vb. İçin), Bluetooth, Metronom, 60 dahili alıştırma alıştırması, sesleri kalınlaştırmak için bir koro, mükemmel kontrol ve isteğe bağlı bir stand da. Beyaz rengi de mevcuttur. Neyse ki bankayı da kırmayacak!

en iyi klavye piyano: Roland GO: Piano 88

(Resim kredisi: Roland)

5. Roland Go: Piano 88

Öğrenmek, eğlenmek ve daha fazlası için ucuz, hafif bir çözüm

Satın alma nedenleri
+ Çok makul fiyatlı + Taşınabilir ve tam kablosuz özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam ağırlıklı piyano tuşları yok-Dahili ritim veya otomatik eşlik yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 276 £ Amazon'da görüntüle £ 299 Amazon Düşük Stokta Görüntüle £ 329 Gear 4 Music'te Görüntüle

Herkes ağırlıklı tuşların daha ağır dokunuşunu istemez ve Go: Piano serisi, daha hafif hissettiren ağırlıksız tuşlar ve tam ağırlıklı piyano tuşları arasında bir yere düşen, hissiyatta adil bir uzlaşma sunar. Ağırlıksız tuşlara kıyasla çalarken daha fazla direnç var, aynı zamanda tekniğe yardımcı olan standart piyano tuş aralığı. 88 nota aynı zamanda tüm piyano notalarını keşfetmenizi sağlar. Bu kadar uzun bir klavyeye ihtiyacınız yoksa 61 notalı bir seçenek de var.

Yerleşik bir metronom, dört ana ses (piyano, elektrikli piyano, org ve yaylılar) 10 dahili şarkı, güçlü hoparlörler, Bluetooth (pratik yapmak için yerleşik hoparlörlerden ses akışı yapmanızı sağlar) ve MIDI etkinleştirilmiş kablosuz bağlantı için Bluetooth MIDI dahil olan Piano Partner 2 eğitim uygulaması gibi uygulamalar. Ayrıca GO: Piano'nun taşınabilir doğasını geliştirmek için pil gücü de var.

en iyi klavye piyano: Korg SV2S

(Resim kredisi: Korg)

6. Sepet SV2S

Gerçekten harika bir hoparlör sistemine sahip bir 'sahne piyanosu'

Satın alma nedenleri
+ Korg'un amiral gemisi sesleriyle dolu + Yerleşik mükemmel hoparlörler
Kaçınılması gereken nedenler
-Bluetooth yok-öğrenme özelliği yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1,655 £ Bax-shop UK'de görüntüleyinDüşük Stok 1.789 £ Gear 4 Music'te Görüntüle 2.481,58 £ Amazon'da Görüntüle

Teknik olarak bir sahne piyanosu olarak sınıflandırılmış olsa da, Korg SV2S, dahili K-Array yüksek kaliteli hoparlör sistemi sayesinde harika bir ev piyanosudur ve gerçekten ciddi bir ses seviyesi çıkarabilir! SV-2-S, her ikisi de Korg'un amiral gemisi klavye ürünü Kronos'tan alınan çok yüksek kaliteli ağırlıklı bir RH-3 aksiyonuna (73 ve 88 notalı versiyonlarda) ve gerçekten profesyonel bir ses bankasına sahiptir. Bölünebilir ve katmanlara ayırabilirsiniz ve bir düzenleyici uygulaması vardır, böylece kendi seslerinizi de oluşturabilirsiniz. Arayüz çok doğrudan ve sezgiseldir (menüler olmadan) ve çok sayıda harika piyano, elektrikli piyano, yaylılar, organlar ve klasik efektler vardır. Evde olması için harika bir dijital piyano ama aynı zamanda profesyonel bir enstrüman olarak konserler üzerinde de alınabilir. Ayrıca isteğe bağlı bir ayağı vardır.

en iyi klavye piyano: Yamaha NP-32 Piaggero

(Resim kredisi: Yamaha)

7. Yamaha NP32 Piaggero

Yeni başlayanlar için sağlam özelliklere sahip süper hafif, ucuz bir klavye piyano

Satın alma nedenleri
+ Süper hafif ve taşınabilir + İyi sesler ve metronom
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam ağırlıklandırılmış tuşlar yok -Dahili ritim veya otomatik eşlik yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 289 £ Gear 4 Music'te Görüntüle 299 £ Gear 4 Music'te Görüntüle

Roland Go: Piano gibi, Yamaha'nın NP32 Piaggero'su, tam ağırlıklı tuşların ağırlığından hoşlanmayan veya bunlarla mücadele eden, ancak yine de tam boyutlu tuşlara / standarta sahip standart bir klavyede iyi bir teknik geliştirmek isteyenler için çalışır. parmak aralığı. Buradaki 76 tuş ağırlıklı değildir, ancak pratik yapmak ve doğru oynamak için yeterli dirence sahiptir.

Ek olarak, yeni başlayanlar için de yeterli özellik var. Bu klavye, çok hafif form faktörü nedeniyle özellikle buskerlerin favorisidir. Yerleşik, bölünmüş ve katmanlanmış 10 adet iyi ses veren temel ses vardır, zamanlama pratiği için bir metronomdur, pil gücüyle kullanılabilir, fikirleri kaydetmek ve oynatmak için yerleşik bir kaydediciye sahiptir ve menü olmadan çok kolay, sezgisel bir işleme sahiptir. -dalış. Yerleşik oynatıcıya bakan hoparlörler de kullanışlıdır. Tam ağırlıklı tuşlara giden yolda harika bir öğrenme klavye piyano.

en iyi klavye piyano: Yamaha YPT-260

(Resim kredisi: Yamaha)

8. Yamaha YPT-260

Uygun fiyata harika bir öğrenme klavyesi

Satın alma nedenleri
+ Yerleşik öğrenme kaynakları + Birlikte çalışabileceğiniz çok sayıda destek
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağırlıklı tuş yok-Bu bir klavye, dijital bir piyano değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129 £ Gear 4 Music'te Görüntüle 139,47 £ Amazon'da Görüntüle 141,57 £ Amazon'da Görüntüleyin

Dışarıdaki daha genç öğrenciler ve ağırlıklı klavye istemeyenler için Yamaha YPT-260'ın sunabileceği çok şey var. 61 hafif synth-action tuşuna (yani ağırlıklandırılmamış) sahiptir, ancak bununla birlikte, becerilerinizi geliştirmek için birkaç şarkı (indirilebilir notalar ile) içeren bir öğrenme işlevine sahiptir. Şarkılardaki bölümleri sessize alarak ellerinizi ayrı ayrı alıştırma yapabilirsiniz ve klavye siz de doğru notaları ve zamanlamayı çalıncaya kadar bekler, ayrıca ilerlemenizi duymak için sonuçları kaydedebilirsiniz.

Ek olarak, yerleşik hoparlörler bulacaksınız, çok hafif ve taşınabilir, klavyeyi iki oyuncuya bölen bir partner modu var ve birlikte çalınacak vuruşlar, bas hatları ve diğer parçalarla birlikte birçok destek stili var. Ayrıca diğer harici kaynakları da (MP3 çalar gibi) bağlayabilir ve dahili hoparlörlerden gelen müziği dinleyebilirsiniz.

en iyi klavye piyano: Casio LK-136

(Resim kredisi: Casio)

9. Casio LK-136

Bırakın anahtarlar müzikal cennete giden yolu aydınlatsın!

Satın alma nedenleri
+ Yerleşik harika öğrenme kaynakları + Çok sayıda ses ve vuruş varyasyonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağırlıksız tuşlar-Bluetooth yok veya BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI standı£ 104 Bax-shop UK'de görüntüleyin109,75 £ Amazon'da Görüntüle 109,75 £ Gear 4 Music'te Görüntüleyin

İşte yeni başlayanlara yönelik başka bir klavye piyano. Casio tarafından üretilen LK136, kolunda bir numara olan, çalması kolay 61 tuşlu bir klavyeye sahiptir: hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için tuşlar yanar ve çaldığınız akorlar / notalar ekranda gösterilir. Bu kulağa aldatıcı gelebilir, ancak notları hatırlayabilmeniz için anahtarlarınıza çıkartma eklemenin eski favori hilesini kesinlikle yener!

Dahili hoparlörler, müzik sehpası, uygun boyutlu bir ekran, pil gücü, 120 ses, 70 dolgulu ritim ve kendiniz yeniden düzenleyebileceğiniz ve yeniden karıştırabileceğiniz 50 arka parça bulunmaktadır. Ayrıca gemide 100 alıştırma parçası vardır ve ders işlevi tam olarak hangi notaların ne zaman çalınacağını gösterir. Düzgün! Ayrıca öğrenim için birçok çevrimiçi kaynağa sahip Casio Müzik Akademisi'ne ücretsiz erişebilirsiniz.

en iyi klavye piyano: Korg tinyPIANO

(Resim kredisi: Korg)

10. Korg tinyPIANO

Öğrenmeye başlamak için asla çok genç değilsiniz - bu çocuklar için en iyi klavye

Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli bir oyuncak piyano + Yüksek kaliteli Korg sesleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece iki oktav-Küçük ağırlıksız tuşlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI154 £ Bax-shop UK'de görüntüleyin157 £ Amazon Low Stock'ta Görüntüleyin 158,75 £ Gear 4 Music'te Görüntüleyin

Her çocuk, herhangi bir baskı olmadan erken yaşlardan itibaren çalmaya başlamaya teşvik ettiği için, uğraşacak bir oyuncak piyanoya sahip olmalıdır. Bununla birlikte, tüm oyuncak veya çocuk piyanoları eşit yaratılmamıştır - çoğunun sesleri doğru perdede değildir ve korkunç hissettiren tuşlara sahiptir. Temel olarak, evde çocuklarınız için oyuncak bir piyano bulunduracaksanız, en azından mini piyano gibi çalışan ve aynı zamanda ses çıkaran bir piyano bulundurun.

Hey Presto - Korg'dan tinyPIANO! Yerleşik 25 yüksek kaliteli sese sahiptir, pil gücüyle çalışır, yerleşik bir hoparlörü vardır ve uygun şekilde siyah, beyaz, kırmızı ve pembe renklerde mevcuttur. Klavye iki oktavda kısayken ve tuşlar küçükken, tuşlar Korg'un çok satan MicroKorg XL'de bulunanlarla aynı ve şaşırtıcı derecede iyi hissediyorlar.

Günümüzün en iyi fırsatlarını tamamlayın Düşük Stok Roland FP 30 Dijital Piyano ... Roland FP-30 Gear 4 Music £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok Korg SP-280 Dijital Sahne ... Korg SP-280 Gear 4 Music £ 563 GörüntüleTüm fiyatları görünCasio Privia PX-S1000 dijital ...Casio Privia PX-S1000Bax-shop İngiltere£ 428 Görünüm Tüm fiyatları görün