Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi çocuk saatleri: harika Timex dijitallerinden Lego Star Wars analoglarına

En iyi çocuk saatleri: harika Timex dijitallerinden Lego Star Wars analoglarına

Çıkmaza girdiklerinde, yepyeni arabalarında dolaşırkenbisikletya da arkadaşlarıyla 'What’s the Time Mr Wolf?' oyununu oynamak, havalı çocuklarının saati sayesinde zamanında geleceklerini bilmek kesinlikle aklınızı kaçırıyor.


Çocuklar telaşlı şeylerdir, bu yüzden garantili hangi saati en iyi olarak seçersek seçelim, yanlış olur. Ancak pratikliği ön plana koyarsak, Lorus Çocukların Dijital Saati muhtemelen çocuklar için en iyi saattir.

Bakması en heyecan verici olmayabilir, ancak büyük ekranı ve güçlü dış görünüşü sayesinde dışarıda oynamayı sevenler için kesinlikle bir kazanan, bu kesinlikle çocuğunuzun tam anlamıyla atabileceği her türlü zorluğun üstesinden gelmesini sağlayacaktır. .

Tabii ki, yenilik de önemlidir ve eğer onların Disney hayranı olduklarını bilirseniz ya da onları her zaman 'Let it Go' şarkısını söylerken yakalarsanız, bir Minnie Mouse Watch veya Frozen temalı bir saat kesinlikle gülümseyecektir. yüzler.

Sonra özlem duyuyorlarsaFitbitancak teknolojik bir şeye tam olarak hazır olduklarını düşünmüyorsunuz, onları Garmin Vivofit Jr 2'de deneyin - herhangi bir mini Star Wars hayranı buna bayılacak!


En iyi çocuklar

1. Lorus Çocuk Dijital Saati

Mini spor hayranları için mükemmel saat

Teknik Özellikler
Tip: Dijital Kayış malzemesi: Kauçuk ve silikon Suya dayanıklı: Evet, 100 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Geniş dijital arayüz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 20 very.co.uk adresinde görüntüleyin24,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 25,29 Saat Dükkanında Görüntüleyin

Çocuğunuz sporda ustaysa, bu ister okul sahasının bir kucağı olsun, ister yerel yüzme havuzunda 15 uzunluk olsun, bu sağlam dijital saat kesinlikle adım atılmaya dayanacaktır.


Su geçirmezdir, dayanıklı metalden yapılmıştır, silikon bir kayışa sahiptir ve tenisçi Novak Djokovic’in çocuk fondöteniyle birlikte tasarlanmıştır, böylece markaya bağlı olduğunu ve satın almanın da işe yarayacağını bilirsiniz.

İster en hızlı turlarını zamanlıyorlar, ister akşam yemeği için alarmı kuruyorlar ya da okula giymek için havalı bir şey giyiyorlarsa, bu çocuk saati kesinlikle bizim en iyi yerimize layık.


Timex Çocuk Indiglo Maratonu Alarm İzle

2. Timex Çocuk Indiglo Maratonu Alarm Saati

Pembe sevenler için

Teknik Özellikler
Tip: Dijital Kayış malzemesi: Plastik / reçine Suya dayanıklı: Evet, 50 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Saat, zamanlayıcı ve alarm olarak üçe katlanıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 16,90 Amazon'da 41 Amazon müşteri değerlendirmesini görüntüleyin

İlk seçimimizle benzer işlevlere sahip sağlam bir saat, bu da pembe olan her şeyi sevdikleri sürece küçük spor hayranları için mükemmeldir! Anında zamanı söylemek için büyük bir dijital arayüz, havuzdaki turları zamanlamak için bir kronometre ve çay için ne zaman girmeleri gerektiğini bilmeleri için bir alarm ile bu, her türlü denemeye ve sıkıntıya direnecek harika, çok işlevli bir saattir. koyabilirler.

Garmin Vivofit Jr 2

3. Garmin Vivofit Jr 2

Bu harika saat, özellikle genç olanlar için, tartışmasız bir Fitbit Ace'den daha iyidir.

Teknik Özellikler
Tip: Dijital Kayış malzemesi: Silikon Suya dayanıklı: Evet, 50 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve su geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,99 £ Amazon'da Görüntüleyin49,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin 59,99 H Samuel'de görüntüle31 Amazon müşteri değerlendirmesi

Zeki ve bakması çok havalı olan bu Garmin çocuk saati, yetişkinlere uygun modeller kadar tekniktir ve çocuk dostudur. Bir uygulamanın yardımıyla, günde kaç adım yaptıklarını, ne kadar iyi uyuduklarını görüntüleyebilir ve onlara yapacak işleri ve yaptıkları için aldıkları ödülleri ayarlayabilirsiniz.


Onları 60 dakikalık aktivite hedeflerini tamamlamaya teşvik etmek için, başı beladayken BB-8'e yardım etmek ve Zepha'ya pilotluk yapmak gibi oyunlara katılabilirler!

Lego Star Wars Çocuk Yapılabilir Saat

4. Lego Star Wars Çocuk Yapılabilir Saat

Onları Lego setlerinden uzak tutamazsanız ve ışın kılıcını seviyorlarsa, burada bir kazanana gittiğimizi düşünüyoruz

Teknik Özellikler
Tip: Analog Askı malzemesi: Plastik Suya dayanıklı: Evet, 50 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Kendi saatinizi oluşturun! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 16,99 Amazon'da Görüntüle £ 16,99 argos.co.uk'ta görüntüle £ 19,99 Watch Shop'ta Görüntüle 914 Amazon müşteri yorumu

Değiştirilebilir bağlantıları ile bu saat, Lego'nun tüm özünü ve oyunculuğunu barındırır. Yıldız Savaşları temalı olduğu gerçeğiyle birleştiğinde ve kendinize şimdiye kadarki en iyi hediyeye sahipsiniz! Üstelik saat 50 metreye kadar su geçirmezdir ve oyun setlerinde kullanabilecekleri bir Star Wars mini figürü ile birlikte gelir.

Saat yüzü genişletilebilirken kayışın kendisi dayanıklı ve rahattır, bu da onu günlük kullanım için mükemmel kılar.

Disney Minnie Mouse Taş Seti Saat

5. Disney Minnie Mouse Taş Seti Saat

Minnie Mouse ve pırıltılar mükemmel kombinasyon

Teknik Özellikler
Tür: Analog Kayış malzemesi: Deri Suya dayanıklı: Evet, 50 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Deri kayış BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 24,99 Amazon'da görüntüle34,99 H Samuel'de görüntüle59 Amazon müşteri yorumu

Listemizdeki en pahalı analog saat olmasına rağmen, bu ışıltılı, deri kayışlı numara kesinlikle ek masrafa değer.

Bazı rakamların yerini alan güzel değerli taşlarla ve saat kadranının etrafında güzel bir yüzük oluşturan değerli taş çerçevesiyle bu Disney çocuk saati, yeni başlayan moda tutkunları için kesinlikle ideal.

Çizilmez safir camı ve su geçirmezliği ile bu saat, ister ortalıkta koşuyor ister okul diskosuna gidiyor olsunlar, mükemmel bir çocuk saatidir.

Timex Kids Time Öğretmen Saati

6. Timex Kids Time Öğretmen Saati

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı korkak stille bu Timex, mükemmel bir ilk saat

Teknik Özellikler
Tip: Analog Askı malzemesi: Tekstil Suya dayanıklı: Evet, 30 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Çok net analog ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 15 Amazon'da görüntüle 16,99 £ argos.co.uk'ta görüntüle 26,99 £ Amazon'da görüntüle 2 Amazon müşteri incelemeleri

Sevimli tasarımları, net işaretleri ve ücretsiz mobil uygulamasıyla Timex çocuk saati, günün her saatinde kendi yolunu öğrenen her acemi için mükemmeldir. Ek yardım için, saat kadranında dakika işaretleri bulunurken, elastik kayış saati açıp çıkarmayı kolaylaştırır. Yetişmekte olan askerlerden çiçeklerin gücüne kadar her tür kullanıcı için bir saat var.

Disney Dondurulmuş Kuvars Analog Saat

7. Disney Dondurulmuş Kuvars Analog Saat

Listemize bir Karlar Ülkesi saati eklemeseydik, muhtemelen affedilmezdik

Teknik Özellikler
Tip: Analog Askı malzemesi: Plastik Suya dayanıklı: Evet, 30 metreye kadar
Satın alma nedenleri
+ Net, okunması kolay sayılar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,99 £ argos.co.uk'ta görüntüleyin 10,99 £ Saat Mağazasında Görüntüle Amazon'u Kontrol Edin

Her zaman evin etrafında Frozen'ı söylüyorlarsa veya Elsa bebekleri ile oynuyorlarsa, bir çocuk saati bundan daha iyi olamaz. En sevdikleri karakterlere ve oldukça mor bir kar tanesi tasarımına sahip olan bu saat, mükemmel bir hediye fikridir.

Analog ekran açık bir şekilde numaralandırılırken, dayanıklı malzemeler çocuğunuzun günlük hayatına devam etmesini sağlar. £ 10'un altında gelen bu saat de bir pazarlık.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Lorus Çocuk Dijital Saat Lorus Çocuk Dijital Saat çok.co.uk £ 20 GörüntüleTüm fiyatları görün