Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi çocuk yatağı 2020: En iyi hafızalı köpük ve cep yayları seçenekleri

En iyi çocuk yatağı 2020: En iyi hafızalı köpük ve cep yayları seçenekleri

İyi bir gece uykusu, bir çocuğun ilk yıllarında o kadar önemlidir ki, etrafındaki en iyi çocuk yataklarından birine yatırım yapmaya değer. Eski bir yatak, zayıf uyku düzenlerinin genel olarak gelişimlerini olumsuz etkileyebileceğinden bahsetmemekle birlikte, kemiklerini ve kaslarını büyüme için çok önemli bir zamanda etkileyebilir. Ama söz konusu olduğundaen iyi şiltelerçocukların ve yetişkinlerin çok farklı ihtiyaçları vardır.


  • best-electric-toothbrush-2020-for-kids
  • En iyi yastıklarkonforu garanti eden
  • Daha küçük çocuklarınız mı var? Göz at best-mattress-us-2020-for-toddlers

Çocuklar çok küçükken, özellikle de best-mattress-us-2020-for-toddlersyatak şiltesine, muhtemelen kazalara karşı korumak için bir tür su yalıtımı isteyeceksiniz. Bazı çocuklar, aşırı ısınma veya alerji nedeniyle geceleri yerleşmekte zorlanır ve en iyi çocuk yatakları bu sorunların üstesinden gelir. Yatağın zaman içinde iyi düzeyde destek ve rahatlık sağlamaya devam etmesini sağlamak için kaliteli yapı ve malzemeler de önemlidir.

Aradığınız ne olursa olsun, bunlar çocuklarınızın erken yaşlarında sağlıklı büyümeyi ve iyi bir gece uykusunu desteklemek için en iyi çocuk yataklarıdır.

En iyi çocuklar

1. Sealy Activ Latex 1400 Paket Yaylı Yatak

Çocuğunuzu serin ve destekli tutun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Soğutma Türü: Lateks ve cep yayı Derinlik: 29cm Konfor sınıfı: Orta
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Soğukkanlı kalır Amazon'u kontrol edin

Çocuklar genellikle geceleri oldukça ısınabilirler ve mümkün olan en iyi gece uykusunu alabilmeleri için vücut sıcaklıklarını düzenlemek önemlidir. Bu klasik bir cep yaylı yataktır, ancak yatak boyunca daha iyi hava akışı sağlayan ilave bir lateks tabakası vardır. Sadece bu değil, hipoalerjenik ve çevre dostudur, ekstra konfor ve dayanıklılık ekleyen lüks bir yastık üstü kaplaması vardır. Bu yatağın çocuklukları boyunca dayanmasını bekleyebilir ve çocukların sağlıklı bir uyku düzeni geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.


En iyi çocuklar

2. Kinder Hafızalı Yatak

Çocuğunuzun vücut şekline göre şekillenen bir yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kıpır kıpır çocuklar Tür: Hafızalı köpük Derinlik: 15cm Konfor sınıfı: Orta sert
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI vücut hatlarını şekillendiriyor Amazon'a bakınSiteyi ziyaret et

Hafızalı köpük, geceleri rahat etmekte zorlanan çocuklar için harikadır. Bu malzemeyi kullanmak için en iyi çocuk yataklarından biri olan Kinder, vücudu destekleyecek, ancak çocukların vücut şekline kalıplanırken bütün gece uyuyabilecekleri bir pozisyon bulmalarına izin verecek. Yaylı bir yatağın aksine, gece hareket ederken hiçbir hareket, ses veya yay hissi bekleyemezsiniz.


En iyi çocuklar

(Resim kredisi: Dreams)

3. Little Big Dreams Dream Catcher

'İlk büyük yatakları' için rahat yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alerjiye veya aşırı ısınmaya eğilimli çocuklar Tip: Cep yaylı Derinlik: 20cm Rahatlık derecesi: Orta yumuşak
Satın alma nedenleri
+ İyi su yalıtımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin tracker.tradedoubler.com/click

Adından da anlaşılacağı gibi, Dreams'in bu yatağı çocuğunuzun 'ilk büyük yatağı' üzerine uzanacak şekilde tasarlanmıştır. 392 adet tek tek sarılmış cep yayı ile minikleriniz için yatağın kenarına kadar dolaşsalar bile rahat bir deneyim sunmayı hedefliyor. Uykuya yardımcı olmak için hipoalerjenik ve ısı düzenleyici tedaviler içeren lüks kılıfla birlikte gelir, bu nedenle çocuğunuz geceleri aşırı ısınma eğilimi gösteriyorsa iyi bir seçimdir. Kazalara karşı korumak için 60 derecede çıkarılıp yıkanabilen, altında su geçirmez katman bulunan bir üst panel vardır.


En iyi çocuklar

4. Silentnight Sağlıklı Büyüme Çocuk Yatağı

Basınç azaltan sert yaylı yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor Tip: Yay Derinliği: 26cm Konfor derecesi: Sert
Satın alma nedenleri
+ Nefes Alabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 42 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Büyüyen kemiklerin desteğe ihtiyacı vardır ve bu Silentnight yatağıyla, rahat uyuyacaklarından emin olabilirsiniz. Yapısında yay kullanan en iyi çocuk yataklarından biri olan bu model, ne tür bir uyuyan olursa olsun, çocukların üzerinde uyumaları için basınç tahliyesi ve sağlam bir yüzey sağlayan Miracoil sistemini kullanır. Ayrıca tamamen hipoalerjeniktir, bu da saman nezlesi veya diğer alerjilerden muzdarip küçük çocuklar için harikadır.

En iyi çocuklar

5. Silentnight Rolled Foam Junior Ranza Yatak Yatağı

Ranza hareketini azaltmak için tasarlanmış köpük şilte

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Ranzalar Tip: Hafızalı köpük Derinlik: 14cm Konfor derecesi: Orta
Satın alma nedenleri
+ Hareketleri emer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ranzalar eğlenceli görünebilir, ancak bazen uykuyu engelleyebilirler. Örneğin, üst ranzada uyuyan kıpır kıpırsa veya oda özellikle sıcaksa, alt ranzada uyuyan kişi başını sallamakta güçlük çekebilir. Bu Silentnight hafızalı köpük şilte, her iki çocuğun da rahatsız edilmeden uyuyabilmesi için hareketi emen köpük ile ranzalar düşünülerek tasarlanmıştır. Daha yumuşak bir yüzey için kapitone bir üst kısmı vardır ve bu da yorgun eklemleri yatıştırmak için harika olabilir.


En iyi çocuklar

(Resim kredisi: Simba)

6. Simba Hibrit Ranza Yatak

Yetişkinlere uygun hibrit ranza yatağı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çocuğunuzla birlikte sığınak Tip: Hibrit (köpük + yaylar) Derinlik: 16cm Konfor sınıfı: Orta sert
Satın alma nedenleri
+ Yetişkinler ve çocuklar için rahat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Ranzalar için tasarlanmış en iyi çocuk yataklarından bir diğeri olan bu ince model, üç yaşından büyük çocuklar için uygundur. Yan yana ve arkadan öne hareket eden yayları ve iki kat köpüğü bir araya getiren orta sertlikte bir yatak, hem çocuklar hem de yetişkinler için rahattır. Bu nedenle, gece boyunca uyumasına yardımcı olmak için ara sıra çocuğunuzun üst veya alt yatağını paylaşmayı düşünüyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Ayrıca, çok cömert bir 200 günlük deneme süresi vardır, böylece beğendiğinizden emin olabilirsiniz.

En iyi çocuklar

7. Airsprung Elliott Anti Alerjik Yatak

Çocuğunuzun geceleri rahat nefes almasına yardımcı olur

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alerjiler Tür: Açık bobin Konfor derecesi: Orta
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI çevirmeye gerek yok Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Derin, kapitone yüzeyli 192 yaya sahip bu open helezon yatak, çocuklara büyürken hem destek hem de rahatlık sağlar. Alerjiler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu nedenle çocuğunuzda saman nezlesi veya herhangi bir tür toz alerjisi varsa, bunun toz akarlarını ve uyumalarını veya nefes almalarını engelleyebilecek diğer tahriş edici maddeleri caydıracağından emin olabilirsiniz.

En iyi çocuklar

(Resim kredisi: Küçük Ev / John Lewis)

8. John Lewis Hampshire'daki Küçük Ev, Hampshire Yün Paket Yaylı Yatak

Doğal malzemeler ve lüks bir his

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks his Tür: Cep yayı ve yün Konfor sınıfı: Orta
Satın alma nedenleri
+ GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Konfor ve kalite Amazon'a göz atınSiteyi ziyaret et

John Lewis için özel olarak üretilen bu cep yaylı yatak, yumuşak, nefes alabilen ve gece boyunca çocuğunuzun sıcaklığını düzenlemek için ısıyı dağıtmaya yardımcı olan Hampshire yünü ve kaşmir karışımı ile doldurulmuştur. Döndürmeye ya da döndürmeye gerek yok ve yüzde 100 pamuk kılıf lüks bir his veriyor. Sonuç olarak, bu şaşırtıcı derecede uygun fiyata yüksek kaliteli bir çocuk yatağıdır.