Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • 2020'nin en iyi tur masaları: fasulye torbası altından taşınabilir masalardan şık ve sürdürülebilir bambu tur tepsilerine

2020'nin en iyi tur masaları: fasulye torbası altından taşınabilir masalardan şık ve sürdürülebilir bambu tur tepsilerine

Evden ya da temelde alışılagelmiş masa olmayan herhangi bir yerden çalışmanın yükselişi artıOfis sandalyesikurulum (size bakmak, koşu bantları, fasulye torbaları ve egzersiz topları) son yıllarda astronomik olmuştur. Bu daha iyi ya da daha kötü olsun, yorum yapamayız.


Bununla birlikte, yapabileceğimiz şey, piyasadaki en iyi kucak masalarını, yerinizi veya istediğiniz herhangi bir yeri ofise dönüştürebilenleri önermektir. Bunların kalıcı masa alanınız için belki de en iyi seçenek olmadığını unutmayın. Uzun saatler çalışıyorsanız, şunlardan birini almanızı öneririz:en iyi ayakta duran masalar. Ancak, tuhaf birkaç e-posta veya biraz gezinme için, en iyi tur masalarından biri gayet iyi iş çıkaracaktır.

  • Bizim seçimimizen iyi defterlerBugün uygun
  • Hangi dizüstü bilgisayarı satın almalıyım?Dizüstü bilgisayar seçme kılavuzumuz

Bazı kucak masaları, her şeyi hizalı tutmak ve ağrılı RSI veya diğer duruşla ilgili rahatsızlıkların başlamasını önlemeye yardımcı olmak için optimize edilmiş açılara sahiptir, tıpkı ofis gerçekçiliği için entegre fare altlıkları, telefonunuz veya tabletiniz için yerleşik yuvalar, ve hatta aşırı ısınmaya meyilli dizüstü bilgisayarlar için havalandırma delikleri.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir şey varsa, o da masanın boyutudur, bu nedenle, komik ama sinir bozucu boyutlandırma hatalarından kaçınmak için seçtiklerimizin her birinin boyutlarını aşağıda listeledik - 15 inçten büyük dizüstü bilgisayar sahipleri, not alın .

Bundan sonra, tüm seçimler sizindir. Bazıları sağlam, bazıları yumuşak; bazıları minimaldir, hatta bazıları biraz kitschy - ne tür bir masa sizin hoşunuza gidiyorsa, satın almadan önce en iyi tur masaları listemize göz atın.


1. Belkin F8N143 Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar Minderi

En iyi dizüstü bilgisayar masamız parça yastığı, parça sehpası ve çok yönlü bir kazanan

Teknik Özellikler
En iyisi: Seyahat Boyutları: 44,5 x 34,5 x 4cm Malzeme: Köpük, plastik Özellikler: Kaymaz şerit
Satın alma nedenleri
+ Rahat yazma için açılı + İnce ve minimum
Kaçınılması gereken nedenler
- Daha küçük bir sürümle yapabilirdi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,99 £ Amazon'da görüntüleyin 21,32 £ Amazon'da görüntüleyin