Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • 2020'de bugün satın alınabilecek 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

2020'de bugün satın alınabilecek 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

Pingtwitter'ün 500 sterlin altındaki en iyi dizüstü bilgisayarları, ucuz ama iyi bir dizüstü bilgisayarı olabildiğince kolay belirlemeye yardımcı olmak için özel olarak oluşturuldu. Bu listedeki tüm sistemler, taşınabilirliği, gücü ve fiyatı akıllıca dengelemeyi başarıyor ve hayal kırıklığına uğratmayacaklarından eminiz.


Çünkü, doğruyu söylemek gerekirse, bir dizüstü bilgisayarda yapabileceğinizin çoğunu harcamak her zaman akıllıca bir fikirdir, çünkü size genellikle ekstra özellikler veya uzun ömür kazandırır, bugün bu listedeki bu gibi ucuz dizüstü bilgisayarlar bile gerçekten çok güçlü bilgi işlem arkadaşlarıdır. Ve daha fazla insanın kendilerini evden çalışırken bulduğu bir zamanda, aramak için harika bir dizüstü bilgisayara sahip olmak büyük fark yaratabilir.

Üst düzey veya çok niş bir kullanım durumu gereksiniminiz olmadıkça, bütçe dizüstü bilgisayarlar daha premium sistemlerin sunduğu tüm temel işlevleri sunar, ancak bunu çok daha az parayla yaparlar. Web'de gezinmek, alışveriş yapmak, e-postalar ve ofis paketi çalışması için sağlam bir sisteme ihtiyacınız varsa neden binlerce harcama yapasınız?

Ve gerçekten iyi haber şu ki, neredeyse tüm en iyi dizüstü bilgisayar üreticilerinin şu anda 500 £ altında gerçekten harika teklifleri var. Dell'den HP'ye, Lenovo'dan Asus'a ve hatta Microsoft ve Acer'a kadar, alışveriş yapanlar artık ucuz bir dizüstü bilgisayarı paketlemeye geldiğinde seçim yapmakta gerçekten şımarık durumda.

Bu nedenle, bugün satın alabileceğiniz en ucuz dizüstü bilgisayarlardan en iyi seçimlerimiz aşağıdadır. Sadece birkaç yüz sterlin ile 500 sterlin arasında çeşitli fiyat noktalarında seçimler sunmakla kalmadık, aynı zamanda işletim sistemi yelpazesini de kapsayacak sistemleri seçtik. Son olarak, hafif bilgi işlem için mükemmel olduğunu düşündüğümüz bazı sol alan seçeneklerini de ekledik.


500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

1. Asus VivoBook 15
2. Acer Aspire 5
3. Lenovo IdeaPad 3
4. Microsoft Surface Go
5. Asus C433 Chromebook
6. HP Stream 14
7. Dell Inspiron 14 3000
8. Acer CB3-431 Chromebook
9. Lenovo IdeaPad S145
10. Acer Aspire 3
11. Acer Swift 3
12. Apple iPad

500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar Asus VivoBook 15


Asus VivoBook 15, çoğu insan için 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayardır.

(Resim kredisi: Asus)

1. Asus VivoBook 15

Çoğu insan için 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i3 1005G1 GPU: Intel UHD 620 Ekran: 15,6 inç Full HD RAM: 4 GB SSD: 256 GB SSD NVMe İşletim Sistemi: Windows 10
Satın alma nedenleri
+ Geniş, küçük çerçeve ekranı + Güçlü dahili donanım + Tam kapsamlı Windows 10 İşletim Sistemi + Web kamerası dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI449,99 EBay'de görüntüle£ 499 Currys PC World'de Görüntüleyin £ 899,99 Amazon'da Görüntüleyin

Şu anda çoğu insan için £ 500'un altındaki en iyi dizüstü bilgisayar, çarpıcı Asus VivoBook 15'tir. Bu dizüstü bilgisayar, yalnızca küçük çerçeveler sayesinde gerçekte olduğundan çok daha büyük görünen, aynı zamanda bu görünümü destekleyen geniş bir ekrana sahip olmakla kalmıyor. güçlü bir çok yönlü donanım ve yazılım gösterimi ile.


Elbette, Windows 10'un tam yağlı bir sürümünü elde edersiniz ve bu, Intel Core i3 CPU, Intel UHD 620 GPU, 4 GB RAM ve 256 GB SSD NVMe'nin bir kombinasyonuyla desteklenir. VivoBook 15, kendilerini eskisinden daha fazla görüntülü görüşme ve toplantı alırken bulanlar için ayrıca entegre bir web kamerası sunuyor.

Sağlam pil ömrü, iyi bir bağlantı noktası seçimi ve birlikte verilen 1 yıllık garanti paketi tamamlar. Para için bu harika bir sistem ve Pingtwitter'ün gözünde bugün piyasadaki 500 poundun altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri.

£ 500 altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar Acer Aspire 5 A1515-44

Acer Aspire 5, bugün satın alabileceğiniz 500 £ altındaki en iyi premium dizüstü bilgisayardır.


(Resim kredisi: Acer)

2. Acer Aspire 5

500 £ altındaki en iyi premium dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen 5 4500U İşlemci GPU: Intel UHD 620 RAM: 8GB Depolama: 512GB Ekran: 15.6 inç, 1920 x 1080 Boyutlar: 17.9 x 363.4 x 250.5 mm (Y x G x D) Ağırlık: 1,9 kg
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Güçlü donanım özellikleri + İyi pil ömrü + Web kamerası dahil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 429 Currys PC World'de Görüntüleyin£ 495 EBay'de görüntüle£ 560,86 Amazon'da Görüntüleyin

Acer Aspire 5'in en iyi dizüstü bilgisayarlarımızda 500 sterlin altındaki satın alma rehberinde bu kadar yüksekte olmasının pek çok nedeni var ve uygun maliyeti sadece ilk.

Aynı zamanda bir AMD Ryzen 5 4500U, Intel UHD 620 GPU, 8GB RAM ve 512GB SSD dahil olmak üzere gerçekten güçlü ve yetenekli bir çok yönlü özellik sunar. Bu, tüm hafif ve orta bilgisayar görevlerinde hızlı performans sunmak için bir araya geliyor ve Aspire 5'in 15,6 inç, 1080p IPS LCD ekranı ile birleştirildiğinde, eğlence ve oyun gücü açısından da bol miktarda sunuyor.

Pil ömrü de 10 saatte kayda değer bir hızla çıkıyor ve aynı zamanda güçlü bir bağlantı noktası seçimine sahip, bu da onu daha büyük bir monitöre veya TV'ye bağlayabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca görüntülü toplantılar için mükemmel olan entegre bir HD web kamerasına da sahip oluyorsunuz.

Genel olarak, Acer Aspire 5, yaklaşık 500 £ ile oynuyorlarsa, herkesin alışveriş listesinde üst sıralarda yer alması gereken gerçekten güçlü, çok yönlü bir dizüstü bilgisayardır.

500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

Lenovo IdeaPad, bir bütçe pazarlığı ve 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir.

(Resim kredisi: Lenovo)

3. Lenovo IdeaPad 3

Taşınabilirlik ve uygun fiyat için Lenovo IdeaPad 3 harika ve ucuz bir dizüstü bilgisayardır

Teknik Özellikler
CPU: Intel Celeron 1.1GHz RAM: 4GB Ekran: 11.6 İnç Depolama: 32GB
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede uygun fiyatlı + Hafif ve kompakt BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Hafif bilgi işlem deneyimleri için ucuz bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız ve büyük bir ekrana ihtiyacınız yoksa, Lenovo IdeaPad 3 harika bir seçimdir.

Kompakt 11,6 inç ekranı sayesindeinanılmaz şekildesadece 1.12 kilogram olan ağırlığı gibi çanta dostudur.

Bu sistem bir Chromebook'tur, yani Google'ın çevrimiçi olarak kullanılmak üzere tasarlanmış çevrimiçi odaklı işletim sistemini çalıştırdığı anlamına gelir. Google'ın Google Takvim, Google Dokümanlar ve GMAIL gibi G-Suite hizmetleri mükemmel ortaklardır.

Bütçe özelliklerine rağmen, bu hafif işletim sistemi, çok hızlı çalıştığı ve dahili HD Ses ve net 11,6 inç ekranla çalıştığı anlamına gelir; web'de gezinme, video akışı ve temel görüntü düzenleme söz konusu olduğunda yine de bol miktarda sunar.

Genel olarak, hafif bilgi işlem ihtiyaçları için temel bir sistemdir, ancak birçok insan için tam olarak ihtiyaç duyulan şey budur. Sonuçta, tam gücünü kullanmayacağınız bir sisteme 700 sterlin harcamanın ne anlamı var?

Microsoft Surface Go

Esneklik ve hibrit işlevsellik açısından, Microsoft Surface Go harika bir paket sunar.

(Resim kredisi: Microsoft)

4. Microsoft Surface Go

Hibrit işlevsellik için 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Pentium Gold 4415Y İşlemci RAM: 4GB Ekran: 10 inç, 1800 x 1200 piksel çözünürlük Depolama: 64GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici derecede taşınabilir + Çok kullanışlı aksesuarlar + Tablet / dizüstü bilgisayar hibrit BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 286,42 Amazon'da görüntüleyin 475 £ Amazon'da görüntüleyin479,99 £ EBay'de görüntüle397 Amazon müşteri değerlendirmesi

Microsoft Surface Go her yere gidebilir, her şeyi yapabilir (günlük bilgi işlem söz konusu olduğunda) ve isteğe bağlı Surface Typecover ile bir dizüstü bilgisayar ve tablet olarak çift görev yapabilir. Windows ve uygulamaları için gerçekten kullanışlı olabilecek isteğe bağlı Surface Pen'i de unutmayın.

500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarı arayışınızda, taşınabilirliğe güçten çok değer veriyorsanız, bunu dikkate almaya değer - etrafta taşımak ve kullanmak gerçekten bir zevktir ve bu 500 £ 'dan bol miktarda para alacaksınız (belki bir aksesuar veya iki).

500 £ altındaki en iyi Asus C433 dizüstü bilgisayarlar

(Resim kredisi: Asus)

5. Asus C433 Chromebook

Chrome OS ile stili karıştırmak için en iyi £ 500 dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core M3 8100Y RAM: 4GB Ekran: 14 inç, 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük Depolama: 64GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Harika tasarım + Alüminyum alaşımlı kaplama + Android uygulama desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 481,03 Amazon'da görüntüleyin£ 499 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 549,99 very.co.uk adresinde görüntüleyin

Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Chromebook'lardan biri - örneğin şu ekrana bakın - Asus C433 sizi web'de gezdirecek ve Android uygulamalarını aplomb ile çalıştıracaktır. Bunu sizin için £ 500'un altındaki en iyi dizüstü bilgisayar olarak seçerseniz, hayal kırıklığına uğramanız konusunda endişelenmenize gerek yok.

Chrome OS, diğer Chromebook'larda olduğu gibi burada da aynıdır ve tarayıcınızda çalışan web uygulamaları gibi her zaman daha iyi hale gelmektedir. Artık Android uygulamaları da desteklendiğine göre, Spotify ve Microsoft Word gibi programların mobil sürümlerini de çalıştırabilirsiniz.

Büyük, parlak 14 inç ekranı ve yapmanız gereken her şeyi yapmaya yetecek gücü ile Asus C433 iyi bir seçimdir. Ekran aynı zamanda çadır ve tablet modlarına da dönebilir ve bu dizüstü bilgisayarı daha da çekici hale getirir.

500 £ HP

HP Stream 14, çok düşük bir fiyata temel bilgi işlem için kompakt bir sistem sunar.

(Resim kredisi: HP)

6. HP Stream 14

Büyük bulut depolama alanına sahip ince ve şık bir dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: AMD A4-9125 Çift Çekirdekli RAM: 4GB Ekran: 14 inç, 1366 x 768 piksel çözünürlük Depolama: 64GB eMMC | 1 TB OneDrive İşletim Sistemi: Windows 10 S
Satın alma nedenleri
+ İnce ve hafif tasarım + 1 TB OneDrive depolama + MicroSD kart yuvası + Web kamerası ve MicroSD kart yuvası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 307,30 Amazon'da görüntüleyin329,97 £ EBay'de görüntüle£ 399 Amazon 223 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Gerçekten çok fazla para harcamak istemiyorsanız, ancak 500 £ 'un altına şık, hafif bir dizüstü bilgisayar indirmek istiyorsanız, o zaman kesinlikle bir pazarlık fiyatıyla satılan HP Stream 14'ü düşünmelisiniz.

Windows 10 S işletim sistemiyle ortak olan bir AMD 2,3 GHz CPU, 4 GB RAM, 64 GB eMMC depolama alanı ve 14 inç 1920 x 1080 çözünürlüklü ekranla paranızın karşılığını tam anlamıyla alırsınız.

HP Stream 14 ayrıca 1 yıllık Office 365 aboneliği ve 1 TB OneDrive hesabı ile birlikte gelir, böylece ofis ve eğitim için hazırsınız.

Sistem aynı zamanda dahili bir web kamerasına sahiptir, yani görüntülü toplantılar ve aramalar ile MicroSD kart okuyucu sıralanır.

Dell Inspiron 14 3000, 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

(Resim kredisi: Dell)

7. Dell Inspiron 14 3000

Bilgi işlem temelleri için 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Pentium Silver N5000 RAM: 4GB Ekran: 14 inç, 1.366 x 768 piksel çözünürlük Depolama: 128GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Güvenli İşletim Sistemi + Son derece taşınabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 539,71 Amazon 222 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Dell, Inspiron 14 3000 ile şu anda bazı mükemmel bütçeli dizüstü bilgisayarlar yapıyor: bu konuda çok fazla video düzenleme veya oyun oynamayacağınız yeterince adil, ancak tüm bilgi işlem temellerini halledecektir. gerçekten çok yeteneklisin.

Bu bir Dell makinesi olduğundan, son derece iyi inşa edilmiş ve size uzun süre dayanacak. 14 inçlik ekran, hem elektronik tablolar hem de filmler için bolca yer sağlarken, çevre birimleri bağlamak için üç USB bağlantı noktası ve bir HDMI çıkış bağlantı noktası elde edersiniz. Aynı zamanda çok portatiftir, sırt çantasına atmak için mükemmeldir.

Windows 10 S Home, uygulama yüklemelerini sınırlandıran ancak sizi çok iyi korumaya devam eden Windows 10'un basitleştirilmiş, süper güvenli sürümüdür. Hayran değilseniz, istediğiniz zaman Windows 10'un tam sürümünü almak için kilidini açabilirsiniz.

Acer CB3-431 Chromebook 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020

Acer CB3-431 Chromebook sadece delicesine hafif ve taşınabilir değil, aynı zamanda 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir.

8. Acer CB3-431 Chromebook

Şaşırtıcı derecede hafif olan bu, taşınabilirlik açısından 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Celeron N3160 (1.6GHz dört çekirdekli) RAM: 4GB Ekran: 14 inç, 1920 x 1080 piksel çözünürlük Depolama: 32GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Hızlı, güvenli, az bakım gerektiren işletim sistemi + Büyük, yüksek çözünürlüklü ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 399,97 £ Amazon'da görüntüleyin 429 £ Amazon'da 351 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Tüm bilgisayar işlemlerinizi web üzerinden yapabiliyorsanız - Netflix izlemek, çevrimiçi ofis uygulamalarında ve e-posta istemcilerinde çalışmak, sosyal ağları kontrol etmek - o zaman Chromebook'lar paranızın tam karşılığını verir ve bu, 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlarımıza layık bir katılımcıdır. .

Bunlara masaüstü programları yükleyemezsiniz, ancak büyük yazılım güncellemeleri veya antivirüs yazılımı veya zamanla sisteminizin yavaşlaması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bu Acer dizüstü bilgisayarla aldığınız 4GB RAM ve 32GB depolama alanı, yaptığınız tek şey bir web tarayıcısı kullanmak olduğu için Chrome OS için yeterli olacaktır. Bu arada, ekran nispeten büyük ve bu fiyat noktasında diğer birçok dizüstü bilgisayardan daha yüksek bir çözünürlük sunuyor.

Lenovo IdeaPad S145, 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar

(Resim kredisi: Lenovo)

9. Lenovo IdeaPad S145

Uygun fiyatlı, büyük ekran Windows 10 için 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i3-1005G1 RAM: 4GB Ekran: 15.6 inç, 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük Depolama: 128GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Büyük 15,6 inç ekran + Saygın özellikler + Hafif, kaliteli yapı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İnsanlara Lenovo IdeaPad S145'in 500 £ 'dan daha ucuza alınabileceğini söylediğinizde bazı güvensiz görünümlere hazırlıklı olun - şık hatları, ince ekran çerçeveleri ve oldukça hoş siyah granit kaplamasıyla fiyatı iki katına çıkaran bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor.

Burada beğenilecek çok şey var - 15.6 inç ekran, çok sayıda bağlantı noktası, Windows 10, yerleşik Intel Core i3 işlemci. 500 poundun altındaki en iyi dizüstü bilgisayar için alışveriş yapmak her zaman kolay değildir, ancak bunun gibi modeller kesinlikle yardımcı olur ve şu anda piyasada paranızın karşılığını daha fazla almak için mücadele edeceksiniz.

Hafif yapıyı da seviyoruz ve ses performansı iyi. İster hareket halindeyken işlerinizi halletmeniz gerekse de arkanıza yaslanıp biraz film izlemek istiyorsanız, Lenovo IdeaPad S145 yanınızda.

Acer Aspire 3 A315-51 500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020

500 £ 'luk anlaşmanın altındaki bir başka harika dizüstü bilgisayar olan Acer Aspire 3 A315-51, sağlam bir tasarım ve birçok bağlantı seçeneği sunar.

10. Acer Aspire 3

Yapı kalitesi açısından bir tutam yüksek kaliteli, güçlü, ekonomik bir dizüstü bilgisayar

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen 5 2500U İşlemci Belleği: 8 GB DDR4 (2133 MHz) Depolama: 1TB HDD (5.400 rpm) Ekran: 15.6 & rdquo; Full HD ekran Bağlantısı: 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1xHDMI, 1xEthernet, 1xSD Kart Okuyucu
Satın alma nedenleri
+ Sağlam tasarım + Devasa 1 TB sabit sürücü + Sayısız bağlantı seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 279 £ Currys PC World'de Görüntüle 348,05 £ Amazon'da Görüntüle 479,99 £ Acer İngiltere'de Görüntüle

Bütçenizin 500 TL'yi aşması, düşük kaliteli bileşenlere bağlı olduğunuz anlamına gelmez. AMD Ryzen 5 2500U İşlemci, Acer Aspire 3'ün herhangi bir gündelik görevin üstesinden gelebileceği ve hatta hafif (ve biz hafif) oyunlarla bile başa çıkabileceği anlamına geliyor.

Bu 15,6 inçlik Full HD ekran, bu aralıktaki bir dizüstü bilgisayar için çok cömert ve şaşırtıcı derecede keskin, bu 1 TB HDD, SSD kadar hızlı olmamasına rağmen çok büyük ve çok sayıda depolama alanı sağlıyor.

İdeal olmayan tek şey, sistemin pil ömrüdür, bu sadece 4,5 saattir ve kesinlikle tüm gün kullanılmayan tek bir şarjla kullanılamaz. Şarj cihazınızı yanınızda taşımaktan memnunsanız veya sistemi öncelikle prize takılı bir masa üzerinden kullanıyorsanız, bu olumsuz nokta hafifletilebilir.

500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar 2020

Düşük bütçeli olmak kötü donanım anlamına gelmez ve Switch 3 bunun bir kanıtıdır.

(Resim kredisi: Acer)

11. Acer Swift 3

Harika pil, güzel bir tasarım ve daha fazlası, hepsi yaklaşık 450 £ karşılığında.

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i3-8130U 2,2 GHz Grafik: Intel UHD Grafik 620 RAM: 4 GB Ekran: 14 inç LCD, Full HD Depolama: 128 GB SSD
Satın alma nedenleri
+ İyi izleme paneli + CPU ve SSD, oldukça hızlı olduğu anlamına gelir + İyi bağlantı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 699 £ Amazon'da Görüntüleyin769,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle£ 799,99 very.co.uk'de görüntüleyin

Yukarıdaki Switch 3 gibi, Swift 3 - biraz kafa karıştırıcı, kabul ediyoruz - daha büyük bir ekran ve 2'si 1 arada form faktörü ve dokunmatik ekran eksi yaklaşık aynı fiyata biraz daha gelişmiş özellikler sunuyor. SSD ile birleştirilmiş i3 CPU, ucuz bir makine için iyi bir performans sunar, daha az işlemci yoğun görevleri kolaylıkla sıkıştırır ve iyi bir pil ömrü sağlar.

Diğer bazı daha ucuz dizüstü bilgisayarlardan farklı olarak Swift 3'teki dokunmatik yüzey, dokunmatik ekran eksikliğinden dolayı önemli olan yumuşak kaydırma ve fare hareketleri sunan, kullanımı gerçekten güzel. Bağlantı noktası seçimi de bir HDMI, üç USB-A, bir USB-C ve daha fazlasıyla iyidir. Sonuç olarak, bu iyi bir bütçe seçimi.

Bütçe dizüstü bilgisayarlar 2020 500 £ altında.

İPad, bu noktada hepimizin bildiği ve sevdiği bir şey ve kesinlikle bir dizüstü bilgisayar olarak düşünülmeye değer.

(Resim kredisi: Apple)

12. Apple iPad

Teknik olarak bir dizüstü bilgisayar olmasa da, hafif bilgi işlem kullanıcıları için dikkate almaya değer

Teknik Özellikler
CPU: Apple A10 Fusion Chip Ekran: 9.7 inç 2048x1536 Retina Ekran Depolama: 32GB veya 128GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel taşınabilirlik + Muazzam uygulama seçimi + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 291,29 Amazon'da görüntüle 309,99 £ Amazon'da görüntüle 309,99 £ Amazon 366'da görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Şimdi ... bu, bu listedeki diğerlerinin aksine, iPad'in aslında terimin gerçek anlamıyla bir dizüstü bilgisayar olmadığına dair bariz bir uyarı ile başlıyor. Bununla birlikte, bazı insanlar için - özellikle sadece daha hafif görevleri yerine getirmesi gerekenler için - bu yeterli olabilir. Apple ayrıca daha büyük iPad'ler de satıyor (Pro gibi) ancak bunlar daha pahalı.

Temel düzey iPad, 32GB model için 319 £ 'dan başlar ve 128GB model için £ 409'a kadar çıkar (her ikisi de WiFi özellikli). Ovmak, herhangi bir gerçek işi yapmak için, genel fiyata 50 £ + ekleyen üçüncü taraf bir klavyeye ihtiyacınız olacak. Çizim için kullanışlı olan Apple Pencil ise 89 TL. Yani her şey değiş tokuşlarla ilgili.

Günün sonunda, ihtiyaçlarınız daha hafif metin düzenleme, çizim, e-postalar, web'de gezinme ve Netflix izlemeye yönelikse, bir iPad düşünmeye değer.

Ucuz dizüstü bilgisayarlar: £ 500'un altındaki en iyi dizüstü bilgisayarı nasıl seçersiniz?

Yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak göz korkutucu bir görev olabilir - daha da önemlisi, burada olduğumuz gibi, belirli bir fiyat sınırının altında alışveriş yapmaya çalışırken. Daha düşük bir fiyat aralığı genellikle daha az güçlü bileşenler anlamına gelir, ancak ucuz, tek kullanımlık bir ürüne razı olmanız gerektiği anlamına gelmez.

Fiyatı düşmeye devam eden çok iyi bileşenlerle, uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar çok daha güçlü özelliklere sahiptir, bu nedenle paranız daha da artar. Taşınabilir bir oyun canavarı veya bir medya gücü olmayacak, ancak kaputun altında gezinmek, belgeleri düzenlemek ve video akışı için yeterince homurtunuz olacak.

Apple MacBook'lar bu tür bir fiyata söz konusu bile olamaz, ancak neyse ki Windows 10, daha az üst düzey donanımda gerçekten çok iyi çalışacak şekilde gelişti. Listeye birkaç favori Chromebook'umuzu da ekledik (Chrome OS'nin her şeyin web üzerinde yapılmasını gerektirdiğini unutmayın).

Pazarın bu ucunda fiyatlar düzenli olarak dalgalanıyor ve perakendeciler genellikle alıcıları cezbetmek için özel anlaşmalar yapıyorlar, bu nedenle bu fiyatlardan bazıları yükselip alçalırsa şaşırmayın - fiyatları karşılaştırmak için biraz zaman ayırın. 500 poundun altındaki en iyi dizüstü bilgisayarı size sunuyor.

En güçlü veya en zengin özelliklere sahip dizüstü bilgisayarlara sahip olamayacağınızı unutmayın, ancak uygun bir fiyata çantanıza koyabileceğiniz şeyleri hoş bir şekilde şaşırtacağınızı düşünüyoruz.

Canlı ekranlardan şaşırtıcı derecede sağlam CPU'lara kadar, 2020 için £ 500'un altındaki en iyi dizüstü bilgisayarların listesi, alıcılara harcayacakları daha az para sunmak için birçok seçeneğe sahiptir. Tasarla ve inşa et de gitgide daha iyi olmaya devam ediyor.

Bu nedenle, perakendecilerin sunduğu çeşitli fırsatlara ve tekliflere göz atarken, yeni bir dizüstü bilgisayar satın alma konusunda yararlı ipuçlarımıza ve tavsiyelerimize göz atın ve ardından doğrudan en iyi seçimlerimize dalın. Gezinmenin tadını çıkarın!

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Yenilenmiş ASUS VivoBook ...Asus VivoBook 15Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar319,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görünACER Aspire C22-820 21.5 '... Acer Aspire 5 Currys PC World £ 429 GörüntüleTüm fiyatları görünLenovo IdeaPad 3 Lenovo IdeaPad 3 Amazon £ 179.99 GörüntüleTüm fiyatları görünMicrosoft SURFACE GO SIG ... Microsoft Surface Go Amazon £ 286,42 GörüntüleTüm fiyatları görünASUS C433 Full HD 14 İnç ... Asus Flip C433TA Amazon £ 481.03 İnceleTüm fiyatları görünHP Stream 14s-fq0023na 14 ... HP Stream 14 Amazon £ 307,30 GörüntüleTüm fiyatları görünDell Inspiron 3000 14 'FHD ... Dell Inspiron 14 3000 Amazon £ 539.71 GörüntüleTüm fiyatları görünAcer Chromebook 14 CB514-1HT ... Acer Chromebook 14 Amazon £ 399,97 GörüntüleTüm fiyatları görün