Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En iyi Lego Technic setleri 2020: mekanizmaları eğlenceli hale getirmek

En iyi Lego Technic setleri 2020: mekanizmaları eğlenceli hale getirmek

En iyi Lego Technic setleri, daha geleneksel Lego'nun tuğla ve tabak dünyasından daha fazlasını sunar. Daha zorlayıcıdırlar, size yorumlamanız için biraz daha karmaşık talimatlar verir ve iyi yapılmış bir iş için farklı türde bir tatmin sunarlar. Aynı zamanda daha sofistike, motorlar, dişliler ve onları oynamayı eğlenceli hale getiren ve aynı zamanda zihni genişletmek için harika mekanizmalara sahipler.


Aşağıda göreceğiniz gibi, teknik setler araç kategorisine girme eğilimindedir. Bu fena bir şey değil: Geniş Lego Technic çan ve ıslık yelpazesi, en havalı arabalardan, teknelerden ve devasa ekskavatörlerden bazılarını bir araya getirmek için bir araya gelerek, debriyajla tutulan ABS'den dişlerinizi batırmak için bol miktarda hareketli parça ve ekstralar yapmak mümkündür. .

Birçok Lego Technic seti, farklı araçları inşa etmenize ve yeniden inşa etmenize olanak tanıyan bir parça seti için iki set talimatla birlikte çift görev de yapar.

Genellikle biraz daha yüksek fiyatlarına rağmen, Technic modellerininen iyi Lego setlerisatın alabilirsiniz ve deney yapma potansiyelleri onları doğal olarak daha değerli kılar. Şanslıysanız, onları ucuz bile bulabilirsiniz: en iyiler için rehberimize bakınLego fırsatlarıve gözünü bizimBlack Friday fırsatlarırehber de ...

Lego Technic arabaları, işlevsel dişli kutuları ve motor pistonlarıyla birlikte gelir, uçaklarda hareketli kanatçıklar ve alt takımlar bulunur ve kamyonlar, plastik yüklerini hareket ettirmek için tüm vinç sistemlerine sahiptir. İşiniz bittiğinde ve tüm vitesler ve kollar uyum içinde birlikte çalıştığında, yaptığınız işten muazzam bir memnuniyet elde edeceksiniz.


Bu nedenle, kendiniz için bir set veya hayatınızdaki Lego hayranı için bir hediye arıyorsanız, bugün piyasada bulunan en iyi Lego Technic setlerini keşfetmek için okumaya devam edin.

En İyi Lego Technic setleri: liste

En İyi Lego Technic Liebherr R 9800 Ekskavatör 42100


(Resim kredisi: Lego)

1. Lego Technic Liebherr R 9800 Ekskavatör

Otomasyonlu en büyük teknik set

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 4,108 Set numarası: 42100 Önerilen yaş: 12+
Satın alma nedenleri
+ Gerçek bir yapı projesi + Harika görünüyor + Pek çok yapım sonrası oyun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 449,95 $ Amazon'da görüntüle 449,99 $ En İyi Satın Al 499,95 $ Amazon'da Görüntüle

Lego Technic'in hedeflerinden biri her zaman uygun mühendislik deneyimini kopyalamak olmuştur ve hiçbir şey 'mühendislik' denilince büyük bir ekskavatör inşa etmeye benzemez. Liebherr R 9800 madencilik ekskavatörü tam da şudur: Asıl olan, mineralleri zeminden kazımak için kullanılan 810 tonluk bir canavar iken, bu küçük model, Technic'in etrafındaki en havalı yapıdır.

Bu, 4.000'den fazla parçadan oluşan ciddi bir Lego Technic setidir, yetişkinler için mükemmeldir, ancak bir gencin üstesinden gelemeyeceği kadar karmaşık değildir. Liebherr R 9800'ün Lego versiyonu, muazzam dizel motorunu bir çift akıllı göbek ve her biri Lego'nun Technic Control + Uygulaması aracılığıyla kontrol edebileceğiniz yedi ayrı motor için değiştirir.


Kepçe ve boşaltma işlemlerinizi yapabilmeniz için 2x2 yuvarlak tuğla koleksiyonu bile vardır. Uzun bir yapım süresi, parçalar bir araya geldiğinde yapılacak çok şey ve bazı ciddi raf çekiciliği, bunu var olan en iyi Lego Technic setlerinden biri yapmak için birleşiyor.

Lego Technic Ducati Panigale V4 R - 42107

(Resim kredisi: Lego)

2. Lego Technic Ducati Panigale V4 R

Bisiklet tutkunları için en iyi Lego Technic modeli

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 646 Set numarası: 42107 Önerilen yaş: 10+
Satın alma nedenleri
+ Şık kopya + Otantik detaylar + İki vitesli şanzıman BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 66,49 ABD doları Zavvi'de görüntüleyin69,99 LEGO'da görüntüle$ 91,05 Amazon'da Görüntüle

Motosiklet fındıkları bunun için delirecek. 646 parçalık replika, ikonik İtalyan spor motosikletinin stilini ve zarafetini gerçekten yansıtıyor ve biz sadece statik bir modelden bahsetmiyoruz. Dönen ön tekerleği, hareketli ön ve arka süspansiyonu ve çalışan ön ve arka disk frenleriyle V4 R, gerçek hayattaki iki tekerlekli bir araç gibi çarpıcı bir şekilde davranır.

Gözlemlenen diğer ayrıntılar arasında egzoz borusu, açıkta kalan debriyaj, amortisörler, ön cam ve gösterge paneli bulunur. Ve sonra taçlandıran zafer geliyor: Çalışan bir iki vitesli şanzıman - önce bir Lego Technic - birinci için aşağı, boş için orta ve ikinci için yukarı.


Bir destek ayağı da vardır, bu yüzden onu sergilenmesi kolaydır. Muhtemelen bir noktada bunu yapmak isteyeceksiniz, çünkü orijinalin kıvrımlarını ve rengini sevgiyle taklit eden bu güzel 1: 8 ölçekli model oldukça çekici.

En İyi Lego Technic Dragster 42103

(Resim kredisi: Lego)

3. Lego Technic Yarış Arabası

Çocuklar için en iyi Lego Technic seti ile hız heyecanı

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 225 Set numarası: 42103 Önerilen yaş: 7+
Satın alma nedenleri
+ Yarışmak için çok eğlenceli + Birinde iki yapı + Tekerleği yapıyor. Wheelies! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,99 $ Amazon'da Görüntüle 25,70 $ Amazon'da Görüntüle

Tuğlalar bir şeydir, ancak daha karmaşık Lego'ya geçme zamanı geldiğinde, bu harika Dragster gibi ciddi çocuk çekiciliğine sahip bir şeye ihtiyacınız var. Lego takıntılı bir gence Lego Technic'i tanıtmanın mutlak mükemmel yolu, bu 2'si 1 arada yapı (diğer biçim şık bir Hot Rod'tur) bir araya getirmek için çok eğlencelidir ve çekerek oynamak daha da eğlencelidir. tekerlekleri çalıştıran ve tam anlamıyla hızla uzağa gönderen geri-ve-git motoru.

Ön tekerlekler havadayken ileriye doğru ilerlemek veya daha modern hız için dört lastiği de yerde tutmak konusunda karar vermek için tekerlekli çubuğu bile kullanabilirsiniz.

Küçük inşaatçılar için son derece eğlenceli ve mükemmel şekilde ulaşılabilir bir yapı - ve duvarla çarpışmadan sonra parçaları tekrar bir araya getirmek için harika bir uygulama. Açıkçası, çocuklar için bir tane alırdık, sonra kendimiz için bir tane alırdık; Rakibi olmayan bir Dragster nedir?

Lego Technic Bugatti Chiron

4. Lego Technic Bugatti Chiron

Hiper otomobil hayranları için en iyi Lego Technic seti

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 3,599 Set numarası: 42083 Önerilen yaş: 16+
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz Teknik mühendislik + Güzel bir şekilde sunulan paket + Çarpıcı sonuçlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 289,99 $ Zavvi'de görüntüle 349,95 $ Amazon'da görüntüle

Bu birbüyüküstlenilecek proje, ancak araba hayranları (veya Lego Technic hayranları) için bu, rakipsiz bir setle ilgili. 1: 8 ölçekli model (tamamlandığında 22 inç uzunluğunda), hareketli pistonlara sahip (doğal olarak farklı viteslerde farklı hızlarda hareket eden) 16v motor modeline bağlı özel olarak tasarlanmış sekiz vitesli bir şanzımana (kanatlı vites değiştirme ile) sahiptir.

Ayrıca çalışan direksiyon, otantik detaylara sahip özel bir iç mekan ve hatta yükseltilebilir bir arka rüzgarlık var.

Modeli işlevsel çekirdek etrafında oluştururken, süper lüks talimat kitapları, modelin Bugatti'nin girdisi ile nasıl tasarlandığını açıklar ve Lego yapısının farklı parçalarını bağlama şekliniz, gerçek otomobilin nasıl yapıldığını taklit eder. Aşırı yükleme? Komik bir şekilde öyle. İnanılmaz? Oh evet.

Lego Technic Land Rover Defender 42110

(Resim kredisi: Lego)

5. Lego Technic Land Rover Defender

İngiliz araba klasiklerinin hayranları için en iyi Lego Technic seti

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 2573 Set numarası: 42110 Önerilen yaş: 11+
Satın alma nedenleri
+ Otantik tasarım + Karmaşık mekanikler + Dört vitesli şanzıman BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179,99 $ Zavvi'de görüntüle 199,95 $ Amazon'da görüntüle 235,16 $ Amazon'da görüntüle

Lego, son zamanlarda vites kutularının ilerlemesini gerçekten zorluyor - ve yukarıdaki Ducati Panigale modelinde ilk bisiklet dişli kutusunu tanıtmanın yanı sıra, bu yeni Land Rover Defender seti bugüne kadarki en gelişmiş şanzımanına sahip: dört vitesli sıralı cihaz Yapısı için 100 adet.

Karmaşık mekaniklerle dolu olan Land Rover ile ortaklaşa geliştirilen bu süper otantik modelin tipik bir örneğidir. Vites kutusunun yanı sıra, kaputun altında hareketli pistonları olan, üç diferansiyel ile çalışan Dört Tekerden Çekiş, her iki aksta bağımsız süspansiyon ve çalışan bir vinç bulunan sıralı altı silindirli bir motor var.

Ayrıca çalışan bir direksiyon simidi, ayrıntılı bir gösterge paneli ve yüksek veya düşük vites oranlarını devreye sokmak için iki kollu bir iletim sistemi de vardır. Aracınızın tepesinde saklama kutusu, portbagaj, merdiven ve çekiş paspasları bulunan çıkarılabilir bir tavan rafı bulunur ve hatta stepneyi çevirerek arka kapıyı bile açabilirsiniz. 2.500'den fazla parça ile bu, bir araya getirilmesi harika bir proje.

Lego Technic Katamaran 42105

(Resim kredisi: Lego)

6. Lego Technic Katamaran

En iyi yüzen Lego Technic seti, çünkü bu bir şey

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 404 Set numarası: 42105 Önerilen yaş: 8+
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten yelken açan bir yelkenli + Ya da bir sürat teknesi yapabilirsin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 $ Zavvi'de görüntüle 49,99 $ Amazon'da görüntüle49,99 LEGO'da görüntüle

Hipnotize edici parlak renklerden belli ki bir şekilde etkilenmiş olsak da, bizi gerçekten heyecanlandıran Lego Technic Katamaran'ın ikincil işlevi: Bir zamanlar banyoda umutla batırdığınız korsan gemisinin aksine, aslında yüzüyor.

Bu, meraklı çocukların en iyi itiş gücünü elde etmek için yelken açarak çarşafları açarak deneyebileceği anlamına gelir. Ayrıca kürek çekme havuzunda dümeni kontrol edebilir ve yelkenleri açarken yelkenleri açabilirsiniz. Yine de kesinlikle açık suda almanızı önermiyoruz.

Bu, Lego'nun 2'si 1 arada setlerinden biridir; bu, çevrimiçi olarak da gidebileceğiniz ve parçaları bir Yarış Motorlu Teknesi olarak yeniden inşa etmek için ikinci bir talimat seti bulabileceğiniz anlamına gelir; bu, zaten makul olan bir sete biraz ekstra değer eklemek için mükemmeldir. Uygun fiyatlı, ancak Motorlu Tekne herhangi bir güç işlevine sahip olmasa da, tartışmalı olarak ilk yapıda biraz daha fazlası var.

Lego Technic Hızlı ve Öfkeli Dom

(Resim kredisi: Lego)

7. Lego Technic Hızlı ve Öfkeli Dom'un Dodge Charger Yarış Arabası

Film yıldızı görünümlü klasik bir Dodge

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 1,077 Set numarası: 42111 Önerilen yaş: 10+
Satın alma nedenleri
+ Klasik tasarım + Hareketli pistonlar + Filme özgü özellikler GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI99,99 Hedefte Görüntüle165,52 $ Amazon'da Görüntüle 174,99 $ Amazon'da Görüntüle

Bu Lego Technic modeli, klasik güçlü arabanın ruhunu çağrıştırıyor ve hem orijinal 1970 Dodge Charger R / T hem de Fast & Furious filmlerinden ilham alıyor. 1.000'den fazla parça ile bu, Land Rover Defender'ın beğenilerinden daha az karmaşıktır.

Bakış açınıza bağlı olarak bu bir dezavantaj veya fayda olabilir; ama kesinlikle çok daha ucuz hale getiriyor. Ve genel olarak, tasarım düşünceli, sofistike ve filmlerin herhangi bir hayranında veya genel olarak sadece Americana'da bir nostalji patlaması yaratacak.

Otantik özellikler arasında hareketli pistonlar, süspansiyon, direksiyon sistemi, hava üfleyici ve V8 motoru bulunur. Ekstra güç için iki nitro şişe, bir mini yangın söndürücü ve bir kesikli kaputtan çıkan bir süperşarj girişi şeklinde filmlere bazı net selamlar da var.

Ve işleri güzel bir şekilde tamamlamak için, tıpkı Dom'un serinin ilk bölümünde yaptığı gibi, arabayı arka tekerleklerine yerleştirmenizi sağlayan bir ekran standı var. Hayatını her seferinde çeyrek mil yaşayan herkes için harika bir seçim.

Lego Technic BMW R 1200 GS Macera

8. Lego Technic BMW R 1200 GS Macera

İki tekerlek iyi (bir hafta sonu inşa etmek için)

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 603 Set numarası: 42063 Önerilen yaş: 10-16
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel orta ölçekli yapı + Yapmak için çok havalı ikinci model + Detaylı motor ve mekanik parçalar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 156,47 $ Amazon'da görüntüleyin 191 Amazon müşteri incelemeleri

Bu listedeki ikinci Lego Technic motosiklet, ilkinden çok farklı, sağlam bir görünüm ve hisle, kaygan İtalyan süper motosikletinden ışık yılı geliyor, ancak tüm doğru notaları tutuyor.

Bu macera odaklı tasarım, işlevsel süspansiyon ve direksiyonun yanı sıra siz yuvarlarken hareketli pistonlara sahip iki silindirli bir motor içerir. Bir destek ayağı da var.

Ve daha da iyisi, Lego ve BMW tarafından geliştirilen bir hoverbike konsept aracı oluşturmak için onu parçalara ayırabilir ve ikinci bir talimat dizisini uygulayabilirsiniz.

Şimdi resmen emekli oldu, ancak bazı yerlerde hala hisse senedi bulabilirsin, bu yüzden yapabildiğin zaman kap.

Lego Volvo Concept Tekerlekli Yükleyici ZEUX

9. Lego Technic Volvo Concept Tekerlekli Yükleyici ZEUX

Kendi kendini süren, ancak kendi kendini inşa etmeyen bir konsept

Teknik Özellikler
Parça sayısı: 1.167 Set numarası: 42081 Önerilen yaş: 10-16
Satın alma nedenleri
+ Harika Volvo endüstriyel tasarım + Mini Lego drone! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 167,05 $ Amazon'da Görüntüleyin

Bu araç, Volvo ve Lego tarafından geliştirilen ve geleceğin inşaat aracı olabilecek kendi kendine çalışan bir tekerlekli yükleyici konseptidir. Bu amaçla, haritalama gözleri görevi görecek sevimli küçük bir Lego drone ile birlikte gelir.

Ayrıca, inşa edebileceğiniz ikincil bir tasarıma sahiptir, bu da benzer hatlarda başka bir konsepttir: bir kez daha drone tarafından yönetilen kendi kendine giden bir damperli kamyon. İkisi de harika görünüyor ve bazı güzel eklemleri var - Loader modelinin arkası bir karşı ağırlık olarak uzanırken, damperli kamyon… tahmin edilebileceği gibi boşaltıyor.

Başka bir emekli ürün, ancak yazdığımız sırada Amazon gibi perakendecilerde hala stok var.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın LEGO Technic Liebherr R 9800 ... Lego Technic Liebherr R 9800 Ekskavatör Amazon $ 449,95 GörüntüleyinTüm fiyatları görünLEGO Technic: Ducati Panigale ... Lego Technic Ducati Panigale V4 R Zavvi $ 66,49 GörüntüleTüm fiyatları görünLEGO Technic Dragster 42103 ... Lego Technic Yarış Arabası Amazon $ 19.99 GörüntüleTüm fiyatları görün