Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi kaykaylar: tahta kaldırımda gezinmek ve yamaçları oymak için

En iyi kaykaylar: tahta kaldırımda gezinmek ve yamaçları oymak için

İster kampüse giderken serbest stilde karıştırın, ister en sert iniş pistlerini parçalamak için tepelere gidin, mesele uzaktan paten olduğunda, uzun kaykayların çekiciliğine sahip olduğuna şüphe yok.


Bununla birlikte, sıkı çalışmanın bir kısmını yaptık ve satın alabileceğiniz en iyi uzun kaykayların bir listesini bir araya getirdik.

  • Pahalı bir tadı olanlar bunlara bakmalıHermés panoları
  • Sucker for a Penny Board, bir bakTony Hawk tarafından tasarlanan bunlar

Eski zamanlayıcılar doğrudan aşağıdaki seçime gider, ancak ilk kez ayak parmağını takanlar için önce birkaç temel noktayı tanımaya değer.

MAXOfit Deluxe Longboards Geolines Drop Down No.33 gibi longboard'lardan Düşüşünüz, düşük bir yerçekimi hissine sahip oldukları için yokuş aşağı oymalarınız için en iyisidir.

Kısa tarafta olsa da, Penny Board'ları etrafta dolaşmak için harikadır ve Quest Super Cruiser REMIX Longboard gibi üstteki takozlar, düşmelerden daha az stabil olsa da, etrafta dolaşırken hileler çekmeye geldiğinde size bir dokunuş daha fazla özgürlük sağlar. .


En iyi uzun kaykaylar

1. MAXOfit Deluxe Longboards Geolines Drop Down No. 33

Uzun, kıvrımlı bir tepeyi seviyor musun? Bu panoyu seveceksin

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI arasından seçim yapabileceğiniz harika tasarım yığınları Amazon'u kontrol edin

Güçlü, ancak esnek ve oyma için harika olan MAXOfit birçok kutuyu işaretler. Hız, kontrol ve dönüş konusunda vaat eden, küçük dingil mesafesi ve sağlam esnekliği ile bu aşağıdan aşağıya inen kart, tepelere çıktığınızda onu ilk tercihiniz haline getiriyor. Listemizde en üst sıralarda yer almaya değer bir dizi harika tahta ve tekerlek kombinasyonları da var.


Osprey Complete Twin Tip Longboard Kaykay

2. Osprey Complete Twin Tip Longboard Kaykay

Bu çift uçlu tahta, acemiler ve orta yatılılar için idealdir

Satın alma nedenleri
+ Derin oymalar için tekerlek ısırığını sınırlamak için tasarlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 64 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Oyma sizin oyununuzsa, Osprey sizin adınızdır. Neredeyse simetrik olan bu ikiz uçlu pano, hız ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Osprey, ABEC krom yatakları daha yüksek bir stabilite seviyesi ekleyerek, sürücülerin oymacılığını uygulayabileceklerini ve tekniklerini geliştirebileceklerini vaat ediyor. Ayrıca Diamond Blue, masaya 40,5 inçlik avantaj sağlayan bir dizi harika tasarım ve uzunluk arasından seçim yapabilirsiniz.


Penny Blackout Kaykay

3. Penny Blackout Kaykay

Bir kuruş tahtası mükemmel bir hile oyuncağıdır

Satın alma nedenleri
+36 inç hilelere ve serbest stillere olanak tanır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 119 $ Amazon'da görüntüleyin 122 Amazon müşteri yorumu

Kampüse gidebileceğiniz veya şehirde dolaşabileceğiniz bir kaykayın peşindeyseniz ideal olan bu kara tahta, kaldırımların ve sokak rampalarının üzerinde bir ninja gibi sürünmenizi sağlayacaktır. Tekme ve numaralar yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tutuşu sağlayacak kaymaz bir waffle güvertesine sahiptir, alüminyum kamyonlar ise hafiftir, böylece düzlüklerde makul bir hız elde edebilirsiniz.

Sektör 9 Bamboo G-Land

4. Sektör 9 Bamboo G-Land

Dünyanın en ünlü markalarından birinden havalı, esnek bir uzun tahta

Satın alma nedenleri
+ Sağlam gidip gelme ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için orta içbükey Amazon

44 inç uzunluğa sahip bu kart, isterseniz serbest stil seçeneğiyle a'dan b'ye gitmek için idealdir. Bambu güvertesi sayesinde hem esnek hem de dayanıklıdır, bu da onu seyir ve oyma işleri için mükemmel bir seçim haline getirir. Güverte tasarımı da oldukça havalı ve birçok insan, hem işlevsellik hem de görünüm için beş üzerinden beş yıldız veriyor.


Quest Skateboards Quest Süper Kruvazör REMIX Longboard

5. Quest Skateboards Quest Super Cruiser REMIX Longboard

Kısa bir kaykay tahtası ister ama bir kuruşun plastiği değil mi? Göreviniz tamamlandı.

Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü ve ceplerde arkadaş canlısı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 239,99 $ Amazon'da görüntüle

İster şehirde özgürce stil vermeyi, ister boş yollarda yuvarlanmayı seviyor olun, Quest'in bu uzun panosu harika bir çok yönlü oyun. 36 inçlik güverte, size biraz hava zamanı vermek için bir kicktail ve bir tekme burnu ile etrafta dolaşma seçeneği sunar; hafif alüminyum kamyonlar ve bambu ve akçaağaç güverte, bazı yumuşak seyirler sunmak için güçleri birleştirir. Oyuna geri dönmek istiyorsanız, hem tahta hem de fiyat yerinde.

Atom 41

6. Atom 41 'Longboard'dan Düşüş

Suları ilk kez test ediyorsanız, bu Atom size iyi hizmet edecek

Satın alma nedenleri
+ Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 101,27 $ Amazon 828'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Damla tasarımı sayesinde Atom 41 & rdquo; düşük bir ağırlık merkezine sahiptir ve bu oyma tekniklerini fethetme söz konusu olduğunda minimum ısırma için tasarlanmış tekerleklerle, yeni başlayanlara hız kazandıkça stabilite sunar. Yere doğru alçaldığında, itmesi de daha kolaydır; bu, işe ya da üniversiteye gitmeyi planlıyorsanız harikadır ve sağlam yapısını öven kullanıcılar için, yeni başlayanların yaptığı her türlü kötüye kullanımla başa çıkmalıdır.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Penny Klasik Kaykay -... Penny Blackout Kaykay Amazon $ 119 GörüntüleTüm fiyatları görünThe Super Cruiser 36 'Remix ... Quest Skateboards Quest Super Cruiser REMIX Longboard Amazon $ 239.99 GörüntüleTüm fiyatları görün