Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi lüks günlükler 2020

En iyi lüks günlükler 2020

2018'de organize olmanın en şık yolu bir günlük tutmaktır. Ancak herhangi bir eski günlük değil; en iyilerinden birilüksdükkanların sunması gereken günlükler.


Yeni bir günlüğün sihirli bir şekilde tüm kararlarınızı tutmanıza, haftada beş kez spor salonuna gitmenize ve bu pahalı kahve alışkanlığınızdan kurtulmanıza neden olacağına söz veremeyiz, ancak başlamak için şık bir yer.

Google Takvim'e kaydedilen 15 dakikalık doğru aralığı elde etmek için uğraşmaktan biraz daha özgün ve çok daha keyifli olan kağıt planlarını taahhüt etme konusunda bir şeyler var.

  • Organize etmek ve iletişim kurmak için en iyi kırtasiye

Kesin organizasyon seviyesi elbette size bağlıdır. Tipik olarak haftalık ve günlük günlükler arasında seçim yapabilirsiniz; ilki tipik olarak bir tarafı günlere, diğer tarafı notlar için bölünmüş bir çift sayfadan oluşur ve ikincisi genellikle saat, gününüzü planlamanın gerçek zorluğuna girmenizi sağlar.

Bundan sonra, her şey görünümle ilgili ve lüks günlükler için tipik olarak & ldquo; en sevdiğiniz deri türü nedir? & Rdquo;


Ama bu yıl, neden tüm domuzları bırakmayasınız? Her gün kullanmak için gerçek bir zevk olacak bir günlük için en lüks kapakları ve en iyi kağıtları tercih edin - bunu hak ediyorsunuz.

En iyi 7 günlük


1. SMYTHSON Soho 2018 deri günlüğü

Bu sahte timsah Smythson günlüğü, en üst düzey lüks kırtasiye ürünüdür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Saf lüks Boyut: H19cm x W14cm Renk: Gri Malzeme: Timsah kabartmalı dana derisi
Satın alma nedenleri
+ Lüks malzemeler + Çakışan tarihler
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için biraz dışarıda Amazon'a göz atın

İnce dana derisinden hazırlanmış ve ipekle astarlanmış bu Smythson günlüğü, aynı zamanda çökmüş ve zariftir ve sayfaları bile göze çarpan, uçuk mavi ve kusursuz bir görünüm ve his için yaldızlı kenarlıdır. Ancak nakavt görünümlerin hepsi çok iyi ve güzel olsa da, aynı zamanda hoş bir şekilde pratiktir.

Görüntülenecek hafta, her biri yalnızca notlar için bir tam sayfa sunar ve günlüğün kendisi 27 Ocak 2019'a kadar çalışır, eğer gelecek yılın günlük alışverişini indirimlere kadar ertelemek zorunda kalırsanız iyi haber. Sınırda olağanüstü lüks ve pratikliğin kazanan bir kombinasyonu için bu, her yönden en iyi günlüğümüzdür.


2. Londra Yıldızı 2018 A6 Sayfa Başına Günlük Deri Günlüğü

Takıntılı zamanlayıcılar için şık ve modern bir planlayıcı

Teknik Özellikler
En iyisi: Saat başı planlama Boyut: A6 (H15.24 x W10.8cm) Renk: Siyah Kroşe, Amazon Kahverengi Kroşe, Geyik Saffiano, Berry Kertenkele, Gece Mavisi Kertenkele, Ahududu Kertenkele Malzeme: Hakiki deri
Satın alma nedenleri
+ Ayrıntılı planlama için iyi + Renk seçimi ve kişiselleştirme
Kaçınılması gereken nedenler
- Tüm dokulu deri seçenekleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bir Aspinal günlük her zaman iyi bir seçimdir ve bu kertenkele görünümlü günlük istisna değildir, İngiltere'de en yüksek kalitede el yapımıdır. Smythson Soho'dan daha ucuz olsa da, görkemli İtalyan dana derisi ve ışıltılı yaldızlı kenarlar da dahil olmak üzere bir dizi aynı tılsımı masaya getiriyor, bu yüzden daha az gösterişli ama yine de fark edilebilir lüks bir seçeneğin peşindeyseniz, bu iyiydi.

Özellikle zarif gece mavisi kertenkeleye ilgi duyuyoruz, ancak altı renk ve kaplama seçeneğiyle seçiminizi yapabilir ve hatta biraz daha fazla ücret karşılığında kabartma veya gravür ile kişiselleştirebilirsiniz.


3. Montblanc Diary Elegant Yumuşak Kapak Dergisi A6

İnce güzel görünüme sahip yumuşak kapaklı bir günlük

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Esneklik Boyut: A6 (H14 x W8.9cm) Renk: Indigo, siyah Malzeme: Saffiano deri
Satın alma nedenleri
+ Basit ve sofistike + Ocak - Aralık ile sınırlı değil
Kaçınılması gereken nedenler
- Daha fazla renk seçeneği güzel olurdu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 40,48 $ Amazon'da görüntüleyin 40,48 $ Amazon'da görüntüleyin