Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Mac Mini fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Mac Mini fırsatları

2020'nin mümkün olan en iyi Mac mini fırsatları için pazardaysanız, bunları sizin için burada sunacağız -Mac minimacOS'u olabildiğince ucuza almanın mükemmel bir yoludur ve kompakt bilgisayar doğrudan mevcut bir monitöre ve klavyeye bağlanabilir.


Tabii ki, Mac mini satın alabileceğiniz en hızlı Apple sistemi değil, ancak şu anda Apple tarafından satılan diğer birçok Mac'in yarısından daha ucuza mal oluyor. Mac mini'nin amacı, küçük olması - zarif gümüş kutunun mütevazı ayak izinden daha büyük sabit diskler gördük.

Bu nedenle, daha fazla insan evden çalıştığı ve küçük etkili bir bilgisayar seçeneği istediği için popülerlik artıyor ve şu anda küçük boyutlu Mac'te bazı harika fırsatlar var.

7,7 inç (19,7 cm) kare ve yalnızca 1,4 inç (3,6 cm) derinlikte olan Mac mini, neredeyse bir bilgisayar gibi görünmüyor. Tüm soketleri arkada gizleyen minimalist tasarım, Apple'ın ürettiği en şık cihazlardan biri olduğu anlamına gelir. Ev ofisiniz için modaya uygun bir metalik kare olarak, aynı zamanda sağlam görünüyor ve aynı zamanda sağlam.

Küçük ve güçlü, Mac Mini'nin genel kullanıcılar için yapamayacağı çok az şey var ve birkaç yükseltme ile profesyonel kullanıcılar için yapabileceği çok şey var. Aslında bir Mac mini'yi oldukça yüksek bir seviyeye (elbette ekstra bir ücret karşılığında) belirtebilirsiniz ve aslında bazıları için mükemmel bir seçenek.


En iyi Mac mini fırsatları

Günün en iyi Mac mini fiyatları 650 Amazon müşteri yorumu Mac mini Masaüstü - Apple M1 ... En İyi Satın Al $ 699,99 Fırsatı Görüntüle Mac mini Masaüstü - Apple M1 ... En İyi Satın Al $ 899,99 Fırsatı Görüntüle Apple Mac mini BHPhoto1.049 $ Anlaşmayı GörüntüleApple Mac Mini Masaüstü ... Amazon 1.299 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En İyi Mac Mini Fırsatları 2020