Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Sırt ağrısı için en iyi şilteler

Sırt ağrısı için en iyi şilteler

Uzmanlar, sırtınız kötüye gidiyorsa, maksimum destek için daha sert bir yatak veya basınç noktalarını hafifletmek için hafızalı köpük şilte satın almanız gerektiğini söylüyor. Alternatif olarak, ikisinin bir kombinasyonunu bile satın alabilirsiniz.


  • Listemizle konuklarınızın da rahat olduğundan emin olun.en iyi çekyat
  • Yeni yatağınızı yepyeni, mevsime hazır bir ürünle tamamlayınyorgan

Yine de mükemmel yatak diye bir şey yoktur. Sizin için işe yarayan şey, sonraki kişi için işe yaramayabilir. Örneğin,HipnozMilford Cep Yaylı Yatak Ağırlığı eşit olarak dağıtmak için yumuşak yayların eklenmesiyle sağlamlık sağlar, bu da arka ve ön traverslere fayda sağlar. Yine de yandan uyuyanlar içinHyde ve UykuMemory Foam Plus Yatak, basınç noktalarını hafifletmeye yardımcı olur.

Bir yatağı satın almadan önce test etmek her zaman iyi bir fikirdir, bu yüzden yerel yatağınıza uğrayın tracker.tradedoubler.com/clickİhtiyacınız olan yatak türü hakkında bir fikir edinmek için mağaza. Yine de fiyatlar söz konusu olduğunda, en iyi fırsatlar için tekrar internete gidin - en iyi fiyatları şunun beğenilerinden kolayca elde ettik:John Lewis, Amazon ve tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickböylece en iyi fiyatı ödediğinizi bilerek rahat uyuyabilirsiniz.

Sırt ağrısı için en iyi yatak

1. Hypnos Milford Cep Yaylı Yatak

Hypnos'un bu yatağı ile anında uykuya dalın

Teknik Özellikler
Derinlik: 26cm Tip: Yay Rahatlık derecesi: Sert
Satın alma nedenleri
+1200 cep yayı + Nefes alabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Sert bir yatak olarak etiketlenen Hypnos'un bu ürünü, önde veya arkada uyuyan insanlara ek destek sunmalıdır. 1200 cep yayı sayesinde, ağırlığınızı eşit olarak dağıtır, bu da doğru destek ve rahatlık kombinasyonunu sağlar, omurganıza itme tehlikesini azaltır. Yapısına ek olarak, bu Hypnos yatak, nefes alabilen yün katmanları ve dayanıklı elyaf ile doldurulmuştur ve her yönden rahat bir gece uykusu sağlar.


Hyde & Sleep Hafızalı Köpük Plus Yatak

2. Hyde & Sleep Hafızalı Köpük Plus Yatak

Ağrılı eklemler için mükemmel, yumuşak, lüks bir yatak

Teknik Özellikler
Derinlik: 25cm Tip: Hafızalı köpük Konfor derecesi: Yumuşak / orta
Satın alma nedenleri
+ Basınç noktalarını hafifletir + Nefes alabilen hafızalı köpük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hafızalı köpük şiltelerin de sırt ağrısını hafiflettiği bilinmektedir. Hyde & Sleep'in bu yatağı, yumuşak ve orta derecede konforlu olmasına rağmen, sırtınızdaki baskı noktalarını hafifletmeye yardımcı olmak için üstün destek sağlar. Şilte, eski tip süngerden çok daha fazla nefes alan yeni nesil hafızalı köpükten yapılmıştır ve rahat ve serin bir gece uykusu sağlar.

John Lewis Ortho Absolute 1400 Paket Yaylı Yatak


3. John Lewis Ortho Absolute 1400 Paket Yaylı Yatak

Adında Ortho ile bunun kemikler için iyi olacağını biliyoruz.

Teknik Özellikler
Derinlik: 27,5 cm Tip: Yay Rahatlık derecesi: Sert
Satın alma nedenleri
+1400 cep yayı + Uzun ömür için güçlendirilmiş yan dikişler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

Hypnos'a benzer şekilde, John Lewis'in bu yatağı sağlamdır, ancak paket yay teknolojisi sayesinde hem konfor hem de destek sunarak önü veya arkası yatanlar için idealdir. Dolgu, yatağınızın her zaman rahat ve temiz hissetmesini sağlamak için dikkatli bir şekilde seçilmiştir ve yatağın ömrünü uzatmasını sağlamak için kaliteli bir yapıya sahiptir. John Lewis de% 0 APR finansman planı sunar, bu nedenle yatağınıza biraz daha fazla harcamanız gerekiyorsa, bunu fonlar konusunda endişelenmeden yapabilirsiniz.

Sealy 1400 Nostromo

4. Sealy 1400 Nostromo

1400 cep yayı ve nefes alabilen lateksin harika bir kombinasyonu

Teknik Özellikler
Derinlik: 16,24 cm Tip: Hafızalı köpük Konfor derecesi: Orta
Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen lateks hafızalı köpük tabakası + Hangisi? EN İYİ SATIN ALAN BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Cep yaylarının ve lateksin gücünü birleştiren bu yatak, iyi bir destek ve konfor kombinasyonu sunuyor. 1400 cep yayı ile yatak vücudunuzun hareketine yanıt verirken lateks katman, yandan uyuyanlar için harika olan basınç rahatlaması sağlar. Nefes alabilirlik konusunda endişeleriniz varsa şilte, serin gece uykusu için sıcaklık düzenlemesine yardımcı olan Tencel örtü kaplamasına sahiptir. Hangisi ödüllendirildi? Best Buy Award, bu yatağın konforu sağlamasını bekleyebilirsiniz.

Relyon Memory Superior Ortho Support 1500 Cep Yatak


5. Relyon Memory Superior Ortho Support 1500 Cep Yatağı

Hangisinin Kazananı? 2015 Best Buy ödülü, bunun ciddi bir ödülü var

Teknik Özellikler
Derinlik: 27cm Tip: Yaylı ve hafızalı sünger Konfor derecesi: Orta / sert
Satın alma nedenleri
+ Hafızalı köpük ve cep yaylarını birleştirir + Hava kanalları yatağı taze tutar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Sırt ağrısı için şilteler söz konusu olduğunda, vücudunuzla birlikte hareket eden 1500 ayrı duyarlı cep yayı ve 50 mm hafızalı köpük tabakası ile bu kesinlikle dikkate alınmalıdır. Hafızalı köpük kabına sahip olmasına rağmen, yine de sağlam bir rahatlık derecesini koruyarak sırtınızın desteklenmesini ve basınç noktalarının rahatlamasını sağlar. Yatakta ayrıca, ferah ve havalandırılmış olması için hava ceplerinin yanı sıra daha fazla lüks için yumuşak bir örgü örtü bulunur. Tüm bu özellikler bu yatağa hangisini kazandırdı? 2015 Best Buy ödülü, işe yarayacağından oldukça eminiz.

  • En iyi yastık 2018