Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • İç mekanlarda sağlıklı kalmak için en iyi yemek değişimi ve kaslı gıda eve teslim seçenekleri (artı en iyi takviye fırsatları)

İç mekanlarda sağlıklı kalmak için en iyi yemek değişimi ve kaslı gıda eve teslim seçenekleri (artı en iyi takviye fırsatları)

İnsanların tüm temel - ve gerekli olmayan - yiyecekleri satın alırken paniğe kapılması nedeniyle dükkanlar yağmalanınca, haftalarca abur cubur ve Paskalya yumurtaları yiyerek vücudumuzu mahvetmediğimizden emin olmak için kurnaz olmalıyız. Birçokyemek dağıtım hizmetleriZaten siparişleri yerine getirmek için mücadele ederken, sağlıklı ve zayıf kalmanıza yardımcı olabilecek bir boşluk bulduk, bu arada size tüm gerekli besinleri sağlar: takviyeler!


• Amazon UK'den yemek değiştirme seçenekleri satın alın

• Walmart ABD'de yemek değiştirme seçenekleri satın alın

Takviyeler sadece vücut geliştiriciler için değildir ve özellikle yemek yerine koyma ve kaslı yiyecek seçeneklerinde - bol miktarda kalori sağlamanın yanı sıra - aynı zamanda lifler ve vücudunuzun iyi çalışması için ihtiyaç duyduğu birçok mikro ve makro besin içerir. Dezavantajı, bazı takviyelerin, özellikle son birkaç ay veya yıl içinde damak tadınızı sıcak köri ve süper tatlı atıştırmalıklar konusunda eğitiyorsanız, biraz yumuşak tadı verebilmesidir.

Dışındaprotein tozuvekilo aldıranlarprotein üreticileri ayrıca fıstık ezmesi veya vitaminler gibi zindelikle ilgilenmeyenlerin bile ilgisini çekebilecek başka gıda maddeleri üretip satarlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda özel teklif ve ek fırsat da var, bu nedenle diyetinizi sağlıklı atıştırmalıklarla tamamlamak istiyorsanız, en iyi seçeneklerinizi ve elbette her şeyin en iyi fiyatlarını öğrenmek için okumaya devam edin. sağlıklı.


  • En iyi protein bar: en iyi proteinli atıştırmalıklar - hem tatlı hem de tuzlu
  • İngiltere gıda dağıtım hizmetleri: şu anda çevrimiçi yemek siparişi verebileceğiniz en iyi yerler
  • En iyi tarif kutusu: keto, paleo, kilo verme, sağlıklı beslenme ve harika taze tatlar için yemek kitleri

En iyi evde yemek dağıtım seçenekleri: kendi kendine izolasyon için ek ve yemek ikamesi

toplu tozlar

(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Dökme Tozlar - Tam fiyatlı ürünlerde% 40 indirim ('PUAN' kodunu kullanın)

• Bulk Powders'ta tüm indirimli ekleri satın alın


• Amazon'da her şeyi Toplu Toz satın alın

Toplu Tozlardan sadece protein tozu ve kreatin alabileceğinizi düşünürdünüz, değil mi? Ayrıca kuru makarna, yulaf, multivitamin tabletleri, kuruyemiş ve fıstık ezmesi de stokladıklarını ve sattıklarını duymak sizi şaşırtabilir. Fıstık unu ve kahvaltılık smoothie karışımı gibi şeylerden bahsetmeye bile gerek yok. Hayvan zulümsüz ürünlerle ilgileniyorsanız, Bulk Powders da çok çeşitli vegan ürünlere sahiptir.


Kas Yemi

(Resim kredisi: Muscle Food)

Kas Yemi - yağsız etten kapınıza getirilen atıştırmalıklara kadar her şeyi alın

• Muscle Foods ile yiyeceklerin kapınıza teslim edilmesini sağlayın (satın almadan önce teslimat aralıklarını kontrol edin)

Ekstra yağsız doğranmış tavuk göğsü veya serbest dolaşan sığır eti dilimleri ister misiniz? Yüksek proteinli peynir veya taze balığa ne dersiniz? Her şeyi Muscle Food'dan ve vejetaryen ve vegan yiyeceklerinden kapınıza teslim alın. Bu yayınlandığı zamanki en eski zaman dilimi, görünüşe göre Tesco'nun tekrar ürün sunmaya başlayacağı zamandan haftalar önce olan 1 Nisan'dır.

Protein Çalışır


(Resim kredisi: Protein İşleri)

Protein İşleri - tek bir yerden öğün yerine koyma ve takviye ile ilgili her şey

• Protein Works'te en iyi takviyeleri satın alın

• The Protein'in Amazon'da Çalıştığı her şeye göz atın

Tarafından uçurulmuştukLoaded Nuts yüksek proteinli fıstık ezmesiThe Protein Works tarafından ve bugün% 35 daha ucuza bir küvet alabilirsiniz. Daha da iyisi, Loaded Legends protein barı da indirimli, lezzetli Protein Brownie'ler de indirimli.

Protein Works, atıştırmanın yanı sıra vegan ve diyet seçeneklerinin yanı sıra süper gıda tozları ve vitaminler dahil olmak üzere çok çeşitli öğün yerine koyma karışımlarına sahiptir. Sağlıklı kalmak için ihtiyacınız olan tüm takviyeleri tek bir yerden alın: Protein Works.

(Resim kredisi: Soylent)

Soylent - meşgul insanlar için içmeye hazır yemek alternatifi

• Soylent RTD'yi Amazon'dan satın alın

Aslında örnekledikvanilya aromalı Soylentson zamanlarda ve piyasadaki diğer bazı içilmeye hazır ürünlere kıyasla tadı güzel olmasına şaşırdı. Soylent Nutrition Shake, 20 gram bitki proteini içerir ve ayrıca A / D / E / K / B1 / B2 vitamini, magnezyum, folik asit ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 26 ilave vitamin ve mineral içerir.

(Resim kredisi: Mana)

Mana Mark 6 öğün yerine geçen toz - 42 içerik ve 173 sağlık yararı

• Amazon UK'den Mana yemeği yerine geçen ürünleri satın alın

• Mark 6'yı doğrudan Mana'dan satın alın

Mana Tozu İşareti 6altı lif kaynağı ve bir o kadar çok yağ kaynağı vardır, ayrıca besinsel olarak eksiksizdir ve% 100 bitki esaslıdır. Her porsiyon 400 kalori enerji sağlar ve altı farklı kaynaktan 21 gram bitki proteini içerir; bunlar: izole edilmiş soya proteini, izole bezelye proteini, yulaf proteini, kenevir proteini, pirinç proteini ve yosun proteini. Tüm iyi şeyler.

(Resim kredisi: Huel)

Huel - yemek değiştirme çevrelerindeki ev adı

• Yemek yerine koyma tozlarını doğrudan Huel'den sipariş edin

Biz örtüyoruzHueldaha ayrıntılı olarak burada Pingtwitter üzerinde zaten. Huel Powder, protein ve lif bakımından yüksek, şeker ve tuz bakımından düşük, bitkisel besinler açısından zengin ve 37: 30: 30: 3 oranında dengeli bir makro bölünmüş (gram, karbonhidrat: protein: yağ: lif) ve 26 temel vitamin ve mineralin tümü. Ek olarak, laktoz veya herhangi bir hayvansal ürün, soya ve GDO içermez.

(Resim kredisi: MyProtein)

MyProtein -% 45'e varan indirim

• MyProtein'de indirimli ürün yelpazesinden alışveriş yapın

• MyProtein ürünlerini Amazon UK'den satın alın

MyProtein'in vegan yelpazesi son zamanlarda önemli ölçüde genişledi ve şimdi neredeyse 150 ürün içeriyor (kesin olarak 147). Hepsi hayvansal ürünler içermeyen vegan proteinli kurabiyeler, vegan 'karbonhidrat kırıcı' barlar, badem ezmesi ve hatta protein çubukları ve vitaminler vardır. MyProtein vegan ürünlerin yanı sıra 'normal' takviyeler de sunuyor ve şimdi, sahip oldukları özel teklif sayesinde, ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz!

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Roller for Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti Macy'nin Dikey Katlama Egzersiz Bisikleti $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünXTERRA Fitness TR150 Katlanır ... Xterra Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı Amazon $ 391,53 GörüntüleTüm fiyatları görünExerpeutic ExerWorK 1000 ... Exerpeutic ExerWorK 1000 Amazon $ 470 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz