Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • 2020'nin en iyi erkek mokasenleri: Yeni Romantik kadifeden tamamen iş derisine

2020'nin en iyi erkek mokasenleri: Yeni Romantik kadifeden tamamen iş derisine

Muhtemelen, 'en iyi mokasen ayakkabıları' adlı bir makaleye bilerek gittiyseniz, muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur, ancak sadece temel bilgileri ele almak için yine de soracağız: mokasen nedir?


Ayak bileğini açığa çıkaran (daha iyi çoraplar satın alma zamanı), üstte mokasin benzeri bir yapı ve aşağıda ayrı bir taban ile, genellikle biraz topukla, bu da onları tipik olarak ayıran, alçak, bağcıksız bir ayakkabıdır. mocs.

  • Pingtwitter'ün en iyi saat markaları kılavuzu
  • En iyi erkek kokuları

Bazı makosen ayakkabılar diğerlerinden daha düşük profilli ve sürüş ayakkabılarına benzer bir tarzı paylaşırken, piyasanın daha yüksek tabanlı ve daha sağlam ucunda mokasenler klasik ofis iş ayakkabınıza yaklaşabilir.

Neredeyse tüm mokasenler deridir - rugan, doğal veya süet - ve renkler klasik kahverengi ve siyahlardan mavi, koyu koyu bordolara ve hatta Cuma gününü bir moda şovu gibi giydirme tipiniz varsa bir miktar altın rengine kadar değişir.

Son zamanlarda mağazalarda birkaç kadife versiyon da ortaya çıktı, bu yüzden kendinizi daha çok Lord Byron tipi bir figür olarak şekillendirmeyi tercih ediyorsanız, bunlar zarif bir görünüm için dokunsal ve lüks bir seçenektir.


Alternatif olarak, toplantı odasından bara kadar her şeyi mutlak, kıskanılacak bir kolaylıkla taşımak için püsküller veya Gucci benzeri kantarma parçaları gibi düşünceli son dokunuşlara sahip mokasenleri düşünün.


1. Magnanni Püsküllü Makosen

Tüm püskül, güçlük yok

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Püskül mokasen Malzeme: Süet Renk: Lacivert Boyutlar: yarım beden dahil 6-12
Satın alma nedenleri
+ Harika alternatif iş ayakkabısı + Şık detaylar
Kaçınılması gereken nedenler
- Renk seçimi yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI450 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin 450 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin 450 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin

Kalbiniz 'sandal ayakkabısı' diyorsa ama kafanız 'iş ayakkabısı' diyorsa, neden Magnanni'nin bu akıllı püsküllü mokasenleriyle ortada buluşmuyorsunuz? Kişiliği ve gösterişi ile, ancak ortalama bir ofiste farklı görünmeyecek kadar incelikle, bu süet makosen ayakkabılar gerçekten çok yönlü bir çift.

Dar bir şekil, ince süet yapı ve ince dikiş, onlara şık bir görünüm kazandırır ve tonda tonlu lacivert, her gün siyahtan gerçekten hoş bir değişiklik yapar. Stil noktaları ve her yerde yıpranma faktörü için bunlar bizim en üst noktamızı alıyor.


2. Gucci Horsebit Süet Makosen

Gerçek bir yatırım ayakkabısını süsleyin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarımcı klasik Malzeme: Süet Renk: Lacivert Boyutlar: yarım beden dahil 6-12
Satın alma nedenleri
+ İkonik tasarım + Yeni şık dokunuş
Kaçınılması gereken nedenler
-Siyah seçeneği güzel olurdu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Binicilikten ilham alan bu mokasenlerle sayısız Wall Street brokerinin, eski Ivy Leaguers'ın ve Sloane Rangers'ın üst düzey ayak izlerini takip edin. Yaklaşık altmış yıl önce sahneye çıkan orijinal deri at uçlu mokasenini hazırlayan (evet, mümkün) olan bu süet versiyonu, o göze çarpan donanımı, kantarma parçasını alıyor ve onu gergin, düzgün lacivert süetlerin ön saflarına yerleştiriyor.

Şık bir badem burunlu ve vampir boyunca Ralph Lauren benzeri kontrast şerit dışında doku açısından çok az şeyle, bunlar kendi adlarına konuşan, yaz aylarında veya ofiste çok çaresiz olan yatırım mokasenleri.


3. GH Bass Larson Penny Loafer

Bir doz şıklığa sahip klasik penny loafer'ınız

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Geleneksel penny loafer Malzeme: Deri Renk: Lacivert, siyah, şişmiş, kırmızı, gri, siyah / beyaz Boyutlar: yarım beden dahil 6-12
Satın alma nedenleri
+ Dressier penny loafer seçeneği + Geniş renk aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
- Bazıları onları biraz dar buldu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

These Weejuns (afterNe dewegians) by GH Bass, hazırlık okulu mezunu şıklığının nihai düzenlemesidir. Ayak parmağındaki hafif kare, daha farklı bir kareden biraz daha şık görünürken, klasik kuruşlu mokasen görünümünü korurken, moc benzeri dikiş ve anlatan kesme vape düzgün ve zariftir ve cilalı deri kaplama işleri bir üst seviyeye çıkarır. çentik.

Bu çok önemli toplantı için ya da sadece moda A-oyununu her gün getirmeyi seven bir adamsanız, bu zor iş gündelik kodunu tamamlamak için bunları gardırobunuza ekleyin. Heck, neden her renkten bir tane almıyorsunuz? Erkekler her gün ikiden fazla renk seçeneği bulamaz, bu yüzden çıldırın.

4. House of Hounds Süet Allistair Püskül Makosen

Göze çarpmayı seven adam için ilginç bir ayak parmağı koruma

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sıra dışı stil Malzeme: Süet Renk: Siyah Beden: 6-12
Satın alma nedenleri
+ Lüks kabartmalı kaplama + Dengeli bir görünüm için basit şekil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için biraz dışarıda Amazon'a göz atın

Son derece basitten sınır çizgisindeki çılgınlara kadar, House of Hounds'un bu süslü mokasenleri, kıyafetinizle bir açıklama yapmak istiyorsanız oldukça şık bir seçimdir.

Koleksiyonun 'otantik şekilleri çağdaş trendlerle' harmanlama amacı, bu havalı ayakkabıda, sade çizgileri, büzgülü yakası ve klasik mokasenlere özgü dar aerodinamik şekli ve desenli kabartmalı üst kısım gibi anı eklemeleriyle tamamen belirgindir. zıt püsküller.

5. Dune Pisa Akıllı Terlik Kesim Ayakkabı

En iyi şekilde tuhaf, bu kadife ayakkabılarla eksantrik milyoneri oyna

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Decadence Malzeme: Kadife Renk: Siyah, lacivert, kırmızı Beden: 6-11
Satın alma nedenleri
+ Parlak ve cesur + Gerçek bir ifade pabucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok cesur olabilir mi? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

'Partinize sadece uşağım yıllık izinde olduğu ve kilerde hiçbir şey olmadığı için geldim' hissini vermek isteyen adam için, bu terlik mokasenler.

Gösterişli bir parlaklığa, zenginlik için doymuş mücevher tonlarına sahip pelüş kadife ve bunların tümü altın tehditle işlenmiş bir arma ile tamamlandı - bu doğru,tepe. Lüks ve biraz şımarık bir görünüme sahip olan bu mokasen ayakkabılar, potansiyel karışıklığın birazını şık bir terlik şekliyle telafi ederek yarı resmi durumlar için şaşırtıcı derecede kabul edilebilir hale getiriyor.

6. Polo Ralph Lauren Erkek Dustan Penny Loafer

Bu açık renkli makosen ayakkabılarla yazlık pansuman yapın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yaz Malzemesi: Süet Renk: Bej, ten rengi, lacivert Beden: 8.5-10.5
Satın alma nedenleri
+ Sıcak havalar için harika seçenek + Güzel yazlık tonlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en resmi değil Amazon'a bakın