Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • En iyi postacı çantaları 2020: eşyalarınızı şık bir şekilde taşıyın

En iyi postacı çantaları 2020: eşyalarınızı şık bir şekilde taşıyın

Hepimiz 'Joey’nin Erkek Çantasıyla Biri' ni hatırlıyoruz. Ancak bu belirli Friends bölümünde, konsept endişe ile karşılanırken, 20 yıl sonra 'erkek çantası' her zamanki kadar popüler ve özellikle moda bilincine sahip bir stil kotasıyla ultra hip için ayrılmaz.


  • En iyi sırt çantası ve dizüstü bilgisayar çantaları
  • Yürüyüş ve işe gidip gelmek için en iyi günlük çuvallar

Eskiden, bir postacı çantası tam olarak buydu - posta mesajlarını taşımak için kullanılan bir çanta. Günümüzde amaçları şüphesiz posta taşıyıcısından dizüstü bilgisayar çantasına değişmiş olsa da, uzun bir omuz askısı ve üstlerinde güvenli bir katlama ile orijinal tasarıma sadık kalmaya devam ediyorlar.

Barbour, Osprey ve Briggs & Riley gibi üst düzey tasarımcılar tasarımlarını masaya taşırken, postacı çantaları şık olduğu kadar pratik de. İster deri, kanvas, pamuk veya sentetik bir şeyden yapılmış olsunlar, postacı çantalar güçlü ve güvenilirdir, bu da onları, işe gidip gelirken veya bisiklet sürerken teknolojilerini taşımanın uygun bir yolunu arayanların vazgeçilmezi haline getirir.

Piyasada yığınla postacı çantası var; boyut, malzeme ve stil farklılığın ana unsurlarıdır. Postacı çantanızı ister iş ister eğlence için kullanmayı planlıyor olun, sizin için doğru postacı çantasını ararken dikkat etmeniz gereken birkaç şey bulduk.

Postacı çantanızı iş için kullanmak istiyorsanız, dizüstü bilgisayarınızın boyutunu göz önünde bulundurmanız gerekir, böylece içine düzgün bir şekilde kayacağından emin olabilirsiniz. Messenger çantanızın görünümünü de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Kurumsal ofislerde çalışanlar, profesyonelliği ön plana çıkaran Briggs ve Riley teklifimize bir göz atmalı, ofis kıyafetlerine akıllı-gündelik bir yaklaşımı zorunlu kılanlar ise teklifimize göz atmak isteyebilir. Fosil.


En iyi postacı çantalarının bir listesini aşağıda bir araya getirdik. Selfridges gibi tasarımcı postacı çantalarından Evans Cycles'ın pratik postacı çantalarına kadar, gereksinimlerinizi karşılamada başarısız olmayacak bu kullanışlı aksesuarların tamamını keşfetmeyi bekleyin.

Satın alabileceğiniz en iyi postacı çantaları

En iyi postacı çantası


1. Jack Spade Erkek Waxwear Field Messenger Çanta

Tarz ve pratikliğin ideal karışımı olan bu postacı çantası, sahada arıza korumalıdır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Şık bir çalışma çantası Renk: Çikolata veya Zeytin Beden: H37.6cmxW40.9cmxD14.7cm Malzeme: Mumlu deri
Satın alma nedenleri
+ Suya dayanıklı + 14 & rdquo; dizüstü bilgisayar
Kaçınılması gereken nedenler
- Mumlu deri aşınma ve yıpranma izlerini gösterecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin