Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi çoklu spor salonu 2020: evde tüm kas gruplarını çalıştırmak için çoklu spor salonları

En iyi çoklu spor salonu 2020: evde tüm kas gruplarını çalıştırmak için çoklu spor salonları

En iyi çoklu spor salonu, spor salonunun önemli bir parçasıdır.en iyi ev spor salonukurmak. Çoklu spor salonu, bağımsız bir egzersiz ünitesidir ve bu tür fitness ekipmanları oldukça büyük olsa da, aynı zamandatam vücut egzersizievinizin rahatlığında.


Evde sınırlı yeriniz varsa, ancak yine de bazı kas gelişimi ve güç kazanımları görmek istiyorsanız, çoklu spor salonu cevap olabilir. Ayrıca, tuzuna değer herhangi bir fitness uzmanıyla konuşursanız, hedeflenen kuvvet antrenmanının (düzgün yapıldığında) flab'a karşı savaşta en büyük silahlardan biri olduğu konusunda neredeyse oybirliğiyle hemfikir olacaklardır.

Bu kompakt manivela ve kasnak sistemleri (ve daha görkemli Bowflex alternatifi), çok sayıda vücut parçasını çalıştırmak için çeşitli kaydırıcıları ayarlama becerisiyle, son derece kompakt bir makyajda birçok özelliği bir araya getirir.

Kabul edilebilir modellerde ağırlıkların yayılması, bazıları için sınırlayıcı bir faktör olabilir, ancak çok spor salonu donanımı, bazı iyi planlanmış egzersizler ve iyi bir form ile yapılabilecek ilerleme şaşırtıcı.

En iyi çoklu spor salonları: arz kısadır

Bariz nedenlerden ötürü, şu anda çoklu spor salonlarına çok fazla ilgi var ve çoğu kişi satıldığı için markaları ve perakendecileri şaşırttı. Bunu yansıtmak için, şu anda satın alınabilecek çoklu spor salonlarını tercih etmek için önerilerimizi yeniden sıraladık.


İlham almak için aşağıdaki perakendecilerin seçimlerine de göz atabilirsiniz:

  • İngiltere: Amazon UK'de birden fazla spor salonu satın alın
  • İngiltere: Mirafit'te çok sayıda spor salonu satın alın
  • ABD: Dick's Sporting Goods'da birden fazla spor salonu satın alın
  • ABD: Amazon ABD'de çoklu spor salonları için alışveriş yapın

En iyi çoklu spor salonu nasıl alınır

Çoklu spor salonları, kasları şekillendiren bir dizi tabanı kapsar, çok sayıda kaldıraç, tutamaç ve kasnak ile tonlama ve hacim artışı sağlanır. Sonuç olarak, makul miktarda yer kaplarlar.


Ayrıca ağırdırlar, kurulumları zordur ve gerçekten kanlı pahalı tarafta yanılabilirler, ancak yer, sabır ve bütçeye sahip olanlar için, rüya bedenini elde etmek için tam anlamıyla ihtiyacınız olan tek şey olabilirler.

10.000 £ 'dan fazla olan bölüm ve profesyonel bir kuruluşta yerinden çıkmayacak bir çoklu spor salonu alacaksınız.


Hala çok iyi bir kompakt ev çoklu spor salonu (hem üst hem de alt gövdede çalışan tür), giriş ama çöp olmayan seviyedeki yaklaşık 600 £ 'dan daha karmaşık ve daha sağlam versiyonlara yaklaşık 1.500 £' dan bulunabilir.

Yapmanız gereken ana hususlar, evde ne kadar yer ayırmanız gerektiği, bir şeyi monte etmek için ne kadar zamanınız olduğu, fitness hedeflerinize ulaşmak için ağırlık yığınının ne kadar ağır olması gerektiği ve kaç farklı kas grubunuz olduğudur. makinenin ihtiyaçlarını karşılamasını istiyorum. Oh, ve egzersizin pürüzsüzlüğü konusunda ne kadar telaşlısın.

İçeriden bir ipucu: Daha uygun fiyatlı birimler daha ucuz kasnak sistemlerini kullanma eğilimindedir ve sonuç olarak direnç hareketi bazen biraz sarsıntılı ve doğal olmayabilir.

Bununla birlikte, en iyi çoklu spor salonları, yanal çekmeden ağırlıklı bacak presine kadar her şeyi sunacak ve hemen hemen her şeyi, bir daha nemli ve terli bir spor salonunu ziyaret etme ihtiyacını ortadan kaldıracak. Bonus.


İkinci içeriden ipucu: Zeminlerinizin bazı ağır çoklu spor salonlarında bulunan kütle miktarıyla başa çıkabileceğinden emin olun. Bir ağırlık rafını tekrar tekrar çarpmak tavandan beklenmedik düşüşlere neden olabilir.

Şimdi satın alınabilecek en iyi ev çoklu spor salonları

En iyi çoklu spor salonu: Life Fitness G7 Multi Gym

1. Life Fitness G7 Çok Spor Salonu

Kullanılabilir olduğunda en iyi çoklu spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Kapsamlı egzersiz + Büyük ağırlık yığını + Spor salonu kalitesinde
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI büyük tarafta biraz Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

• Life Fitness G7 Multi Gym, Fitness Superstore'da 2.995 £ 'a HALA satılmaktadır, ancak şu anda sizin için kuramazlar

Spor salonu kalitesinde bir antrenman almanızı sağlamanın bir yolu, yerel fitness merkezinizde bulunan türde bir ekipman satın almak ve onu evde boş bir odada tokatlamaktır. Life Fitness G7 çoklu spor salonu, ağır çift ağırlık yığınları, tamamen ayarlanabilir ikiz kasnaklar ve çeşitli eğim ve düşüş ayarlarına uyan esnek bir bank seçeneği içeren, özel kullanım için profesyonel düzeyde bir kurulumdur.

Barfiks çubuğuna atın ve vücuttaki hemen hemen her kas grubunu çalıştırma yeteneğine sahip her şeyi kapsayan bir sisteme sahip olursunuz. Bunu yapmak için, iki metreden fazla yüksekliğe, yaklaşık iki metrelik genişliğe ve aynı derinliğe sahip, ki bu da oldukça fazla yer kaplıyor. Ucuz da değil.

Bununla birlikte, ABD yapımı mekanizma yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve bu ağır ilk harcama, ücretsiz kurulum, iki egzersiz rutini içeren bir eğitim DVD'si, 60'ın üzerinde egzersiz içeren bir egzersiz kitabı ve sizi sağlamak için bir sürü kasnak eki içerir. önemli olan her kası vur. Ayrıca, insanların yanında egzersiz yapma ihtiyacını da ortadan kaldırır. Para iyi harcanmış o halde.

en iyi çoklu spor salonu: BH Fitness G152X Global Gym Plus

(Resim kredisi: BH Fitness)

2. Bacak Presli BH Fitness G152X Global Gym Plus

1.000 £ altında çok spor salonu ve bacak presi

Satın alma nedenleri
+ Makul fiyatlı + Gerçek bir tam vücut antremanı sağlar + Sağlam çerçeve
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜYÜK (210 kg) -Mütevazı maksimum kullanıcı ağırlığı (100 kg) -Ağırlık yığını daha ağır olabilir (73 kg) -Bugünün en iyi teklifleri yok Amazon'a bakın

• Fitness Superstore'da 949 £ 'a Leg Press ile BH Fitness G152X Global Gym Plus satın alın

Ev spor salonları, BH Fitness G152X Global Gym Plus'tan daha kapsamlı olamaz. BH Fitness’in Global Spor Salonu Serisinin bir parçası olan Global Gym Plus G152X, kablo makarası sistemi, bacak uzatma çubukları, göğüs uçma kolları VE tam bir bacak presi uzantısı dahil olmak üzere düzgün bir çoklu spor salonundan bekleyebileceğiniz tüm avantajlarla birlikte gelir. Hepsi 1.000 poundun altında.

G152X, cehennem kadar sert ve ağır olan koruyucu bir çelik muhafazaya sahiptir: Bu makine, birisinin üzerinde oturmasını, kendi başına 210 kilodur. Kablo makaraları bile maksimum 100 kg gerilime dayanabildiğinden kesinlikle devrilmesi veya bükülmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

100 kilo kulağa çok gelebilir ama bir bacak pres makinesi için o kadar da değil. En son açılanlar ve göğüs uçuşları için çok fazla olsa da, üst vücudunuzu şekillendirmeyi ve alt yarısını tonlamayı planlıyorsanız, BH Fitness G152X Global Gym Plus tam size göre.

en iyi çoklu spor salonu: Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafı

(Resim kredisi: Body Power)

3. Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafı

Egzersiz seçeneklerinin merkezi

Satın alma nedenleri
+ Yerden tasarruf sağlayan tasarım + Çok sayıda ataşman
Kaçınılması gereken nedenler
-Tezgah dahil değil-Ağırlık yığını yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafını 899 £ 'a Fitness Superstore'dan satın alın

Tamam, yerden tasarruf sağlayan tasarımıyla bile, Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafını oturma odanızda tutmayacaksınız, ancak yine de bu iyi bir konsept ve bu çok yönlü çok amaçlı spor salonu, herkes için istenen fiyata çok sayıda işlevsellik sunuyor. hevesli ev spor salonu meraklıları.

Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafı, çubuğun yüksekliğini beğeninize göre ayarlamak için 32 direk deliği için U-kancaları ve emniyet mandallarını, lat / triseps çekmeleri için üst kablo makarası, oturarak sıralar ve bicep kıvrımları için düşük sıra istasyonu içerir. bir dizi farklı pull-up ve barfiks için çok açılı eğitim çubukları, dipler için paralel çubuklar, saklama için ağırlık plakası kılıfları ve liste devam ediyor.

Antrenmanınızı bitirdikten sonra, güç rafını 3 basit hareketle katlayabilir, zemin alanından önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz - daha küçük bir antrenman alanıyla çalışanlar için mükemmeldir. Body Power Deluxe Katlanır Güç Rafı 150 kg ağırlığındadır, hem çene yukarı çubuğu hem de paralel çubuklar 300 lbs / 136 kg'lık maksimum kullanıcı ağırlığını destekler.

En iyi çoklu spor salonu: Erkekler


(Resim kredisi: Erkek Sağlığı / Argos)

4. Erkek Sağlığı Gücü Rig

Vücut ağırlığı egzersizleri ve büyük asansörler için en iyi ev jimnastiği

Satın alma nedenleri
+ Fonksiyonel güç için harika + Güç kaldırma için mükemmel
Kaçınılması gereken nedenler
-Çirkin ve hantal-Ağırlık dahil değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Men Health Power Rig'i Argos'tan 199 £ 'a satın alın

Bu teçhizat bir tür Elizabeth işkence aleti gibi görünebilir, ancak aslında, daha geleneksel egzersiz programlarına girmeyi ve sağlam bir hacim oluşturmak isteyenler için son derece kullanışlı bir araçtır.

Fonksiyonel kuvvet antrenmanı için tasarlanan teçhizat, çok sayıda tamamen sistem aksesuarına sahipseniz, vücut ağırlığına dayalı pull-up ve dips'in yanı sıra direnç egzersizleri için de hizmet verir. Ayrıca, büyük kütleleri çömelirken yardımcı olacak çok sayıda yüksekliği ayarlanabilir çubuk ve ağır buklelere yardımcı olmak için raflar vardır.

Teçhizat çok basit olsa da ve herhangi bir ağırlıkla gelmiyor, sonuç olarak muhtemelen bir tane eklemek isteyeceksiniz.halter, ağırlık plakaları ve birBanken iyi şekilde yararlanmak için. Yine de, şu anda çok popüler olan CrossFit tarzı, Olimpik lift rutinleri için harika.

En iyi çoklu spor salonu: Weider 8700

5. Weider 8700I Çok Spor Salonu

Tıknaz insan birimleri işlemek için tıknaz multi-gym ünitesi

Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Ağır ağırlık yığını
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır (ha) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Weider 8700I çoklu spor salonunu Amazon'da 399 £ 'a satın alın

57 kg'lık bir ağırlık yığını ve bacak geliştirici pedlerde maksimum 150 kg'lık bir dirence denk gelen bir makara sistemi ile Weider'in bu canavarı, paranın karşılığını büyük bir patlama sunuyor ve kitle üzerine yığmak isteyen herkes için harika.

Tıknaz bir yapı ve rahat pedler, arka peddeki ayarlanabilirlik miktarının sınırlı olduğu gerçeğini telafi eder (burada düz baskı yoktur), ancak yine de serbest ağırlıkların ve halterlerin tipik olarak gerektirdiği alan olmadan her tür egzersizi yapmak mümkündür.

En iyi multi-gym: Bowflex Xtreme 2 SE Home Gym

6. Bowflex Xtreme 2 SE Ev Spor Salonu

Daha akıllı ev çoklu spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Gürültülü ağırlık yığını yok + Süper kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz tuhaf görünüyor-Fiddly Power Rod Sistemini yükseltmek için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Walmart'ta Bowflex Xtreme 2 SE Home Gym'i 1.599 $ 'a satın alın

Bu akıllı ev spor salonu, ağır ve gürültülü bir ağırlık istifine güvenmek yerine, bir kasnak mekanizmasının bir dizi metal çubuğu büktüğünü gören ısmarlama bir Bowflex Power Rod sistemi kullanır. Çubuk ne kadar kalınsa, direnç o kadar yüksek olur ve bu köpek yavrusu, sarsıntılı atalet veya genellikle serbest ağırlıklarla ilişkili eklem ağrısı riski olmadan 95 kg'lık bir ağırlık istifinin eşdeğer direncini sağlayabilir.

Bununla birlikte, Bowflex teknolojisi, bir dizi hareketin gerçekleştirilmesine izin veren çok sayıda ataşman ve koşum takımı ile sunulan egzersizlerin yayılmasını sınırlamaz.

Sistemde yeni olan, kullanıcının güçlü altılı tonlama için direnci artıran bir koşum takımı fiziksel olarak takmasına olanak tanıyan karın çatırtılı omuz askısıdır. Diğer önemli özellikler arasında, mega kalçalar, hamstringler ve dörtlü kaslar için doğal duygu ağız kavgası yapmak için kullanılabilen üç konumlu alt kasnak ve çömelme istasyonu bulunur.

Ayrıca, klasik, büyük ve tıkayıcı bir ağırlık yığınına alışkın olanlar, bu sistemin 'hissini' biraz garip bulacaklar, ancak şişirmenin aksine, şekillenmek sizin önceliğinizse, sizin için ideal olabilir.

En iyi çoklu spor salonu: Technogym Unica

7. Technogym Unica

Ev için en iyi lüks çoklu spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Yalnızca en iyi malzemeler + Etkileyici ağırlık yığını
Kaçınılması gereken nedenler
-Kararlı olarak premium BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Para bir nesne değilse, o zaman Technogym'in Unica'sı, ev fitness ekipmanı ve çağdaş sanat eseri arasında ince bir çizgi oluşturduğu için görülmeye değer. Deri pedler ve çeşitli renk tonlarında mevcut olan heybetli metalik yapı ile pratik olarak sınıfı sızdırırken, ergonomik olarak tasarlanmış kaldıraç sistemi sadece 1,5 metrekarelik bir alanda 25'ten fazla egzersizin yapılmasına izin verir.

Kullanılan tüm malzemeler mükemmel kalitede, kaldıraçların ve tutacakların çoğunu kaplayan krom kaplama ve çerçeveye ısıyla sertleşen bir toz kaplamasıyla zahmetli şık estetiği sunuyor. Ve fiyat? Pekala, bir çoklu spor salonu için 5K + ödemek sizi onu kullanmaya motive etmiyorsa, ne olacağını bilmiyorum ...

En iyi multi-gym: Opti 29KG Home Multi Gym

8. Opti 29KG Ev Çok Spor Salonu

En uygun bütçeli çoklu spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağırlık yok-En sorunsuz operatör değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Devasa ağır metal makineleri düşüncesi, parmak uçlarında (biseps yerine) kıvrılma olması için yeterliyse, bu basit ama mükemmel şekilde tamamlanmış çoklu spor salonuna bir göz atın.

Muslukta sadece 29 kg ile, ciddi demir pompacıları için değildir, ancak gelişimin yavaş ama istikrarlı olmasını sağlamak için yeterli küçük artışlarla ağırlık antrenmanı dünyasına harika bir giriş yapar.

Doğal olarak, çerçeve bu listedeki diğerlerinden çok daha az sağlam hissedecek, ancak bu o kadar da kötü bir şey değil. Birincisi, kurulumu daha kolay olacak ve kütlesinin olmaması, özellikle yoğun egzersizler sırasında tavandan çarpma ihtimalinin olmadığı anlamına geliyor.

En iyi çoklu spor salonu: NordicTrack Fusion CST

(Resim kredisi: Bodypower)

9. Vücut Gücü Kaldıraç Spor Salonu ve Bench

En doğal hissi veren ev çoklu spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Ağır kaldırmak için harika + Doğal hareketler + Birden fazla egzersiz
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI tıknaz bir canavar Amazon'a bakın

• Fitness Superstore'da şu anda stokta yok, ancak yakında daha fazlası sunulacak

Serbest ağırlık kullanmayı tercih ediyorsanız ve halterleri, halterleri veya serbest ağırlıkları kaldırırken hissedilen faydaları seviyorsanız, bu oldukça sağlam görünümlü mekanizma tartışmasız bu listedeki en iyilerden biridir.

Evet, bu hala menteşelere ve nispeten sabit kollara sahip, yani egzersizler belirli bir düzlemle sınırlı olacak, ancak direnç için bir makara sistemi yerine Olimpik kauçuk ağırlık diskleri kullanıyor.

Bu, belki de sık sık iyi bir spor salonuna gidenler için daha doğal hissedecek, çok sayıda ayar ve kurulum, tüm vücudu sadece tek bir ekipman kullanarak çalıştırmanın mümkün olduğu anlamına geliyor.

Etkili bir çene istasyonu için kollar kaldırılabilir veya daldırma için tercih ettiğiniz yüksekliğe indirilebilir. Düz çubuk kablo eki ile tamamlanan alçak makara istasyonu, rutininize sıralar, pazı bukleler ve daha fazlasını eklemenizi sağlar. Ya da sırtınızı, pazılarınızı ve triseplerinizi, çok kavramalı bir lat bar ve dayanıklı köpük bacak tutma yeri ile tamamlanan açılır istasyonla çalıştırın.

Pahalı bir kit parçası, ancak muhtemelen bu listedeki bazı meraklı kasnak sistemlerinden daha başarılı.

En iyi çoklu spor salonu: NordicTrack Fusion CST

11. NordicTrack Fusion CST

Çok yönlü egzersizler için süper yüksek teknoloji ürünü makine

Satın alma nedenleri
+ Harika görünüyor + İnteraktif eğitim + HIIT antrenmanları için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-Direnç seviyeleri sınırlıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Fitness Mağazasışu anda stokta yok ve NordicTrack CST başka bir yerde mevcut değil

Geleneksel bir çoklu spor salonu olmasa da NordicTrack'in bu fütüristik numarası, güç odaklı HIIT egzersizlerini ve diğer kardiyovasküler fitness formlarını akıllıca harmanlıyor. 10 inçlik bir Android tablet ile tamamlanan fırçalanmış gümüş sistem ayrıca yüksek enerjili LiveCast önceden kaydedilmiş stüdyo egzersiz programlarına sahiptir. Kişisel iFit robo-trainer, makinenin direncini otomatik olarak ayarlayarak, kendiniz ve hedefleriniz için en iyi antrenmanı almanızı sağlar.

Çok fazla yer kaplamayan ve çirkin görünen şık, çok yönlü bir tasarım. Sevmeyecek ne var?

En iyi çoklu spor salonu: Marcy Eclipse HG3000

12. Marcy Eclipse HG3000

En iyi, daha uygun fiyatlı ve kompakt ev spor salonu

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel yapı kalitesi + Kompakt boyutlar
Kaçınılması gereken nedenler
-68kg ağırlık yığını biraz hafif Bugünün en iyi Marcy Eclipse HG3000 fiyatları Amazon 159 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

• Şu anda tükendi

Sağlam Marcy Eclipse hakkında fark ettiğiniz ilk şey, makinenin ortasında parçalanmasından endişelenen herkese gönül rahatlığı sunan, sağlanan gerilebilir uçak kabloları (2000 lb basınca kadar dayanabilen) ile fiyata göre mükemmel yapı kalitesidir. .

Bu kalite, yastıklı koltuğa, rahat köpük ayaklı silindirlere ve çok spor salonu pazarının sıcak kapağı gibi görünmesini sağlayan soğuk siyah ve kırmızı boya işine taşınır.

Ünite ayrıca, çok az ayarlama veya seans ortası faff ile çok sayıda egzersizin arka arkaya yapılmasına izin veren bir dizi ataşmanla birlikte gelir.

Örneğin, serbest yüzen kol kolları, oturarak bir bench press ve pektoral sineği gerçekleştirmek için kullanılabilir veya sıkıştırılabilir ve triceps push-down'lar ve geniş lat pull-down'lar için kullanılan baş üstü yüksek kasnak.

Yukarıdakilerden herhangi birinin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, referans için ağırlık yığınının üzerinde bulunan kullanışlı bir egzersiz tablosu vardır.

Verildiğine göre, 68 kg'lık ağırlık yığını, silahlar gerçekten patlamaya başladığında ilerlemeyi kısıtlayabilir ve muhtemelen bir dizi bacak tabanlı egzersiz için çok zayıf olacaktır, ancak yine de sağlam bir çok yönlüdür.

  • Hızlı kilo verme: Göbek yağı yakmak ve sağlıklı olmak hakkında bilmeniz gerekenler