Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi NAS sürücüleri 2020: verilerinizi her yerden yedekleyin, depolayın ve erişin

En iyi NAS sürücüleri 2020: verilerinizi her yerden yedekleyin, depolayın ve erişin

2020'de sizin için en iyi NAS sürücülerini bulmak kolay bir iş değil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda en kaliteli model var, ancak arkanızdayız - sizinle en iyi NAS teknik özellikleri, özellikleri ve fiyatlar burada.


Başlatılmamış olanlar için, Ağa Bağlı Depolama sürücüleri, geleneksel sabit sürücüler gibi dosyaları depolamaktan çok daha fazlasını yapar. Kişisel bulut hizmetleri ve medya sunucuları, verileri yedeklemenin yanı sıra depoluyor ve dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir bilgisayardan, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, talep üzerine almanızı sağlıyor.

Bu NAS sürücüleri, yönlendiricinize doğrudan bağlandığından, ana bilgisayarınız kapalıyken bile sihirlerini yerine getirebilirler. Bu nedenle normal bir sabit diskten biraz daha pahalılar, ancak sundukları tüm ekstra işlevselliklerle onları yatırıma değer bulacaksınız.

En iyi NAS sürücü kullanım durumlarından biri, medya oynatma içindir - kişisel video kitaplığınızı TV'nizde Wi-Fi ağınız üzerinden hiçbir şeye bağlanmak zorunda kalmadan görüntülemek bundan daha kolay olamazdı. Kısacası, bir NAS sürücüye sahip olmak harika!

Bir NAS için alışveriş yapıyorsanız - ve bunun akıllıca bir satın alma olduğunu düşünüyoruz - o zaman değerlendirmeniz için 2020'nin en iyi NAS sürücülerini burada seçtik.


2020'de satın alabileceğiniz en iyi NAS diskleri

Qnap TS332-X

QNAP TS-332X


(Resim kredisi: QNAP)

1. QNAP TS-332X

Çoğu insan için en iyi NAS sürücüsü

Teknik Özellikler
Bölmeler: 3 CPU: Alpine AL-324 dört çekirdekli 1.7GHz işlemci RAM: 4GB
Satın alma nedenleri
+3 bölme + Hızlı performans BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 439 £ Amazon'da görüntüleyin 643,02 £ Amazon'da görüntüleyin

QNAP'tan harika bir teklif olan TS-332X, depolama kapasitesini optimize etmenize ve RAID 5 dizileri ve 3 yuva ile bir disk arızasına karşı koruma sağlamanıza olanak tanır. Ayrıca, muazzam dosya paylaşımını ve veri aktarımını hızlandırmak için bir 10GbE SFP + bağlantı noktasına sahiptir.

Bu arada, üç M.2 SATA 6Gb / s SSD yuvası daha yüksek performans sağlar. Bu şık NAS, uygulama hizmetlerini bulut, sunucular ve PC'ler dahil olmak üzere platformlar arasında hızlı bir şekilde dağıtmak için LXC ve Docker konteynerlerini destekler - bu da onu küçük işletmeler için ideal (ve uygun maliyetli) kılar. Güzel minimalist tasarımı da seviyoruz.


Synology DiskStation DS918 + en iyi NAS sürücüsü 2020

(Resim kredisi: Synology)

2. Synology DiskStation DS918 +

En iyi premium NAS sürücüsü

Teknik Özellikler
Bölmeler: 4 CPU: dört çekirdekli 1.5GHz (2.3GHz patlama) RAM: 4GB-8GB
Satın alma nedenleri
+ Bol alan ve güç + Kusursuz ve sessiz performans BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 518,18 £ Amazon Low Stock'ta 599 £ Wex Fotoğraf Videosunda Görüntüleyin

Büyüyen bir işiniz varsa, onunla birlikte büyüyen bir NAS sürücü istiyorsunuz ve ikinci Synology girişimiz daha pahalı ve daha güçlü DiskStation DS918 + - daha fazla bellek, daha hızlı işlemci ve iki kat daha fazla sürücü yuvası elde edersiniz . Ciddi NAS kullanıcısı için mükemmel bir uyum.

Açıkçası, tüm bu yükseltmeler de fiyatı artırıyor, ancak depolayacak çok veriniz varsa, o zaman ekstra yatırıma değer. Synology'den her zamanki gibi, birlikte verilen yazılım yetenekli ve kullanımı kolaydır ve sürücüler minimum zahmetle takılıp çıkarılabilir.

BUFFALO LINKSTATION 520 en iyi nas sürücüsü


(Resim kredisi: Buffalo)

3. Buffalo LinkStation 520

En iyi bütçeli NAS sürücüsü

Teknik Özellikler
Bölmeler: 2 CPU: çift çekirdekli 1.0GHz RAM: 256MB
Satın alma nedenleri
+ Çekici, kompakt NAS kutusu + 8 TB'a kadar veri depolama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 518,35 £ Amazon'da Görüntüleyin