Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Nintendo 2DS XL fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Nintendo 2DS XL fırsatları

İşte şu anda web'de mevcut olan en iyi Nintendo 2DS XL fırsatlarını alabileceğiniz yer - öyleyse neden en iyi tekliflerden birini alıp bu mükemmel cep oyun makinesini, sahip olmanız gerekenden fazlasını harcamadan almayasınız. yetkili fiyat kılavuzu.


En yeni 2DS XL dahil olmak üzere, Nintendo 3DS serisinde her biri biraz farklı bir şey sunan altı model vardır. Muhtemelen, Nintendo 2DS XL, 3DS serisinin her zaman olması gereken şeydi - burada hiçbir hile yok, sadece harika donanım ve yazılımın kazanan bir kombinasyonu.

3D konusunda endişelenmiyorsanız, yeni 2DS XL, Nintendo'nun inanılmaz ve oldukça sevimli dünyasına mükemmel bir giriş noktasıdır. Yeni Nintendo 2DS XL'de büyük bir fırsat arıyorsanız, en iyi yeni Nintendo 2DS XL fırsatlar listemizi sürekli olarak güncellediğimiz için bu sayfaya bir göz atın.

Nintendo 2DS XL fiyatları

en iyi 2DS fırsatları

En iyi Nintendo New 2DS XL fırsatları

3DS ailesinin en yeni girişi olan Yeni 2DS XL, artık pazara sağlam bir şekilde yerleştirilmiş ve geniş çapta mevcuttur. İlk 2DS'nin kama tasarımı, geleneksel kapaklı form için terk edildi. Bunun yetişkin oyuncular için çok daha çekici olduğunu düşünüyoruz.


3D yok (dolayısıyla adı), ancak büyük bir ekranın ve ilk kez 'Yeni 3DS serisinde' görülen yükseltilmiş teknolojinin tadını çıkaracaksınız. Daha da iyisi, normal Yeni 3DS XL'den daha ucuz.

Günün en iyi Yeni 2DS XL fırsatları 761 Amazon müşteri yorumu Nintendo Handheld Console -... eBay170 £ Anlaşmayı GörüntüleNintendo Yeni 2DS XL - Siyah + ... Amazon £ 199 Anlaşmayı Görüntüle Nintendo 2DS XL Konsol Beyaz ... eBay249,99 Anlaşmayı GörüntüleYepyeni Nintendo 2DS XL ... eBay249,99 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Yeni Nintendo 2DS XL incelemesi: Hile içermeyen mükemmellik