Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Nintendo 3DS fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Nintendo 3DS fırsatları

Çok doğru yerdesinizNintendo 3ds2020'de şu anda mevcut olan fırsatlar - Pingtwitter'ün özel fırsat arama ekibi, perakendecilerin sunduğu en iyi fırsatları araştırdı ve hepsini bu kılavuzda topladı.

RağmenNintendo Anahtarıartık büyük ölçüde oyuncular için tercih edilen taşınabilir Nintendo konsolu, 3DS serisinin 3D teknolojisi ve mükemmel, kapsamlı kitaplığı, hareket halindeyken oyun oynamak için harika bir konsol olmaya devam ettiği anlamına geliyor.

Nintendo 3DS konsol serisinde harika fırsatlarımız var. Yine de, 3B görseller konusunda endişelenmiyorsanız, daha da fazla tasarruf edebileceksiniz.Nintendo 2DSya da daha yeni ve daha büyükyeni 2DS XL.

İşte en iyi Nintendo 3DS fırsatları ...


Nintendo 3DS fırsatları

En iyi Yeni Nintendo 3DS fırsatları

Yeni 3DS'de ekran, gelişmiş 3D (3,5 inç ile karşılaştırıldığında) ve altta 3,33 inç (3 inçten yukarı) ile üst ekranda 3,88 inç ölçüsünden daha büyüktür.


Yeni 3DS ayrıca ekstra bir analog çubuğa ve daha güçlü bileşenlere sahiptir, bu da Xenoblade Chronicles 3D gibi oyunları oynayacağı anlamına gelir; bu, orijinal 3DS'nin üstesinden gelemeyeceği bir şey

Günün en iyi Yeni 3DS fırsatları Yeni Nintendo 3DS - Beyaz ... Amazon $ 279,26 Anlaşmayı Görüntüle Yeni Nintendo 3DS Kisekae ... Amazon 360 $ Teklifi Görüntüle Kutuda Yeni Nintendo 3DS ... Ebay459,99 Anlaşmayı GörüntüleNintendo 3DS Zelda 25th ... Ebay799 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 27 Aralık Pazar günü sona eriyor Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Nintendo 2DS XL fiyatları


En iyi Yeni Nintendo 2DS XL fırsatları

İlk 2DS'nin kama tasarımı, konsolun bu varyantında geleneksel kapaklı form için terk edildi. Bunun yetişkin oyuncular için çok daha çekici olduğunu düşünüyoruz.

3D yok (dolayısıyla adı), ancak büyük bir ekranın ve ilk kez 'Yeni 3DS serisinde' görülen yükseltilmiş teknolojinin tadını çıkaracaksınız. Daha da iyisi, normal Yeni 3DS XL'den daha ucuz.

Günün en iyi Yeni 2DS XL fırsatları YENİ - Nintendo 2DS XL w / ...349 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleYepyeni Nintendo 2DS XL ... Ebay369,99 Anlaşmayı GörüntüleYepyeni Nintendo 2DS XL ... Ebay399,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Yeni 2DS XL - Siyah + ... Amazon Prime $ 440,65 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Nintendo 3DS XL fırsatları

En iyi Yeni Nintendo 3DS XL fırsatları

Yeni Nintendo 3DS XL, 3DS'den çok daha büyük bir ekrana sahip ve 4,88 inç (üst ekran) ve 4,18 inç (alt ekran) boyutlarında. Elleri ağır olan oyuncular için mükemmel.


Başınıza ve göz hareketinize göre otomatik olarak ayarlanan Yeni 3DS gibi yeni, gelişmiş 3D teknolojisine sahiptir. Bu marka, toplu taşıma araçlarında seyahat ederken renk üretimini iyileştirmenin yanı sıra kullanımı çok daha eğlenceli.

Bugünün en iyi Yeni 3DS XL fırsatları Yepyeni Nintendo 2DS XL ...389,99 Anlaşmayı Görüntüle* KUTULU VE YENİ * Nintendo 3DS XL ...399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Yeni 3DS XL - Pikachu ... Amazon Prime 590,32 $ Anlaşmayı Görüntüle Nintendo 3DS XL Yangın Amblemi ... Ebay699 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 27 Aralık Pazar'da sona eriyor Daha Fazla Fırsat Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ucuz Nintendo 2DS

En iyi Nintendo 2DS fırsatları

Nintendo 2DS, özellikle ebeveynler arasında hala popüler bir konsoldur. 3DS modellerindeki menteşe mekanizması potansiyel bir kırılabilir noktadır ve düz kama benzeri tablet tasarımı sorunu ortadan kaldırır.

Adından da anlaşılacağı gibi 2DS'nin herhangi bir 3D efekti yoktur. 3B ile devam edemiyorsanız iyi bir seçenek. Yine de 3B modellerde bunu kapatabilir, hatta kapatabilirsiniz.

2DS, orijinal 3DS ile aynı işlemciye ve aynı sensör dizisine sahiptir; bu, 3DS oyunlarının konsolda çalışarak size bolca seçenek sunacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, Yeni 3DS ve Yeni 3DS XL, yeni bir işlemciye sahiptir ve muhtemelen Nintendo'nun gelecekte yalnızca yeni modellerle uyumlu oyunlar yayınlaması muhtemeldir. Dikkate değer bir şey.

Günün en iyi 2DS fırsatları Nintendo 2DS Red & White ...118 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo 2DS - Electric Blue Amazon Prime $ 293,80 Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Eski modellerden birini mi arıyorsunuz?

Nintendo 3DS fırsatları

Yeni bir Nintendo 3DS satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en iyi dört model olduğuna inanıyoruz. Daha eski bir modele sahip olmayı tercih ederseniz, 3DS XL (Yeni serilerle karıştırılmamalıdır) hala mevcuttur. Orijinal 3DS şu anda yeni modelden daha pahalı görünüyor ve üretimde daha uzun, bu nedenle fiyat karşılaştırma tablosunu kılavuzumuzdan kaldırdık.

Bugünün en iyi 3DS XL fırsatları Nintendo 3DS XL Konsol -... Ebay350 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo 3DS XL Zelda Bir Bağlantı ... Ebay499 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma, Sun, 27 Aralık Nintendo 3DS XL Zelda A Link ...499 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSÜPER SMASH BROS EDITION -... Ebay595 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz