Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En iyi OLED TV'ler 2020: satın alabileceğiniz en iyi 4K OLED TV setleriyle tanışın

En iyi OLED TV'ler 2020: satın alabileceğiniz en iyi 4K OLED TV setleriyle tanışın

En iyi OLED TV'yi ve bir OLED 4K TV satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini arıyorsanız, sizi teminat altına aldık. İyi haber şu ki, OLED setleri, TV'lerin daha geniş anlamda yaptığından daha sınırlı boyutlarda ve fiyat aralıklarında geliyor, bu nedenle daraltmak ve azaltmak ve bütçenize uygun bir set bulmak çok zor değil ve bu size zengin OLED görsel kalitesini getiriyor teknoloji dünya listemize hakimen iyi televizyonlar.


OLED TV'ler en çok iki boyutta (65 inç ve 55 inç) mevcuttur, bu yüzden zaten çok fazla bacak işi azaltılır. Ayrıca bazı modellerde 77 inç OLED TV'ler var ve 48 inç OLED TV'ler yakında geliyor, yani ilk kez.

• Bununla Tanışen iyi 48, 49 ve 50 inç TV'ler
• Veen iyi 55 inç TV'ler
• Veen iyi 65 inç televizyonlar

OLED TV pazarında sahip olduğunuz şey, genellikle iki seviyeli OLED TV sunan bir avuç üreticidir - amiral gemisi OLED ve biraz daha uygun fiyatlı versiyon. Yine, genel olarak konuşursak, her iki seviye de genellikle dikkate alınmaya değerdir - görüntü kalitesindeki fark o kadar büyük değildir, ancak genellikle oldukça farklı bütçeleri hedef alırlar.

OLED TV'ler ve onları buradan satın almak için ipuçlarımızı biraz daha açıklayacağız.En iyi OLED TV'lerle ilgili tam listemize ve kararlarımıza doğrudan atlayın.


Neden OLED TV almalı?

OLED, 'yayıcı' bir teknolojidir, yani piksellerin kendi ışığını yaydığı anlamına gelir - bu, 'aktarıcı' olan LCD / LED ekranlardan farklıdır, bu da sizin ışığınızı gerçekten oluşturmak için her zaman piksellerin arasından parlayan bir arka ışığa ihtiyaç duydukları anlamına gelir. görmek. Bu nedenle, bir LCD TV'de gerçekten derin siyahlar elde etmek çok zordur - çünkü arkasında her zaman ışık vardır.

OLED ve QLED: farklılıklar açıklandı


OLED'ler için bu bir sorun değil. Gerçekten mürekkep gibi koyu siyahlara ve üstte tam bir zengin ve bozulmamış renk paletine izin veriyorlar. Dahası, piksellerin arkasındaki ekstra arka aydınlatma katmanı olmadan OLED paneller inanılmaz derecede incedir, bu da onları çoğu TV'den çok daha düz bir şekilde duvara monte edebileceğiniz veya bir stand üzerinde gofret benzeri güzelliğine hayran kalabileceğiniz anlamına gelir.

OLED TV pikselleri de değişikliklere inanılmaz derecede hızlı tepki verebilir, bu nedenle spor veya video oyunları gibi hızlı aksiyon içeren şeyler için harika olabilirler - bizim seçimimizen iyi oyun televizyonubir OLED setidir ve buradaki setlerden bazıları, cihaz tarafından sunulan tüm lüks yeni özellikleri desteklemektedir.Playstation 5veXbox Series X.


PS5 ön siparişleri- kaçırmadan içeri gir!

En iyi OLED TV nedir?

Genel olarak en iyi OLED TV, diğer tüm OLED TV'lerden daha parlak olan benzersiz bir panel kullanan ve aynı zamanda derin siyah seviyelerini diğer setlerden daha iyi işleyerek size dünyadaki herhangi bir TV'nin en gür, gerçekçi görüntülerini veren Panasonic HZ2000'dir. filmlere geliyor. Çok pahalı, ama sadece muhteşem görünüyor - ne yazık ki bir ABD sürümü alacağını düşünmüyoruz.

Çoğu insan için en iyi OLED TV, 48 inç, 55 inç, 65 inç ve 77 inç versiyonları bulunan LG CX'tir. CX, kendisini yıllarca güncel tutacak ileri görüşlü teknoloji ile doludur ve ikinci en ucuz modeli olmasına rağmen LG'nin en iyi görüntüleme ve işleme teknolojisine sahiptir - Panasonic'in yaklaşık yarı fiyatından başlar.

Mümkün olan minimum tutarı OLED TV'de harcamak istiyorsanız, Philips OLED754'e bakın (yalnızca İngiltere ve Avrupa). Listemize giren tek OLED'dir.1.000 £ altındaki en iyi TV'lerve buradaki görüntü kalitesi diğerlerinden biraz geride olsa da, yine de size en az parayla tam yağlı bir OLED deneyimi sunuyor.


Aşağıda bu TV'ler ve diğer seçimlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı okuyun.

Black Friday OLED TV fırsatları

Bu yıl bazı katil OLED teklifleri görüyoruz - beklediğimizden daha iyi! Kaçının indirim aldığı ve indirimlerin ne kadar büyük olduğu şaşırtıcı. Birleşik Krallık ve ABD için burada mevcut en iyi fırsatlardan bazılarını seçtik.

Vizio 55OLED-H1 55 inç OLED 4K TV| Oldu: 1.299 $ | Şimdi: 899 $ | Tasarruf: Best Buy'da 400 $
Piyasadaki en ucuz OLED TV? Kontrol. Kaliteli ürünler üreten güvenilir bir markadan mı? Ayrıca kontrol edin. OLED-H1, OLED'in daha düşük bir fiyat noktasında ünlü olduğu eşsiz derin kontrastı getiriyor, ancak yine de iyi bir akıllı TV platformu içeriyor ve hatta yeni nesil konsollar için 120 Hz'de 4K ve VRR'yi desteklemeyi vaat ediyor (teoride şimdi yapıyor) , ancak kullanıcılar sorunları bildirdi ve Vizio bir güncellemede bunları düzelteceğini söylüyor). Düşük bir fiyata saf sinematik görüntü kalitesi söz konusu olduğunda, bu bu düşük fiyata gerçekten güçlü bir satın alımdır!

Sony XBR-65OLEDA8H 65 inç OLED 4K TV| Oldu: 2.799 $ | Şimdi: 1.799 $ | Tasarruf: Best Buy'da 1.000 $
Sony'nin OLED TV'leri, OLED'in inanılmaz kontrastı ve renk kontrolünü Sony'nin kusursuz ayrıntı ve hareket işleme ile bir araya getiren görüntü kalitesiyle ünlüdür - görseller söz konusu olduğunda, bu setler neredeyse eşsizdir. Ve bu fiyata herhangi bir 65 inç OLED almak nadirdir,çok iyi. Ekranın kendisini bir hoparlöre çeviren dahi Akustik Yüzey teknolojisi sayesinde ses bile rakiplerinden çok daha iyi.

LG OLED65CX 65 inç OLED 4K TV| Oldu: 2.499 $ | Şimdi: 1.899 $ | Tasarruf: Best Buy'da 600 $
LG CX hemen hemen en popüler OLED TV'dir ve iyi bir nedenden ötürü: görüntü kalitesi harika, işleme en üst düzey, akıllı TV sistemi mükemmel ve yeni nesil oyun özellikleriyle (120 Hz'de 4K dahil) geleceğe hazır ve VRR) her HDMI bağlantı noktasında.

Yıldız anlaşması!

LG OLED55CX6LA 55 'Akıllı 4K HDR OLED TV |Oldu: 1599 £ | Şimdi: 1299 £ | Tasarruf: Currys'de 300 £
Testte Pingtwitter'ten maksimum 5 yıldızlı inceleme almakla kalmayıp 2020 Pingtwitter Ödülleri'nde En İyi Oyun TV ödülünü kazanan şaşırtıcı derecede iyi LG CX, şu anda Currys'de 300 £ düşürüldü. Bu OLED panel, yalnızca premium ile damlar ve bazı harika akıllı TV ve oyun özellikleriyle birlikte gelir. Bugün sunulan en iyi TV'lerden biri olduğunu düşünüyoruz ve bu fiyat kaçırılmamalıdır.

Sony 4K OLED 55 inç TV | £ 1599 oldu | Şimdi £ 1299 | John Lewis'te 300 £ tasarruf edin
300 £ tasarrufla Pingtwitter'ün Platin Ödülünü kazanan birini görmek, piyasada gerçekten iyi TV fırsatları olduğuna dair kesin bir güvence. Olağanüstü ses ve görüntü kalitesiyle bu, Pingtwitter'ün 2020'nin en sevdiği OLED TV'lerinden biridir. Yeni nesil konsola sahip olanlar, LG'nin CX serisi yönünde yanılsa da, sadece inanılmaz görüntüler ve mükemmel ses arayanlar, bir yatırım yapmadan soundbar, daha fazla aramanıza gerek yok. Mükemmel 55 inç OLED'inizi buldunuz.Anlaşmayı Görüntüle

Philips OLED + 935 4K 48 inç TV | £ 1799 oldu | Şimdi £ 1499.99 | Currys'de £ 299,01 tasarruf edin
Philips OLED + 935 TV, kendisine beş yıldızlı bir Pingtwitter incelemesi kazandı. İnanılmaz görseller ve son olarak, dahili Bowers ve Wilkins Dolby Atmos hoparlör çubuğu sayesinde eşleşecek ses ile bu, hepsi bir arada bir paket istiyorsanız yenilecek OLED TV'dir. Oh, ve Philips Ambilight teknolojisi, eylemi oturma odanızın duvarına yaymak söz konusu olduğunda açıkçası karşı konulamaz. Anlaşmayı Görüntüle

En iyi OLED TV

(Resim kredisi: Panasonic)

En iyi OLED TV'ler: sıralı

En İyi OLED TV: Panasonic HZ2000Pingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Panasonic)

1. Panasonic TX-55HZ2000

Piyasadaki en iyi OLED TV, ancak ayrıcalık için ödeyeceksiniz

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 55 inç Mevcut diğer boyutlar: 65 inç Boyutlar: 1228x712x58mm
Satın alma nedenleri
+ Üstün, parlak görüntüler + Eksiksiz HDR desteği + Etkileyici Atmos hoparlörler
Kaçınılması gereken nedenler
-Oyun için zayıf-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI sadece iki boyutta fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_cSonic Direct Check Amazon'da 2.299 £ görüntüleyin

• Tamamı okuyunPanasonic HZ2000 incelemesi

Panasonic'in amiral gemisi TV'si, Professional Edition Master OLED paneli sayesinde diğer OLED TV'lerden farklıdır - bu, teknolojinin ünlü olduğu zengin ve ince karanlık alanları korurken diğer tüm OLED setlerinden daha parlak hale gelir.

Bu, buradaki diğer tüm TV'lerden daha muhteşem HDR performansı ve güzel gerçekçi renkler elde edeceğiniz anlamına gelir. Panasonic'in TV'leri de olabildiğince Hollywood mastering monitörlerine yakın olacak şekilde ayarlanmıştır, yani bu TV'de göreceğiniz şey, filmlerinin görünümünü doğru bir şekilde alırken editörlerin ve yönetmenlerin gördükleriyle aynıdır.

Görüntü işleme de üst düzeydir; SDR malzemesi olabildiğince parlak ve temiz görünür ve HD video doğal olarak 4K'ya yükseltilir. Yerel 4K, gerçekten de ayrıntıyı ortaya çıkarmıştır ve bu HDR performansıyla birleştirildiğinde, özel bir şeye baktığınıza şüphe yoktur.

My Home Screen 5 yazılımı ve uygulama desteği sağlam, ancak şu anda Disney + yok, bu nedenle birmedya yayıncısıbu özel hizmeti almak için.

HZ2000, ileri ateşlemeli hoparlörlere ve iki yukarı ateşlemeli hoparlöre sahiptir, bu da size Dolby Atmos kalitesine bir göz atma anlamına gelir - çoğu TV'ye kıyasla ses sahnesini genişletmek için gerçekten işe yarar. Gerçekten harika ayrı bir ses sisteminin yerini tutmaz, ancak neredeyse diğer tüm yerleşik seçeneklerden daha iyidir.

Yeni nesil oyun özellikleri için çok az destek var ve oyun gecikmesi belirgin bir şekilde ortalama, bu yüzden bunu oyuncular için ilk tercih yapmayız.

Ancak film severler için gezegende daha iyi bir TV yok - bu şimdiye kadar gördüğümüz en zengin sinema seti. Ne yazık ki, Kanada'da bir sürüm beklememize rağmen ABD'de mevcut değil.

En İyi OLED TV: LG CXPingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: LG)

2. LG OLED55CX

Çoğu insan için en iyi OLED ve çok çeşitli boyutlarda mevcuttur

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 55 inç Mevcut diğer boyutlar: 48, 65, 77 inç Boyutlar: 1071x618x47mm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel görüntü kalitesi + Gerçekten uygun fiyat + Üst düzey oyun özellikleri ve performansı
Kaçınılması gereken nedenler
- Bas ile mücadele - HDR10 yok + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c 1.399 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin1.399 £ Currys PC World'de Görüntüleyin

• Tamamı okuyunLG CX incelemesi

LG'nin 2020 TV'leri olan CX serisi, uygun fiyat ve görüntü kalitesinin en iyi karışımıdır. Panel ve işleme teknolojisi, bu listenin altındaki LG OLED65GX ile tamamen aynı, ancak çok daha az paraya daha az süslü bir tasarıma ve daha zayıf hoparlörlere sahip. Çoğu insan için bu2020 OLED satın almak için, çünkü denge mükemmel.

Görüntü kalitesi, yukarıdaki Panasonic dışındaki herhangi bir OLED TV'nin en iyisidir, ancak bu marjinaldir - GZ2000 daha da iyi kontrast için daha fazla parlaklık sunar, ancak işlemesi CX'in biraz gerisindedir.

CX, karanlık alanlarında esasen benzersiz bir ayrıntı hassasiyeti sunar ve kontrastının OLED'in şimdiye kadar başardığı kadar etkileyici görünmesine yardımcı olur. Ve HD çekimin 4K'ya daha iyi yükseltilmesiyle, sahnedeki her şeyin mümkün olan en iyi şekilde işlendiğini hissediyorsunuz.

Burada 48 inçlik versiyonu tavsiye ettik, çünkü çoğunlukla piyasadaki 55 inçten küçük ilk 4K OLED TV, bu yüzden OLED'in sinematik ihtişamını istiyorsanız ancak hiçbir şey için yeriniz yoksa bir sınıfta. bundan daha büyük.

Ancak bizim önerimiz, küçük olandan 77 inç'e kadar uzanan (kendi başına şaşırtıcı derecede makul bir fiyat olan) aralıktaki diğer boyutlara eşit ölçüde uzanıyor.

Bunun bir diğer nedeni de TV'nin 2020'de (birden fazla şekilde) izlemesinin oyun için rakipsiz olmasıdır. Saniyede 120 kare hızında 4K, düşük gecikme süresi için ALLM, her zaman daha akıcı görseller için VRR, oyunlarda optimize edilmiş HDR performansı için HGIG ve oyunlarda Nvidia G-Sync dahil olmak üzere PS5 ve Xbox Series X'in tüm heyecan verici özelliklerini destekler. PC oyunları… ve Oyun modunda, şimdiye kadar test ettiğimiz en iyilerden biri olan yerel yanıt süresi. Bu, yeni nesle hazırlanmak için mükemmeldir.

LG CX serisinde bugünün en iyi fiyatları her boyutta LG CX Serisi OLED48CX5LC 48 '... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünLG CX Serisi OLED55CX5LB 55 '... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat 65 'LG OLED65CX6LA Smart 4K ... LG OLED65CXPUA Currys PC World £ 2,499 £ 1,999 GörüntüleTüm fiyatları görünLG OLED77CX6LA (2020) OLED ...LG OLED77CXJohn Lewis ve Ortakları3.499 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips OLED + 935Pingtwitter Onaylı Rozet

(Resim kredisi: Philips)

3. Philips 48OLED935

Mükemmel OLED görselleri ve Dolby Atmos ses paketi

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 48 inç Mevcut diğer boyutlar: 55, 65 inç Boyutlar: 1069x717x261mm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel görüntü kalitesi + Dolby Vision ve HDR10 ++ Dolby Atmos hoparlör çubuğu yerleşik
Kaçınılması gereken nedenler
Yeni nesil oyun özellikleri yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.499 £ Currys PC World Check Amazon'da görüntüleyin

• Tamamı okuyunPhilips OLED + 935 incelemesi

Size kompakt bir pakette tam bir görsel-işitsel yükseltme sağlayan bir TV mi arıyorsunuz? Bu TV'nin 48 inçlik versiyonu bunun için benzersizdir - yalnızca ortak en küçük OLED TV değil (LG ve Sony artık 48 inç modeller de üretiyor), aynı zamanda standa yerleşik bir Dolby Atmos ses sistemine sahip. , gerçek yükselen sürücüler dahil. Bu bir TV ve ses çubuğu satın almaya benzer, ancak daha az yer kaplar ve ayrı olarak satın almaktan daha ucuzdur. Onu seviyoruz.

En önemlisi, hem TV hem de ses tarafı harika. Philips'in yeni nesil OLED TV'leri, markanın tanınan güçlü HDR renklerini koruyor, ancak yeni AI tabanlı işleme, genel olarak renkleri patlatmaya devam ederken cilt tonları gibi şeylere daha fazla gerçekçilik katıyor. Özellikle OLED'in saygı duyduğundan daha derin, nüanslı gölge tonlarıyla karıştırıldığında gerçekten etkileyici.

Philips ayrıntı ve hareket işleme de her zamankinden daha iyi, doğal 4K içeriğe keskin görünmeden bol netlik veriyor ve HD içeriği daha doğal bir dokunuşla 4K'ya yükseltiyor.

Hi-fi maestro Bowers & Wilkins tarafından sağlanan hoparlörler, bir sette yerleşik olarak duyduğumuz hemen hemen her şeyden daha dinamik ve çok yönlüdür ve ayrı Dolby Atmos ses çubuklarına paralarının karşılığını gerçekten verir. aslına uygunluk ve konumsal sese - yükselen hoparlörler gerçek yükseklik katar ve ses de ikna edici bir şekilde geniş bir alana yayılır.

Bu TV'nin tek dezavantajı oyun oynamak için harika olmamasıdır - oyun modu reaksiyon süreleri için uygundur, ancak HDMI üzerinden 4K 120Hz desteği veya Değişken Yenileme Hızları gibi yeni nesil özellikler yoktur. Ancak, birden fazla ürünle uğraşmak zorunda kalmadan bir ev sineması deneyimi isteyen film severler için bu mükemmel.

Günümüzün en iyi Philips OLED + 935 fiyatları her boyutta İndirimli Fiyat PHILIPS PHILIPS 48OLED935 / 12 Philips 48OLED935 Currys PC World 1,799 £ 1,499 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat PHILIPS PHILIPS 55OLED935 / 12 Philips 55OLED935 Currys PC World 1,999 £ 1,699 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat 65 'PHILIPS Ambilight ... Philips 65OLED935 Currys PC World 2,699 £ 2,399 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi TV: Sony A8

(Resim kredisi: Sony)

4. Sony KD-65A8 / XBR-65A8H

Sony'nin işlenmesi, bunu film meraklıları için OLED rüyası haline getiriyor

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 65 inç Mevcut diğer boyutlar: 55 inç Boyutlar: 1448x836x5.2mm
Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı, gerçekçi resimler + Fantastik, sınıfının lideri görüntü işleme + Harika yerleşik hoparlör teknolojisi
Kaçınılması gereken nedenler
- HDR10 + yok ​​- O kadar parlak değil - Yeni oyun özellikleri GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c 1.999 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin1,999 £ Currys PC World'de Görüntüleyin

• Tamamı okuyunSony A8 / A8H incelemesi

Sony A8 (İngiltere) / A8H (ABD), LG CX'in fiyat konusunda doğrudan bir rakibi ve özellikle sert film hayranlarını heyecanlandırması gereken bir alternatif olarak kendini güzelce ayırmayı başarıyor.

Doğal ancak güçlü görüntüler, sinema filmleri ve TV için bir rüyadır - TV, ince ton değişikliklerini ve en iyinin mutlak en iyisiyle eşleşen beceriyle kontrastı yönetebilir, bu da işleri yönetmenlerin gerçekte amaçladıkları şeye daha yakın görmeniz anlamına gelir. özellikle HDR ile yakalayın.

Bu, filmlerin 'amaçlanan' şeklini değiştirmeden hareketin net ve pürüzsüz görünmesi söz konusu olduğunda benzersiz olan Sony'nin işleme özelliğiyle eşleştirildi ve aynı zamanda spor gibi şeyleri önemli ölçüde artırdı. Aynı zamanda sadece HD'den 4K'ya değil, aynı zamanda SDR videodan HDR'ye kadar basit bir şekilde parlak bir görüntü yükselticidir - her şeye ikna edici şekilde daha geniş bir renk aralığı ve derinliği verir, ancak hiçbir şekilde yapay hissetmez.

Seçebileceğimiz tek görüntü nitesi aslında sirkeler hakkında (yani, bir parlaklık ölçüsüdür, TV istila edilmemiştir, endişelenmeyin). Zirvede LG CX'ten (veya bu konuda aşağıdaki C9'dan) daha az parlak ve yukarıdaki çok daha pahalı Panasonic'ten önemli ölçüde daha az parlak. Bu, HDR'nin kalitesini etkilemiyor - yine de bunun iş olduğunu düşünüyoruz - ancak daha düşük bir parlaklık (ve biraz yansıtıcı bir panel), parlak bir odaya (özellikle güneş ışığı) sahipseniz, daha zor olacağı anlamına gelir. görüntülemek için.

Harika olan sadece görüntü değil: Sony'nin ön paneli bir hoparlöre dönüştüren dahiyane teknolojisi sayesinde gerçekten iyi sesi bile yönetiyor. Bu, çoğu ince TV'nin (ve özellikle LG'nin CX ve C9) sahip olmadığı netlik ve sürüş sağlar - bununla hemen bir ses çubuğu alma ihtiyacı hissedersiniz.

Akıllı TV işlevleri, çok düzgün olmasa da uygulama desteği için iyi olan Android TV tarafından yönetilir. Ve oyuncular başka bir yere bakmayı düşünmeli: Ne yazık ki PS5 ve Xbox Series X'in 4K / 120fps veya değişken yenileme hızı özelliklerini desteklemiyor.

Sony A8 / A8H'de bugünün en düşük fiyatlarını her iki boyutta görün Sony KD-55A8 55 '4K UHD OLED ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünSony KD-65A8 65 '4K UHD OLED ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi OLED TV

(Resim kredisi: LG)

5. LG OLED55BX

En ucuz OLED seçeneği - paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 55 inç Mevcut diğer boyutlar: 65 inç Boyutlar: 1228x706x47mm
Satın alma nedenleri
+ Harika resim + Yeni nesil oyun özellikleri + İnanılmaz değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Görüntü işleme, zayıf konuşmacıların arkasındaki nesildir - BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI 1.098 £ Amazon'da görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c£ 1,098 very.co.uk'de görüntüleyin

55 inçlik LG BX, böbrek satmak zorunda kalmadan mükemmel bir OLED TV satın alabileceğinizin canlı kanıtıdır. Hiçbir OLED TV aktif olarak ucuz değildir, ancak bu en düşük fiyatlılardan biridir, ancak kaliteden ödün vermez.

LG CX'ten biraz daha az gelişmiş bir işlemci kullanıyor, ancak yine de her şeyi muhteşem 4K'ya yükseltmek için oldukça iyi bir iş çıkarırken, yine de bu tipik OLED mürekkepli siyahlarla uyumlu bazı çok inandırıcı karanlık ayrıntılar sunmak için resim kalitesinden yeterince sıkıyor.

Renkler, daha pahalı LG OLED'lerde bulacağınız kadar muhteşem - zengin ve doygun, ancak yine de doğal ve gerçekçidir - ve bu üst modellerde bir veya iki çentik daha fazla görüntü kalitesi varken (CX biraz daha parlaktır ve gerçekten karanlık alanlarda detay için biraz daha hazırdır), BX, pound başına pound değeri için çivilenmiştir.

Bu, 120 Hz'de 4K desteği ve Değişken Yenileme Hızları gibi yeni nesil oyun özelliklerini içerir. Bu, daha orta bir fiyata oldukça büyük bir ekran istiyorsanız, PS5 ve Xbox Series X için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Bu listedeki çoğu televizyonda olduğu gibi, ses görüntüye kıyasla biraz bozuk. Şunlardan birini satın almanız tavsiye edilir:en iyi ses çubuklarıBu setle gitmek için, ancak aynı şey, yerleşik ses çubuklarına sahip olan daha pahalı modeller dışındaki tüm en iyi TV'ler için de geçerlidir.

Elbette BX, Dolby Vision'ın yanı sıra HDR10 ve HLG desteğiyle HDR özelliklidir - ancak Dolby Atmos'un rakibi olan HDR10 + değil. LG & rsquo; nin webOS kullanıcı arayüzünün şu anda herhangi bir OLED TV'de bulabileceğiniz en iyi arayüzlerden biri olduğunu da belirtmek gerekir. Biraz fazla karmaşık, ancak çok fazla özellik içeriyor ve Now TV, Apple TV +, Prime Video ve Netflix gibi ihtiyaç duyacağınız video ve müzik uygulamalarının çoğunun yanı sıra her zamanki yakalama hizmetleri ile donatılmıştır. Ayrıca onu kontrol etmek için kullanışlı küçük bir uzaktan kumanda vardır. Gerçekten çok düzenli bir TV.

LG B9'da bugünün en iyi fiyatları her boyutta LG OLED55BX6LB 55 inç UHD 4K ... LG OLED55BX Amazon £ 1.098 GörüntüleTüm fiyatları görünLG OLED65BX6LB 65 inç UHD 4K ... LG OLED65BX Amazon £ 1,799 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi OLED TV

(Resim kredisi: Philips)

6. Philips 65OLED805

Eşsiz Ambilight özelliğiyle canlı, canlı görüntüler

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 65 inç Mevcut diğer boyutlar: 55 inç Boyutlar: 1449x880x58mm
Satın alma nedenleri
+ Ambilight hoş bir özelliktir + Tüm HDR türleri desteklenir + Mükemmel ayrıntı
Kaçınılması gereken nedenler
-Yeni nesil oyun özellikleri yok-EARC HDMI BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.899 £ Currys PC World'de Görüntüle 1.899 £ Amazon'da Görüntüleyin

• Tamamı okuyunPhilips OLED805 incelemesi

Philips OLED805, Philips OLED + 935'te gördüğümüz aynı mükemmel görüntü kalitesini bu listede daha da yukarıya taşıyor, ancak Bowers & Wilkins sesi olmadan. Bu, her bir seti oradaki eşdeğerinden biraz daha ucuz hale getirir, ancak görüntü kalitesinde kayıp olmaz - sadece daha zayıf ses.

Bu, aynı anda hem canlı hem de gerçekçi renkler için aynı mükemmel AI işlemesini ve OLED'i satın almaya değer kılan genel hassasiyeti ve inceliği elde edeceğiniz anlamına gelir.

Görüntüler yapaylaşmadan ayrıntılı ve keskin görünür ve hareket yönetimi, Philips'in önceki çabalarından çok daha iyidir ve hızlı hareket ederken de işlerin daha net görünmesine yardımcı olur.

Dahası, üst düzey bir Philips TV olarak harika Ambilight teknolojisi ile birlikte gelir. Arkadan ateşlemeli LED'ler, arka duvarınızı ekrandaki her şeyle aynı renkte aydınlatarak atmosferik bir saat oluşturur. Ormanlar daha sürükleyici görünüyor, okyanuslar daha geniş ve daha mavi.

Tek kusur, uyumlu ses çubuklarına ve AV alıcılarına yüksek çözünürlüklü ses çıkışı için eARC HDMI eksikliği (normal ARC burada olsa da) ve yeni nesil oyunlar için 4K 120Hz veya VRR desteği olmaması.

Her boyutta günümüzün en iyi Philips OLED805 fiyatları İndirimli Fiyat 55 'PHILIPS 55OLED805 Smart ... Philips 55OLED805 Currys PC World £ 1.499 £ 1.199 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat 65 'PHILIPS 65OLED805 Smart ... Philips 65OLED805 Currys PC World 2,199 £ 1,899 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi OLED TV: LG GX

(Resim kredisi: LG)

7. LG OLED65GX

LG'nin 2020 'Galeri' TV'si göz alıcı, ancak yüksek fiyatlı

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 65 inç Mevcut diğer boyutlar: 55 inç, 77 inç Boyutlar: 1446x829x20mm
Satın alma nedenleri
+ Güzel tasarım + Mükemmel görüntü kalitesi + Harika özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-HDR10 + desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c2,499 £ Hughes'da Görüntüle 2,499 £ Elektrik İndiriminde Görüntüle UK

• Tamamı okuyunLG GX incelemesi

LG'nin 2020 serisinden bu TV, 'Galeri' modeli olarak bilinen daha premium modelidir. Her tarafı sadece 20 mm kalınlığındadır ve duvara monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve bunu yaparken de harika görünür, özellikle de ekranın etrafındaki ince çerçevelerle. Aslında standart bir stantla birlikte gelmiyor (bir tanesi için fazladan ödeme yapabilirsiniz).

Ekran ve işlemci LG'nin hem en yeni hem de en büyük neslidir, ancak aslında LG CX TV ile aynıdır (inceleme çok yakında), daha ucuz olacak, daha az süslü bir tasarıma ve daha zayıf hoparlörlere sahip, ancak diğer özellikler açısından aynı. yanı sıra görüntü kalitesi.

İşleme, yeni serideki ana iyileştirmelerin olduğu yerdir ve LG'nin en yeni AI tabanlı sistemi, hiçbir şekilde doğal görünmeden videolara netlik ve ayrıntı ekleyerek ciddi şekilde etkileyicidir - gerçekçilik şaşırtıcıdır.

Görüntülerin gerçekliği kesinlikle birinci sınıftır ve HDR görüntüleri işleme şekli mükemmeldir - her şey tamamen gerçek görünür.

Ayrıca, PS5 ve Xbox Series X için hazır, geleceğe dönük oyun özellikleriyle doludur. GX, 55 inç, 65 inç ve 77 inç modellerde gelir.

Bunun listede daha yüksek olmamasının tek nedeni, çoğu insan için benzer bir görüntü kalitesi seviyesi elde etmek için gerçekten gerekenden daha pahalı olmasıdır. Daha az pahalı olan kardeşi LG CX yakında geldiğinde, bunun yenilmesi gereken 2020 OLED TV olmasını bekleyin!

LG GX'te bugünün en iyi fiyatları tüm ekran boyutlarında LG OLED55GX6LA (2020) OLED ...LG OLED55GXPUAJohn Lewis ve Ortakları1.599 £ Görünüm Tüm fiyatları görünLG GX Serisi OLED65GX6LA 65 '... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat 77 'LG OLED77GX6LA Smart 4K ... LG OLED77GX Currys PC World 5,499 £ 4,499 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi OLED TV: Sony KD-65AG9

8. Sony KD-65AG9

Harika görüntü işleme ve ses kalitesi, ancak bir fiyata

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 65 inç Mevcut diğer boyutlar: 55 inç, 77 inç Boyutlar: 1447x834x40mm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel görüntü yükseltme + Mükemmel ses teknolojisi + Sınıfının en iyisi SDR'den HDR'ye dönüştürme
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 2.699,99 £ Amazon'da Görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c 2799 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Sony & rsquo; nin OLED TV'leri acı verici derecede pahalıdır. En son floş da resim kalitesi açısından en iyisi olmayabilir, ancak bazılarının ödemeye istekli olacağı bir veya iki avantajı var.

Hareket işleme temel bir farklılaştırıcıdır ve spor veya aksiyon sahneleri sırasında titrek bir görüntüye dayanamazsanız, o zaman Sony'nin Motionflow uçmanın tek yoludur. Bu sınıfının lideri teknoloji, hızlı aksiyonu bir ev filmi gibi göstermeden yumuşatmayı başarıyor - daha net görünüyor, ancak yine de her zaman olması gerektiği gibi. Bunun gibi büyük bir panel boyutunda bu önemli bir fayda olabilir.

Diğer muhteşem kazanç, Sony'nin panelin kendisini bir hoparlöre dönüştüren Acoustic Surface Audio + yeniliğidir. Böylece, arka tarafa küçük sürücüler doldurmak yerine, ses doğrudan izleyiciye gelir. Tüm bunlar ekranı titreten aktüatörler kullanılarak yapılır ki bu oldukça etkileyici bir teknolojidir.

Sony AG9'da tüm ekran boyutlarında bugünün en iyi fiyatları Sony KD-55AG9 55 '4K UHD ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünSony KD-65AG9 65 '4K UHD ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünSony KD-77AG9 77 '4K UHD ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi OLED TV: ucuz OLED Philips OLED754

(Resim kredisi: Philips)

9. Philips 55OLED754

Satın almaya değer en ucuz OLED TV

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 55 inç Diğer boyutlar: 65 inç Boyutlar: 1230x710x50mm
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten düşük fiyat + Ama yine de kaliteli ekran ve teknoloji
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer setlerden daha zayıf işleme ve parlaklık - Akıllı hizmetler de BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 989 Amazon'da görüntüle 82 Amazon müşteri yorumu

• Tamamı okuyunPhilips OLED754 incelemesi

Bu, buradaki en ucuz OLED TV ve genel olarak daha düşük fiyatlı OLED TV'ler varken, bundan daha düşük bir seviyeye gitmenizi tavsiye etmiyoruz (büyük bir indirimle daha pahalı bir şey görmüyorsanız) - bu set hala size veriyor yüksek kaliteli bir panel ve mükemmel işleme, ancak daha ucuz ve bazı yanlış ekonomilere bakacaksınız.

Karanlık sahnelerde etkileyici gerçekçilik ve nüansla OLED setlerinin duyduğu derin, zengin kontrastı elde edersiniz. Parlaklık, yukarıda sunduğumuz orta aralıklı setlerden önemli ölçüde daha düşüktür, bu nedenle genel HDR aralığı o kadar güçlü değildir (ve parlak gün ışığında daha kolay yıkanır), ancak yine de canlı ve keskin renkler elde edersiniz. hemen ekranın dışına sıçradı.

Philips P5 görüntü işlemcisi, daha önce sunduğumuz Philips TV'lerin arkasındaki bir nesildir, ancak yine de HD'yi 4K'ya yükseltmek ve ekranda her şeyin net görünmesini sağlamak için gerçekten güçlüdür.

Özellik eksikliği yok: Düşük fiyata rağmen, bu hem daha pahalı TV'lerin aksine gelişmiş HDR formatlarını (HDR10 + ve Dolby Vision) destekliyor hem de renkleri ekrandan duvara yayarak içine daldıran Philips'in Ambilight teknolojisini içeriyor.

Akıllı sistemi daha basittir, ancak mükemmel bir şekilde çalışacaktır ve en çok isteyeceğiniz birçok akış uygulamasıyla donatılmıştır.

Philips OLED 754'te bugünün en iyi fiyatları tüm boyutlarda Philips 55OLED754 / 12 55-İnç ... Philips 55OLED754 Amazon £ 989 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi OLED TV'ler: ne aranmalı

LG, TV'ler için OLED paneller üreten tek şirkettir ve her yıl diğer tüm TV üreticilerine yaptığı ve sattığı OLED ekranlarında çok az fark vardır. Aslında, OLED'in eleştirilerinden biri, inovasyonun zirvesine ulaşmış gibi görünmesi ve teknolojinin daha fazla gelişmek için çabalamasıdır.

Ancak şu an için bu gerçekten önemli değil çünkü panel teknolojisi aynı olsa da, her üretici kendisine ne yapması gerektiğini söyleyen işlemcileri geliştiriyor ve üstüne başka süslemeler ekliyor. Muhalifler her yıl OLED'in bittiğini iddia ettiklerinde, LG, Panasonic, Sony ve Philips gibileri bir şekilde performansı daha da artırmayı başarıyor.

Bu nedenle, dikkat edilmesi gereken özellikler yeni işleme ve ses teknolojileridir, ancak en azından şimdilik, her yıl karanlık ayrıntılarda küçük iyileştirmeler olacağını varsayabilirsiniz.

Entegre ses çubuklarına sahip OLED TV'ler, ses için herhangi bir ek kutu gerektirmeyen bir deneyim sunar. Sesleri, TV'nin arkasına takılı hoparlör dizileri olan setlerin önündeki sokaklardır.

Yükseltme ve kontrast geliştirmeleri de kayda değerdir, özellikle çok sayıda akış içeriği HD olacağı ve görüntü kalitesinin Blu-ray'den gelen kadar güçlü olmayacağı bir bit hızında olacağı için - ve eğer bir Ayrıca iyi hareket işleme teknolojisine sahip OLED, 65 inç boyutunda büyük bir bonus olabilir.

HDR desteği düşünmeye değer ve hem Dolby Vision hem de HDR10 + (üst düzey HDR'nin iki biçimi) destekleyen bir set için tercih edilirken, ikisini birden içermediği için birini reddetmeye gerek yok.

Daha iyi değerin nerede yattığını düşündüğümüz yere göre 55 inç OLED TV'lerin yanı sıra 65 inç OLED'lerin bir karışımını seçtik. Bununla birlikte, aşağıdaki TV'lerin çoğunun her iki boyutta da mevcut olduğunu göreceksiniz - ve hatta bazıları 77 inç modellerde geliyor.

2020 aynı zamanda 48 inç OLED'lerin ilk kez ortaya çıktığı yıl - bu setleri test edebildiğimiz anda dahil edeceğiz.