Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi açık hava basketbolu 2020: çembere götürün

En iyi açık hava basketbolu 2020: çembere götürün

Açık bir sahada basket atarken, kullandığınız topun türü gerçekten bir fark yaratır. Yüzey farklıdır ve alabileceğiniz farklı basketbol türleri, müsabaka, antrenman veya eğlence amaçlı oynamanıza bağlı olarak farklı şekillerde tasarlanır. Burada, oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak en iyi açık hava basketbollarını bir araya getiriyoruz.


  • En iyi basketbol potaları 2018
  • Ayaklarınızın rahat olduğundan emin olun.en iyi spor çorapları 2018
  • Daha çok koşucuysan, kontrol eten iyi koşu ayakkabıları 2018konfor ve stil için

Dışarıda oynamak için en iyisi deri toplardan uzak durmaktır, çünkü bunlar size beş dakika dayanmaz. Öte yandan, Under Armour 495 Indoor / Outdoor Basketball gibi kompozit deri toplar, dış mekanda kullanımla daha iyi aşınır ve çok daha ucuzdur.

Gerçekten dayak atabilecek bir şey istiyorsanız, lastik gitmenin yoludur. Ucuzdurlar ve birçok kullanıma dayanabilirler; sıkı çalışan herkes için mükemmel. Spalding NBA Street Basketball, sokak kullanımı için tasarlanmış agresif bir dış yüzeye sahiptir. Aşağıdaki basketbolların tam listesine göz atın.

En iyi açık hava basketbolu

1. Spalding NBA Sokak Basketbolu

Üstün performansa sahip ultra dayanıklı kauçuk top

Satın alma nedenleri
+ Eğlence amaçlı oyunlar için harika BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 17,99 ABD doları Amazon'da 19,42 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 14 Amazon müşteri yorumu

İster bir maç için antrenman yapıyor olun, ister arkadaşlarınızla düzenli olarak oynamayı seviyor olun, bu lastik basketbol topu zamanın testine dayanacaktır. Üç farklı boyutta gelir; 5, 6 ve 7, büyük olanı yarışma için antrenman yapanlar için en iyisidir. Dış tasarım harika bir kavrayışa sahip ve yan taraftaki NBA logosu ile bu basketbol süper profesyonel görünüyor.


Under Armour 495 Kapalı / Açık Basketbol

2. Zırh Altında 495 Kapalı / Açık Basketbol

Bu kompozit topla oyuna hakim olun

Satın alma nedenleri
+ Ekstra kavrama için yapışkanlaştırılmış kompozit kapak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 148 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Antrenman için, bu açık hava basketbolunun mükemmel bir tutuşa sahip olduğu ve çok yapışkan hissetmeden tekniği geliştirmenize yardımcı olduğu söyleniyor. Kullanıcılar onu biraz ağır buldular, ancak çok iyi inşa edilmiş ve sahada dayak atıp güzel bir sıçrama yaptığını söylüyorlar. 5, 6 ve 7 bedenlerinde gelir, bu yüzden bu, gençler için pratik yapmak için harika bir top.


Erimiş BGM Basketbol

3. Erimiş BGM Basketbol

Rekabetçi oyun için ideal, sürtünmeye dayanıklı top

Satın alma nedenleri
+ Resmi 12 panelli tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 35 $ Amazon'da görüntüleyin 109 Amazon müşteri incelemeleri

Bu PU deri basketbol, ​​yarışmalar düşünülerek tasarlanmıştır. İnanılmaz derecede dayanıklıdır ve sürtünmeye karşı dayanıklı olduğu söylenir, bu da tüm bunların açık havada sık kullanımda bile formda kalacağı anlamına gelir. Önde resmi 12 panelli tasarıma ve resmi Molten logosuna sahip, ancak bazıları standart kategori 7 basketbol topundan biraz daha küçük olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, kullanıcılar onu bolca tutuşla rahat ve esnek buluyor. İçeride veya dışarıda oynamak için mükemmel, ancak boyutu nedeniyle gençler veya bayan oyunları için belki daha iyi.


Under Armour 395 Kapalı / Açık Basketbol

4. Under Armour 395 Kapalı / Açık Basketbol

Okul basketbol takımları için harika olan Under Armour'dan başka bir giriş

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çok hareketli Amazon 41 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Günlük oyun için, bu Under Armour basketbol topu harika bir his ve harika bir zıplamaya sahiptir ve hem iç hem de dış mekanlarda basket atarken rahatlıkla kullanılabilir. Pompalanmaz, ancak bir kez şişirildiğinde, sık sık oynayan ancak çok ciddi olmayan okul basketbol takımları için önerilen güvenilir bir toptur.

Nike Hakim Basketbol

5. Nike Hakim Basketbol

Gelişmiş teknik için çok dayanıklı ve dokulu

Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yumuşak dokunuş16 ABD doları Als.com'da görüntüleyin31,85 $ Amazon'da Görüntüle 44,99 $ Amazon'da 594 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Nike tarafından üretilen bu açık hava basketbolu yumuşaktır, ancak aslında sahada agresif oynanışa dayanmasını sağlayan çakıllı bir dış dokuya sahiptir. Tüm yıl boyunca çember çekerken dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır ve ayrıca havayı iyi tuttuğu söylenir. Sık sık açık hava sahasında müsabakalarda oynuyorsanız, bu basketbolun hızlı tempolu bir maç için ihtiyaç duyduğunuz dış desteğe sahip olduğunu görebilirsiniz.


Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın