Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi Philips Hue Dimmer Switch fırsatları Kara Cuma 2018

En iyi Philips Hue Dimmer Switch fırsatları Kara Cuma 2018

Bir mobil uygulama veya sesli kontrol kullanmak her zaman cihazınızı açmak için en pratik çözüm değildir.Philips Hue ampuller. Bunun yerine neden resmi Philips Hue Dimmer Switch'i tercih etmiyorsunuz? Ve neden en iyi Philips Hue Dimmer Switch fırsatlarından birini almayasınız?Kara Cuma 2018satış?


Bu çok yönlü ışık anahtarı, geleneksel bir açma / kapama düğmesi olarak çalışabilir, ancak Philips Hue ampullerinizi aydınlatabilir / karartabilir. Çıkarılabilir uzaktan kumanda anahtarı, yapışkan arkalık aracılığıyla duvarınıza yapıştırılabilen veya vidalanabilen bir yerleştirme istasyonuyla birlikte gelir. Normal ışık anahtarlarından farklı olarak, ana güç kaynağınıza bağlanmak için duvarlara delik açmaz, bunun yerine üzerinden çalışır bir batarya.

Daha fazlasını okuyun: Philips Hue incelemesi ve kılavuzu: akıllı ev geleceğimize giden yolu aydınlatmak

Anahtarın çıkarılabilmesi, ister sehpanın üzerine, ister ön kapının yanına, ister koridorda, ihtiyaçlarınıza en uygun olan yere, istediğiniz yere koyabileceğiniz anlamına gelir.

Günümüzün en iyi Philips Hue Dimmer Switch fırsatları Philips Hue Dimmer - switch / ... Lenovo USA24,99 Anlaşmayı GörüntülePhilips - Hue Kablosuz Dimmer ... En İyi 24,99 $ Satın Al Teklifi Görüntüle Düşük Stok Philips Hue Smart Dimmer ... Amazon Prime 31,95 $ İndirimli Fiyat Philips Hue Smart Dimmer ... Walmart43,02 ABD doları 31,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Çoğu Philips Hue ürününün aksine, bu akıllı işlevleri kullanmak için bir Philips Hue Bridge'e ihtiyacınız yoktur. Böylece, bir Philips hue ampul satın alabilir ve kısılabilir aydınlatma özelliklerini kullanırken fazladan bir şey harcamadan açıp kapatabilirsiniz. Bununla birlikte, bir White Ambiance ampulün sıcak ve soğuk 'sıcaklıklarını' değiştirmek veya Color Ambiance ampulün rengini değiştirmek istiyorsanız, buna ihtiyacınız olacak. Bir göz atın bizimPhilips Hue Başlangıç ​​Setidaha fazla bilgi için oraya bakınız.


Bizim için Philips Hue Dimmer Switch, Hue ailesine harika bir ektir, ancak daha çok bir başlangıç ​​noktası olmaktan çok mevcut bir kuruluma ek olarak. Bunun temel nedeni, Philips Hue aydınlatmayı kullanmanın en iyi kısmının, beyaz ışığın sıcaklıklarını ayarlamanın gelişmiş özellikleri veya üst kademe ampuller arasından seçim yapabileceğiniz geniş renk yelpazesi olmasıdır ve bunun için, ışığı kontrol etmek için bir Hue Bridge'e ihtiyacınız olacaktır. uygulama aracılığıyla ampuller.