Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Philips Hue Lightstrip fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Philips Hue Lightstrip fırsatları

En iyi Philips Hue Lightstrip fırsatlarının peşindeyseniz, mecbur etmekten çok mutluyuz: Philips Hue markası altında sunulan ışık şeritleri favorilerimizden bazıları: çok yönlü, kullanımı basit ve milyonlarca renk arasında geçiş yapabilen bir uygulamanın dokunuşu. Size en iyi fırsatları burada sunmak için interneti araştırdık.

Yapışkan bantlı alt kaplamaları sayesinde, bu şeritler gerçekten istediğiniz herhangi bir yere yerleştirilebilir (veya belki de onları zaman zaman evin içinde taşımaya devam etmeyi tercih edersiniz). Kahvaltı barlarından masalara, TV'lerden aynalara, nereye koyarsanız koyun harika görünürler ve sığacak şekilde kesilebilirler.

  • Hemen ucuz Philips Hue ışıkları satın alın
  • En iyi Philips Hue Dış mekan ışıkları
  • Ikea Tradfri, Philips Hue vs Lifx: akıllı ışık markaları, kafa kafaya

Başlamak için (bir Philips Hue Bridge aldıktan sonra veyaBaşlangıç ​​kiti), günümüzde Philips Hue Lightstrip Plus olarak bilinen temel ışık şeridini almak isteyeceksiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nde 6ft (1.82m) uzunluğunda ve Birleşik Krallık'ta iki metre uzunluğunda (görünüşe göre ABD'nin bunlara 18 santimetreye ihtiyacı yoktu).

Bu ışık şeridinin fiyatları doğrudan aşağıdadır ve ardından size bu fırsatların altındaki uzantılardan bahsedeceğiz. Diğer Philips Hue ürünlerindeki en son fiyatı görmek istiyorsanızseni korudukOrada da.


Philips Hue Lightstrip fırsatları için alışveriş yapmak yılın harika bir zamanı. Bunun nedeni, rakip çevrimiçi mağazaların Kış Tatili satışlarında rekabet etmeye çalıştıkları için genellikle indirimden yararlanmalarıdır, bu nedenle araştırmanızı iyi yapıp etrafta alışveriş yaparsanız, o zaman bu şık akıllı ışıklar şu anda bazı çok düşük fiyat noktaları için alınabilir.

En iyi Philips Hue Lightstrip fırsatları

Philips Hue Lightstrip Plus


Philips Hue Lightstrip Plus

Günümüzün en iyi Philips Hue Lightstrip Plus fırsatları 1 Amazon müşteri yorumu Philips Hue LightStrip Plus ... Amazon Prime 102,99 $ Teklifi Görüntüle Philips - Hue Lightstrip Plus ... En İyi Satın Al $ 104,99 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue Lightstrip Uzantısı


Philips Hue Lightstrip Uzantısı

Bu önemli senPhilips Hue Lightstrip Plus'ı satın almanız gerekiyor(yukarıya bakın) bu Lightstrip uzantılarını satın almadan önce, bunun yerine bunları kullanarak biraz para kazanabileceğinizi düşünmeyin.

Işık şeridi yerine gerçek bir ışık şeridi uzantısı satın aldığınızdan emin olunkablouzantısı da. Uzatma kablosu yalnızca bir kablodur ve herhangi bir aydınlatma içermez. Bu kablo bazen, mevcut bir ışık şeridine eklemek üzere fazladan ışık arayan müşteriler için arama sonuçlarına gizlice girer. Bunlar aşağıdaki karşılaştırma tablolarımızda belirirse özür dileriz, onları dışarıda tutmaya çalışacağız.

Uzunluk açısından, Philips Hue Lightstrip Uzatma uzunlukları ABD ve İngiltere'de yine değişiklik gösteriyor. ABD Philips Hue müşterileri 3 fit (91 cm) alırken, Birleşik Krallık müşterileri bir metrede kendini beğenmiş hissedebilir. Neden Philips? Neden?


Günümüzün en iyi Philips Hue Lightstrip Uzatma fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Philips - Hue Lightstrip ... En İyi Satın Al $ 24,99 Teklifi Görüntüle Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Hue Renkli Dış Mekan Işık Şeridi

Philips Hue Renkli Dış Mekan Işık Şeridi

Son olarak, Philips Hue Lightstrips'i artık dış mekan formunda da satın alabilirsiniz - Philips Hue Bridge'in yardımıyla evinizin içindeki ışıklar kadar kolayca kontrol edebileceğiniz 5 metrelik hava koşullarına dayanıklı aydınlatma.

Bu yaz mangalları için mükemmel olan ışıklar, Hue serisinin geri kalanı gibi Alexa, Google Assistant ve HomeKit ile birlikte çalışır, böylece renk değiştirme söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz vardır.

Günümüzün en iyi Philips Hue Lightstrip Color Ambience Dış mekan fırsatları Philips Hue White & Color ... Amazon Prime 139,98 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz