Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • ABD'deki öğrenciler için en iyi telefon sözleşmeleri

ABD'deki öğrenciler için en iyi telefon sözleşmeleri

Yola çıkarken düşünmen gereken çok şey varokula dönüşya da üniversiteye, aldığınız derslerden yaşamayı seçtiğiniz yere kadar. Ancak evden uzaklaşmak - özellikle yeni bir şehre - bazı ciddi yaşam kararları ile birlikte gelir ve listenizin başında olması gerekenlerden biri de telefon sözleşmeniz olmalıdır.


Ailenizin planını sürdürecek kadar şanslı değilseniz, kendi kontratımızı almanız gerekecek ve pahalı olabilecek arkadaşlarınızla giremiyorsanız. Neyse ki, orada fırsatlar var ve bazıları özellikle öğrenciler için. Dolayısıyla, hala çalıştığınızı kanıtlayabilirseniz, faturanızda ve hatta belki de yeni bir el cihazında daha da iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz.

Seçiminizi kolaylaştırmak ve belki size birkaç yenisini vermek için, size biraz para kazandırmak için şu anda ABD'deki en iyi seçeneklerden bazılarını bir araya getirdik.

Öğrenciler için en iyi telefon planları

Verizon Unlimited planlarında ayda 25$'a kadar tasarruf edin
Öğrenciler için sınırsız planlara başlayın, bir satır için 60 ABD Doları veya iki satır için 95 ABD Doları, ayrıca AutoPay ile vergiler ve ücretler. Paketler ayrıca bir Disney+, Hulu ve ESPN+ paketi, 12 aylık keşif+ ve 12 aylık Google Play Pass, 6 aylık Apple Music, 12 aylık Apple Arcade ve 75 dolarlık World of Tanks içeriği içerir.


AT&T Unlimited Plus'ta ayda 25$'a kadar tasarruf edin
AT&T'nin ön ödemeli Unlimited Plus'ı sınırsız veri, 5G erişimi ve 10GB hotspot içerir. Aylık 75$'lık plan, çevrimiçi kaydolduğunuzda ve AutoPay'i kullandığınızda 25$ indirimlidir. Apple iPhone 12 Pro Max, Samsung Galaxy S21 5G ve Apple iPhone 11'de de fırsatlar var.


Ücretsiz ön ödemeli SIM kart başlangıç ​​kitleri
US Mobile, öğrencilere ücretsiz ön ödemeli SIM kart başlangıç ​​kitleri sağlamak için ABD'deki en iyi üniversitelerin bazılarındaki öğrenci hizmetleri ofisleriyle birlikte çalışır. Bunlar, ayda 10 ABD dolarından başlayan konuşma ve metin planlarıyla ve hat başına 25 ABD dolarından başlayan sınırsız planlarla (3 satır) 4G ve 5G ağlarını kapsar. Ayda 4 dolardan kendi planınızı da oluşturabilirsiniz.


Ayda 15 dolardan başlayan 3 aylık planlar
Ryan Reynold'un kendi ağı olan Mint mobile, uygun fiyatlı teklifleriyle mobil sektörü sarsmayı hedefliyor. Ayda 15$ veya sınırsız 30$ gibi düşük paketlerle kesinlikle çekici. Anlaşmalar, üç aylık bir başlangıç ​​sözleşmesine dayanmaktadır, ancak bundan sonra, aynı fiyata 12 aylık bir sözleşmeye veya yalnızca 5 ABD doları karşılığında altı aylık bir sözleşmeye geçebilirsiniz.

Bir arkadaşınızı getirdiğinizde ayda 25 ABD Doları veya daha düşük planlar
Visible, yaptığınız zaman faturanızı azaltarak arkadaşlarınızı ağlarına dahil etmeye teşvik eder. İlk ayınız 25 ABD Doları, ancak ayda 40 ABD Dolarına kadar çıkıyor. Ancak, Party Pay'e arkadaşlarınızı getirirseniz, faturanızı tekrar 25$'a düşürebilirsiniz. Ayrıca, bir arkadaşınız her katıldığında yalnızca 5 ABD doları karşılığında bir ay kazanabilirsiniz. Yani, ikna ediciyseniz, her ay 5 dolar ödeyebilirsiniz.


Bugünün en iyi ABD telefon planları karşılaştırma anlaşmaları En ucuz plan Tello US Tello Economy $10 /ay Tello'da Anlaşmayı Görüntüle Çocuklar için en iyi plan Twigby US Twigby değer planı 15$ /ay Twigby'de Anlaşmayı Görüntüle Best Value ön ödemeliNane Mobil ABD Nane Mobil - 12GB 25$ /ay Fırsatı GörüntüleNSNane Mobil