Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • 2020'nin en iyi kitapçıkları: anılarınızı doğru şekilde saklayın

2020'nin en iyi kitapçıkları: anılarınızı doğru şekilde saklayın

Bir web tarayıcısında bir tık ötede bulunan en iyi İngiltere fotoğraf kitabı hizmetleriyle, değerli resimlerinizin sonsuza kadar telefonunuzda hapsolması gerekmez - bu harika fotoğraf kitabı uygulamaları ve çevrimiçi fotoğraf kitabı siteleri, fotoğraflarınızı çeker ve sizin için yazdırır böylece kaliteli, profesyonel görünümlü fiziksel bir albüm elde edersiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda birinci sınıf fotoğraf kitabı teklifiniz ve fotoğraf kitabı albümü türünüz var, ancak bunun dezavantajı, doğru olanı seçerken biraz yardıma ihtiyacınız olabilir: Size rehberlik etmek için buradayız İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, şu anda piyasadaki en iyi fotoğraf kitapları.

Yayıncılık endüstrisinin iç işleyişi veya kitap düzenlerinin nasıl bir araya getirildiği konusunda uzman olmanıza gerek yok - konu çevrimiçi fotoğraf albümleri oluşturmaya geldiğinde, gerçekten yapmanız gereken tek şey resimleri sağlamaktır. Bu siteler ve uygulamalar, her şeyi sizin için ayarlamanın tüm zor işlerini yapar.

Yine de, sizin için en iyi kitapçık hizmetini seçmeye zaman ayırdığınızdan emin olun: mevcut tasarımları, devam eden özel teklifleri (ertesi gün teslimat gibi) ve bir karar vermeden önce tüm önemli fiyat noktalarını (fiyatlar ve özel teklifler genellikle dalgalanır, bu nedenle tekrar kontrol etmeye devam edin).


Daha fazla gecikme olmadan, bunlar şu anda satın alabileceğiniz en iyi fotoğraf kitaplarıdır - anılarınızı koruyarak iyi eğlenceler!

Mixbook


(Resim kredisi: Mixbook)

1. Karışık Kitap

Güzel fotoğraf kitapları ve güzel içerik oluşturucu araçları

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde ** Kapaklar: ** Yumuşak, parlak, mat, deri (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Web araçları hızlı ve moderndir + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI REVHLDY20 koduyla% 50 indirimliMixbook - Fotoğraf kitapları 9,59 ABD doları Siteyi ziyaret et Mixbook'ta

Mixbook'un her parçası etkileyicidir: sunulan çeşitli ürünler, tarayıcınızda bir kitap oluşturmaya başlama kolaylığı, manuel ve otomatik oluşturma araçları arasındaki denge (ne kadar yaratıcı olmak istediğiniz gerçekten size bağlıdır) ve yakında.

Site size kitaplar, kartlar, takvimler ve kanvas baskılar yapacak ve satın almadan önce son ürünün nasıl görüneceğine dair iyi bir fikir edinirsiniz (bu her zaman böyle değildir). Ayrıca, sitede yayınlanan fırsatların ve özel tekliflerin sayısından da gerçekten etkilendik, ancak bu sezonluk olabilir.


Bonus baskı

(İmaj kredisi: Gelecek)

2. Bonus baskı

İstediğiniz kadar çok veya az kontrol sahibi olmanızı sağlar

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde ** Kapaklar: ** Keten, deri, fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten sezgisel düzenleme uygulamaları + Hazır tasarımlar mevcut

Bonusprint'te kitapçıklarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz tarayıcı ve masaüstü uygulamaları gerçekten zarif ve kullanımı kolaydır ve kesinlikle karşılaştığımız en iyiler arasındadır: şekiller ve maskeler bırakmaktan, fotoğrafları doğru noktalara çekmeye kadar. her sayfanın kullanımı çok eğlencelidir.

Tercih ederseniz, şablon tasarımlarından birini seçin (yeni bir bebek, bir düğün veya her neyse) ve kendi fotoğraflarınızı ona bırakın. Bonusprint kitapçığı hizmetinin sunduğu diğer her şey açısından, hepsi etkileyici - sunulan farklı kitap stilleri yelpazesinden, isterseniz üst sınıf, birinci sınıf tekliflerin kalitesine kadar.

  • Bonus baskı

Snapfish fotoğraf kitapları


(İmaj kredisi: Gelecek)

3. Snapfish

Fotoğraf kitaplarına şık ve samimi bir yaklaşım

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde ** Kapaklar: ** Keten, deri, fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Kurulması ve çalıştırması gerçekten çok kolay + Çok yönlü çevrimiçi düzenleme uygulaması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Snapfish - 0,30 $ 'dan başlayan fotoğraf kartları Snapfish - 0,09 $' dan başlayan Snapfish fotoğraf takvimleri 9,99 $ 'dan başlayan Snapfish fotoğraf takvimleri

Snapfish sitesine iniş yapmak, kendinizi emin ellerde hissetmenizi sağlar ve hizmet, hangi boyut, stil veya düzen peşinde olursanız olun, kendi fotoğraf albümünüzü derlemeyi gerçekten çok kolaylaştırır. Sıfırdan başlamanın yanı sıra, kitap düzenlerine ara sıra göz atabilir ve bazı tasarım ve arka planlarla bir adım önde başlayabilirsiniz.

Elde ettiğiniz çevrimiçi düzenleyiciye gelince (burada masaüstü yazılımı yoktur), gerçekten sezgisel ve hızlıdır, bu nedenle yakında resimleri yeniden düzenleyeceksiniz, çıkartma ekleyeceksiniz, başlıkları ve başlıkları düzenleyeceksiniz ve bir uzman gibi kenarlıklar ekleyeceksiniz. Fotoğraf albümü yapımcıları ve özellikle çevrimiçi fotoğraf kitabı uygulamaları söz konusu olduğunda, Snapfish'ten çok daha iyi gelmiyorlar.

  • Snapfish

Cewe fotoğraf kitapları

(İmaj kredisi: Gelecek)

4. Kızlar

Kapsamlı ve çok yönlü fotoğraf kitabı oluşturma

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde ** Kapaklar: ** Fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Kitaplarınızı mobil cihazlarda oluşturabilirsiniz + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI boyunca birçok seçenek ve seçenek Amazon'u kontrol edin

Cewe fotoğraf kitapları, grafik tasarım uzmanı olsanız da olmasanız da, gerçekten çok gösterişli görünüyor ve bunu sizin için en iyi fotoğraf kitabı oluşturucu olarak seçerseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Her adımda, bir araya getirdiğiniz kitabın türü, bittiğinde nasıl görüneceği ve ne kadara mal olacağı gösterilir.

Web ve masaüstü için düzenleyici uygulamalarının sizin için düzenler önerme şeklini seviyoruz ve Cewe, düzen süreci üzerinde uzun zaman geçirmek isteyenler kadar istemeyenler için de uygun. Diğer hizmetlerde görmediğimiz bir şey olan Cewe mobil uygulamasını kullanarak da kitapçıklar tasarlayabilirsiniz, bu nedenle seçim yaparken bu dikkate değer.

  • Kız

Vistaprint fotoğraf kitapları

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. Vistaprint

Stres olmadan fotoğraf albümü oluşturma

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde 200 gsm ** Kapaklar: ** Keten, deri, fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Tasarım modlarının seçimi + Her türlü düzen seçeneği

Vistaprint ile fotoğraf albümü yapmanın her adımı basittir: fotoğraflarınızı yüklemekten, düzenlemeye, kitabın son bitişini seçmeye kadar her şey basittir. Çok çeşitli düzen seçenekleri mevcuttur ve gerekirse küçük resim ekleyebilir veya fotoğraflarınıza birkaç temel filtre ekleyebilirsiniz (eski zamanlardan kalma sepya gibi) - gerçekten çok kolay dolaşabilirsiniz.

Resimleri yakınlaştırabilir, çevirebilir ve döndürebilir, çerçeveler ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İşi yapmak için bir düzeni çevrimiçi yönetme veya bir (Windows veya macOS) araç indirme seçeneğini seviyoruz - indirilen uygulama size düzenler üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlıyor. Bol seçenek ve makul fiyatlar ile Vistaprint, fotoğraf albümlerinizi oluşturmak için bir göz atmaya değer.

  • tracker.tradedoubler.com/click

Photobox fotoğraf kitapları

(İmaj kredisi: Gelecek)

6. Fotoğraf Kutusu

Çok sayıda tür ve boyut seçeneği

Teknik Özellikler
Boyutlar: A4, A3, kare, dergi Bitiş: Parlak Kağıt: Fotoğraf kalitesinde 170-380 gsm ** Kapaklar: ** Fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Fotoğrafları doğrudan sosyal medyadan içe aktarın + Esnek düzen ve düzenleme seçenekleri

Photobox, 'fotoğraflarınızı hayata geçireceğini' söylüyor ve kesinlikle gördüğümüz en büyük modellerden biri olan çeşitli stil ve boyutlara sahip. Oluşturmak istediğiniz kitabın türünü ve boyutunu seçerek başlarsınız (bu daha sonra değiştirilebilir), ardından tüm resimlerinizi yüklersiniz ve tarayıcınızda sayfa düzenleri tasarlamaya başlarsınız (veya Photobox'ın sizin için tasarımın çoğunu yapmasını sağlarsınız. ).

Resim ve düzen seçenekleri açısından, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Çevrimiçi düzenleyici, isterseniz bazı harika arka planlar ve çerçeveler eklemenize izin verir ve resimlerin kendileri açısından yakınlaştırabilir ve kaydırabilirsiniz. Önizleme ve sıralama da basittir, bu da bunu en iyi fotoğraf kitapları listemiz için kesin bir seçim haline getirir.

  • Fotoğraf kutusu

Bob Books fotoğraf kitapları

(İmaj kredisi: Gelecek)

7. Bob Books

Kaygan ve profesyonel fotoğraf albümü yapımı

Teknik Özellikler
Boyutlar: Yatay, dikey, kare Bitiş: Parlak, mat Kağıt: Fotoğraf kalitesinde 170-300 gsm ** Kapaklar: ** Fotoğraf (ciltli veya ciltsiz)
Satın alma nedenleri
+ Tüm seçenekleriniz net bir şekilde açıklanmıştır + Tarayıcınızda veya masaüstünde düzenleyin

Fotoğraf albümü oluşturmaya samimi ve yeni bir yaklaşım için Bob Books sitesini seçin: Yol boyunca birçok seçenek vardır ve son ürün her zaman mükemmeldir. Seçenekleriniz, sürecin her adımında net bir şekilde açıklanmıştır ve alıntılanan geri dönüş sürelerinin (çoğu standart fotoğraf kitabı için yaklaşık bir hafta) da rekabetçi olduğunu gördük.

Fotoğraf albümünün gerçek tasarımı söz konusu olduğunda, her bir sayfanın nasıl görüneceği üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz - verilen düzenlerden birini seçin veya sadece resimleri sürükleyin, bu size kalmış. Ayrıca web tarayıcınızın içinde düzenleme yapma veya bunun yerine bilgisayarınıza biraz daha karmaşık bir düzen programı indirme seçeneği de vardır.

Başlık görüntü:Bob Books