Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 2020: resimlerinizi mükemmelleştirmek için en iyi araçlar

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 2020: resimlerinizi mükemmelleştirmek için en iyi araçlar

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları, enstantane konusundaki amatör girişimlerinizi bir profesyonelin sunacağı bir şeye daha çok benzetebilir. Ya da bir uzmansanız, bir sonraki işe girip girmemek arasındaki fark olabilir. İyi bir fotoğraf düzenleme yazılımı, en kötü çekim fotoğrafını bile geliştirerek başka türlü kaybolan bir anı kurtarmanıza yardımcı olabilir.


En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarına yönelik bu kapsamlı kılavuzu bir araya getirmek için piyasadaki farklı araçlara bir göz attık. Bu seçim listesi, Mac ve PC'den iOS'a ve hatta Linux'a kadar ihtiyaçlarınıza uygun doğru yazılımı bulmanızı kolaylaştırır, cihazları ne olursa olsun herkesin düzenleme işlemine girmesine izin verecek bir seçim seçtik. . Ve kısıtlı bir bütçeniz varsa, en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarını da dahil ettik.

Daha fazla renk ve parlaklıkla bir doğa fotoğrafı atlamak isteyebilirsiniz veya belki de gece bir şey çektiniz ve daha net olması gerekiyor. Ya da yüzlerin başka türlü donuk bir ışıkta daha canlı görünmesini isteyebilirsiniz. İhtiyaç ne olursa olsun, bu fotoğraf düzenleme uygulamaları istediğinizi elde etmenize yardımcı olacaktır.

Şunlardan birinde çekilmiş çekimlerle çalışıyor olsanız daen iyi kameralarveya sizden enstantanelerakıllı telefon, bu araçlar onları ne beslerseniz beslerseniz size yardımcı olacaktır. Hatta herhangi bir taahhütte bulunmadan deneyebilmeniz için bazı ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımlarını bile ekledik. Yani neden olmasın?

Sundukları arasından öne çıkanlara göre düzenlenmiş en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarına burada sahibiz. Bir sonraki fotoğrafik sanat eserinizi yaratmak için doğru aracı burada bulabilmelisiniz.


En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 2020

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları: Adobe Photoshop CC

(Resim kredisi: Adobe)

1. Adobe Photoshop CC

Genel olarak en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması

Teknik Özellikler
Platform: Mac / Windows Görüntü katmanları: Evet Fiyat: Abonelik
Satın alma nedenleri
+ Yani. Çok. Güç. + Yeniler için kolay, profesyoneller için yeterince karmaşık + Basit fiyat yapısı
Kaçınılması gereken nedenler
- Abonelik tabanlı ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Creative Cloud Fotoğrafçılık 14,29 $ / ay Creative Cloud Tek Uygulama 29,99 $ / ay Creative Cloud Tüm Uygulamalar 76,99 $ / ay Adobe Sitesini Ziyaret Edin

En iyi fotoğraf düzenleme uygulaması, birkaç yıldır Adobe Photoshop CC'dir. Adobe'nin, bir zamanlar yalnızca profesyoneller için ayrılmış olan bu fotoğraf düzenleme paketinde on yıllara dayanan deneyimi, her zamankinden daha güçlü ve kullanımı daha kolay anlamına geliyor. Katmanlardan ve maskelerden seçmeye ve kırpmaya kadar, bu temel bilgileri sağlar, ancak aynı zamanda fotoğraf düzenleme profesyonelleri için başvurulacak yazılım olduğu için çok fazla karmaşıklık sunar. Bu çok karmaşık bir paket olsa da, öğrenme sürecini çok daha kolay hale getirebilecek temiz ve basit bir arayüz var.


Bu aynı zamanda Adobe Lightroom ile birlikte gelir, böylece görüntü taramaya ve kataloglamaya da izin verir. Başlangıçta Photoshop'un hızlı ve hafif olmasını beklemeyin, bunun yerine onu doğru kullanmayı öğrendikten sonra güzelleştirebileceğiniz bir araç gibidir. Orada çok sayıda rehberlik varken, hızlı bir şekilde beceri kazanmak kolaydır.

Mobil mi olacaksınız? Yeni ek Adobe Photoshop for iPad, g