Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi fotoğraf yazıcıları: hareket halindeki anlardan profesyonel kaliteye

En iyi fotoğraf yazıcıları: hareket halindeki anlardan profesyonel kaliteye

Yani hangi kamerayı istediğinize karar verdiniz, şimdi sizin için doğru fotoğraf yazıcısının hangisi olduğunu bilmek mi istiyorsunuz? Bu, onu ne için kullanmak istediğine bağlı. Bir amatör veya belki de profesyonel bir fotoğrafçı, yüksek çözünürlük ve renk doğruluğu için Canon Pixma serisine bakmalıdır. Ancak tek istediğiniz, hareket halindeyken anlık görüntüler için kullanışlı bir yazıcıysa, Canon Selphy veya cep boyutunda HP Sprocket'i düşünün.


Çözünürlük, inç başına nokta sayısı veya kısaca DPI'dir. Basitçe ifade etmek gerekirse, DPI ne kadar yüksekse o kadar iyidir. Canon Pixma TS8050, 9600 x 2400 gibi oldukça ağır bir DPI ile tam da bu nedenle en üst noktayı perçinliyor. Süper renk kalitesi arıyorsanız, yazıcı ne kadar çok mürekkep kartuşu tutabilirse o kadar iyidir. Canon Pixma PRO-10S, A4'ten daha büyük herhangi bir şeye yazdırmak istiyorsanız oldukça kullanışlıdır.

Anlık, hareket halindeyken fotoğraf yazıcısı olağanüstü yüksek çözünürlük sağlayacak şekilde tasarlanmamıştır ve kartuş bile kullanmaz. Fotoğraf kağıdı size kartuşlarla aynı renk doğruluğunu sağlamayacak, ancak dürüst olmak gerekirse, dışarıdayken ve arkadaşlarınızla anılarınızı yakalamaya çalışırken, bu kalitenin özü değil, görüntünün duygusudur. önemli olan - ve kesinlikle yatak odanızın duvarına mavi dokunmak için yeterince iyi olacaktır.

Fotoğraf yazıcısı aramanızda AirPrint terimiyle karşılaşabilirsiniz - bu terim büyük ölçüde kartuş yazıcılarla ilişkilidir ve esasen doğrudan bir Apple cihazından yazdırabileceğiniz anlamına gelir. Anında fotoğraf yazıcıları genellikle düzenleme için kullanabileceğiniz bir uygulamanın yanında bulunur ve rahat baskı için Bluetooth uyumludur.

Son olarak, devam edip size en iyi fotoğraf yazıcılarının bir listesini vermeden önce, harcamalarınızı göz önünde bulundurun - hem kartuşlar hem de fotoğraf kağıtları oldukça pahalıdır ancak bazıları diğerlerinden daha ucuzdur, bu nedenle satın almadan önce yazıcının uyumluluğuna bir göz atın.


En iyi fotoğraf yazıcıları 2018

Fotoğraf yazıcısı

1. Canon Pixma TS8050

Yüksek DPI ve iyi 6 kartuş sayısıyla bu fotoğraf yazıcısı, en üst noktamıza layıktır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Baskı kalitesi AirPrint: Evet DPI: 9600x2400 Kartuşlar: Altı
Satın alma nedenleri
+ Canlı renkler ve detaylar + Akıllı, basit kullanım için dokunmatik ekran arayüzü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 153 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Canlı renkler ve olağanüstü ayrıntılar vaat eden bu yazıcı, fiyat aralığında yüksek kaliteli çıktılar için en iyi fotoğraf yazıcılarından biridir. Akıllı telefonunuza bağlanabilir, buluttaki fotoğraflara erişebilir ve Blu-ray disklerden ve hafıza kartlarından yazdırabilir. Kompakt ve şıktır ve kullanımı basittir; ayrıca belgeleri tarayabilir ve kopyalayabilirsiniz, bu da onu ev-ofisler için ideal hale getirir. Pixma serisindeki en yüksek baskı hızlarından birine ve 2 taraflı baskı yeteneklerine sahip olan bu, aslında o kadar da pahalı olmayan fantastik bir çok yönlü yazıcıdır.


Fotoğraf yazıcısı

2. Canon Pixma PRO-10S

Olağanüstü renk kalitesi ve daha büyük baskılar için Canon Pixma PRO-10S'ye bir göz atın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: A3 baskılar AirPrint: Evet DPI: 4800x2400 Kartuşlar: On
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü siyah beyaz ve tam renkli baskı + Profesyonel düzenleme yazılımıyla entegre GÜNÜMÜZÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 529 £ Wex'te Görüntüleyin Fotoğraf Videosu Amazon 32 Amazon müşteri incelemelerini inceleyin

Hırslı bir amatör veya profesyonel bir fotoğrafçıysanız, A4 sadece bir başlangıç. Cesur, doğru renklere sahip A3 görüntüler için Canon Pixma PRO-10S yazıcınızdır. Canon, profesyonel kalitede baskılar, profesyonel düzenleme yazılımı ile entegrasyon ve siyah beyaz çıktılar için özel kartuşlar ile bu yazıcı kesinlikle ek masrafa değer. Uyumluluk söz konusu olduğunda, mobil yazdırma, bulut yazdırma, disk yazdırma da mümkündür. Ayrıca mükemmel sonuç için bir dizi yazıcı kağıdı ile uyumludur. Bize göre, bu yazıcı ek masrafa değer.


Fotoğraf yazıcısı

3. Epson Expression Photo XP-760

Fotoğraf yazıcınızı genel ofis baskısıyla birleştirmek mi istiyorsunuz? O zaman bu ideal.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eski fotoğrafları koruma AirPrint: Evet DPI: 5760x1440 Kartuşlar: Altı
Satın alma nedenleri
+ Eski fotoğrafları 2400 x 4800 dpi çözünürlükte tarar + Ev ofisleri ve fotoğrafçılar için iyi bir kombinasyon yazıcı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 14,95 Amazon'da görüntüle 22,38 £ Amazon'da görüntüleyin 753 Amazon müşteri incelemeleri

DPI değeri Canon Pixma TS8050'nin çözünürlüğü kadar olmasa da Epson, saygın altı kartuş sayısıyla zengin renk ve yumuşak ton geçişi vaat ediyor. Benzersiz satış noktalarından biri, yerleşik yazılımı ve 2400x4800 dpi tarayıcısı sayesinde eski aile fotoğraflarını yakalama ve koruma becerisidir. Hem A4 kağıt hem de fotoğraf kağıdı tepsisi ile, onu ofis yazıcınız ve fotoğraf yazıcınız olarak kullanırken asgari düzeyde zahmet olur. AirPrint, Google Cloud, Email Print gibi birçok bağlantı ortamıyla uyumludur, kablolu ve fiziksel bağlantılara ek olarak, her şey düşünüldüğünde fiyat etiketi için oldukça iyidir.

Fotoğraf yazıcısı

4. Canon Selphy CP1200

Bu mükemmel boyutlu, minyatür yazıcı, selfie baskı ve daha fazlası için mükemmeldir

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Yatak odası aksesuarı AirPrint: DPI yok: 300x300 Kartuşlar: Mürekkepli kağıt
Satın alma nedenleri
+ Fotoğraf, kare veya kredi kartı boyutunda baskılar + Bir LCD ön izleme ekranı içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 203 Amazon müşteri incelemesine bakın

İster komodin aksesuarı, isterse sırt çantası ihtiyacı olsun, bu küçük ve mükemmel biçimli fotoğraf yazıcısı, akıllı telefon baskı yetenekleriyle ünlüdür. Bulut tabanlı yazdırma için Wifi'ye bağlanabilir veya bir uygulamayı indirebilir ve Bluetooth üzerinden dosya gönderebilirsiniz. Küçük olabilir, ancak güçlü bir zeka yüklüdür. Kimlik kalitesinde fotoğraflar basmanın yanı sıra, görüntü kusurlarını algılayan ve düzelten Sahne ve Yüz Algılama yazılımına sahiptir. Blu-tac'i hazırlasan iyi olur!


Fotoğraf yazıcısı

5. HP Dişli

Kullanışlı cep boyutunda, bu el tipi yazıcıyı her yere yanınızda götürün!

Teknik Özellikler
En iyisi: Hareket halindeyken Insta baskılar AirPrint: DPI yok: 313x400 Kartuşlar: Mürekkepli kağıt
Satın alma nedenleri
+ Görüntüleri kenarlıklar, emojiler ve metinlerle özelleştirin + Bir anlık fotoğraf yazıcısı için oldukça yüksek çözünürlük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,99 £ Amazon'da 99,99 £ Amazon'da 99,99 £ Amazon 263'te görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Yaklaşık olarak cep telefonunuzla aynı boyutta olan bu cep boyutundaki yazıcı, hareket halindeyken fotoğraf çekmek ve an sizi götürdüğünde baskı almak için idealdir. Telefonunuzu Bluetooth ile bağlayın ve mükemmel bellek anlık görüntüsü için resimlerinizi özelleştirmek üzere uygulamayı kullanın; yazıcı ayrıca en yüksek kalitede resimlerin yazdırılmasını sağlamak için otomatik düzeltme yazılımı kullanır. Eğer onu yanınızda götürüyorsanız, kullanıcılar pilin maksimum kapasitesi olan on fotoğraf basacak kadar uzun süre dayanması gerektiğini söylüyor.

Fotoğraf yazıcısı

6. Prynt Akıllı Telefon Kılıfı

Potansiyel olarak şimdiye kadarki en pahalı akıllı telefon kılıfı, ancak kesinlikle en zeki

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yenilikçi fotoğraf yazıcısı AirPrint: DPI yok: 313x399 Kartuşlar: Mürekkepli kağıt
Satın alma nedenleri
+ Kaydedilmiş ve gerçek zamanlı fotoğrafları yazdırın + Uyumlu fotoğraf kağıdının yapışkan arkası yapışkanlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 51,99 £ Amazon'da görüntüle 114,27 £ Amazon'da 120 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu durumda 'i' yerine 'y' ile 'yazdır' yazımı kesinlikle bir fark yaratır. Gerçekçi olarak, bu sizin günlük telefon kılıfınız değil; bunun için çok hantal. Bununla birlikte, fotoğraf çekmek için bir gün olacağını bildiğiniz zaman, telefonunuzun etrafında kolayca tutabilirsiniz. Telefonunuza bağlandıktan sonra, deklanşöre basmanız yeterlidir; yazıcı saniyeler içinde basılı bir görüntüyü çıkarır. HP Sprocket'e benzer bir DPI ile, fotoğrafta benzer kaliteyi bekleyin, ancak baskı boyutu genellikle küçüktür.

  • En iyi ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar 2018
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın% 20 TASARRUF EDİN Mükemmel Müze Örnek Paketi A4 8 Sayfalık Normal fiyat 5,00 £ - Teklif fiyatı 4,00 £ Düşük Stok Canon PIXMA Pro 10S Yazıcı Canon PIXMA Pro-10 Wex Fotoğraf Videosu 529 £ GörüntüleTüm fiyatları görün