Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi PlayStation VR fırsatları

Aralık 2020 için en iyi PlayStation VR fırsatları

Eğer en iyisini arıyorsanızPlayStation VRİnternetteki fırsatlar, şu anda kış tatili sezonu indirimleri sırasında, tüm internette ulaşmak için daha iyi bir sayfa seçemezdiniz: En son indirimleri tam burada sizin için bir araya getirdik, bu yüzden ihtiyacınız olan her şey hangisinin sizin için doğru olduğuna karar vermek.


PSVR gibi popüler bir cihaz söz konusu olduğunda, perakendeciler genellikle mümkün olan en iyi fırsatları sunmak için kendi başlarına kalıyorlar, bu da sanal gerçeklik kulaklıklarından birini almak istiyorsanız iyi bir haber.

İle bilePlaystation 5şimdi bir şey sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewkonsollar ve PlayStation VR ahizesi hızlı iş yapmaya devam ediyor. Sürekli yeni fırsatlar geldiği için bu sayfayı sık sık kontrol etmenizi öneririz.

  • En iyi PS5 oyunları
  • PS4 Slim incelemesi

Sürekli ortaya çıkan oyun ve deneyimlerle PSVR'ye yatırım yapmak için hala harika bir zaman ve Black Friday gibi büyük alışveriş bonanzaları da yolda (bununla ilgili daha fazla bilgi için aşağıya bakın).

Alışveriş yapmak için zaman ayırırsanız, bazılarının olduğunu göreceksiniz.inanılmazsöylentilerle paketlenecek paketlerPSVR 2'ninfiyatları genel olarak düşürmeye devam ediyor.


PlayStation VR'nizle mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istediğimizden, PS VR gözlüğünün çalışması için ihtiyaç duyacağınız PS4 kamera ve PS Move hareket kontrol cihazları için de fırsatlar ekledik. t önemlidir, ancak belirli oyunlarda daha fazla kontrol sunar.

  • BunlarDualShock 4 fırsatlarımükemmel
  • Ve bunlarPS4 Pro fırsatlarıaynı zamanda tüylerini diken diken etmeye değer

En iyi PS VR fırsatları

Bugünün en iyi PlayStation VR fırsatları Sony Playstation VR Mega ...399 ABD doları Anlaşmayı GörüntülePlaystation VR Mega Pack 3 Oyun Adamları469,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntülePlaystation VR Mega Paket 3 Kogan.com485,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSony PlayStation VR Kamera ... Amazon 734,10 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ucuz ps4 kamera fiyatları 2020


En iyi PS4 kamera fırsatları

PS VR'nizi kullanmaya başlamak için bir PS4, Slim veya Pro'ya ihtiyacınız olduğu oldukça açık, ancak ek olarak bir PlayStation Camera'ya ihtiyacınız olacak.

İki seçeneğiniz var, ya eski kare blok şekilli olan iyi çalışacak ya da yeni kıvrımlı model (yukarıda resmedilmiştir) VR kulaklığın yanında piyasaya sürüldü. 40 £ 'dan daha düşük bir fiyata bir tane almayı başarırsanız, o zaman iyi bir anlaşma yaparsınız.


ucuz playstation vr fırsatları 2020

Günün en iyi PS4 kamera fırsatları Camera Amazon Prime 8,47 $ Anlaşmayı Görüntüle Kamera Dick Smith19,10 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleKamera Kogan.com19,10 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSony Playstation 4 Kamera ... Ebay118,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ucuz ps hareket hareket kontrolörleri

En iyi PlayStation Move fırsatları

Kontroller söz konusu olduğunda, standart DualShock 4 ped iyi çalışacaktır. Bununla birlikte, deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, bazı oyunlarda kullanıldığında ek kontroller sağlayan Move Motion kontrol cihazlarını satın alabilirsiniz.

Sony, bunu bir adım öteye taşımak istiyorsanız,VR Hedef KontrolörüFarpoint oyununun yanında piyasaya sürülen. Yine de bir oyundan daha fazlasıyla uyumludur ve fantezi alanınızda standart kontrollerden daha hassas bir şekilde nişan almanıza ve ateş yakmanıza izin verir.


ucuz playstation vr fırsatları 2020

Bugünün en iyi PlayStation Move hareket kontrol cihazı fırsatları PlayStation Move Kontrol Cihazları ... Amazon Prime 119 $ Anlaşmayı Görüntüle Sony PlayStation Move Motion ... Ebay119 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSony PlayStation Move Motion ... Dick Smith132,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleGERÇEK Sony PS4 PlayStation ... Ebay165 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • PS4 Pro incelemesi