Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi taşınabilir şarj cihazları 2020: akıllı telefonunuzun pilini sıkın

En iyi taşınabilir şarj cihazları 2020: akıllı telefonunuzun pilini sıkın

Akıllı telefon üreticilerinin, makul derecede yoğun kullanımın olduğu bir günün ötesine geçebilecek telefonlar geliştirmelerini beklerken, kısa vadeli çözüm taşınabilir bir şarj cihazına yatırım yapmaktır - telefonunuza takıp iki veya üç kat daha fazla alabileceğiniz bir USB bloğu. çok kullanım.


Bu taşınabilir pil paketleri küçülüyor, daha akıllı hale geliyor ve daha hızlı şarj edilebiliyor ve burada size 2019'un en iyi taşınabilir şarj cihazlarını sunuyoruz. Listemize bakmadan ve tam olarak ne yaptığınızı hesaplamadan hiçbir şey satın almayın ihtiyacın olacak.

Buradaki temel faktör mAh (veya miliamper saat) - sadece şarj cihazının kapasitesi, ne kadar şarj tutabileceği - telefonunuzda da mAh cinsinden ölçülen bir batarya olacaktır. Kaç kez şarj edilebileceğini görmek için bir şarj cihazının mAh'ini telefonunuzun pilinin mAh değerine bölün.

Daha fazla mAh daha iyidir, ancak boyut ve maliyet de artar. Dikkat edilmesi gereken ikinci özellik, kaç tane USB bağlantı noktasına sahip olduğudur, bu da aynı anda kaç cihazı şarj edebileceğinizi gösterir - bir çoğunuz için iyi olabilir, ancak akılda tutulması gereken başka bir şeydir.

Başlık görüntü:Mophie


En iyi taşınabilir akıllı telefon şarj cihazları 2019

Mophie PowerStation PD XL en iyi taşınabilir şarj cihazları 2019

Mophie PowerStation PD XL


1. Mophie PowerStation PD XL

Birçok insan için en iyi taşınabilir şarj cihazı

Teknik Özellikler
Boyut: 108,9 x 59,18 x 21,59 mm mAh kapasitesi: 10,050 mAh USB bağlantı noktaları: 2
Satın alma nedenleri
+ Hızlı şarj + Kompakt boyut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Mophie, piyasadaki en iyi şarj cihazlarından bazılarını üretir ve yeni PowerStation PD XL, itibarına hiç zarar vermez. Uyumlu telefonlar için hızlı 18W şarj sunar (bu PD veya Güç Sağlama bitidir) ve geleneksel pil paketlerinden 2,5 kata kadar daha hızlı şarj edebilir.

XL bit ekstra boyut içindir ve size hareket halindeyken iyi bir 10.050mAh güç sağlar - çoğu modern telefonu iki veya üç kez şarj etmeye yetecek kadar. USB-C ve USB-A bağlantı noktası seçenekleriniz var (bir USB-C kablosu dahildir) ve hoş, dokulu yüzeyi de seviyoruz.


Anker PowerCore 10000 PD en iyi taşınabilir şarj cihazları 2019

Anker PowerCore 10000 PD

2. Anker PowerCore 10000 PD

Çok sayıda akıllı telefon kullanıcısı için en iyi taşınabilir şarj cihazı

Teknik Özellikler
Boyut: 114,3 x 50,8 x 25,4 mm mAh kapasitesi: 10.000 mAh USB bağlantı noktaları: 2
Satın alma nedenleri
+ Hızlı şarj + Seyahat çantası dahildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 49,99 O2 Mobiles'da görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Yine PD veya Güç Dağıtımı var - Anker'den PowerCore 10000 PD, yukarıdaki Mophie modeliyle aynı 18W hızlı şarjı ve aynı USB-C ve USB-A bağlantı noktası seçeneklerini getiriyor. Diğer bir deyişle, aralarında seçim yapacak pek bir şey yok.

Bu Anker modeli 50mAh daha düşük bir kapasiteye sahip ancak bu neredeyse hiç fark edilmiyor, bu yüzden gerçekten hangi tasarımı tercih ettiğinize ve bu iki model için bulabileceğiniz fiyatlara bağlı. Test sırasında bu şarj cihazının hızından ve taşınabilirliğinden kesinlikle etkilendik.


Anker PowerCore 26800 en iyi taşınabilir şarj cihazları 2019

Çapa PowerCore 26800

3. PowerCore 26800'ü sabitleyin

Çok fazla kapasite için en iyi taşınabilir şarj cihazı

Teknik Özellikler
Boyut: 180 x 82 x 22 mm mAh kapasitesi: 26.800 mAh USB bağlantı noktaları: 3
Satın alma nedenleri
+ Bol kapasite + Kendini hızla şarj eder BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 49,99 Amazon'da görüntüleyin 89,99 £ Amazon'da görüntüleyin